تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای خانواده در شمال تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل

امروزه با پیچیده تر شدن روابط انسانی نیاز به اخذ مشاوره از بهترین وکلا در زمینه حوزه های مختلف نظیر حوزه خانواده و… بیشتر از گذشته احساس می شود. اگر شما با مشکلات خانوادگی مواجهه شده اید و تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن به پرونده دعاوی خانوادگی رسیدگی نمایید، می توانید از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران کمک بگیرید. وکیل خانواده تسلط لازم را به قوانین مدنی و خانواده دارد و می تواند تاثیر مثبتی در حل و فصل اختلافات و مشکلات خانوادگی داشته باشد.

با توجه به افزایش دعاوی خانوادگی در شمال تهران امروزه اغلب بهترین وکلای شمال تهران در حوزه دعاوی خانوادگی، خدمات قابل توجهی را به مشتریان ارائه می دهند و شما می توانید با اخذ بهترین وکیل شمال تهران که در زمینه دعاوی خانوادگی اطلاعات لازم را دارد به پرونده خود رسیدگی نمایید و در جلسه دادگاه از حق و حقوق تان دفاع کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در شمال تهران چه کسی است؟

وکیل خانواده فردی است که به صورت تخصصی به دعاوی مختلف خانوادگی نظیر طلاق، حضانت فرزندان، نفقه و… رسیدگی می کند، شایان ذکر است که بهترین وکلای خانواده در شمال تهران دارای مدرک وکالت پایه یک دادگستری هستند و خدمات مختلفی نظیر مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست و لایحه، تنظیم قراردادها و… را به موکلان خود ارائه می دهند.

بهترین وکیل خانواده در تهران علاوه بر داشتن تسلط کافی به قوانین مرتبط به دعاوی خانوادگی باید دارای تجربه و سابقه کاری کافی باشد. بهترین وکیل باید دارای ویژگی های اخلاقی مثبت نظیر صداقت، امانت داری، رازداری و… باشد و توانایی لازم را برای انجام مذاکرات در جلسات دادگاه داشته باشد، علاوه بر این وکیل باید توانایی انجام مذاکره با طرف مقابل دعاوی را داشته باشد تا بتواند در صورت امکان بین موکل و طرف مقابل دعاوی صلح و سازش برقرار کند.

وکیل خانواده باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

وکیل خانواده باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات حقوقی را در حوزه دعاوی خانوادگی به موکل خود ارائه دهد:

وکیل خانواده باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

 1. تسلط کامل به قوانین و مقررات خانواده
 2. داشتن اطلاعات به روز در زمینه قوانین مدنی و قوانین حمایت از خانواده
 3. داشتن تجربه و سابقه کافی برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی
 4. توانایی مذاکره در جلسات دادگاه
 5. داشتن مهارت ارتباطی بالا
 6. داشتن صداقت و تعهد لازم
 7. حافظ منافع موکل

دلایل اخذ وکیل در پرونده های قضایی مربوط به امور خانوادگی

فردی که رسیدگی به دعاوی خانوادگی نظیر طلاق، حضانت فرزندان، نفقه و… را به عهده می گیرد باید با قوانین و مقررات مربوط به این نوع دعاوی آشنایی کامل را داشته باشد، در صورتی که  افراد در این زمینه آگاهی لازم را نداشته باشند بدون تردید حق و حقوق آن ها ضایع می شود. علاوه بر این دعاوی خانوادگی دارای پیچیدگی های زیادی هستند به همین دلیل برای رسیدگی و پیگیری این نوع پرونده ها نیاز به اخذ بهترین وکیل خانواده در شمال تهران احساس همواره احساس می شود.

شایان ذکر است حضور وکیل در جلسات دادگاه برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود و وکیل با استفاده از تجربه و تخصص خود می تواند پرونده خانوادگی را با دقت زیادی مورد بررسی قرار بگیرد و باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان شود. بهترین وکیل می تواند با انجام مذاکرات لازم بین طرفین دعاوی صلح و سازش را برقرار سازد. در حالت کلی می توان وجود وکیل خانواده در پرونده های خانوادگی برای حمایت از حقوق خانواده ضروری می باشد.

مهم ترین وظایف بهترین وکیل خانواده در شمال تهران چیست؟

وکیل خانواده شخصی است که در زمینه رسیدگی به دعاوی خانوادگی متخصص می باشد و دارای وظایفی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دفاع از حق و حقوق موکل به عهده وکیل خانواده می باشد.
 2. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران باید پرونده را به صورت جدی پیگیری کند و در جلسه مشاوره به کلیه سوالات موکل خود پاسخ دهد.
 3. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران باید تمام جزئیات پرونده و روند کاری را برای موکل خود توضیح دهد.
 4. وکیل خانواده باید اسرار موکل خود را حفظ نماید و به کلیه تعهدات خود عمل کند.
 5. وکیل موظف است بین زن و شوهر صلح و سازش لازم را برقرار نماید.

در چه نوع دعاوی، بهترین وکیل خانواده می تواند به جای موکل در دادگاه حاضر شود؟

وکیل خانواده و بهترین وکیل طلاق در شمال تهران می توانند برای رسیدگی به دعاوی مختلف نظیر طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه،حضانت فرزندان و… به جای موکل خود در دادگاه حاضر شوند. یکی دیگر از مهم ترین انواع دعاوی که بهترین وکلای خانواده در شمال تهران می توانند به جای موکل خود در جلسه دادگاه حاضر شود دعوای اثبات نسب می باشد، اگر پدری کودک محرز نباشد وکیل می تواند با استفاده از ادله و مدارک لازم نسب کودک را ثابت نماید، در نتیجه وکیل خانواده می تواند در کلیه دعاوی خانوادگی به جای موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق موکل خود دفاع نماید.

ملاک های انتخاب بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

در زمان انتخاب وکیل خانواده بهتر است نکات زیر را مد نظر داشته باشید تا بتوانید وکیل متخصص و باتجربه ای را انتخاب نمایید:

 1. وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی انتخاب کنید که توانایی دفاع از موکل خود را داشته باشد.
 2. در زمان انتخاب وکیل خانواده بهتر است تخصص و مهارت وکیل را مورد بررسی قرار دهید و وکیلی را برای رسیدگی به پرونده خانوادگی تان انتخاب کنید که تخصص و مهارت لازم را در این زمینه داشته باشد.
 3. قبل از عقد قرارداد وکالت باید کلیه سوابق کاری و نمونه پرونده های موفق وکیل را مورد بررسی قرار دهید، در این صورت می توانید به وکیل اعتماد کنید و پیگیری پرونده تان را به وی بسپارید.
 4. در زمان انتخاب وکیل به حسن اخلاق وی توجه داشته باشید.
 5. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که دارای تسلط کافی به قوانین مدنی و قوانین حمایت از حقوق خانواده باشد.
 6. وکیل باید دارای اطلاعات به روز باشد تا درصد موفقیت موکل خود را در جلسات دادگاه افزایش دهد.
 7. سن و جنسیت وکیل هیچ تاثیری روی روند کاری پرونده ندارد.
 8. برای شناخت بهتر وکیل باید تحقیقات لازم را انجام دهید.
 9. بهترین وکیل خانواده در شمال تهران باید رازدار و امانت دار باشد، در نتیجه در زمان انتخاب وکیل خصیصه های اخلاقی وی را مورد بررسی قرار دهید.

ملاک های انتخاب بهترین وکیل خانواده در شمال تهران

بهترین وکیل خانواده در شمال تهران چه خدماتی را ارائه می دهد؟

وکیل خانواده اگر خدمات زیر را به موکل خود ارائه دهد بدون تردید شانس موفقیت وی در جلسات دادگاه افزایش پیدا خواهد کرد. از مهم ترین خدماتی که وکیل می تواند به موکل خود ارائه دهد عبارتند از:

1. تنظیم طرح دعاوی:

وکیل خانواده باید نسبت به تنظیم طرح دعاوی خانوادگی از طرف موکل خود اقدام نماید، شایان ذکر است وکلای خانواده به دلیل داشتن اطلاعات بیشتر می توانند دعاوی حقوقی را به راحتی برای موکلان خود تنظیم نمایند، بنابراین بهتر است از وکیل بخواهید از همان مراحل اولیه ثبت دادخواست همراه تان باشد.

2. ارائه مشاوره حقوقی به موکل:

وکیل موظف است که کلیه جوانب و مفاد قانونی پیرامون دعاوی را برای موکلش توضیح دهد تا موکل با کلیه مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی آشنا شود. علاوه بر این وکیل باید مشاوره حقوقی لازم را به موکل خود دهد و در طی جلسه مشاوره همواره تلاش لازم را برای ایجاد صلح و سازش بین زوجین داشته باشد.

3. حضور در جلسه دادگاه:

در اغلب موارد طرفین پرونده هیچ تمایلی ندارند که با یکدیگر روبرو شوند در نتیجه بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل خانواده در شمال تهران اقدام نمایند زیرا با وجود وکیل دیگر نیاز به حضور طرفین دعاوی در جلسات دادگاه نیست.

4. انجام تحقیقات مورد نیاز:

وکیل موظف است برای پیگیری پرونده و کسب موفقیت در جلسات دادگاه ادله و مستندات لازم را جمع آوری نماید، سپس مستندات و مدارک را ضمیمه پرونده خانوادگی کند. برای جمع آوری مستندات، وکیل باید اطلاعات لازم را از موکل خود دریافت نماید سپس تحقیقات لازم را انجام دهد تا توانایی لازم را برای پی بردن به تمام جوانب پرونده داشته باشد

چگونه می توانیم بهترین وکیل خانواده در شمال تهران را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1. پرس و جو از دوستان و نزدیکان:

وقتی فردی برای رسیدگی به پرونده خانوادگی از وکیل کمک می گیرد وی را به آشنایان و دوستانی که به دنبال اخذ بهترین وکیل خانواده هستند معرفی می کند، در نتیجه می توانید برای پیدا کردن بهترین وکیل به نزدیکان خود که پرونده خانوادگی داشته اند مراجعه کنید، در این صورت می توانید با گرفتن مشورت از آن ها در زمینه انتخاب بهترین وکیل خانواده تصمیم گیری بهتری داشته باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای پیدا کردن بهترین وکیل نباید فقط به معرفی دوستان یا آشنایان خود اکتفاء نمایید و باید تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید.

2. مراجعه به موسسات و دفاتر حقوقی:

برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می توانید به موسسات و دفاتر حقوقی مراجعه نمایید، موسسات و دفاتر حقوقی برای پیدا کردن بهترین وکیل به شما مشاوره لازم را می دهند و می توانید با خیالی آسوده از بین وکلایی که آن ها به شما معرفی کرده اند حرفه ای ترین وکیل را انتخاب کنید.

3.ملاقات با چندین وکیل:

ملاقات با چند وکیل زمانبر می باشد ولی بهترین کار این است که شما با چندین وکیل قرار مشاوره بگذارید و در طی جلسه مشاوره از آن ها سوالات تخصصی را بپرسید تا بتوانید برای انتخاب بهترین وکیل تصمیم گیری بهتری داشته باشید. توجه داشته باشید که این روش جزو روش های تضمینی برای انتخاب وکیل متخصص و حرفه ای به شمار می رود.

4. جستجو در اینترنت:

یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شمال تهران و بهترین وکیل طلاق در شمال تهران جستجو در وب سایت های اینترنتی معتبر نظیر مستر وکیل می باشد، شما می توانید با جستجو در این وب سایت ها بهترین وکیل را انتخاب کنید.

بررسی انواع دعاوی خانوادگی

مطابق با ماده 4 قانون حمایت از خانواده بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می توان به دعاوی وی رسیدگی کند:

 1. دعاوی مرتبط به دوران نامزدی
 2. اجازه ازدواج
 3. نفقه و اجرت المثل
 4. طلاق توافقی
 5. استرداد جهیزیه
 6. حضانت فرزند یا فرزندان مشترک
 7. ازدواج موقت
 8. مهریه و نفقه در عقد موقت
 9. فرزند خواندگی
 10. صیغه 99 ساله
 11. واگذاری فرزند خوانده به خانم های مجرد
 12. فسخ نکاح
 13. نسب
 14. رشد
 15. تغییر جنسیت
 16. چند همسری
 17. حجر
 18. حکم رفع حجر
 19. اهدای جنین
 20. وصیت نامه
 21. تمکین، نشوز و…

بررسی انواع دعاوی خانوادگی

کلام آخر

حضور بهترین وکیل خانواده در جلسات دادگاه به دلیل پیچیدگی های زیاد دعاوی خانواده از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، در نتیجه بهتر است شما برای رسیدگی به پرونده خود از بهترین وکیل خانواده در شمال تهران کمک بگیرید. وکیل خانواده می تواند برای رسیدگی و پیگیری دعاوی مختلف خانوادگی در جلسات دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق موکل خود دفاع نماید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا