تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای مهریه در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

مینا علوی

مینا علوی

پایه یک دادگستری
سابقه:13
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143172852
 • آدرس: تبریز، خیابان امام، چهارراه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

با توجه به فرایند وکالت در مسیر تخصصی، خانم مینا علوی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با 13 سال سابقه وکالت، با ارائه بهترین راهکارهای حقوقی در زمینه های مختلف است.

سوابق وکیل
سیده فاطمه جوادی سیدیان

سیده فاطمه جوادی سیدیان

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09144092687
 • آدرس: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان سبلان

سرکار خانم سیده فاطمه جوادی سیدیان، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی مشغول به فعالیت می باشند و دارای ویژگی هایی مانند صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی هستند که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
محسن واحدی

محسن واحدی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09143191837
 • آدرس: تبریز، خیابان آزادی، چهار راه حافظ، پلاک ۹۴

جناب آقای محسن واحدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین برای دفاع از موکل خود با اتکا به دانش حقوقی، فن بیان شیوا و ارائه ادله محکمه پسند رجلسه دادگاه را با موفقیت ترک می کند.

سوابق وکیل
حبیبه نوحی گلزار

حبیبه نوحی گلزار

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۲۹۱۴
 • آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، جنب بانک ملت، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه ۱، واحدA

سرکار خانم حبیبه نوحی گلزار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در تبریز از سال 88 به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا نام دار بانو در تبریز می باشد و تخصص و تبحر ایشان باعث شده مراجعین با خیالی آسوده پروندهایشان را به دست وی بسپارند. او با دانش حقوقی خود مراجعین را یاری می دهد.

سوابق وکیل

بعد از جاری شدن خطبه عقد دائم یا موقت به زوجه مهریه تعلق خواهد گرفت، زوجه مالک مهریه است و می تواند هر نوع تصرفی که تمایل دارد را در مهریه داشته باشد. مرد مطابق با قوانین مدنی ملزم به پرداخت مهریه است و اگر از پرداخت مهریه خودداری نماید، زن می تواند از طریق قانونی برای دریافت مهریه خود اقدام نماید. با افزایش طلاق در شهر تبریز اغلب وکلای تبریز در زمینه اخذ مهریه خدمات خود را ارائه می دهند، بدون تردید با اخذ بهترین وکیل مهریه در تبریز می توان به روند کاری پرونده تسریع بخشید.

اگر به لیست بهترین وکیل تبریز مراجعه کنید، می توانید به اسامی بهترین وکلای مهریه در تبریز دسترسی داشته باشید، وکلای مهریه دانش و تخصص خود را در این زمینه بروزرسانی می کنند و می توانند از حق و حقوق شما در جلسه دادگاه دفاع نمایند، با اخذ بهترین وکلای مهریه در تبریز دیگر نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه حضور داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مهریه در تبریز کیست؟

مهریه جزو پرونده هایی است که دارای جنبه مالی بالایی برای زوجه می باشد، وکیل مهریه فردی است که دانش و تسلط لازم را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده مهریه دارد، اگر زوج از پرداخت مهریه امتناع می کند وکیل مهریه می تواند با استفاده از قوانین بهترین راهکار را برای اخذ مهریه ارائه دهد. بهترین وکیل خانواده در تبریز توانایی لازم را در زمینه قبول وکالت پرونده های مربوط به مهریه و طلاق توافقی دارد.

وکیل مهریه باید دارای تحصیلات حقوقی و مدرک وکالت باشد و تجربه لازم را برای پیگیری پرونده مهریه داشته باشد. بهترین وکلای مهریه مهارت و تجربه لازم را برای رسیدگی به پرونده مهریه دارند و دارای اطلاعات لازم در مورد کلیه راه های قانونی برای اخذ مهریه هستند، در نتیجه بهتر است شما برای اخذ بهترین وکیل مهریه در تبریز اقدام کنید و وکیلی را انتخاب کنید در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده  موکلان پیشین خود به خوبی عمل کرده باشد.

مزایای مشاوره با وکیل مهریه چیست؟

اگر زوجین در زمینه نحوه پرداخت مهریه با یکدیگر به توافق نمی رسند یا مرد از پرداخت مهریه خودداری می کند، بهتر است در این شرایط از وکیل مهریه کمک بگیرند. وکیل مهریه می تواند راهکارهای مناسبی را در اختیار زوجین قرار دهد و بدون تردید در سریع ترین زمان ممکن به پرونده رسیدگی خواهد کرد. وکیل مهریه می تواند مشکلات بین زوجین را در صورت امکان حل و فصل نماید و استرس آن ها را کاهش دهد، علاوه بر این وکیل می تواند در جلسات دادگاه به صورت منظم شرکت کند و به کمک علم و دانشی که دارد نسبت به حل و فصل پرونده اقدام کند.

خانم ها با اخذ بهترین وکیل مهریه در تبریز دیگر نیازی نیست که در جلسه دادگاه حضور داشته باشند، علاوه بر این وکیل می تواند با انجام اقدام به موقع اموال مرد را در صورت لزوم توقیف نماید. اگر زوج درخواست اعسار را به دادگاه ارائه داده باشد، وکیل مهریه می تواند با استفاده از قوانین حقوقی نسبت به رد دادخواست مرد اقدام کند.

مزایای مشاوره با وکیل مهریه چیست؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهریه در تبریز

از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهریه در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیلی را برای اخذ مهریه انتخاب کنید که دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری باشد.
 2. وکیل مهریه باید تخصص لازم را در زمینه رسیدگی به پرونده های خانوادگی و پرونده مهریه داشته باشد.
 3. وکیلی را انتخاب کنید که تجربه بالایی را در زمینه پرونده های مهریه داشته باشد، علاوه بر این در زمان اخذ بهترین وکیل مهریه به درصد موفقیت وی در پرونده های پیشین توجه داشته باشید.
 4. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که دارای فن بیان قوی باشد و توانایی لازم را برای دفاع از حق و حقوق شما در جلسه دادگاه داشته باشد.
 5. وکیل باید با روند رسیدگی پرونده در جلسات دادگاه آشنایی کامل را داشته باشد.
 6. بهترین وکیل مهریه در تبریز باید قدرت بالایی را برای نگارش تنظیم دادخواست، لوایح و… داشته باشد.
 7. در زمان انتخاب وکیل مهریه به میزان حق الوکاله وکیل و رزومه وی توجه داشته باشید.
 8. در صورت امکان، قبل از عقد قرارداد وکالت امتیاز و نظرات موکلان سابق را مطالعه کنید.
 9. با انجام تحقیقات لازم از میزان سطح علمی،حسن اخلاق، شهرت و… وکیل مطمئن شوید.
 10. به این نکته توجه داشته باشید که سن و جنسیت وکیل هرگز ملاک خوبی برای انتخاب بهترین وکیل مهریه نمی باشد، علاوه بر این می توانید برای رسیدگی به پرونده مهریه از بهترین وکیل خانم در تبریز مشاوره لازم را بگیرید. شایان ذکر است که زن یا مرد بودن وکیل هیچ تاثیری بر نحوه عملکرد وی در زمینه رسیدگی به پرونده مهریه ندارد.

چه مدارکی را باید برای تنظیم دادخواست مهریه در اختیار وکیل قرار دهیم؟

وکیل مهریه برای رسیدگی به پرونده مهریه نیاز به مدارک زیر دارد:

 1. کارت شناسایی
 2. سند ازدواج
 3. قرارداد مربوط به جهیزیه
 4. اطلاعات حساب بانکی

چگونه می توانیم مشکلات مربوط به امور مهریه را به کمک وکیل حل کنیم؟

برای حل مشکلات مربوط به مهریه می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 1. وکلایی را انتخاب کنید که در زمینه دعاوی خانوادگی تخصص و تجربه لازم را دارند.
 2. برای رسیدگی به مشکل مهریه از وکیل خود بخواهید جلسه مشاوره ای را تعیین کند، در طی جلسه مشاوره می توانید سوالات خود را از وکیل بپرسید و کلیه اسناد و اطلاعات لازم را در اختیار وکیل قرار دهید.
 3. وکیل باید ماهیت پرونده تان را با دقت بالایی ارزیابی نماید و توانایی لازم را برای تجزیه و تحلیل قوانین داشته باشد.
 4. اگر تصمیم به ادامه همکاری با وکیل دارید می توانید نسبت به تنظیم قرارداد وکالت اقدام کنید.
 5. وکیل می تواند با طرف مقابل دعاوی یا وکیل وی برای رسیدن به یک راه حل قابل قبول مذاکراتی را انجام دهد.
 6. اگر وکیل از طریق مذاکره نتواند به نتیجه مورد نظر خود برسد باید پرونده را به دادگاه ارائه دهد، در جلسات دادگاه پرونده با دقت زیادی مورد بررسی قرار می گیرد.

نحوه حل مشکلات مربوط به مهریه به کمک وکیل

مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهریه در تبریز چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهریه در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. انجام کلیه مراحل لازم برای اقامه دعاوی
 2. ارائه بهترین راهکار برای برطرف شدن مشکلات موکل
 3. برگزاری جلسات مورد نیاز با موکل
 4. دادن روحیه به موکل
 5. انجام امور لازم برای رسیدن موکل به حق و حقوق قانونی
 6. انجام کلیه مراحل مربوط به ثبت دادخواست مهریه در اداره ثبت
 7. مراجعه به محضر برای انجام فرایندهای مربوط به اجراء گذاشتن مهریه
 8. پیگیری و رسیدگی منظم به پرونده
 9. ثبت دادخواست اعسار از پرداخت مهریه
 10. انجام کلیه مراحل مرتبط به پیشگیری از زندانی شدن زوج
 11. اعتراض به حکم صادر شده از مرجع قضایی
 12. توقیف اموال زوج در صورت عدم پرداخت مهریه

انواع مهریه از نظر زمان مطالبه و بررسی روش های مطالبه مهریه

مهریه از نظر زمان مطالبه به دو دسته زیر تقسیم بندی می شود:

1. عند الاستطاعه:

برای مطالبه مهریه عند الاستطاعه، زوجه باید ثابت کند که زوج از لحاظ مالی دارای توان مالی می باشد، زن باید برای اخذ مهریه استطاعت مالی مرد را به کمک ادله موثق اثبات نماید. در این حالت اعمال حق حبس نیز دشوار خواهد بود.

2. عندالمطالبه:

برای اخذ مهریه عندالمطالبه زوجه می تواند زوج را حبس نماید، به محض اینکه زوج مهریه اش را مطالبه نماید مرد باید آن را پرداخت نماید. شایان ذکر است که اثبات عدم تمکن مالی نیز برعهده مرد می باشد.

مهریه جزو مهم ترین حق و حقوق زن به شمار می رود که وی می تواند بعد از جاری شدن صیغه عقد دائم یا موقت آن را طلب کند، روش های مطالبه مهریه عبارتند از:

1. اخذ مهریه از طریق اداره اجرای ثبت:

یکی از سریع ترین روش ها برای مطالبه مهریه مراجعه به اداره اجرای ثبت می باشد، در این روش زوجه می تواند به بهترین وکیل مهریه در تبریز وکالت دهد تا وکیل بتواند به دفتر ازدواج و طلاقی که ازدواج در آنجا ثبت شده است مراجعه کند، با مراجعه به دفتر ازدواج و طلاق وکیل می تواند اجرائیه را بگیرد سپس به اداره ثبت اسناد مراجعه کند. در مرحله بعدی ابلاغیه ای مبنی بر صدور اجرائیه برای زوج ارسال می شود تا زوج بتواند از توقیف اموال خود مطلع گردد. زوج باید طی 10 روز از صدور اجرائیه مهریه، نسبت به پرداخت مهریه اقدام کند. اگر طی 10 روز از سمت مرد برای پرداخت مهریه اقدامی صورت نگیرد بدون تردید اموال منقول و غیر منقول وی به شرطی که جزو مستثنیات نباشد توقیف و به فروش گذاشته می شود.

2. اخذ مهریه از طریق مراجعه به مراجع قضایی:

یکی دیگر از انواع روش ها مطالبه مهریه مراجعه به مراجع قضایی و دادگاه می باشد، در این روش وکیل مهریه باید دادخواستی را تنظیم نماید، اگر مرد دارایی نداشته باشد حدود 1/4 از اموال وی توقیف می شود و اگر مرد دارایی به جز مستثنیات داشته باشد دارایی های وی توقیف می شود.

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در تبریز

محاسبه حق الوکاله وکیل برای مطالبه مهریه به عوامل مختلف زیر بستگی دارد:

 1. میزان پیچیدگی پرونده
 2. نوع پرونده
 3. مدت زمان لازم برای رسیدگی به پرونده
 4. میزان تجربه و تخصص وکیل
 5. توافق با وکیل ( قبل از تنظیم قرارداد وکالت می توانید در زمینه تعیین حق الوکاله با وکیل مذاکرات لازم را انجام دهید و به توافق برسید).

بررسی حق الوکاله بهترین وکیل مهریه در تبریز

کلام آخر

در سال های اخیر تعداد پرونده هایی که مربوط به طلاق و اخذ مهریه می شوند افزایش پیدا کرده اند، با توجه به اینکه قوانین مربوط به طلاق و مهریه مختلف هستند به همین دلیل بهتر است برای رسیدگی به پرونده مهریه از مشاوره و راهنمایی بهترین وکیل مهریه در تبریز استفاده کنید. بهترین وکلای مهریه در تبریز در مورد کلیه قوانین مهریه اطلاعات لازم را دارند و می توانند از این قوانین برای حل و فصل پرونده های مهریه کمک بگیرند.

4/5 - (3 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا