تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در جنوب تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

دعاوی ملکی جزو پیچیده ترین دعاوی به شمار می روند که دارای مشکلات و اختلافات فراوانی هستند، در صورتی که شما درگیر این نوع دعاوی شده اید می توانید، برای رسیدگی به دعاوی ملکی در مسیری صحیح و اصولی از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کمک بگیرید. بهترین وکلای ملکی در جنوب تهران تخصص لازم را برای پیش بردن این نوع دعاوی در جلسات دادگاه دارند، علاوه بر این برای تنظیم قراردادهای مربوط به معاملات ملکی و… نیز می توانید از وکیل ملکی مشاوره لازم را بگیرید.

با توجه به حساسیت پرونده های ملکی بهتر است وکیلی را برای رسیدگی به پرونده انتخاب نمایید که دانش و تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد. شایان ذکر است اگر بهترین وکیل جنوب تهران سابقه زیادی در زمینه پیگیری انواع دعاوی ملکی داشته باشد می تواند به روند کاری پرونده سرعت ببخشد و نتیجه رضایت بخشی را برای موکل خود رقم بزند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کیست؟

وکیل ملکی باید در رده بهترین وکلای پایه یک دادگستری قرار داشته باشد و دارای تخصص لازم در زمینه کلیه امور مربوط به ملک و املاک باشد. بهترین وکلای ملکی در جنوب تهران دارای تجربه زیادی برای رسیدگی به مسائل و مشکلات ملکی هستند و در صورتی که شما در این زمینه به مشکل برخورده اید می توانید از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران یا از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مشورت بگیرید.

شایان ذکر است، در صورتی که اطلاعات لازم را برای طرح دعاوی ملکی نداشته باشید و نسبت به اخذ وکیل نیز اقدام نکنید و خودتان رسیدگی به پرونده ملکی را به عهده بگیرید ممکن است از اواسط راه یا مراحل ابتدایی رسیدگی به پرونده با شکست مواجه شوید و در نتیجه متحمل پرداخت هزینه های اضافه و خسارت گردید، بنابراین به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای پیگیری دعاوی ملکی بهتر است هر چه سریع تر نسبت به اخذ وکیل اقدام کنید.

وکیل ملکی در چه مواردی می تواند به موکل خود کمک کند؟

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می توان در امور زیر به موکل خود کمک کند:

وکیل ملکی در چه مواردی می تواند به موکل خود کمک کند؟

1. خرید و فروش ملک:

وکیل می تواند به موکل خود در زمینه خرید و فروش ملک کمک نماید و از بروز مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کند. وکیل می تواند برای امور مربوط به نقل و انتقال مالکیت، بررسی قراردادهای مربوط به خرید و فروش، تهیه اسناد و مدارک لازم و… به موکل خود مشاوره لازم را دهد.

2. اجاره ملک:

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می تواند در مسائل مربوط به اجاره ملک به موکل خود مشاوره لازم را دهد. وکیل می تواند به موکل برای تنظیم قرارداد اجاره، حل و فصل مشکلات موجود در پرونده و بررسی قرارداد اجاره کمک نماید.

3. مدیریت ملک:

وکیل ملکی باید به موکل خود در زمینه مدیریت ملک مشاوره لازم را دهد علاوه بر این وکیل می تواند به قراردادهای مربوط به مدیریت ملک و جریان پرداخت های مربوط به اجاره رسیدگی کند و مشکلات مربوط به ملک و املاک را مدیریت نماید.

4. حل اختلافات:

بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می تواند به موکل خود برای حل اختلافات و مشکلات موجود در پرونده مشاوره لازم را دهد. وکیل ملکی موظف است به اعتراضات و دعاوی مربوط به ملک نیز رسیدگی کند.

وظایف بهترین وکیل ملکی چیست؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در زمان تنظیم قرارداد وکالت باید بندهایی در وکالت نامه ثبت شوند و طرفین وکالت نامه را امضاء نمایند. وکیل نیز موظف است که به کلیه بندها بدون هیچ کم و کاستی عمل کند.
 2. وکیل باید در مورد امور ملکی دانش و تخصص لازم را داشته باشد، در صورتی که وکیل در این زمینه اطلاعات لازم را نداشته باشد باید برای افزایش دانش خود مطالعه و تحقیق کند.
 3. وکیل موظف است در کلیه جلسات دادگاه حاضر شود و همراه موکل خود باشد.
 4. وکیل باید از به حاشیه راندن پرونده اجتناب کند و هیچ اقدامی را برعلیه مصلحت موکل خود انجام ندهد.
 5. وکیل باید در پایان کار دستمزد خود را طبق قرارداد مالی دریافت کند و نباید تحت هیچ شرایطی از وکیل خود درخواست پرداخت حق الوکاله بیشتری داشته باشد.

دلایل مراجعه به بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران چیست؟

با توجه به اینکه نحوه طرح دادخواست ملکی دشوار است و رسیدگی به این نوع دعاوی در جلسات دادگاه نیاز به تخصص دارد بنابراین بهتر است شما نسبت به اخذ بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران اقدام کنید. علاوه بر این با اخذ وکیل می توانید درصد بروز مشکلات و اختلافات بیشتر را در پرونده ملکی کاهش دهید. با اخذ بهترین وکیل ملکی می توانید در مدت زمان کوتاه تری به پرونده رسیدگی نمایید و درصد موفقیت دعاوی ملکی را افزایش دهید.

رسیدگی به دعاوی ملکی کیفری نیاز به دانش و تجربه دارد و اگر شما اطلاعات لازم را برای پیگیری این نوع دعاوی ندارید بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران که در زمینه ملک و املاک نیز تخصص لازم را دارد اقدام کنید تا از در آینده دچار مشکلات بیشتری نشوید.

وکیل ملکی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تعهد:

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل ملکی باید داشته باشد تعهد است، در صورتی که وکیل متعهد و وقت شناس باشد در جلسات دادگاه برای دفاع از موکل خود به موقع حاضر می شود و به تمامی تعهدات خود در برابر موکل عمل می کند.

2. امانت داری و رازداری:

امانت داری و رازداری یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی به شمار می رود. وکیل باید از کلیه مدارک و مستندات موکل خود نگهداری کند و بعد از صدور رای نهایی مدارک را به موکل خود تقدیم نماید. علاوه بر این وکیل ملکی باید از قراردادن اطلاعات موکل خود در اختیار طرف مقابل پرونده خودداری نماید.

3. صداقت:

وکیل باید دارای صداقت در رفتار و گفتار باشد، وکیل ملکی نباید در ابتدای کار به موکل خود برای کسب نتیجه رضایت بخش قول دهد و علاوه بر این وکیل موظف است در طی روند کاری پرونده با موکل خود صداقت کامل را داشته باشد.

4. پیگیری مداوم پرونده:

وکیل باید برای پیگیری پرونده نظم کافی را داشته باشد و گزارش لازم را به موکل خود در زمینه روند کاری پرونده ارائه دهد.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم بندی می شوند که در برخی از موارد نیز ممکن است پرونده ملکی ترکیبی از این دو دسته باشد. وکلای ملکی برای رسیدگی به دعاوی ملکی حقوقی تخصص لازم را دارند، شایان ذکر است وکیل ملکی باید در خصوص دعاوی ملکی کیفری نیز دانش و تجربه لازم را داشته باشد. در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران باید میزان تخصص وکیل را برای رسیدگی به هر یک از دعاوی مذکور مورد بررسی قرار دهید.

انواع دعاوی ملکی عبارتند از:

 1. دعاوی خلع ید
 2. دعاوی تخلیه ید
 3. دعاوی مربوط به الزام به اخذ تخلیه ید
 4. تقسیم و افراز املاک مشاع
 5. دعاوی مربوط به مزاحمت
 6. دعاوی ممانعت از حق
 7. تصرف عدوانی
 8. دعاوی مربوط به مالکیت ملک و…

از مهم ترین انواع دعاوی ملکی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دعاوی کیفری مربوط به مزاحمت و ممانعت از حق
 2. فروش مال غیر
 3. جعل اسناد
 4. خیانت در امانت
 5. کلاهبرداری ملکی و…

میزان حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران چقدر است؟

برخی افراد برای کاهش هزینه های مربوط به وکیل به جای اخذ مشاوره و پیگیری پرونده توسط وکیل ملکی پایه یک از وکلای کارآموز یا وکیل پایه دو استفاده می کنند، ممکن است وکیل پایه دو یا کارآموز وکالت اطلاعات لازم را برای رسیدگی به امور ملکی نداشته باشد، که در این صورت مشکلات موجود در پرونده پیچیده تر می شوند. در نتیجه به شما عزیزان توصیه می کنیم که برای رسیدگی به دعاوی ملکی از وکلای مجرب پایه یک دادگستری مشاوره لازم را بگیرید زیرا با اخذ وکیل متخصص و مجرب درصد شانس موفقیت شما در روند کاری پرونده افزایش پیدا خواهد کرد.

میزان حق الوکاله وکلای پایه یک نسبت به وکیل پایه دو و کارآموز وکالت بیشتر است، ولی باز هم نمی توان حق الوکاله ثابتی را برای وکیل ملکی پایه یک در نظر گرفت زیرا عوامل زیادی روی تعیین دستمزد وکیل پایه یک تاثیرگذار هستند که از مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع دعاوی ملکی
 2. پیچیدگی یا آسانی پرونده
 3. تجربه و تخصص وکیل
 4. شهر یا استان رسیدگی به دعاوی ملکی
 5. میزان ارزش ملک و املاک
 6. مدرک تحصیلی وکیل
 7. سابقه کاری وکیل و…

بررسی حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران

کلام آخر

با توجه به پیچیدگی انواع دعاوی ملکی بهتر است برای رسیدگی به این نوع دعاوی از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کمک بگیرید زیرا وکیل ملکی می تواند در سریع ترین زمان ممکن به این نوع دعاوی رسیدگی کند در نتیجه استرس کمتری به خواهان و خوانده وارد می شود. اگر شما تصمیم به اخذ وکیل ملکی گرفته اید بهتر است در مورد وکیل انتخابی تان تحقیقات لازم را انجام دهید سپس نسبت به عقد قرارداد وکالت اقدام نمایید علاوه بر این برای پیدا کردن بهترین وکیل و انتخاب وکیل می توانید از افراد کارشناس مشاوره لازم را بگیرید، بدون تردید با انجام این کار می توانید بهترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید. یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن وکیل ملکی مجرب مراجعه به وب سایت های معتبری است که نسبت به گردآوری بهترین وکلا در جنوب تهران اقدام کرده اند، با مراجعه به این وب سایت ها شما به لیست وکلا دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید با توجه به نیاز و میزان بودجه تان از لیستی که پیش رو دارید نسبت به انتخاب وکیل ملکی اقدام نمایید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا