تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق توافقی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

مینا علوی

مینا علوی

پایه یک دادگستری
سابقه:13
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143172852
 • آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های مختلف است.

سوابق وکیل
بهنام پرتوی

بهنام پرتوی

سابقه:
 • تخصص: قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143141946
 • آدرس: تبریز خیابان امام، چهاراه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و امور حقوقی در پرونده های جرائم پزشکی، جنائی و خانواده. وکیل بهنام پرتوی از کارنامه کاری درخشانی برخوردار هستند و چندین دوره عضویت هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی را عهده دار بوده که اخیراً نیز برای چندین بار به این سمت انتخاب شدند.

سوابق وکیل
علی حسن نژاد

علی حسن نژاد

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09149898304
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، ساختمان وکلا، طبقه ۶

جناب آقای حسن نژاد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است. ایشان تا به حال، پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را با موفقیت به پایان رسانیده است. از تجربیات موفق ایشان وکالت در پرونده های ملکی شامل ماده ۱۴۷ قانون ثبت، کارخانه فخر آور تهران و کارخانه پروتئین بشارت اشاره کرد.

سوابق وکیل

طلاق دارای انواع مختلفی است که یکی از آن ها طلاق توافقی است، برای انجام طلاق توافقی زوجین با یکدیگر به توافقاتی می رسند و سپس جدا می شوند. با توجه به اینکه این نوع طلاق نیز دارای قوانین خاصی می باشد به همین دلیل بهتر است برای پیگیری و رسیدگی پرونده مربوط به دعاوی طلاق توافقی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کمک بگیرید، با اخذ وکیل می توانید به فرآیند طلاق تسریع ببخشید و در جلسات دادگاه نیز نتایج موفقیت آمیزی را بدست آورید.

بهترین وکیل طلاق در تبریز به قوانین مربوط به طلاق توافقی تسلط لازم را دارد و شما می توانید با مراجعه به لیست بهترین وکیل تبریز به اسامی وکلای طلاق توافقی دسترسی پیدا کنید و از بین آن ها با توجه به میزان بودجه و نیاز خود وکیل باتجربه تری را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم شما همراهان عزیز و گرامی را با نحوه انتخاب وکیل طلاق توافقی آشنا سازیم و لیستی از بهترین وکلای طلاق توافقی در تبریز را در اختیارتان قرار دهیم.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی، فردی است که دانش لازم را در زمینه قوانین مربوط به طلاق دارد و اگر شما تمایل دارید سرعت پیگیری پرونده تان را افزایش دهید بهتر است از وکیل طلاق توافقی حرفه ای مشاوره لازم را بگیرید. علاوه بر این بهترین وکلای طلاق توافقی دارای تجربه کافی در زمینه بررسی پرونده های مرتبط با طلاق توافقی هستند به همین دلیل در صورت وجود مشکلات و اختلافات بهترین راهکارها را به موکل خود ارائه می دهند.

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در تبریز و بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عدم نیاز به حضور طرفین دعاوی در جلسه دادگاه
 2. صرفه جویی در هزینه ها و زمان
 3. تنظیم دادخواست طلاق توافقی
 4. جلوگیری از طولانی شدن روند کاری دعاوی طلاق توافقی
 5. حل و فصل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده در سریع ترین زمان ممکن

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

وظایف وکیل طلاق توافقی چیست؟

وکیل طلاق توافقی اگر به وظایف خود عمل کند بدون تردید می تواند نتایج رضایت بخش تری را برای پرونده رقم بزند، از مهم ترین وظایف وکیل طلاق توافقی در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ارائه مشاوره حقوقی:

وکیل می تواند در جلسه مشاوره حقوقی به موکل خود مشاوره لازم را دهد و از موکل اطلاعات لازم را برای پیگیری پرونده دریافت کند.

2. ایجاد صلح و سازش در بین زوجین:

یکی از مهم ترین وظایف وکیل طلاق توافقی ایجاد صلح و سازش در بین زوجین می باشد، علاوه بر این وکیل می تواند در مذاکرات بین زوجین برای رسیدن به توافق شرکت کند.

3. پیگیری روند قضایی:

وکیل باید به صورت مرتب در جلسات دادگاه شرکت کند، در صورتی که وکیل فن بیان خوب و اطلاعات حقوقی زیادی داشته باشد می تواند در جلسات دادگاه از موکل خود بهترین دفاع را داشته باشد.

4. ارائه مدارک به دادگاه و تنظیم اسناد:

بهترین وکیل طلاق توافقی باید دادخواست مربوط به طلاق توافقی را تنظیم کند، علاوه بر این وکیل باید برای پیگیری پرونده مدارک و اسناد مورد نیاز را ضمیمه پرونده نماید.

اختیارات بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز چیست؟

موکل می تواند حدود اختیارات وکیل را در وکالتنامه مربوط به طلاق توافقی تعیین نماید، موکل باید به وکیل خود وکالت مواردی نظیر بذل یا قبول مهریه، اسقاط حق تجدید فرجام خواهی و تجدید نظرخواهی، اجرای صیغه طلاق، ثبت طلاق و… را دهد. موکل بهتر است به وکیل خود اعتماد داشته باشد و به وی اختیارات کاملی را برای رسیدگی و پیگیری پرونده طلاق توافقی دهد.

توجه داشته باشید که در زمان تنظیم وکالتنامه بهتر است به موکل خود اختیارات زیر را دهید تا وکیل بتواند به پرونده در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی کند:

 1. وکالت برای ایجاد صلح و سازش
 2. وکالت در توکیل
 3. وکالت برای استرداد دعوا یا تنظیم دادخواست

حدود اختیارات بهترین وکیل طلاق توافقی

مراحل انجام طلاق توافقی توسط وکیل

صدور حکم طلاق توافقی مستلزم انجام تشریفاتی می باشد، بنابراین اگر زن و شوهر تمایل دارند به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند می توانند از وکیل طلاق توافقی کمک بگیرند. برای صدور حکم طلاق توافقی وکیل باید طبق مراحل زیر پیش برود:

 1. در اولین مرحله طرفین پرونده باید به سامانه ثنا مراجعه نمایند و در این سامانه ثبت نام کنند.
 2. زوجین باید به یک مرکز مشاوره که زیر نظر دادگستری و بهزیستی است مراجعه کنند، مشاوران در این مراکز وظیفه دارند تا به زوجین مشاوره و راهنمایی لازم را دهند و شرایط را برای ایجاد سازش بین زوجین فراهم کنند. جلسات مشاوره در مدت زمان 50 روزه به پایان می رسد و تعداد جلسات مشاوره بین 1 تا 5 جلسه می باشد.
 3. در این مرحله وکیل باید اقدام به اخذ گواهی عدم سازش یا گواهی سازش کند، حکم طلاق توافقی در صورتی صادر می گردد که مرکز مشاوره پس از پایان جلسات مشاوره گواهی مبنی بر عدم انصراف از طلاق را به دادگاه خانواده ارائه دهد.
 4. دادخواست طلاق مبنی بر عدم سازش میان زوجین باید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع داده شود، در مرحله بعدی نیز این دادخواست به دادگاه خانواده ارسال می شود.
 5. در این مرحله قاضی پرونده تمامی موارد را بررسی می کند سپس نسبت به صدور حکم طلاق توافقی اقدام می کند، زوجین برای اخذ طلاق می توانند پس از صدور این حکم ظرف مدت یک تا سه ماه به دفاتر رسمی طلاق مراجعه نمایند و طلاق خود را به ثبت برسانند.

زوجین برای اخذ طلاق توافقی، در چه مواردی می توانند با یکدیگر به توافق برسند؟

یکی از مهم ترین وظایف وکیل طلاق توافقی حصول توافق در زمینه مسائل مختلف بین زوجین می باشد، وکیل طلاق باید بتواند به کمک تیزبینی روانشناسانه ای که دارد طرفین دعاوی را در زمینه مسائل مختلف به یک نقطه مشترک برساند. برای ایجاد توافق بین زوجین، وکیل باید جلسه یا جلساتی را برگزار کند و در طی این جلسه تلاش لازم را داشته باشد تا بتواند زوجین را به توافق برساند.

زوجین می توانند در موارد زیر با یکدیگر به توافق برسند:

 1. حل و فصل مهریه و نفقه ( برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهریه می توانید از بهترین وکیل مهریه در تبریز مشاوره لازم را دریافت کنید).
 2. تعیین حضانت فرزند یا فرزندان مشترک
 3. اجرت المثل زوجه
 4. جهیزیه و…

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز چقدر است؟

برای اخذ حکم طلاق توافقی زوجین باید هزینه هایی را برای ثبت دادخواست، مشاوره خانواده، هزینه آزمایشات بارداری، حق الوکاله وکیل و… را پرداخت کنند. اخذ وکیل بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز برای موکل تا حدودی هزینه بر است ولی وکیل می تواند با احقاق حق و حقوق موکل خود این هزینه ها را جبران نماید. به شما عزیزان توصیه می کنیم که از بهترین و باتجربه ترین وکیل برای رسیدگی به پرونده تان کمک بگیرید، اگرچه حق الوکاله بهترین وکلای طلاق توافقی در تبریز نسبتا زیاد است ولی بهتر است شما هرگز کیفیت را فدای هزینه نکنید.

حق الوکاله ثابتی را نمی توان برای بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز تعیین کرد زیرا عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. موضوع پرونده
 2. مدت زمان دادرسی پرونده
 3. توافق موکل و وکیل
 4. تخصص وکیل
 5. میزان تحصیلات و دانش وکیل
 6. استان یا شهر محل خدمت وکیل و…

مزایا و معایب اخذ وکیل طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی از بین سایر روش های طلاق بدون دردسر تر می باشد به همین دلیل اغلب زوجینی که با یکدیگر توافق ندارند تصمیم می گیرند به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند. از مهم ترین مزایای اخذ طلاق توافقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. روند دادرسی طلاق توافقی سریع تر از روش های دیگر طلاق می باشد.
 2. قضات در پرونده های مربوط به طلاق توافقی سخت گیری کمتری دارند.
 3. بین زوجین در طول مراحل انجام طلاق توافقی درگیری کمتری وجود خواهد داشت در نتیجه آسیب روانی و احساسی کمتری به زوجین وارد می شود.
 4. در طلاق توافقی نیازی به محکوم کردن یکی از طرفین پرونده توسط همسر نمی باشد و علاوه بر این برای صدور حکم طلاق توافقی نیاز به ارائه شواهد و مدارک نیست.

طلاق توافقی دارای معایبی نیز می باشد که بهتر است زوجین عزیز قبل از گرفتن تصمیم نهایی برای انجام طلاق توافقی به معایب این نوع طلاق نیز توجه داشته باشند. از مهم ترین معایب طلاق توافقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طلاق توافقی مانند سایر روش های طلاق امری ناخوشایند است.
 2. در اغلب موارد یکی از طرفین دعاوی باید از اخذ حق و حقوق خود صرف نظر نماید.
 3. بعد از انجام طلاق توافقی ممکن است فرزندان مشترک دچار افسردگی شوند و به روحیه آن ها آسیب جدی وارد شود.

مزایا و معایب اخذ طلاق توافقی چیست؟

کلام آخر

امروزه آمار طلاق توافقی در دادگاه خانواده افزایش پیدا کرده است به همین دلیل اغلب بهترین وکلای طلاق در تبریز در تلاش هستند تا اطلاعات خود را در مورد قوانین مربوط به طلاق توافقی افزایش دهند و تجربه لازم را برای رسیدگی به پرونده دعاوی این نوع طلاق بدست آورند. اگر شما برای پیگیری پرونده تان نیاز به اخذ وکیل دارید بهتر است قبل از انتخاب وکیل ابتدا تحقیقات لازم را در این زمینه بدست آورید. با انجام تحقیقات لازم در مورد سابقه و تجربه وکیل می توانید تصمیم گیری بهتری را برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا