تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز ⚖️【آپدیت 1403】

نسیم گچ کار

نسیم گچ کار

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09166202329
 • آدرس: امانیه بلوار انقلاب بین خیابان دز و بوعلی شرقی، کوچه بن بست منتهی به پل عابر پیاده، مجتمع ۱۳۴، طبقه اول.

ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که در زمینه پرونده های کیفری تخصص ویژه دارند، از جمله تخصص ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ایی، جعل و مواد مخدر می باشد که با کسب نتیجه های مطلوب در رده ی بهترین وکلا قرار گرفته اند، خانم گچ کار در پرونده های ملکی همچون خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی فسخ و دعاوی خانواده و قراردادها نیز دارای تخصص می باشند که به صورت گزینشی پرونده های مذکور را کار میکنند. مشاوره به صورت حضوری و صرفا با هماهنگی قبلی می باشد.

سوابق وکیل
سعید-مهرآقا

سعید مهرآقا

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09128671090
 • آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند و از خصوصیات ایشان: صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگویی و دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوش نام کشور قرارگیرد و موجب اخذ پرونده های موفقیت آمیز بسیاری در کارنامه ایشان گردیده است که منجر به کسب رضایت مندی موکلین گردیده است.

سوابق وکیل

بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز با جرایم مواد مخدر، مجازات و قوانین آن به طور کامل آشناست و در این زمینه می تواند وکالت افراد مختلف را به عهده بگیرد. پرونده های مواد مخدر از حساسیت بالایی برخوردار می باشند از این رو بهتر است برای رسیدگی به این پرونده ها از وکلای مجرب و متخصص که از تجربه کافی در این زمینه برخوردار هستند کمک بگیرید. در صورت عدم دریافت کمک از بهترین وکیل اهواز ممکن است به اشتباه ناچار به تحمل سال ها حبس یا اعدام گردید.

بهترین وکیل کیفری در اهواز که در زمینه مواد مخدر فعالیت دارد و با قوانین حمل، قاچاق و مصرف مواد مخدر آشنایی دارد و همچنین قادر به ارائه راهکار مناسب برای دفاع از متهم می باشد. با انتخاب بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز می توان از تجربه و تخصص آن ها استفاده کرد و نقش کلیدی را در سرنوشت پرونده کیفری خود یا اطرافیان ایفا نمود.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر فردی است که در رشته حقوق تحصیلات خود را به پایان رسانده است. این وکلا اغلب از تخصص کافی در زمینه مواد مخدر و جرایم مربوط به آن برخوردار می باشند و پرونده های مربوط به مواد مخدر را می توانند با موفقیت به اتمام برسانند. تعداد بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز که در این زمینه پرونده های موفقی دارند، بسیار کم است.

بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز کیست؟

در انتخاب یک وکیل مواد مخدر خبره باید نهایت دقت را به کار برد. قوانین مبارزه با مواد مخدر و تحت تاثیر قرار گرفتن پرونده های متهمین از شرایط و عوامل موجود رسیدگی به این پرونده ها را دشوار می سازد. هنگام انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز بهتر است فردی را انتخاب نمایید که در پرونده های کلی و جزئی مواد مخدر و تولید آن تجربه کافی داشته باشد. تجربه این وکلا به آن ها کمک خواهد کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج مطلوب دست یابند.

حجم زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های کیفری را پرونده های مواد مخدر به خود اختصاص داده اند. یک وکیل خبره و حرفه ای مواد مخدر قبل از هر چیز باید تمام ابعاد پرونده را بررسی کند. در نهایت بهترین وکیل کیفری فعال در این زمینه بهترین و معقول ترین راهکار را برای پرونده شما انتخاب خواهد کرد. قانونگذار کشور ما قوانین مواد مخدر را به طور سختگیرانه طراحی نموده است از این رو مجازات محکومین مواد مخدر سنگین است. با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و حرفه ای مواد مخدر می توان مجازات را کاهش داد و در نهایت به نتایج مطلوب در طول پرونده دست یافت.

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز می توان به میزان تخصص و مهارت ایشان اشاره کرد. یک وکیل خبره مواد مخدر باید بتواند در جریان دادرسی عملکرد خوب خود را به نمایش بگذارد. بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز با روند دادرسی پرونده های مواد مخدر آشنا هستند و با راه های میانبر آشنایی کامل دارند. یک وکیل حرفه ای مواد مخدر با استفاده از مدارک معتبر و قانونی باید بتواند از حق موکل خود دفاع کند و مجازات ایشان را تا حد قابل توحهی کاهش دهد. در شرایط خاص بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز قادر به دریافت حکم برائت متهم از دادگاه خواهند بود اما برای این منظور به ادله مناسب و معتبر نیاز خواهند داشت.

از دیگر ویژگی های مهم وکیل مواد مخدر می توان به مسئولیت پذیر بودن ایشان اشاره کرد. یک وکیل خبره و حرفه ای مواد مخدر باید به موقع در جلسات دادرسی حضور یابد. همچنین وکیل مواد مخدر باید پرونده ای که وکالت آن را به عهده گرفته مورد بررسی قرار دهد و اقدامات مورد نیاز را برای کسب موفقیت در روند پرونده انجام دهد.

دلایل نیاز به مراجعه به وکیل مواد مخدر

از آنجا که جرم مواد مخدر سنگین می باشد، برای ارائه بهترین دفاع به بهترین وکیل مواد مخدر با تجربه بالا نیاز خواهید داشت. وکلای مواد مخدر علاوه بر دانش و مهارت باید از ویژگی هایی همچون صداقت و دلسوزی برخوردار باشند. در اکثر پرونده های مواد مخدر متهم بی گناه است اما با نحوه دفاع از اتهام انتسابی آشنا نیست. همچنین برخی از متهمین جرائم مواد مخدر به دلیل مشکلات مالی، سن کم و بی تجربگی مرتکب این جرایم می شوند از این رو با دریافت کمک از یک وکیل می توانند به نتایج مطلوب دست یابند.

مراجعه به وکیل مواد مخدر

در جرایم مواد مخدر متهم بدون شک مجازات خواهد شد اما با دریافت کمک از بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز می تواند در دادگاه از حق و حقوق خود دفاع کند. متهم باید تمامی مدارک مربوط و شواهد رابه وکیل خود ارائه دهد و تمام مواردی که ممکن است مجازات او را کاهش دهد یا وکیل در میان بگذارد. همچنین می توانید از بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

مزایای دریافت مشاوره از بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز

با دریافت مشاوره از بهترین مواد مخدر در اهواز می توان به مزایای قابل توجه زیر دست یافت:

 • دریافت دفاع در صورتی که در این زمینه سابقه ای نداشته باشید.
 • یک وکیل خبره مواد مخدر می تواند به قوانین مبارزه با مواد مخدر به صورت اصولی و صحیح استناد کند.
 • ارائه درخواست بابت تخفیف مجازات
 • اثبات بی گناهی خود
 • تعلیق اجرای مجازات و دریافت تخفیفات در محاکمه
 • کاهش مجازات حبس و مجازات نقدی

روند رسیدگی به پرونده های مواد مخدر

به عقیده بهترین وکلای مواد مخدر در اهواز فردی که مورد اتهام مواد مخدر قرار می گیرد توسط مراجع قانونی به خاطر جرم ارتکابی بازداشت می شود. در مرحله بعد اتهام وارده به متهم در دادسرا توسط بازپرس مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز متهم با هدف تفهیم اتهام به دادسرا ارجاع داده می شود. تمام این اقدامات در مرحله تخفیفات مقدماتی انجام می گیرند و پس از این که فرد توسط بازپرس مجرم شناخته شد قرار جلب دادرسی صادر خواهد شد. در نهایت قرار صادر شده به دادستان اعلام می شود.

رسیدگی به پرونده های مواد مخدر

پس از این که موضوع توسط دادستان مورد بررسی قرار گرفت، قرار کیفرخواست صادر خواهد شد. سپس پرونده به دادگاه کیفری( دادگاه انقلاب) مرجوع می شود. حکم لازم توسط دادگاه انقلاب با توجه به قانون مبارزه با مواد مخدر و بررسی دلایل ارائه شده صادر می شود. در این راستا متهم می تواند از وکیل کمک بگیرد و وکیل موظف است تا با آگاهی کامل از پرونده ایشان بهترین دفاع را از متهم ارائه نماید.

مصادیق جرم مواد مخدر

قوانین مربوط به جرم مواد مخدر در سال های اخیر تغییرات قابل توجه بسیار زیادی داشته است. سالانه قوانین جدید و سخت در رابطه با این جرایم تصویب می شوند. از مهمترین مصادیق جرایم مواد مخدر که در قانون اسلامی به آن ها پرداخته شده، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشت خشخاش و کوکا، کشت شاهدانه برای تولید مواد مخدر
 • ورود، ارسال، صدور، تولید و ساخت انواع روان گردان ها
 • حمل، خرید، نگهداری، توزیع، اخفا، ترانزیت، عرضه و فروش مواد مخدر
 • دایر کردن مکان مخصوص برای استعمال مواد مخدر
 • استعمال مواد مخدر به اشکال و روش های مختلف، مگر در موارد مستثنی از لحاظ قانونی
 • تولید، خرید، فروش، ساخت و نگهداری ابزار مربوط به ساخت و استعمال مواد مخدر

جرایم مواد مخدر گسترده و متفاوت هستند و قانونگذار برای آن ها مجازات خاصی مشخص نموده است.

کلام آخر

یکی از مهمترین پرونده هایی که باید به صورت اصولی به آن پرداخته شود، مواد مخدر است. افرادی که بنا به دلایل مختلف با پرونده های مواد مخدر مواجه می شوند باید بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز را انتخاب نمایند. وکیل مواد مخدر کمک خواهد کرد تا پرونده آن ها به صورت قانونی مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد. وکالت در این پرونده ها به تجربه بالای وکیل نیاز دارد. یک وکیل خبره مواد مخدر باید قوانین مربوط به این جرایم را روزانه مطالعه نماید و از به روزرسانی ها آگاه باشد. این امر در نهایت باعث خواهد شد وکیل در دادگاه دفاعیات موثر و مفیدی به نفع موکل ارائه دهد. یک وکیل حرفه ای و خوب باید قادر به پاسخگویی به سوال موکل خود در رابطه با مشکلات موجود در پرونده باشد. پاسخگویی به سوالات باعث رفع ابهامات به خوبی می شود.

4.3/5 - (6 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا