تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کیفری در شمال تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

علی روشن قیاس

دکتر علی روشن قیاس

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، قتل، کلاهبرداری، کیفری، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09121075793
 • آدرس: تهران_خیابان فرمانیه_خیابان پاشاظهری_ پلاک ۷۱۴

علی روشن قیاس،وکیل پایه یک دادگستری ، فارغ التحصیل در رشته تجارت بین الملل از دانشگاه ملی تاراس شفچنکو، مدرس دانشگاه با بیش از ۱۵ سال سابقه، رئیس دپارتمان حقوقی دانشگاه جهاد علامه طباطبائی داور تخصصی دعاوي تجاری اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ایران به مدت ۱۰ سال

سوابق وکیل
وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل

در صورت مواجهه با دعاوی کیفری بهتر است حل و فصل آن ها را به مراجع قضایی معتبر بسپارید و برای کسب نتیجه رضایت بخش در کلیه مراحل پرونده از بهترین وکیل کیفری در شمال تهران کمک بگیرید. اگر فردی از قوانین و مقررات دعاوی کیفری بدون اطلاع باشد نمی تواند به این نوع دعاوی رسیدگی کند و بدون تردید در طی مراحل رسیدگی به این نوع دعاوی دچار اشتباهاتی می گردد که این نوع اشتباهات برخی اوقات باعث رساندن ضرر و زیان جدی به متهم یا شاکی می گردد.

بهترین وکلای شمال تهران در صورتی که اطلاعات لازم را در مورد قوانین کیفری داشته باشند می توانند به افرادی که درگیر این نوع دعاوی هستند مشاوره لازم را بدهند در نتیجه بهتر است از اخذ بهترین وکیل شمال تهران که دارای تجربه لازم برای پیگیری دعاوی کیفری می باشد غافل نشوید. در ادامه این مطلب قصد داریم لیستی از بهترین وکلای کیفری در شمال تهران را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دهیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری باید دارای مهارت و سابقه کافی در زمینه حل و فصل پرونده های کیفری باشد، علاوه بر این وکیل کیفری فردی است که تجربه رسیدگی به انواع دعاوی کیفری مختلف نظیر کلاهبرداری، جعل اسناد، سرقت، قتل و… را دارد و می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود از بهترین راهکار برای حل مشکلات موجود در پرونده استفاده کند.

وکیل کیفری باید دارای مدرک دانشگاهی و پروانه وکالت معتبر باشد تا بتواند در جلسه دادگاه برای دفاع از حق و حقوق موکل خود حاضر شود. بهترین وکیل کیفری در شمال تهران از کلیه چالش هایی که ممکن است در جریان دعاوی کیفری به وقوع بپیوندد اطلاعات لازم را دارد، در نتیجه می تواند با درصد خطای بسیار کم در مسیر احقاق حق و حقوق موکل خود قدم بردارد و از هدر رفتن هزینه ها و زمان جلوگیری نماید، در نتیجه بهتر است افرادی که درگیر دعاوی کیفری هستند نسبت به اخذ وکیل اقدام کنند تا بتوانند نتایج رضایت بخشی را در جلسات دادگاه برای خود رقم بزنند.

بررسی توانایی های وکیل کیفری

وکیل کیفری باید دارای توانایی های لازم برای رسیدگی به پرونده های کیفری باشد تا بتواند نتیجه پرونده کیفری را به نفع موکل خود رقم بزند. از مهم ترین توانایی هایی که وکیل کیفری باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی توانایی های وکیل کیفری

 1. وکیل باید از همان شروع مرحله رسیدگی به دعاوی در کنار موکل خود باشد و همواره تلاش لازم را برای جمع آوری مدارک و مستندات مورد نیاز برای اثبات دعاوی داشته باشد.
 2. وکیل باید در جلسات دادگاه به نیابت از موکل خود حاضر شود و از حق و حقوق موکل خود بهترین دفاع را داشته باشد.
 3. بهترین وکیل کیفری در شمال تهران باید از ضایع شدن حق و حقوق موکل خود جلوگیری نماید.
 4. وکیل کیفری در هر یک از مراحل پرونده نظیر مرحله بدوی، تجدیدنظرخواهی، فرجام خواهی و… می تواند به موکل خود مشاوره لازم را دهد و نسبت به تغییر نتایج اقدام نماید.
 5. وکیل کیفری باید توانایی تنظیم انواع دادخواست، شکوائیه، لایحه و… را داشته باشد و هر یک از موارد مذکور را در چارچوب قانونی و قضایی تهیه نماید.
 6. وکیل باید دارای مهارت نوشتاری باشد تا بتواند به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن انواع اوراق قضایی را تنظیم نماید.

بهترین وکیل کیفری در شمال تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قبل از عقد قرارداد وکالت بهتر است با ویژگی های وکیل کیفری آشنا شوید. از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل کیفری باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید دارای فن بیان بسیار قوی باشد تا بتواند در محضر دادگاه از موکل خود دفاع نماید.
 2. وکیل باید حوزه کیفری مورد نظر خود را برای قبول وکالت مشخص نماید و همواره سعی کند تا در حوزه انتخابی خود مهارت و تخصص لازم را بدست آورد.
 3. وکیل باید مهارت برقراری ارتباط با موکل خود را داشته باشد تا بتواند قوانین کیفری را برای وی توضیح دهد و موکل خود را از وضعیت پرونده اش با خبر سازد.
 4. از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل کیفری باید داشته باشد می توان به رازداری، امانت داری، صداقت و… اشاره کرد.

مراحل رسیدگی به دعاوی کیفری

دعاوی کیفری درباره افعالی مطرح می گردند که موضوع آن ها مرتبط با انجام جرم است و با توجه به اینکه این نوع دعاوی باعث رساندن آسیب جدی به افراد می گردند به همین دلیل برای مجرمان دعاوی کیفری مجازات های بسیار سنگین نظیر شلاق، خسارت مالی، جزای نقدی، حبس، اعدام و… در نظر گرفته می شود در برخی از مواقع نیز ممکن است برای متهمان مجازات به صورت ترکیبی از حبس و جزای نقدی و… در نظر گرفته شود، به همین دلیل بهتر است به این نوع دعاوی، وکیل کیفری متخصص رسیدگی کند.

مراحل رسیدگی به دعاوی کیفری عبارتند از:

1. طرح شکایت:

در اولین مرحله باید وکیل نسبت به تنظیم شکوائیه کیفری اقدام نماید، در مرحله بعدی نیز باید شکوائیه به دادسرا و شعبه مربوطه ارجاع داده می شود.

2. رسیدگی به شکایت در دادسرا:

بعد از ارجاع دادخواست به دادسرا باید بازپرس، دادیار و قاضی اقدام به بررسی پروند کنند و تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهند. در صورتی که ارتکاب جرم ثابت شود، قرار مجرمیت صادر می گردد و پرونده در اختیار دادستان قرار داده می شود تا وی نظر خود را نیز اعلام نماید. اگر دادستان با قرار مجرمیت موافق باشد، پرونده برای رسیدگی و پیگیری بیشتر به دادگاه کیفری صالح ارجاع داده می شود.

3. رسیدگی به پرونده در دادگاه کیفری:

برای رسیدگی به دعاوی در دادگاه کیفری برای طرفین دعاوی ابلاغیه ای صادر می شود تا در جلسه دادگاه حضور داشته باشند، طرفین دعاوی باید اظهارات وارده را بشنوند سپس دفاعیات خود را در جلسه دادگاه ارائه دهند، در نهایت قاضی نیز نسبت به صدور رای نهایی اقدام می کند.

4. دادگاه تجدیدنظر:

اغلب رای هایی که در دادگاه کیفری صادر می شوند دارای قابلیت تجدیدنظر می باشند در نتیجه متهم می تواند پس از صدور رای نسبت به آن اعتراض کند که در این صورت پرونده برای رسیدگی، به دادگاه تجدیدنظر ارجاع داده می شود. ضمن تجدیدنظرخواهی باید متهم یا وکیل کیفری به دادگاه اسناد و ادله کافی را ارائه دهد.

5. دیوان عالی کشور:

به برخی از دعاوی که مجازات آن ها قصاص، اعدام، حبس ابد و قطع عضو است در دیوان عالی کشور رسیدگی می شود. متهمانی که رای دادگاه تجدیدنظر بر علیه وی صادر شده است می توانند توسط بهترین وکیل کیفری در شمال تهران تقاضای فرجام خواهی خود را به دیوان عالی کشور ارائه دهند. دیوان عالی کشور مطابق با قوانین و مقررات به موضوع دعاوی رسیدگی می کند. علاوه بر این دیوان عالی کشور باید بررسی نماید که آیا رای صادر شده مطابق با قوانین و مقررات قانونی یا موازین شرعی است یا خیر؟

4. اجرای رای قاضی:

اگر قاضی رای محکومیت را صادر کند باید پس از صدور این رای، پرونده برای اجرای حکم نهایی به واحد اجرای احکام ارجاع داده شود تا حکم زیر نظر قاضی اجراء گردد.

وکیل کیفری چه وظایفی دارد؟

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کیفری در شمال تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائه مشاوره به موکل
 2. انجام تحقیق برای پیگیری بهتر پرونده کیفری
 3. جمع آوری شواهد و مدارک
 4. دفاع از موکل در دادگاه کیفری، دادسرا و…
 5. پیگیری پرونده کیفری تا زمان صدور حکم نهایی

وکیل کیفری چه وظایفی دارد؟

مزایای اخذ بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. صرفه جویی در هزینه ها و زمان:

وکیل کیفری اگر دارای مهارت و تجربه لازم باشد می تواند به پرونده کیفری را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمتری هزینه به نتیجه برساند.

2. بهره مندی از تخصص و تجربه:

به پرونده کیفری فقط یک بار در دادگاه رسیدگی می شود در نتیجه وکیل با دانش و تجربه ای که دارد می تواند نتیجه مطلوبی را برای پرونده رقم بزند.

3. مشاوره به موکل:

وکیل کیفری باید در تمامی مراحل پرونده به موکل خود مشاوره لازم را دهد و در کلیه مراحل همراه موکل خود باشد.

4. حمایت حقوقی از موکل:

وکیل کیفری با دانش و تخصصی که دارد می تواند به پرونده های کیفری رسیدگی نماید و بهترین راهکار را برای حل و فصل این نوع پرونده ها ارائه دهد. علاوه بر این وکیل باید از موکل خود حمایت حقوقی داشته باشد.

پارامترهای مهم برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در شمال تهران

در زمان انتخاب وکیل کیفری به موارد زیر توجه داشته باشید:

1. میزان تخصص و تجربه وکیل:

وکیل کیفری باید تجربه و تخصص لازم را برای رسیدگی به پرونده های کیفری داشته باشد، در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل کیفری باید به میزان تجربه و تخصص وی داشته باشد.

2. وضعیت روحی و روانی وکیل:

بهترین وکیل کیفری در تهران باید دارای روحیه بالایی باشد تا بتواند در زمان مواجهه با انواع دعاوی کیفری نظیر قتل، سرقت مسلحانه و… خونسردی خود را حفظ کند.

3. شهرت و اعتبار وکیل:

قبل از عقد قرارداد وکالت با وکیل، باید شهرت و اعتبار وی را مورد ارزیابی قرار دهید.

4. انجام تحقیقات و بررسی های لازم:

قبل از انتخاب وکیل بهتر است تحقیقات لازم را در مورد وی انجام دهید و وکیلی را انتخاب کنید که صادق، رازدار، منصف و قابل اعتماد باشد.

5. داشتن آگاهی کافی از قوانین و تبصره ها:

وکیل باید در مورد قوانین و تبصره ها اطلاعات لازم را داشته باشد و به قوانین نیز مسلط باشد تا بتواند وکالت موکل خود را به عهده بگیرد و به نیابت از وی در جلسه دادگاه حاضر شود.

6. بررسی مدرک تحصیلی و پروانه وکالت:

قبل از عقد قرارداد وکالت، باید مدارک تحصیلی و پروانه وکالت وکیل را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهید، در صورتی که پروانه وکالت فاقد اعتبار باشد وکیل نمی تواند برای دفاع از موکل خود در جلسه دادگاه حاضر شود.

انواع دادگاه کیفری در شهر تهران

دعاوی کیفری دارای انواع مختلفی هستند و با توجه به نوع دعاوی، پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارجاع داده می شود. انواع دادگاه های کیفری که به دعاوی کیفری رسیدگی می کنند عبارتند از:

1. دادگاه کیفری یک:

در دادگاه کیفری شماره یک به جرایمی که مجازات آن ها حبس ابد، اعدام و حبس تعزیری بیشتر از 10 سال است رسیدگی می شود. در این دادگاه به جرائم سیاسی و مطبوعاتی و سایر جرایمی که دیه آن ها بیشتر از 1/2 دیه کامل است نیز رسیدگی می گردد.

2. دادگاه کیفری دو:

این نوع دادگاه به دادگاه عمومی نیز معروف می باشد، در صورتی که یک عمل مجرمانه صورت بگیرد و برای رسیدگی به آن، پرونده به سایر دادگاه های کیفری ارجاع داده نشود، برای رسیدگی به دعاوی، پرونده به دادگاه کیفری دو ارجاع داده می شود. در دادگاه کیفری دو به جرایمی نظیر شرب خمر، تخلفات رانندگی و… رسیدگی می گردد.

3. دادگاه روحانیت و نظامی:

رسیدگی به جرایم کیفری در این دادگاه با توجه به شخصیت جرم می باشد، در صورتی که شخصی در حین انجام وظیفه، جرمی را مرتکب شود در یکی از این دو دادگاه به جرم رسیدگی می شود.

4. دادگاه انقلاب:

در دادگاه انقلاب با توجه به نوع جرم به آن رسیدگی می شود. در دادگاه انقلاب به جرایمی نظیر افساد فی الارض، محاربه، اقدام مسلحانه، مبارزه با نظام، توهین به رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی، قاچاق اسلحه، قاچاق مهمات، جرایم مربوط به مواد مخدر و روانگردان ها و … رسیدگی می گردد.

5. دادگاه نوجوانان و اطفال:

اگر فردی که مرتکب جرم شده است کمتر از 18 سال سن داشته باشد، پرونده وی برای رسیدگی و پیگیری به دادگاه اطفال و نوجوانان ارجاع داده می شود.

انواع دادگاه کیفری در شهر تهران

کلام آخر

با توجه به اینکه پرونده های کیفری پیچیده هستند به همین دلیل بهتر است برای رسیدگی به آن ها از بهترین وکیل کیفری در شمال تهران کمک بگیرید. بهترین وکیل کیفری از همان ابتدای پرونده موکل خود را همراهی می کند و در صورت نیاز بعد از صدور حکم نهایی نیز در دادگاه تجدیدنظر و دیوان عالی کشور پرونده را پیگیری خواهد کرد. علاوه بر این وکیل می تواند با تکیه بر علم و دانش خود، بهترین راهکار را برای حل و فصل دعاوی کیفری ارائه دهد، در نتیجه می توان گفت حضور وکیل در جلسات دادگاه برای پیگیری پرونده و دفاع از متهم یا شاکی پرونده کیفری الزامی می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا