طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در شیراز

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

زوجین زمانی به فکر طلاق می افتند که ادامه زندگی مشترک برای آن ها مقدور نباشد، اگر مرد و زن دارای مشکلات زیادی در زندگی مشترک شان باشند در برخی مواقع برخلاف میل باطنی چاره ای جز طلاق نخواهند داشت. پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق کار دشواری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد، بنابراین بهتر است، هر یک از زوجین برای کسب نتایج رضایت بخش در جلسات دادگاه نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در شیراز اقدام کنند. در لیست بهترین وکیل در شیراز می توانید به جستجوی بهترین وکلای خانواده و طلاق بپردازید و با انجام این جستجو بدون تردید می توانید در سریع ترین زمان ممکن بهترین وکیل را پیدا کنید.

امروزه آمار مشکلات خانوادگی افزایش پیدا کرده است، اگر شما نیز درگیر مشکلات حقوق و خانوادگی هستید می توانید از بهترین وکیل خانواده در شیراز کمک بگیرید. بهترین وکلای خانواده در شیراز در یک یا چند دعاوی نظیر مهریه، نفقه و… مهارت لازم را دارند. اگر تمایل دارید مهریه خود را دریافت کنید با کمک گرفتن از بهترین وکیل مهریه در شیراز می توانید پروسه پرونده مهریه را راحت تر طی کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

بهترین وکیل طلاق در شیراز شخصی است که پروانه وکالت دارد و بدون تردید، وکیل طلاق توانایی حل مشکلات مربوط به طلاق و دعاوی خانواده را دارد. بهترین وکیل طلاق باید تخصص لازم را برای دفاع از حق و حقوق موکل خود داشته باشد. علاوه بر این، وکیل باید بتواند موقعیت پرونده مربوط به طلاق را به بهترین سمت سوق دهد.

زوجه در شرایطی می تواند دادخواست طلاق را تنظیم کند؟

اگر زوجه شرایط زیر را داشته باشد می تواند نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام نماید:

 1. زمانی که زوجه توسط زوج مورد آزار و اذیت، کتک و… قرار گرفته است.
 2. اگر زوج از انجام اعمال زناشویی امتناع کند، زوجه می تواند درخواست طلاق به دادگاه خانواده دهد.
 3. اگر زوج بیشتر از 6 ماه به زوجه نفقه پرداخت نکند.
 4. زوج اعتیاد بسیار شدیدی داشته باشد.
 5. زوج مدت زمان طولانی منزل را ترک کرده باشد.
 6. زوج به بیماری لاعلاج دچار شده باشد.

دادخواست طلاق زوجه

چگونه بهترین وکیل طلاق در شیراز را پیدا کنم؟

پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شیراز نیاز به جستجو و تحقیقات لازم دارد، اگر وکیل تجربه لازم را در زمینه طلاق و دعاوی خانوادگی نداشته باشد بدون تردید، روند رسیدگی به پروسه پرونده دشوارتر خواهد شد و ممکن است ضرر و زیان زیادی به موکل وارد شود. یکی از بهترین راهکارها برای جستجوی بهترین وکیل طلاق در شیراز، پرسیدن از اشخاصی می باشد که پرونده ای مشابه پرونده شما دارند. علاوه بر این می توانید به لیست بهترین وکلای طلاق در شیراز مراجعه کنید و از لیستی که پیش رو دارید نسبت به انتخاب بهترین وکیل اقدام کنید.

پس از پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شیراز بهتر است به صورت حضوری به دفتر یا موسسه حقوقی مراجعه کنید، در اولین جلسه مشاوره با وکیل انتخابی تان می توانید سوالات مختلف را از وی بپرسید. اگر بعد از اتمام جلسه مشاوره از توانایی و میزان تخصص وکیل مطمئن شدید می توانید نسبت به اخذ وکیل و تنظیم عقد قرارداد اقدام کنید.

بررسی مهم ترین وظایف وکیل طلاق

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مهریه در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. برقراری صلح و سازش بین طرفین دعاوی
 2. حضور در دفاتر مربوط به ثبت طلاق
 3. حضور در زمان اجرای صیغه طلاق
 4. اخذ کلیه حق و حقوق موکل
 5. قبول وکالت در زمینه استرداد جهیزیه، ادعای اعسار، تعیین حضانت فرزندان مشترک، تعیین میزان نفقه زوجه و نفقه فرزندان و …
 6. حضور منظم در جلسات دادگاه برای پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق

ویژگی های بهترین وکیل حرفه ای در شیراز

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل طلاق در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک وکیل خوب باید تخصص لازم را در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق داشته باشد.
 2. وکیل باید بر کلیه قوانین مربوط به طلاق تسلط زیادی داشته باشد، علاوه بر این اطلاعات قانونی وکیل باید بروز باشند.
 3. بهترین وکیل طلاق در شیراز باید تجربه لازم را در زمینه پیگیری پرونده طلاق داشته باشد، بهترین وکیل طلاق فردی است که در دوره های کارآموزی مربوط به وکالت خانواده و طلاق شرکت کرده باشد، علاوه بر این وکیل در صورتی تجربه لازم را در زمینه پرونده طلاق دارد که پرونده های زیادی را با موضوع طلاق پیگیری کرده باشد.
 4. پیگیری منظم پرونده توسط وکیل باعث می شود تا پرونده در سریع ترین زمان ممکن مسیر خود را طی کند، علاوه بر این وکیل باید هر زمانی که نیاز باشد برای امور مربوط به پرونده طلاق به دادگاه مراجعه کند. شایان ذکر است، پیگیری مرتب پرونده طلاق می تواند باعث ایجاد تغییرات مثبت در پرونده طلاق به نفع موکل شود.
 5. یک وکیل خوب باید وقت شناس باشد، زیرا پیگیری دیرهنگام پرونده طلاق به ضرر موکل خواهد بود.
 6. یک وکیل خوب باید گرایش زیادی به ایجاد صلح و سازش بین زوجین داشته باشد.
 7. یک وکیل خوب باید استدلال لازم را داشته باشد تا بتواند در جلسه دادگاه از موکل خود به صورت حرفه ای دفاع کند.
 8. وکیل باید در زمان مواجه با پرونده های پیچیده توانایی برقراری تعادل را داشته باشد.
 9. داشتن اعتماد به نفس زیاد از مهم ترین ویژگی های یک وکیل حرفه ای و خوب است.
 10. وکیل باید در زمان پیگیری پرونده طلاق مصلحت موکل خود را بسنجد، در برخی اوقات صلاح موکل این است که با طرف مقابل خود سازش کند، در برخی از مواقع نیز امکان سازش بین زوجین وجود ندارد که باید وکیل طلاق پرونده را تا انتها پیگیری کند.

بررسی انواع طلاق

طلاق به انواع دسته بندی های زیر تقسیم بندی می شود:

1. طلاق به درخواست زوج:

در گذشته طلاق جزو حقوق آقایان به شمار می رفت ولی امروزه طبق قانون 1133 مدنی: “مرد باید با توجه به شروطی که در قانون 1133 ذکر شده است برای تنظیم درخواست طلاق زوجه به دادگاه مراجعه کند.”

زوج باید برای طلاق همسرش درخواستی مبنی بر عدم امکان سازش را ارائه دهد، زوج اگر بتواند ادعای خود را در دادگاه ثابت نماید این گواهی برای وی صادر می شود در این فاصله وی باید در جلسات مربوط به داوری شرکت نماید و حق و حقوق زوجه نظیر مهریه، نفقه و… را کامل نماید. در برخی از شرایط نیز امکان ارائه درخواست طلاق غیابی از طرف مرد امکان پذیر است.

2. طلاق به درخواست زوجه:

ارائه درخواست طلاق از سمت زوجه به دو روش مختلف امکان پذیر می باشد، اولین شرط این است که زوجه حق طلاق داشته باشد. دومین شرط نیز به استناد دارا بودن شرایط عسر و حرج یا سایر شرایط می باشد. شایان ذکر است، اگر زوجه شرایط لازم را داشته باشد، می تواند نسبت به اخذ حکم طلاق از دادگاه اقدام کند. برای گرفتن حکم طلاق بهتر است، زوجه از بهترین وکیل طلاق در شیراز مشاوره لازم را دریافت کند.

3. طلاق به صورت توافقی:

این نوع طلاق با رضایت طرفین انجام می شود ولی دارای تشریفات خاصی می باشد. اگر زوج و زوجه برای انجام طلاق توافقی به تفاهم برسند باید دادخواست صدور گواهی عدم امکان سازش را به دادگاه ارائه دهند. در طلاق توافقی زوجین اغلب سر مسائل مختلف نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و… با یکدیگر به تفاهم می رسند.

آیا اخذ وکیل برای طلاق توافقی ضروری است؟

اگر زوجین تمایلی به حضور در جلسات دادگاه را ندارند بهتر است برای انجام پروسه طلاق توافقی از بهترین وکیل طلاق در شیراز کمک بگیرند. وکیل طلاق توافقی اگر دانش و تخصص لازم را داشته باشد می تواند سرعت رسیدگی به پرونده را تسریع ببخشد. علاوه بر این، وکیل می تواند قبل از ارائه دادخواست طلاق توافقی به دادگاه نسبت به برقراری صلح و سازش در بین زوجین تلاش کند.

اگر توافق بین زوجین زیاد و متفاوت باشد بهتر است، نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در شیراز اقدام کنند، زیرا وکلای طلاق اطلاعات حقوقی کاملی را در زمینه طلاق دارند و می توانند مراحل مختلف پرونده را به راحتی در شعب مختلف دادگاه پیگیری کنند.

مراحل طلاق توافقی به کمک بهترین وکیل طلاق در شیراز به صورت زیر است:

 1. توافق زوجین برای مسائلی نظیر حضانت فرزندان، حق و حقوق مالی زوجه و…
 2. مشاوره زوجین با بهترین وکیل به صورت آنلاین یا حضوری
 3. اعلام کلیه توافقات به وکیل
 4. انجام امضاء وکالتنامه
 5. مطرح نمودن پرونده طلاق توافقی توسط وکیل در دادگاه خانواده
 6. ارجاع دادن پرونده طلاق توافقی به شعبه مناسب
 7. تکمیل پرونده
 8. پیگیری پرونده توسط وکیل
 9. صدور رای امکان عدم سازش زوجین از سوی دادگاه طی 10 تا 20 روز کاری
 10. تحویل دادنامه قطعی طلاق به زوجین
 11. ثبت طلاق در دفتر طلاق

آیا اخذ وکیل برای طلاق توافقی ضروری است؟

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز

در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز به پارامترهای زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیلی را برای انجام پروسه پرونده طلاق انتخاب کنید که دانش حقوقی زیادی در زمینه طلاق، مهریه، نفقه و… داشته باشد. وکلایی که اطلاعات دقیقی را در مورد مسائل مربوط به پرونده های طلاق دارند می توانند مشاوره لازم را به موکل خود بدهند.
 2. وکیل باید شان و منزلت حرفه وکالت را بداند، علاوه بر این، وکیل باید در زمان پذیرش وکالت پرونده های خانواده کلیه جوانب کار را برای موکل خود توضیح دهد.
 3. در زمان انتخاب وکیل از صداقت وی مطمئن شوید، صداقت از اصلی ترین ویژگی های اخلاقی بهترین وکیل طلاق در شیراز به شمار می رود.
 4. وکیلی را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده طلاق انتخاب کنید که دارای قدرت بالای سخنوری و استدلال باشد.
 5. برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در شیراز باید تحقیقات لازم را انجام دهید و از انتخاب عجولانه وکیل خودداری کنید. برای انجام تحقیقات افرادی را انتخاب کنید که سابقه اخذ وکیل طلاق را دارند، علاوه بر این، می توانید با مراجعه به وب سایت های معتبر بهترین وکیل طلاق را انتخاب کنید. در این وب سایت ها، درباره تخصص و میزان سابقه وکیل اطلاعات کاملی در اختیار کاربران قرار داده می شود.
 6. قبل از انتخاب وکیل کلیه مجوزها و مدارک کاری وی را بررسی نمایید و از معتبر بودن مدارک وکیل مطمئن شوید.
 7. در زمان انتخاب وکیل سن و جنسیت را جزو اصلی ترین پارامترها قرار ندهید.
 8. وکیلی را برای پیگیری پرونده طلاق انتخاب نمایید که احساس راحتی بیشتری با وی داشته باشید، در این صورت می توانید مشکلات تان را با وی به راحتی در میان بگذارید.

بررسی تعهدات بهترین وکیل طلاق در شیراز نسبت به موکل

بهترین وکیل طلاق در شیراز تعهدات زیر را نسبت به موکل خود دارد:

 1. تحویل کلیه اموال و اسنادی که در جریان پیگیری پرونده از سوی موکل در اختیار وکیل به امانت گذاشته می شود.
 2. قبول هرگونه مسئولیت و خسارت وارده به موکل که ناشی از اشتباه یا کوتاهی وکیل است.
 3. ارائه صورتحساب وکالت به موکل الزامی است.
 4. وکیل باید در کلیه مراحل پرونده به مصلحت موکل توجه داشته باشد.

بررسی تعهدات موکل نسبت به وکیل طلاق

موکل نسبت به وکیل طلاق تعهدات زیر را دارد:

 1. پرداخت کلیه هزینه های مربوط به دادگستری نظیر تنظیم دادخواست، ایاب و ذهاب و… از سوی موکل الزامی است.
 2. پس از پرداخت حق الوکاله امکان فسخ کردن قرارداد وکالت از سوی موکل وجود ندارد.
 3. موکل باید به محض درخواست وکیل کلیه مدارک و اسناد را به وی تحویل بدهد.
 4. در برخی از مراحل پرونده نیاز به حضور شاهدها در جلسه دادگاه است، بنابراین موکل وظیفه دارد که شاهدهای خود را معرفی کند، علاوه بر این، حضور شاهدها در جلسه دادگاه به عهده موکل می باشد.
 5. نتیجه دادگاه هیچ تاثیری در پرداخت حق الوکاله ندارد، موکل باید آگاه باشد که وکیل نمی تواند هیچ تعهدی را مبنی بر موفقیت پرونده به وی ارائه دهد.
 6. موکل وظیفه انجام کارهای مختلف ادارای که خارج از حوزه دادگستری می باشند را دارد.

بهترین وکیل طلاق در شیراز چه اختیاراتی را در زمان پیگیری پرونده دارد؟

در وکالت نامه قسمتی برای ثبت اختیارات وکیل پرونده طلاق وجود دارد، تکمیل کردن این قسمت و انتخاب حوزه اختیارات توسط موکل اختیاری می باشد، بهتر است موکل به وکیل اعتماد کند و کلیه اختیارات لازم را به وکیل بدهد. اگر محدود اختیارات زیاد باشد وکیل می تواند تسلط کامل را بر پرونده داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند با پیگیری پرونده به نتیجه رضایت بخشی برسد.

اختیارات بهترین وکیل طلاق در شیراز

کلام آخر

قوانین حقوقی پرونده های طلاق و مهریه پیچیده هستند، در نتیجه کوچک ترین غفلت باعث می شود تا نتایج ناشی از پرونده معکوس شوند. اگر شما تمایل دارید در کلیه مراحل پیگیری پرونده طلاق به موفقیت برسید بهتر است، نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در شیراز اقدام کنید. در این مطلب با نحوه انتخاب بهترین وکیل طلاق آشنا شدید، امیدواریم با توجه به مطلبی که پیش رو دارید اطلاعات لازم را در زمینه نحوه انتخاب بهترین وکیل طلاق، ویژگی های بهترین وکیل طلاق و … بدست آورده باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا