تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای شمال تهران ⚖️【آپدیت 1403】

هدی-سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09125099597
 • آدرس: بلوار اندرزگو -خ سليماني غربي-ك قوام

پژوهشگر دكتري حقوق جزا و جرم شناسي؛ مشاور حقوقي شركت ها (تجاري)؛ ؛وكيل پايه يك دادگستري از كانون وكلاي دادگستري

سوابق وکیل
وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل

اگر با مشکلات حقوقی و کیفری مواجه شده اید بهتر است برای حل و فصل مشکلات خود از وکیل کمک بگیرید، زیرا برخی از دعاوی حقوقی و کیفری دارای پیچیدگی های زیادی هستند و افراد عادی نمی توانند به آن ها رسیدگی نمایند. برای رسیدگی و پیگیری دعاوی مختلف در دادگاه کلان شهرها نظیر تهران، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید به همین دلیل به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم از بهترین وکیل تهران و بهترین وکیل شمال تهران مشاوره لازم را بگیرید.

بهترین وکلای تهران در بخش های مختلف پایتخت کشور نظیر شمال، جنوب و… خدمات خود را به موکلان ارائه می دهند و شما می توانید با اخذ بهترین وکیل شمال تهران از خدمات وی بهره مند شوید و با خیالی آسوده روند کاری پرونده کیفری یا حقوقی تان را طی کنید. در ادامه لیستی از بهترین وکلای شمال تهران را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل شمال تهران کیست؟

بهترین وکیل، شخصی است که به موجب عقد وکالت، می تواند نماینده قانونی فرد دیگری شود و به امور حقوقی یا کیفری وی در دادگاه رسیدگی نماید. بهترین وکلای شمال تهران در رشته حقوق، فقه یا حوزه تحصیل کرده اند و دارای پروانه وکالت هستند، علاوه بر این بهترین وکلا باید دوره کارآموزی وکالت خود را تحت نظر کانون وکلا سپری کرده باشند و در آزمون کانون وکلا که به صورت شفاهی و کتبی برگزار می شود نمره قبولی دریافت کرده باشند، شایان ذکر است وکلا بعد از گذراندن این مراحل می توانند وکالت افراد مختلف را در جلسه دادگاه به عهده بگیرند.

اگر شما درگیر دعاوی حقوقی یا کیفری هستید می توانید با اخذ بهترین وکیل کیفری در شمال تهران و اخذ بهترین وکیل حقوقی در شمال تهران به پرونده خود رسیدگی کنید و درصد موفقیت تان را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده افزایش دهید.

یک وکیل خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟

اگر تمایل دارید به پرونده تان به صورت حرفه ای رسیدگی شود باید وکیلی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های زیر باشد:

یک وکیل خوب چه ویژگی باید داشته باشد؟

1. رازداری: 

وکیل باید رازدار باشد و اسرار موکل خود را حفظ نماید و از قرار دادن اطلاعات محرمانه موکل خود در اختیار سایر افراد جلوگیری نماید.

2. تخصص بالا:

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل باید داشته باشد تخصص بالا است، وکیلی را برای پیگیری پرونده انتخاب کنید که دارای تخصص لازم باشد تا بتواند مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل نماید.

3. تجربه بالا:

وکلایی که دارای تجربه بالا هستند می توانند راه حل های بسیار کاربردی را برای رسیدگی به پرونده های سنگین ارائه دهند. اگرچه انتخاب وکیل با تجربه کار نسبتا دشواری می باشد ولی شما می توانید با انجام کمی تحقیق از بین وکلای باتجربه شمال تهران، وکیلی را انتخاب کنید که دارای تخصص لازم باشد.

4. صداقت و دقت:

صداقت وکیل تاثیر زیادی در پیشرفت و ارتقای وی دارد، شایان ذکر است که صداقت یکی از مهم ترین اصول کاری در حرفه وکالت می باشد. وکیل صادق فقط حق الوکاله خودش را در نظر نمی گیرد و موکل خود را هرگز درگیر فرآیندهای زمانبر و پیچیده نمی کند.

5. روابط عمومی قوی:

بهترین وکلای شمال تهران باید دارای روابط عمومی قوی باشند تا بتوانند موفقیت زیادی را در شغل خود بدست آورند. در صورتی که وکیل روابط عمومی قوی داشته باشد می تواند با موکل خود، طرف مقابل پرونده، قاضی و… به راحتی ارتباط برقرار کند.

6. مسئولیت پذیری بالا:

وکیل باید دارای حس مسئولیت پذیری بالا باشد تا پیگیری پرونده را بهترین شکل ممکن انجام دهد و علاوه بر این در کلیه مراحل پرونده موکل خود را همراهی نماید.

وظایف بهترین وکیل شمال تهران چیست؟

قبل از انجام تصمیم گیری برای انتخاب وکیل، بهتر است با ویژگی های یک وکیل خوب و متخصص آشنا شوید، اگر وکیلی که انتخاب می کنید فرد خبره ای باشد بدون تردید شانس پیروزی شما در جلسات دادگاه بیشتر خواهد شد. از مهم ترین وظایفی که یک وکیل به عهده دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید قبل از ارائه طرح دعاوی تمام تلاش خود را داشته باشد تا بتواند بین موکل و طرف مقابل پرونده صلح و سازش لازم را برقرار نماید.
 2. وکیل باید متن وکالت نامه و قرارداد مالی را به صورت حرفه ای و تخصصی تنظیم نماید و یک نسخه از وکالت نامه و قرارداد مالی را در اختیار موکل خود قرار دهد.
 3. وکیل باید از اسناد و مدارکی که موکل خود دریافت می کند نگهداری نماید و در قبال دریافت آن ها رسیدی را به موکل خود ارائه دهد.
 4. وکیل بعد از عقد قرارداد وکالت باید نسبت به تنظیم شکوائیه، لایحه و… اقدام نماید.
 5. بهترین وکیل شمال تهران موظف است که برای احقاق حق و حقوق موکل خود در جلسات دادرسی حاضر شود.
 6. وکیل باید کلیه ابلاغیه های مرتبط به پرونده قضایی نظیر رای صادره و… را در موعد زمانی قانونی بررسی نماید و آن ها را به موکل خود اعلام نماید.
 7. در بیشتر پرونده ها اقدام سریع و به موقع وکیل می تواند درصد موفقیت پرونده را افزایش دهد در نتیجه یکی از مهم ترین وظایفی که وکیل به عهده دارد اقدام سریع و به موقع می باشد.
 8. وکیل موظف است برای حل و فصل پرونده های مختلف نظیر پرونده های ملکی، مالیاتی و… با کمترین هزینه ممکن با طرف مقابل دعاوی مذاکره نماید، در نتیجه بهتر است شما برای پیگیری پرونده های ملکی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کمک بگیرید.
 9. وکیل باید از دادن قول های غیر ممکن به موکل خود اجتناب کند.
 10. وکیل باید شان و مقام قاضی را رعایت نماید و در جلسه دادگاه به قاضی احترام بگذارد.

وکیل چه خدماتی را می تواند به موکل خود ارائه دهد؟

از مهم ترین خدماتی که بهترین وکیل شمال تهران به موکلان خود ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تنظیم لایحه و تنظیم دادخواست
 2. تنظیم قرارداد و شکوائیه
 3. ارائه مشاوره به موکل در کلیه زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و…
 4. قبول انواع پرونده های مختلف دعاوی خانوادگی
 5. کسب نتیجه ایده آل و رضایت بخش برای موکل

بررسی خدمات بهترین وکیل شمال تهران

چگونه بهترین وکیل شمال تهران را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب وکیل متخصص و حرفه ای در شمال تهران بهتر است موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید دارای سابقه کاری معقولانه ای باشد و درصد موفقیت وی در پرونده هایی که به آن ها رسیدگی کرده است بالا باشد.
 2. وکیل باید همواره موکل خود را همراهی کند و حضور موثری را در کنار موکل خود داشته باشد تا بتواند نتیجه رضایت بخشی را برای پرونده کسب نماید، بنابراین در زمان انتخاب وکیل بهتر است میزان مهارت ارتباطی وی را مورد بررسی قرار دهید.
 3. وکیل باید توانایی جمع آوری مدارک و مستندات لازم را برای دفاع از حق و حقوق موکل خود داشته باشد، در نتیجه بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که تخصص لازم را در زمینه جمع آوری ادله لازم داشته باشد.
 4. در زمان انتخاب وکیل به میزان مسئولیت پذیری و تعهد وی توجه داشته باشید، شایان ذکر است وکیل در صورتی که مسئولیت پذیر و وقت شناس باشد در جلسات دادگاه به موقع حاضر می شود.
 5. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که همیشه در دسترس باشد و بتوانید با وی به راحتی ارتباط برقرار کنید.
 6. از میزان دانش و اطلاعات وکیل قبل از عقد قرارداد وکالت مطمئن شوید، به عنوان مثال زمانی که شما تمایل دارید برای رسیدگی به دعاوی خانواده و طلاق از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران و بهترین وکیل طلاق در شمال تهران مشاوره لازم را بگیرید باید قبل از عقد قرارداد وکالت از میزان تسلط وکیل به قوانین حقوقی مطمئن شوید.
 7. وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که در زمان برقراری ارتباط با وی احساس راحتی بیشتری داشته باشد.
 8. قبل از عقد قرارداد وکالت از میزان حق الوکاله وکیل مطمئن شوید.
 9. سن و جنسیت وکیل هرگز معیار مناسبی برای انتخاب بهترین وکیل شمال تهران نمی باشد.
 10. وکیل باید دارای پروانه وکالت باشد تا بتواند در جلسات دادگاه برای دفاع از حق و حقوق شما حاضر شود، در نتیجه در زمان انتخاب وکیل باید پروانه وکالت وی را مورد بررسی قرار دهید.
 11. در زمان انتخاب وکیل صرفا به تبلیغاتی که وکیل کرده است توجه نکنید و برای انجام تحقیقات حرفه ای تر به کانون وکلا مراجعه نمایید در این صورت می توانید در مورد سابقه وکیل اطلاعات لازم را بدست آورید.
 12. بهترین وکیل شمال تهران باید دارای بار علمی بالا و شهرت باشد بنابراین در زمان انتخاب وکیل باید به این ویژگی ها توجه داشته باشید.
 13. در زمان انتخاب وکیل باید مدرک تحصیلی را وی را مورد بررسی قرار دهید، وکیل باید دوره کارشناسی خود را در رشته حقوق به پایان رسانده باشد و در آزمون وکالت نیز نمره قبولی کسب کرده باشد.

بهترین وکیل شمال تهران چه تعهداتی را در قبال موکل خود دارد؟

به موجب عقد قرارداد وکالت، وکیل در قبال موکل خود تعهداتی خواهد داشت که این تعهدات عبارتند از:

 1. در صورتی که وکیل اقداماتی را انجام دهد و به موجب اقدامات وی خسارات زیادی به موکل وارد شود، وکیل مسئول خسارات خواهد بود.
 2. وکیل در چارچوب اختیاراتی که به وی داده شده است می تواند عمل کند.
 3. وکیل باید قبل از انجام هرگونه اقدام، مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد.
 4. وکیل اگر از حق توکیل برخوردار باشد می تواند کاری را به فرد دیگری واگذار نماید.

نکات مهم برای تنظیم قرارداد با وکیل

برای عقد قرارددر زمان عقد قرارداد وکالت نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

1. قرارداد وکالت را مطالعه نمایید:

قبل از امضای قرارداد وکالت باید کلیه بندهای موجود در آن را به صورت کامل مطالعه نمایید و در صورتی که بندی مبهم است در مورد آن از وکیل سوالاتی را بپرسید.

2. مشخص نمودن حدود صلاحیت وکیل:

موضوع قرارداد و نوع دعاوی را باید به صورت دقیق تعیین نمایید، علاوه بر این تعیین حدود صلاحیت وکیل نیز به عهده موکل می باشد. شایان ذکر است در زمان تنظیم قرارداد باید کلیه اموری که پیگیری آن ها به عهده وکیل است را مشخص کنید، این امور شامل مواردی نظیر طرح دعاوی، انجام کلیه امورات قانونی و دادگاهی، شرکت در جلسات دادگاه و… است.

3. درج مشخصات طرفین در قرارداد:

مشخصات دقیق وکیل و موکل باید به صورت دقیق در قرارداد وکالت درج شود.

میزان حق الوکاله وکیل شمال تهران چقدر است؟

به هزینه ای که وکیل در قبال ارائه خدمات وکالت به موکل خود، از وی دریافت می کند، حق الوکاله گفته می شود، موکل و وکیل باید قبل از تنظیم قرارداد وکالت در مورد میزان حق الوکاله با یکدیگر به توافق برسند. وکیل قبل از تعیین دستمزد خود باید با موکل قرار ملاقات بگذارد و شرایط پرونده را مورد بررسی قرار دهد تا بتواند با توجه به نوع دعاوی، موضوع پرونده و میزان پیچیدگی پرونده، دستمزد خود را مشخص کند. در نتیجه نمی توان دستمزد ثابتی را برای وکیل در نظر گرفت زیرا هر یک از پرونده های حقوقی و کیفری دارای ویژگی ها و پیچیدگی های خاص خود هستند.

از دیگر عواملی که روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. میزان تخصص و تجربه وکیل
 2. موقعیت مکانی دفتر وکالت
 3. توافق بین وکیل و موکل
 4. دادگاه محل رسیدگی به دعاوی
 5. مرحله رسیدگی پرونده ( در صورتی که موکل از همان ابتدای کار نسبت به اخذ وکیل اقدام نماید بدون تردید باید حق الوکاله بیشتری را پرداخت نماید ولی در زمان وی صرفه جویی می شود و به پرونده در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد).

بررسی حق الوکاله بهترین وکیل شمال تهران

کلام آخر

امروزه اغلب افراد در شمال تهران برای پیگیری پرونده خود از وکلا مشاوره لازم را می گیرند زیرا رسیدگی و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری در دادگاه های شهر تهران زمانبر است و با اخذ وکیل می توان به روند کاری پرونده سرعت بالایی را بخشید. اگر شما برای انتخاب بهترین وکیل شمال تهران دچار سردرگمی شده اید می توانید با انجام تحقیقات لازم یا جستجو در وب سایت های معتبر نسبت به انتخاب وکیل متخصص و باتجربه اقدام کنید، علاوه بر این با مراجعه به موسسات حقوقی و دفاتر وکالت معتبر نیز می توانید بهترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا