تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در شمال تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل

وکیل فردی است که در ازای اخذ دستمزد، وکالت پرونده کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده و طلاق را به عهده می گیرد و با استفاده از تخصص و دانش خود همواره در تلاش است که به مشکلات و اختلافات موجود در پرونده رسیدگی کند. دعاوی خانوادگی نظیر طلاق از انواع دعاوی هستند که امروزه آمار رسیدگی به آن ها در دادگاه خانواده افزایش پیدا کرده است به همین دلیل بهترین وکلای شمال تهران بیشتر خدمات وکالتی خود را در زمینه خانواده و طلاق ارائه می دهند. در صورتی که درگیر پروسه طلاق هستید می توانید برای پیگیری پرونده خود از بهترین وکیل شمال تهران که در زمینه دعاوی طلاق مهارت و تخصص لازم را کمک بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که با اخذ مشاوره از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران می توانید مشکلات موجود در پرونده تان را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل نمایید.

برای انتخاب بهترین وکلای طلاق در شمال تهران ابتدا باید اطلاعات لازم را در زمینه انتخاب وکیل بدست آورید و علاوه بر این به لیست بهترین وکلا دسترسی داشته باشید، در این صورت می توانید وکیل با تجربه و ماهری را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید. در ادامه این مطلب لیستی از بهترین وکلای طلاق در شمال تهران را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران کیست؟

طلاق از انواع دعاوی خانواده به شمار می رود به همین دلیل بهترین وکیل خانواده در شمال تهران می تواند به این نوع دعاوی رسیدگی کند. در واقع بهترین وکیل طلاق همان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که تسلط لازم را روی حوزه دعاوی خانوادگی و طلاق دارد و می تواند با ارائه راهکارهای مفید به موکل خود به وی برای حل و فصل دعاوی طلاق کمک زیادی نماید. بهترین وکیل طلاق در شمال تهران با روند دادرسی و رویه کاری انواع دعاوی طلاق آشنایی کامل را دارد و با تکیه بر مهارت و تجربه ای که دارد می تواند پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهد.

ویژگی های وکیل طلاق چیست؟

بهترین وکیل طلاق در تهران باید دارای ویژگی های زیر باشد:

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

 1. وکیل طلاق باید صلاحیت لازم را برای رسیدگی به پرونده طلاق داشته باشد.
 2. صداقت یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که وکیل طلاق باید داشته باشد بنابراین باید از وکیلی مشاوره بگیرید که در تمامی مراحل پرونده با شما صادق باشد.
 3. وکیل باید همیشه در دسترس موکل خود باشد تا موکل بتواند در صورت لزوم به وی مراجعه نماید.
 4. وکیل باید حرفه ای و متخصص باشد.
 5. بهترین وکیل طلاق در شمال تهران باید اعتماد به نفس لازم را داشته باشد تا بتواند در کلیه مراحل پرونده به موفقیت دست یابد.
 6. داشتن تجربه برای وکیل طلاق از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا یک وکیل با تجربه می تواند به شکل اصولی از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.
 7. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل طلاق در شمال تهران داشتن مهارت ارتباطی قوی با موکل است، وکیل اگر بتواند به درستی با موکل خود ارتباط برقرار کند بدون تردید گذر از فرآیند طلاق برای وی آسان تر خواهد شد.
 8. وکیل باید مهارت حل مسئله را داشته باشد تا بتواند برای حل و فصل مشکلات و امور پیچیده به موکل خود کمک کند.
 9. وکیلی موفق است که توانایی انجام مذاکرات پیچیده را داشته باشد، بدون تردید وکیل می تواند با انجام مذاکرات به موکل خود کمک کند تا بهترین نتیجه را بدست آورد.
 10. اگر وکیل مسئولیت پذیر باشد پیگیری پرونده را به صورت مداوم انجام خواهد داد.

وظایف بهترین وکیل طلاق در شمال تهران چیست؟

اگر برای پیگیری پرونده طلاق تصمیم گرفته اید که از وکیل مشاوره بگیرید بهتر است قبل از هر چیز با مهم ترین وظایف وکیل آشنا شوید. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق در شمال تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید به قوانین مدنی و قوانین حمایت از خانواده تسلط لازم را داشته باشد.
 2. وکیل باید با کلیه مراحل انجام طلاق آشنایی کامل را داشته باشد.
 3. یکی دیگر از مهم ترین وظایف وکیل طلاق، تنظیم دادخواست طلاق و اوراق قضایی می باشد.
 4. وکیل باید بتواند لایحه های مربوط به دفاعیه را تنظیم نماید و توانایی درخواست اعتراض به حکم دادگاه را داشته باشد.
 5. وکیل طلاق باید با مراحل اخذ طلاق توافقی آشنایی کامل را داشته باشد و همواره در تلاش باشد تا بتواند گواهی عدم سازش زوجین را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نماید.
 6. یکی دیگر از مهم ترین وظایف وکیل طلاق ایجاد صلح و سازش بین طرفین پرونده می باشد.
 7. وکیل وظیفه دارد در حدود اختیارات وکالت نامه عمل نماید و از آن عدول نکند.
 8. وکیل باید تلاش لازم را برای احقاق حق و حقوق موکل خود داشته باشد.
 9. جمع آوری ادله و مستندات برای دفاع از موکل به عهده وکیل می باشد.
 10. وکیل باید در کلیه مراحل دادرسی حضور داشته باشد.
 11. بهترین وکیل طلاق در شمال تهران باید به موکل خود در مورد روند رسیدگی و پیگیری پرونده اطلاعات لازم را دهد.
 12. وکیل موظف است برای پیگیری پرونده از تجربیات پیشین خود استفاده نماید تا بتواند به روند رسیدگی پرونده سرعت لازم را ببخشد.

بررسی خدمات بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

وکیل باید خدمات زیر را به موکلان خود ارائه دهد:

1. ارائه مشاوره حقوقی به موکل:

وکیل موظف است در صورت لزوم به موکل خود مشاوره حقوقی لازم را دهد و وی را درباره مسائل حقوقی و جزئیات دعاوی راهنمایی نماید.

2. تنظیم دادخواست و لایحه: 

وکیل باید لایحه، شکایت و دادخواست های لازم را به نیابت از موکل خود تنظیم نماید و فرآیند دادرسی را در اسرع وقت شروع نماید.

3. حضور در جلسه دادگاه تا ختم دادرسی:

وکیل باید به نیابت از موکل خود در کلیه جلسات دادگاه حضور پیدا کند و تا ختم جلسه دادرسی همراه موکل باشد، به این نکته توجه داشته باشید که انجام تجدیدنظر، واخواهی و اعتراض به رای دادگاه به عهده وکیل است.

4. حضور در مراجع قضایی:

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران باید در کلیه مراجع قضایی، شبه قضایی، نهادهای داوری، مراجع غیر دولتی و دولتی برای انجام وکالت حاضر شود.

بررسی خدمات بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

سریع ترین روش انجام طلاق توسط وکیل

سریع ترین روش برای انجام طلاق توسط وکیل چیست؟ این سوال یکی از متداول ترین سوالات افرادی است که درگیر پروسه طلاق هستند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که وکیل باید سریع ترین راه برای انجام طلاق با توجه به نوع طلاق و میزان همکاری زوجین برای انجام طلاق انتخاب نماید. سریع ترین روش برای انجام طلاق بدون تردید ارائه دادخواست طلاق توافقی به دادگاه خانواده می باشد که وکیل باید به نیابت از زوجین این دادخواست را ثبت کند و در جلسات دادگاه نیز به صورت منظم حضور داشته باشد.

یکی دیگر از انواع روش هایی که به عنوان سریع ترین روش طلاق در نظر گرفته می شود، داشتن وکالت بلاعزل زن با حق توکیل به غیر می باشد که این نوع وکالت از طرف شوهر به زن داده می شود. در صورتی که مرد بخواهد از حق طلاق خود استفاده نماید باید تمام حق و حقوق قانونی همسرش را بپردازد تا بتواند وی را طلاق دهد، مرد برای انجام مراحل طلاق می تواند به وکیل، وکالت دهد که در این صورت در سریع ترین زمان ممکن در جلسات دادگاه به نتیجه رضایت بخش خواهد رسید.

مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در شمال تهران چیست؟

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق در شمال تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عدم نیاز به حضور موکل در جلسه دادگاه
 2. صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 3. برداشتن قدم در مسیری درست
 4. جلوگیری از پرداخت هزینه های بی جهت
 5. جلوگیری از ایجاد مشکلات حقوقی بیشتر

انواع روش های طلاق

انواع روش های طلاق عبارتند از:

1. طلاق از طرف زوج:

مطابق با ماده 1133 قوانین مدنی:” مرد می تواند با رعایت کلیه شرایط مقرر در قوانین مدنی با مراجعه به دادگاه نسبت به تنظیم تقاضای طلاق همسر خود اقدام کند”.

2. طلاق از طرف زوجه:

طلاق از طرف زوجه به دو روش مختلف امکان پذیر است، یکی از روش ها این است که زن از سمت شوهر، وکالت در طلاق داشته باشد، علاوه بر این زن می تواند به استناد داشتن شرایط عسر و حرج یا سایر شرایط ذکر شده در قوانین مدنی نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام کند که در این صورت قاضی، شوهر را اجبار به طلاق خواهد کرد.

3. طلاق توافقی:

زوجین در صورتی که تمایلی به ادامه زندگی مشترک نداشته باشند می توانند درباره طلاق با یکدیگر به توافقاتی برسند که در این صورت طلاق از نوع توافقی خواهد شد. در برخی از موارد ممکن است زن نسبت به شوهر خود کراهتی داشته باشد که در اینگونه موارد باید با پرداخت مالی که به شوهر می دهد نسبت به اخذ طلاق خلع اقدام نماید. طلاق مبارات نیز یکی دیگر از انواع روش های طلاق است که در این صورت طرفین دعاوی از یکدیگر کراهت خواهند داشت.

بررسی عوامل موثر در تعیین حق الوکاله وکیل

عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار هستند و یکی از مهم ترین عواملی که در زمان انتخاب وکیل آقا یا خانم باید مد نظر داشت، میزان حق الوکاله وی است. در برخی از موارد ممکن است وکیل و موکل برای تعیین دستمزد وکیل با یکدیگر به توافق برسند که در این صورت موکل باید با عوامل تاثیرگذار روی دستمزد وکیل آشنایی داشته باشد، از مهم ترین عواملی که روی حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در شمال تهران تاثیرگذار است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع پرونده:

طلاق دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از این نوع دعاوی دارای شرایط خاصی هستند در نتیجه نوع طلاق می تواند روی میزان دستمزد وکیل طلاق تاثیرگذار باشد. میزان حق الوکاله وکیل برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی بسیار کمتر از سایر روش های طلاق است.

2. تجربه وکیل:

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی میزان دستمزد وکیل، تجربه وی است. هر چقدر میزان تجربه وکیل بیشتر باشد درصد موفقیت موکل در پرونده طلاق نیز بیشتر خواهد بود به همین دلیل وکیل میزان حق الوکاله بیشتری را دریافت خواهد کرد.

3. استان یا شهرستان محل فعالیت وکیل:

موقعیت مکانی دفتر وکیل روی تعیین دستمزد وی تاثیر زیادی دارد، وکلایی که در تهران مشغول به فعالیت هستند نسبت به وکلایی که در شهرستان ها فعالیت دارند حق الوکاله بیشتری را دریافت می کنند.

4. مرحله رسیدگی:

به پرونده طلاق در مراحل مختلف بدوی، فرجام خواهی یا تجدیدنظر خواهی رسیدگی می شود که هر یک از مراحل ذکر شده دارای حق الوکاله مخصوصی است.

بررسی میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در موسسات حقوقی

کلام آخر

طلاق اگر به صورت توافقی انجام نشود پیچیدگی های زیادی خواهد داشت، در نتیجه افرادی که درگیر پروسه طلاق هستند بهتر است از وکیل طلاق مشاوره لازم را برای پیگیری دعاوی طلاق بگیرند. بهترین وکیل طلاق در شمال تهران همواره آماده ارائه مشاوره به موکلان خود است و شما در هر مرحله از رسیدگی پرونده که هستید می توانید از وکیل طلاق کمک و مشاوره لازم را بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا