تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کیفری در جنوب تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

دکتر محمد رضازاده

دکتر محمد رضازاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121388451
 • آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد 3

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد. صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل

بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران به وکیل پایه یک دادگستری اطلاق می شود که دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می باشد، بهترین وکیل کیفری باید درباره قوانین کیفری و جزایی کشور ایران نظیر قانون مجازات اسلامی و قانون آیین دادرسی اطلاعات لازم را داشته باشد. با توجه به توضیحات ذکر شده در مورد بهترین وکیل کیفری در تهران به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای رسیدگی به دعاوی کیفری که جزو دعاوی پیچیده به شمار می روند بهتر است نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایید، با اخذ وکیل می توانید نتیجه مثبتی را برای پرونده کیفری رقم بزنید و در هزینه ها و زمان صرفه جویی نمایید.

با توجه به اینکه دعاوی کیفری در رده دعاوی حساس به شمار می روند بنابراین در زمان انتخاب بهترین وکیل جنوب تهران باید دقت و حساسیت لازم را به خرج داد زیرا در صورتی که وکیل مهارت لازم را برای رسیدگی به پرونده کیفری نداشته باشد ممکن است با انجام یک اشتباه کوچک خسارت و ضرر زیادی را از نظر روحی و مالی به موکل خود وارد سازد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

دلایل اخذ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران چیست؟

برای پیگیری پرونده های کیفری تخصص و تجربه حرف اول را می زند و با توجه به اینکه افراد عادی در مورد کلیه قوانین کیفری اطلاعات لازم را ندارند باید برای رسیدگی به انواع دعاوی کیفری از وکیل مشاوره لازم را بگیرند. بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران با تجربه و مهارتی که دارد می تواند روی نتیجه نهایی پرونده تاثیر زیادی داشته باشد و برای حل مشکلات موجود در پرونده به موکل خود بهترین راهکارها را ارائه دهد. علاوه بر این تنش در پرونده های کیفری بسیار زیاد است به همین دلیل با اخذ وکیل کیفری می توان آرامش بیشتری را در جلسات دادگاه داشت.

وکیل کیفری دارای تسلط لازم برای دفاع از حق و حقوق موکل خود می باشد در نتیجه اخذ وکیل برای متهمان دعاوی کیفری و شاکی الزامی است. شایان ذکر است در صورتی که رای نهایی دادگاه به ضرر موکل باشد وکیل می تواند تقاضای فرجام خواهی و تجدیدنظرخواهی دهد.

شاکی نیز مانند متهم می تواند برای تنظیم شکایت و رسیدگی به شکایت خود از وکیل کیفری کمک بگیرد. به این نکته توجه داشته باشید به دادگاه فقط یک بار می توانید طرح دعاوی کیفری را ارائه دهید، بنابراین اگر شما پرونده کیفری دارید باید برای تنظیم دادخواست شکایت خود از وکیل کیفری کمک بگیرید زیرا در صورت انجام یک اشتباه کوچک در روند رسیدگی پرونده ممکن است ضرر و زیان زیادی به شما وارد شود و علاوه بر هزینه های مربوط به دادگاه نیز ممکن است خسارت های جدیدی برایتان به بار بیاید. علاوه بر موارد مذکور باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران می تواند به شکایت کیفری شما در اسرع وقت رسیدگی نماید و پرونده را به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهد.

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری چیست؟

وکیل حقوقی برای اخذ حق و حقوق موکل خود باید به دادگاه مراجعه نماید و درخواست مطالبه حق را ارائه دهد، در پرونده های حقوقی هیج نشانه ای از جرم وجود ندارد و خوانده و خواهان مرتکب تخلفی نشده اند.

دلیل اصلی دعاوی کیفری وقوع جرم است که در این صورت برای رسیدگی به پرونده باید شاکی از متهم شکایت نماید، پرونده کیفری در مراحل اولیه در دادسرا مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از انجام تحقیقات لازم، در صورت اثبات جرم، بازپرس دادخواست کیفرخواست را به دادگاه بدوی ارسال می نماید و پرونده برای پیگیری بیشتر به دادگاه کیفری ارجاع داده می شود. اگر دادگاه کیفری برای متهم، مجازاتی را تعیین نماید وکیل وی می تواند اقدام به تنظیم طرح شکایت کیفری نماید که برای نوشتن این نوع شکواییه وکیل می تواند از هر برگه ای استفاده نماید ولی وکیل حقوقی فقط حق استفاده از برگه هایی را دارد که برای دعاوی حقوقی طراحی شده اند. تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری چیست؟

بررسی مدت زمان رسیدگی به دعاوی کیفری

بعد از ارجاع پرونده کیفری از دادسرا به دادگاه ابتدا شعبه ای برای رسیدگی به پرونده تعیین می شود و بعد از برگزاری جلسات دادرسی در صورتی که موردی جهت تحقیق و بررسی وجود داشته باشد باید به آن رسیدگی شود. مطابق با ماده 374 قوانین آیین دادرسی کیفری، دادگاه موظف است بعد از اعلام ختم دادرسی و با تکیه بر شرف و وجدان و بررسی جزئیات موجود در پرونده در عرض 7 روز نسبت به انشای رای مبادرت نماید. شایان ذکر است، رای دادگاه باید موجه و مستند به مواد قانونی باشد و به صورت اصولی صادر شود. به این نکته نیز توجه داشته باشید که تخلف از صدور رای در مهلت مقرر، باعث محکومیت انتظامی تا درجه چهار می گردد. مطابق با این ماده می توان گفت رای دادگاه کیفری باید در ختم همان جلسه یا حداکثر 7 روز بعد از اعلام ختم دادرسی صورت گیرد و رای دادگاه که همان دادنامه کیفری است باید حداکثر در ظرف سه روز از تاریخ انشا، تایپ یا پاکنویس گردد.

آیا حضور موکل در جلسات دادگاه کیفری الزامی است؟

این سوال ممکن است قبل از اخذ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران به ذهن شما خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که حضور موکل در جلسات دادگاه برای رسیدگی به پرونده های حقوقی الزامی نیست ولی برای پیگیری پرونده های کیفری حضور شخص متهم حتی با اخذ وکیل نیز در جلسات دادگاه الزامی می باشد. بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران می تواند در مرحله دادسرا وارد روند رسیدگی پرونده گردد که قبل از این مرحله باید تحقیقات اولیه برای اثبات جرم انجام شده باشد و مراحل دادرسی نیز به اتمام رسیده باشد. در صورتی که جرم ثابت شود وکیل می تواند شکایت را به خوبی بررسی نماید و برای اثبات بی گناهی موکل از حق وی دفاع کند و مستندات لازم را به دادگاه ارائه دهد. اگر برای موکل مجازات سنگینی در نظر گرفته شده باشد وکیل موظف است به دنبال تجدیدنظر یا در صورت امکان به دنبال اخذ تخفیف در مجازات باشد. در واقع حضور بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران در جلسات دادگاه به منظور دفاع از متهم مورد استفاده قرار می گیرد.

برای رسیدگی به پرونده کیفری وکیل آقا بگیریم یا خانم؟

پرونده های کیفری دارای شرایط خاصی هستند به همین دلیل بیشتر موکلان ترجیح می دهند برای رسیدگی به این نوع دعاوی از وکیل مرد که در زمینه دعاوی کیفری مهارت لازم را دارد مشاوره لازم را بگیرند، برخی از موکلان نیز بر این باور هستند که همراه داشتن وکیل کیفری مرد برای حضور در جلسه دادگاه مناسب تر است زیرا وکلای مرد دارای استقامت بیشتری هستند و می توانند با به خرج دادن شجاعت بیشتر به برخی از دعاوی کیفری نظیر قتل، سرقت و… رسیدگی نمایند، بنابراین می توان نتیجه گرفت که وکیل کیفری با حضور در پرونده کیفری می تواند آن را به خوبی پیش ببرد.

در برخی از پرونده های کیفری نظیر تجاوز و… نیز با توجه به شرایط پرونده ممکن است موکل ترجیح دهد که از وکیل خانم برای رسیدگی به پرونده مشاوره لازم را بگیرد. وکیل کیفری خانم در صورتی که صداقت و دلسوزی لازم را داشته باشد می تواند از حق و حقوق موکل خود در جلسات دادگاه بهترین دفاع را داشته باشد. بنابراین نمی توان به صورت قاطع به سوال مذکور پاسخ داد، زیرا حضور وکیل خانم برای برخی از دعاوی کیفری موثر است و برای رسیدگی به برخی از پرونده های کیفری نیز وکیل آقا می تواند بهترین خدمات را به موکل خود ارائه دهد.

برای رسیدگی به پرونده کیفری وکیل آقا بگیریم یا خانم؟

مزایای اخذ بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

از مهم ترین مزایای اخذ وکیل کیفری برای رسیدگی به انواع دعاوی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل کیفری در شمال تهران و بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران می توانند با بررسی مستندات و شواهد بهترین نتیجه را برای پرونده کیفری رقم بزنند.
 2. با اخذ وکیل می توانید به فرایند دادرسی پرونده سرعت ببخشید که این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.
 3. وکیل کیفری روند کاری پرونده را به صورت منظم تا زمان رسیدن به نتیجه رضایت بخش پیگیری می کند.
 4. وکیل کیفری در مورد کلیه قوانین مربوط به دعاوی کیفری اطلاعات لازم را دارد به همین دلیل می تواند از موکل خود در جلسه دادگاه بهترین دفاع را داشته باشد.
 5. مشاوره با وکیل کیفری نه تنها هیچ ضرری برای موکل ندارد، بلکه می تواند راهگشای پرونده نیز باشد.
 6. بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران توانایی به چالش کشیدن شهود و دفاعیات را دارد.
 7. وکیل در صورت لزوم می تواند با طرف مقابل دعاوی کیفری مذاکره نماید و به توافقات لازم برسد.

معیارهایی برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران

در برخی از جرایم کیفری ممکن است برای متهم مجازات سنگینی نظیر حبس، اعدام و… در نظر گرفته شود بنابراین حضور وکیل برای پیگیری این نوع دعاوی الزامی است. با توجه به اینکه دعاوی کیفری دارای پیچیدگی های زیادی هستند به همین دلیل بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل کیفری در تهران به پارامترهای زیر توجه شود:

 1. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده کیفری انتخاب کنید که با امور کیفری و جرایم مربوط به آن آشنایی کامل را داشته باشد.
 2. وکیل کیفری باید در مورد پزشکی قانونی و روند رسیدگی به امور پزشکی قانونی اطلاعات لازم را داشته باشد.
 3. در زمان انتخاب وکیل باید به سطح علمی وی توجه داشته باشید.
 4. وکیل باید قدرت تشخیص مدارک جعلی را داشته باشد و پیش بینی لازم را در مورد فریب های طرف مقابل پرونده انجام دهد.
 5. وکیل باید تلاش لازم را برای احقاق حق و حقوق موکل خود داشته باشد، بنابراین بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل در جنوب تهران به مهارت های ارتباطی وی توجه داشته باشید.
 6. وکیل باید رازدار و مصلحت اندیش باشد بنابراین بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل این ویژگی ها را مورد بررسی قرار دهید.
 7. در زمان انتخاب وکیل کیفری باید به میزان حق الوکاله وی توجه داشته باشید و وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که دستمزد معقولانه تری را از شما دریافت نماید.

انواع دعاوی کیفری کدام است؟

جرایم کیفری به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

1. جرایم خصوصی: 

این نوع جرایم ملزم به داشتن شکایت شاکی خصوصی می باشند و در صورتی که شاکی رضایت دهد پرونده مختومه اعلام می گردد.

2. جرایم عمومی:

به این نوع جرایم دادستان یا نماینده ایشان رسیدگی می کنند، جرایم عمومی احساس و افکار عمومی را آشفته می کنند و باعث بر هم زدن نظم جامعه می گردند به همین دلیل برای این نوع جرایم مجازات بسیار سنگینی در نظر گرفته می شود. در برخی از دعاوی کیفری نظیر قتل، تجاوز، رشوه و… حتی اگر شاکی نیز رضایت دهد پرونده بسته نمی شود و دادگاه پرونده را تا مرحله صدور رای نهایی پیگیری خواهد کرد.

انواع دعاوی کیفری عبارتند از:

 1. سرقت مسلحانه
 2. مزاحمت بانوان
 3. جرایم سیاسی
 4. جعل
 5. اخاذی
 6. جرایم انتخاباتی
 7. مشروبات الکلی
 8. قاچاق مواد مخدر
 9. صدور چک بلامحل
 10. کلاهبرداری
 11. جرایم سایبری و رایانه ای
 12. اختلاس
 13. افساد فی الارض
 14. فروش مال غیر
 15. اسیدپاشی
 16. خیانت در امانت
 17. جرایم علیه اطفال
 18. تجاوز
 19. توهین و افترا
 20. تهدید به قتل
 21. جرایم مطبوعاتی و…

میزان حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟

مقدار حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران با توجه به حساسیت پرونده، نوع جرم و… تعیین می شود. علاوه بر این شاکی یا متهم بودن موکل نیز روی تعیین دستمزد وکیل تاثیر زیادی دارد. وکیل کیفری باید برای تعیین حق الوکاله وکیل با موکل خود به توافق برسد و میزان دستمزد خود را با توجه به نوع پرونده، شرایط پرونده، میزان حساسیت پرونده، مرحله رسیدگی پرونده و… تعیین نماید. بعد از انجام توافق بین وکیل و موکل باید وکیل نسبت به تنظیم قرارداد الکترونیکی وکالت اقدام نماید و در سامانه ثنا ثبت نام کند تا رسما به عنوان وکیل پرونده شناخته شود.

میزان حق الوکاله وکیل کیفری چقدر است؟

کلام آخر

پرونده های کیفری در رده پرونده های حساس و پیچیده قرار دارند به همین دلیل رسیدگی به آن ها باید توسط بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران انجام شود، بهترین وکیل کیفری می تواند با به کار گیری دانش و تخصص خود به دعاوی کیفری در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی نماید و نتیجه پرونده را به نفع موکل خود رقم بزند، بنابراین بهتر است شما از اخذ وکیل کیفری برای پیگیری و رسیدگی انواع دعاوی کیفری غافل نشوید.

4/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا