تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای تنظیم قرارداد در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

بهزاد محمدی نسب

بهزاد محمدی نسب

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126657189
 • آدرس: تهران، منطقه 14، جنب مجتمع قضایی شهید محلاتی و مجتمع دادگاه های خانواده یک، خیابان ده حقی، نبش نبرد جنوبی، پلاک 246، طبقه 4

آقای بهزاد محمدی نسب یکی از بهترین و برجسته ترین وکلای پایه یک دادگستری، در تهران فعالیت می کنند. وی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد از ویژگی های شاخص او می توان به جدیت در کار توام با صبر و حوصله، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد به گونه ای که الویت نخست ایشان حل مشکل موکلین و مراجعین می باشد. دفتر ایشان با همکاری مجموعه و تیم حقوقی قوی از وکلای متخصص از هر حوزه اعم ازحقوقی،کیفری ،ثبتی ،دیوان عدالت اداری به ارائه خدمات حقوقی بصورت تخصصی به هموطنان می پردازد.

سوابق وکیل
وکیل سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، کلاهبرداری، کیفری، مهریه، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09123461722
 • آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام، پلاک ۴۳، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد ۹

آقای سید علی شاه صاحبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یکی از بهترین وکلا در زمینه دعاوی وصول مطالبات می باشند که با حدود ۲۲ سال سابقه وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران و سایر نقاط کشور پیگیر امور هموطنان مقیم در ایران و خارج از کشور بوده و از اعضای با سابقه کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) هستند. ایشان بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت و همکاری با رسانه ها ،جراید و خبرگزاری‌ ها به شکل مصاحبه، مشاوره ، ارائه یادداشت و مقالات علمی حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند، همچنین حدود ۲ سال بعنوان مشاور حقوقی با سایت خبرگزاری میزان (قوه قضاییه) و مراجع قضایی مشارکت و همکاری داشته و در این مورد نیز لوح تقدیر دریافت کرده است.

سوابق وکیل
وکیل مجید رحیمی

مجید رحیمی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، ملکی
 • شماره تماس: 09127164898
 • آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، روبروی سازمان آب، برج ساعت، پلاک۱۶۵، طبقه ۶، واحد۶۲

آقای مجید رحیمی با توجه به سوابق کاری و انجام وکالت متعدد در پروندهای (سرقفلی و ملکی)، جزء برترین و شناخته شده ترین وکلا در تهران می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد و ۱۶ سال سابقه وکالت در کانون وکلای مرکز (تهران) است و عمدتا در پروندهای تخصصی (سرقفلی، ملکی، اراضی ملی و … ) فعالیت دارد. در همین راستا و برای خدمت رسانی بهتر به هم میهنان عزیز، سایت اینترنتی ایشان به آدرس vakilrahimi.ir راه اندازی گردیده که در برگیرنده تجارب، مطالعات و وکالت در پرونده های مختلف قضایی بوده و مطالب مندرج در آن، کمک شایانی در راستای موضوعات اشاره شده به مخاطبین محترم می نماید.

سوابق وکیل
وکیل هدی فرخی

هدی فرخی

پایه یک دادگستری
سابقه:16 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09123574655
 • آدرس: تهران، شریعتی، خیابان دولت (کلاهدوز)، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک۴۶، واحد۹

خانم هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانم در تهران شناخته شده است. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. ویژگی هایی همچون صبر، صداقت، حسن سابقه، پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین را دارد. همچنین راه حل های مطلوب و مفید در کنار پیگیری های مسرانه در پرونده های وکالتی سبب شده است تا ایشان جزو وکلای خوشنام قرار گرفته و مردم اعتماد و اطمینان کافی به او داشته باشد. خانم هدی فرخی پس از مشاوره و شنیدن اظهارات مراجعین، مدارک را بررسی کرده و سپس با توجه به شرایط متقاضی خدمات مفید حقوقی را به مراجعین و موکلین ارائه می دهد.

سوابق وکیل
وکیل علی نیکجو

علی نیکجو

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 09123644247
 • آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، برج شادآور، طبقه ۲، واحد ۵

جناب آقای علی نیکجو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت داشته و به طور تخصصی در تمامی دعاوی ها به فعالیت می پردازد. ایشان کار وکالتی خود را از سال 1383 آغاز نموده است و تمامی پرونده های حقوقی/جزایی و داوری بین المللی را برعهده دارد. آقای علی نیکجو صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
وکیل شیما زندجو

شیما زندجو

پایه یک دادگستری
سابقه:14 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09122088738
 • آدرس: نارمک، میدان نبوت، ابتدای خیابان جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، خیابان برادران مصطفوی، پلاک ۷ ساختمان نوید، طبقه ۴ واحد ۱۷

خانم شیما زندجو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت نیز می باشد.

سوابق وکیل

امروزه افراد زیادی هستند که به دنبال روابط های تجاری هستند و قصد دارند تا قرارداد تجاری را به صورت قانونی و اصولی تنظیم نمایند تا دچار خسارات احتمالی نشوند. تنظیم قرارداد بسیار مهم است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای تنظیم قرارداد به صورت اصولی نیاز به بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران می باشد. وکیل تنظیم قرارداد در تهران از دانش بالایی در زمینه قرارداد و تنظیم آن برخوردار است و تسلط بالایی در این زمینه دارد. اخذ یک وکیل می تواند به عقد اصولی قرارداد کمک نماید و تمامی امور را در جهت قانونی به پیش ببرد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران را با توجه به ویژگی های گفته شده، شناخته و کلیه امور را به او واگذار نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران کیست؟

حهت مسائل حقوقی در مورد شرکت ها و قراردادهای تجاری، نیاز است تا از بهترین وکیل تهران استفاده نماییم. یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور تجاری است و یکی از حوزه هایی که می تواند کار کند این موضوع می باشد. در واقع مشاوره های اصولی می تواند به موکلین و مراجعین در خصوص امور شرکت، کمک های بسیار زیادی کند. در واقع این مشاوره ها سبب می شود تا روند کار و پیشرفت شرکت به درستی انجام گیرد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران یا بهترین وکیل شرکت های تجاری در تهران به تمامی امور قراردادی و روند کار تسلط کامل داشته و در این خصوص مشاوره های تخصصی را به موکلین خود داده تا بهتر بتوانند تصمیم بگیرند و سپس در جهت روال درست کار پیش روند.

وکیل تنظیم قرارداد

بهترین وکیل تنظیم قرارداد چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران به کسی گفته می شود که در تنظیم و منعقد کردن قرارداد های تجاری فعالیت هایی را انجام می دهد و به امور مربوطه که در ذیل آورده شده می پردازد.

 1. متخصص در ارائه مشاوره های تخصصی و تنظیم دادخواست: یک وکیل تنظیم قرارداد در تهران، قادر است تا با راهنمایی ها و توانایی هایی که دارد به تنظیم قرارداد کمک کرده و راهکارهای مناسب را در جهت پیشرفت شرکت ارائه دهد و سپس دادخواست مناسبی را تهیه نماید.
 2. متخصص در تنظیم قرارداد: وکیل تنظیم قرارداد تجاری در تهران به امور قرارداد ها می پردازد و با توجه به قوانینی که وجود دارد، به تنظیم اصولی آن اشاره دارد. در واقع وکیل تجربیات بالایی در این زمینه دارد و به خوبی می داند که چگونه باید به این امور بپردازد. به عنوان مثال قرارداد هایی مانند خرید و فروش، مشارکت، سرمایه گذاری و غیره جزو قوانینی هستند که یک وکیل به آن آگاه است.
 3. تخصص در انواع قراردادها: بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران به واسطه ی مهارتی که دارد می تواند به امور مربوط به وکالتی و حقوقی رسیدگی نماید و به تنظیم قراردادها کمک نماید.

اهمیت اخذ وکیل تنظیم قرارداد در تهران

قراردادهای تجاری به مجموعه قراردادهایی گفته می شود که بین دو یا چند نفر انجام می شود و موضوع آن عمدتا تجاری می باشد. قراردادهای تجاری انواع مختلف دارد که شامل قرارداد خرید و فروش، سرمایه گذاری های مشترک، توافقنامه، تهیه کالا و دریافت خدمات می باشد.

انعقاد قرارداد های تجاری بسیار مهم و حائز اهمیت است و اگر که به صورت ناقص و یا مبهم نوشته شود احتمال بروز مشکلاتی در آینده وجود دارد یه همین دلیل است. حضور بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران می تواند در این مسیر به شما کمک های زیادی داشته باشد و اهمیت حضور او در این شرایط بسیار مهم است. مشکلات حقوقی در این خصوص و مذاکره درباره این قراردادها، تنها با حضور یک وکیل امکان پذیر است. همچنین در بیشتر مواقع، پیچیدگی های قانونی در خصوص قراردادهای تجاری برای حافظت از تجارت ضروری است و بروز اختلافات و خطا را تا حدود زیادی کاهش می دهد.

به طور کلی قراردادهای تجاری یکی از اصولی ترین و متنوع ترین قرارداد ها هستند که دقت و توجه در آن ها ضروری می باشد و با درک درست و صحیح و سپس رعایت نکات و قواعد آن، سبب می شود تا تفسیری صحیح برای اصول حقوقی همراه با منابع قانونی و قضایی آن برای احقاق حقوق موکلین به وجود آید. قراردادهای تجاری می تواند به صورت های مختلف مانند شفاهی و کتبی تنظیم گردد و قابل اجرا باشند زیرا هیچ قانونی مبنی بر مکتوب بودن قراردادها وجود ندارد، اما نکته ای که وجود دارد این است که جهت هرگونه سواستفاده و یا مشکل حقوقی در قرارداد، نیاز است تا قرارداد به صورت کتبی صورت گیرد و بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران موظف است تا بررسی های لازمه را جهت انعقاد قرارداد انجام دهد تا این اطمینان برای او حاصل شده که محتوای قرارداد به منظور هدف تجاری نوشته شده است و هیچ نقصی در آن وجود ندارد.

وکیل تنظیم قرارداد با دانش و تجریه ای که در عقد قراردادها دارد و روال قانونی که باید در جهت تنظیم قراردادها انجام دهد را بررسی می کند. مواردی مانند انجام مذاکرات جهت بررسی و تعیین شرایط اساسی، ارزیابی و تحلیل قراردادها از جانب طرف مقابل، تعیین حق فسخ و سپس تعیین غرامت در صورت نقص قرارداد و حل و فصل اختلافات به وجود آمده که همگی از جانب بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران مورد بررسی قرار می گیرد.

به هنگام تنظیم و تهیه یک توافق نامه یا قرارداد، باید به این نکته دقت کرد که باید شرایط و قرارداد با دقت و کاملا قانونی انجام گرد تا از بروز مشکلات بعدی، جلوگیری به عمل آید، در واقع این تعیین دقیق برای شرایط و ضوابط را یک وکیل پایه یک دادگستری در تهران می تواند انجام دهد.

کلیه سایت ها و یا مجلات حقوقی مشاوره محور، به شما کمک می کنند تا وکلای خوب از سراسر کشور را در مدت زمان کمتری و با توجه به مشکل حقوقی که دارید بشناسید و پرونده های قضایی و کیفری های خود را به آن ها واگذار نمایید. پذیرش وکالت از انواع قراردادها مانند قراردادهای تجاری، تهیه پیش نویس جهت لایحه دفاعیات و ارائه آن به دادگاه و محاکم قضایی و از این دست از موارد، همگی جزو وظایفی است که می توان به وکیل تنظیم قرارداد در تهران واگذار کرد.

اهمیت اخذ وکیل تنظیم قرارداد

هزینه بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران

نکته ای که وجود دارد این است که قطعا هزینه حق الوکاله ای وکلا در کلان شهرها به نسبت شهرستان ها، قدری بالاتر است و این موضوع دلایل های زیادی دارد اما به طور کلی هزینه حق الوکاله وکلا متغیر است و دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد نمی توان هزینه ثابتی را برای آن در نظر گرفت. دلایلی همچون زمانبر بودن انجام کار و یا سختی که ممکن است در طول انجام کار وجود داشته باشد جزو دلایلی است که توسط وکلا بررسی می شود و سپس هزینه حق الوکاله ای در نظر گرفته می شود. تمامی این موارد در به وجود آمدن افزایش و یا کاهش هزینه وکلا تاثیرگذار است. در برخی مواقع هم به دلیل رزومه خوب و بالایی که وکلا دارند، سبب می شود تا میزان هزینه وکالتی آن ها با دیگر همکارانشان قدری متفاوت شود.

کلام آخر

در شرکت های تجاری تنها موضوعی که اهمیت دارد این است که آگاهی از قوانین حقوقی تجارت و اعمال آن در شرکت های تجاری باید وجود داشته باشد و این نکته حائز اهمیت است. در اکثریت شرکت های تجاری نیاز به بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران وجود دارد تا با استفاده از راهنمایی ها و تخصص هایی که دارد بتوان از او راهنمایی و مشورت خواست. یک وکیل می تواند روند کاری را تسریع بخشد و از خسارات احتمالی جلوگیری به عمل آورد.

به طور کلی اخذ یک وکیل در کلیه مشکلات حقوقی خصوصا مواردی مانند تنظیم قرارداد برای شرکت های تجاری که بسیار حائز اهمیت می باشد، از واجبات است و مزیت های بسیار زیادی برای موکلین به همراه دارد و از خسارات و هزینه های غیر ضروری جلوگیری به عمل می آید. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با خصوصیات و ویژگی هایی که از یک وکیل بیان کرده ایم، وکیل تنظیم قرارداد را برای شرکت های تجاری خود بشناسید و سپس انتخاب درستی داشته باشید زیرا این موضوع در وهله اول بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا