تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در شمال تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل خانم مونا ترابی

مونا ترابی

پایه یک دادگستری
سابقه:15 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121979750
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد 2

مونا ترابی وكيل پايه یک دادگستری، عضو كانون وكلای مركز با نزدیک به 15 سال سابقه كار موفق در عرصه وكالت، از موفق ترين وكلای ايرانی، كارشناس ارشد حقوق خصوصی و مديريت موسسه حقوقی بين المللی عدالت آريايی با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متبحر در پرونده های متعدد كيفری و ملكی و … افتخار ارائه خدمات حقوقی و جزايی و تجاری به كليه اشخاص اعم از حقيقی و حقوقی را دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121275588
 • آدرس: ظفر، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی) کوچه دامغانی (یازدهم) پلاک 38 واحد2

دانش ما راهنمای شماست. در دفتر حقوقی جناب آقای محمد حاجیلو، از برترین وکلای حقوقی و کیفری در تهران با سابقه درخشان و هزاران پرونده ی موفق، آماده ارائه خدمات تخصصی به مراجعین و موکلین عزیز می باشیم. با بررسی تخصصی و همه جانبه مدارک و اسناد موجود بهترین راهکار را به جهت احقاق حقوق شما ارائه می دهیم. با پیگیری مستمر و تلاشی بی وقفه تا انتهای این مسیر همراه شما خواهیم بود.

سوابق وکیل

با افزایش قیمت ملک و املاک امروزه آمار دعاوی ملکی در کلان شهرها به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. با توجه به اینکه دعاوی ملکی جزو پیچیده ترین دعاوی به شمار می روند به همین دلیل اغلب افراد برای رسیدگی به این نوع دعاوی از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مشاوره و کمک لازم را می گیرند. بهترین وکلای ملکی در شمال تهران همواره سعی بر این دارند که روند این نوع دعاوی را در مسیری صحیح و به نفع موکل خود پیش ببرند.

با توجه به اینکه دعاوی ملکی انواع مختلفی دارند به همین دلیل به این نوع دعاوی باید بهترین وکیل شمال تهران که در زمینه ملک و املاک تجربه و تخصص لازم را دارد رسیدگی کند. در ادامه این مطلب ضمن معرفی وظایف و ویژگی های وکیل ملکی، قصد داریم لیستی از بهترین وکلای ملکی در شمال تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران کیست؟

به وکلایی که به صورت کاملا تخصصی در حوزه مربوط به ملک و املاک، وکالت افراد را به عهده می گیرند، وکیل ملکی گفته می شود. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران فردی است که دارای پروانه وکالت است و به قوانین مربوط به املاک تسلط لازم را دارد. شایان ذکر است وکلای ملکی می توانند مانند سایر وکلا، وکالت دعاوی خانوادگی، کیفری و… را نیز به عهده بگیرند، ولی به دلیل اینکه به آن ها وکیل ملکی گفته می شود اغلب از پذیرش سایر پرونده های حقوقی و کیفری خودداری می کنند، بنابراین در صورتی که شما درگیر دعاوی خانوادگی یا کیفری هستید بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل خانواده در شمال تهران و بهترین وکیل کیفری در شمال تهران اقدام کنید.

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران با پذیرش پرونده های مختلف ملکی، دانش و اطلاعات حقوقی لازم را در مورد این دعاوی بدست آورده است و به رویه قضایی این نوع دعاوی نیز تسلط لازم را دارد به همین دلیل شما می توانید با اخذ وکیل ملکی درصد موفقیت خود را در بری رسیدگی به پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی افزایش دهید.

زمان به نتیجه رسیدن دعاوی ملکی توسط وکیل چقدر است؟

مدت زمان رسیدگی به دعاوی ملکی توسط بهترین وکیل ملکی در شمال تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعداد اعتراض طرفین دعاوی
 2. فاصله بین وقت رسیدگی ها
 3. پیچیدگی پرونده
 4. تخصص و تجربه وکیل
 5. نوع دعاوی
 6. زمان صدور رای نهایی بعد از ختم رسیدگی و…

مدت زمان رسیدگی دعاوی ملکی

بررسی خدمات وکیل ملکی

وکیل ملکی موظف است در قبال حق الوکاله ای که دریافت می کند بهترین خدمات را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکلای ملکی در شمال تهران به موکلان خود خدمات زیر را ارائه می دهند:

1. ارائه مشاوره:

قبل از عقد قرارداد وکالت، وکیل موظف است به موکل خود مشاوره لازم را ارائه دهد، در طی جلسه مشاوره وکیل می تواند از موکل خود در مورد جزئیات پرونده و… سوالاتی را بپرسد، موکل نیز موظف است به تمامی سوالات وکیل پاسخ دهد. شایان ذکر است بهترین وکیل ملکی می تواند به موکل خود در زمینه انواع معاملات ملکی مشاوره لازم را دهد.

2. تنظیم دادخواست دعاوی ملکی:

بهترین وکیل ملکی در تهران موظف است در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تنظیم دادخواست دعاوی ملکی اقدام نماید، علاوه بر این در صورتی که از موکل در زمینه دعاوی ملکی شکایت شده است وکیل باید در جلسات دادگاه حاضر شود و از موکل خود دفاع نماید.

3. تنظیم قراردادهای مربوط به معاملات ملکی:

در صورت تمایل می توانید برای تنظیم قراردادهای قانونی انواع معاملات ملکی از وکیل کمک بگیرید که در این صورت از بروز دعاوی ملکی در آینده جلوگیری خواهید کرد.

4. رسیدگی به مشکلات ثبتی:

حساس ترین حوزه ملک و املاک مربوط به اداره ثبت اسناد می باشد و در صورتی که در این مرحله مشکلی ایجاد شود وکیل باید به مشکلات ثبتی رسیدگی کند.

5. همراهی موکل برای خرید یا فروش زمین، آپارتمان و…:

برای پیشگیری از بروز دعاوی ملکی در آینده بهتر است در زمان خرید یا فروش ملک و املاک از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مشاوره لازم را بگیرید.

بررسی روند کاری بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

برای رسیدگی به دعاوی ملکی بهترین وکلای ملکی روند کاری زیر را طی می کنند:

1. برگزاری اولین جلسه مشاوره:

در قدم اول وکیل باید به موکل خود مشاوره لازم را دهد و بعد از پرسیدن سوالات مهم از وی به بررسی پرونده بپردازد. وکیل بعد از مطالعه پرونده می تواند نقاط قوت و ضعف آن را مورد بررسی دقیق قرار دهد سپس نکات لازم را برای موکل خود بیان نماید. در صورت لزوم وکیل ملکی می تواند راهکارهایی را برای حل و فصل دعاوی ملکی در اختیار موکل خود قرار دهد.

2. جمع آوری اطلاعات بیشتر در خصوص دعاوی ملکی:

بعد از بررسی پرونده، وکیل باید نسبت به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد پرونده اقدام نماید. وکیل پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز باید آن ها را مطالعه کند و با توجه به قوانین ملکی، بهترین راهکار را برای دفاع از موکل خود در جلسه دادگاه در نظر بگیرد.

3. تهیه دفاعیه:

وکیل با توجه به اطلاعاتی که جمع آوری کرده است می تواند برای دفاع از موکل خود در جلسه دادگاه حاضر شود. برای داشتن بهترین دفاع وکیل باید به جزئیات پرونده توجه داشته باشد.

4. جلسات و مذاکرات قبل از دادگاه:

پیش از مراجعه به دادگاه، وکیل می تواند جلسه ای را برای انجام مذاکرات بین طرفین دعاوی ترتیب دهد، در این جلسه وکیل باید به نمایندگی از موکل و با استفاده از دانش و تخصصی که دارد در مذاکره شرکت نماید و همواره سعی داشته باشد تا بهترین نتیجه را برای موکل خود رقم بزند.

5. حضور در جلسات دادگاه:

در صورتی که در جلسه پیش از دادگاه وکیل با طرف مقابل دعاوی به تفاهم نرسد، دعاوی باید در دادگاه مطرح شود. وکیل باید به نمایندگی از موکل خود در جلسات دادگاه حاضر شود و با استفاده از معیارهای قانونی شانس موفقیت موکل خود را در جلسه دادگاه افزایش دهد.

6. اجرای حکم:

بعد از صدور قرار دادگاه، وکیل باید موکل را برای اجرای حکم راهنمایی کند، وکیل باید اقدامات مورد نیاز را برای اجرای حکم انجام دهد و در صورت لزوم از قوانین مربوط به دعاوی ملکی برای احقاق حق و حقوق موکل خود استفاده نماید.

بهترین وکیل ملکی در شمال تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قبل از انتخاب وکیل ملکی بهتر است با ویژگی های وکیل ملکی متخصص و حرفه ای آشنا شوید، از مهم ترین ویژگی های که بهترین وکیل ملکی باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران باید دارای پروانه وکالت و مجوز لازم برای پذیرش وکالت باشد.
 2. با توجه به پیچیدگی دعاوی ملکی، وکیل باید تخصص و سابقه کاری لازم را برای رسیدگی به انواع دعاوی ملکی داشته باشد.
 3. بهترین وکیل ملکی باید به قوانین ملکی تسلط لازم را داشته باشد تا بتواند به دعاوی ملکی در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی نماید. در صورتی که وکیل در زمینه دعاوی ملکی تجربه کافی را نداشته باشد نمی تواند به پرونده به صورت تخصصی رسیدگی کند و در نتیجه ممکن است به موکل ضرر و زیان مالی و روحی زیادی وارد شود.
 4. وکیل باید در زمینه راه و روش کار اطلاعات لازم را داشته باشد تا بتواند با سرعت بالایی مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل نماید.
 5. بهترین وکیل ملکی در شمال تهران باید از مناسب ترین راهکارها برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده استفاده کند و با صرف کمترین هزینه به مشکلات موکل خود رسیدگی نماید.

بررسی ویژگی های بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

به چه دلایلی باید نسبت به اخذ بهترین وکیل ملکی در شمال تهران اقدام کنیم؟

با توجه به اینکه افراد عادی در مورد قوانین ملکی اطلاعات لازم را ندارند به همین دلیل ممکن است در زمان رسیدگی به این نوع دعاوی در دادگاه دچار خطا شوند، شایان ذکر است که انجام کوچک ترین خطا در زمان پیگیری دعاوی ملکی ممکن است به طرفین پرونده ضرر و زیان زیادی وارد کند در نتیجه برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان بهتر است از وکیل خبره و متخصص کمک گرفته گرفته شود. علاوه بر این وکیل خوب از ضایع شدن حق و حقوق موکل خود می تواند جلوگیری نماید و با استفاده از دانش و تجربه ای که دارد در سریع ترین زمان ممکن مشکلات پرونده را حل کند. وکیل در صورتی که دارای فن بیان قوی باشد می تواند از موکل خود بهترین دفاعیه را داشته باشد بنابراین بهتر است برای رسیدگی و پیگیری دعاوی ملکی از وکیل با تجربه و متخصص کمک بگیرید.

برای چه نوع دعاوی ملکی می توانیم از وکیل ملکی کمک بگیریم؟

در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که هر فردی در صورت مواجه با انواع دعاوی مختلف ملکی نظیر تصرف عدوانی، دعاوی سرقفلی، فسخ قرارداد و… می تواند از بهترین وکیل ملکی در شمال تهران مشاوره لازم را بگیرید. در صورتی که وکیل تخصص لازم را برای رسیدگی و پیگیری پرونده داشته باشد بدون تردید به روند کاری پرونده سرعت بیشتری بخشیده می شود.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین وکیل ملکی

در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در شمال تهران موارد زیر را مد نظر داشته باشید تا بتوانید وکیل با تجربه و حرفه ای تری را برای رسیدگی به پرونده ملکی خود انتخاب کنید:

 1. وکیلی را برای پیگیری و رسیدگی دعاوی ملکی انتخاب کنید که تخصص و دانش کافی را درباره انواع دعاوی ملکی داشته باشد.
 2. وکیل باید با انواع تبصره های ملکی آشنایی کامل را داشته باشد تا بتواند در کمترین بازه زمانی پرونده را به دادگاه ارجاع دهد و نتیجه مثبتی را برای موکل خود رقم بزند.
 3. قبل از انتخاب وکیل و عقد قرارداد وکالت باید پروانه وکالت وکیل را مورد بررسی قرار دهید، وکلایی که پروانه وکالت ندارند نمی توانند برای دفاع از موکل خود در جلسه دادگاه حاضر شوند.
 4. در زمان انتخاب وکیل ملکی باید به میزان حق الوکاله وکیل توجه داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که میزان دستمزد وی با میزان بودجه شما مطابقت داشته باشد.
 5. قبل از انتخاب وکیل در مورد شیوه کاری وی اطلاعات لازم را بدست آورید.
 6. وکیل باید به موکل خود اهمیت دهد و با وی ارتباط خوبی را برقرار کند، در زمینه نحوه ارتباط وکیل با موکل می توانید از موکلان قبلی وکیل سوالاتی را بپرسید.
 7. وکیل باید توانایی لازم را برای حل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده داشته باشد، در نتیجه قبل از انتخاب وکیل از توانایی وی برای ارائه بهترین راهکارها مطمئن شوید.
 8. رزومه کاری وکیل را قبل از تنظیم قرارداد وکالت به خوبی بررسی نمایید.

بررسی هزینه اخذ بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

هزینه وکیل ملکی برای رسیدگی به هر یک از مراحل پرونده ملکی به صورت جداگانه بررسی می شود، در صورتی که پرونده در اولین مرحله رسیدگی به اتمام برسد، وکیل ملکی حق الوکاله کمتری را دریافت خواهد کرد و اگر پرونده ملکی به مرحله تجدیدنظر برود بدون تردید وکیل دستمزد بیشتری را از موکل خواهد گرفت.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در شمال تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدت زمان لازم برای رسیدگی به دعاوی ملکی
 2. تعداد دفعات حضور وکیل در دادگاه
 3. پیچیدگی پرونده ملکی
 4. میزان تحصیلات دانشگاهی وکیل
 5. شهرت وکیل
 6. میزان تخصص و تجربه وکیل
 7. موقعیت مکانی دفتر وکیل یا موسسه حقوقی
 8. نوع دعاوی و موضوع پرونده
 9. شهر یا استان رسیدگی به دعاوی ملکی

هزینه بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

کلام آخر

با مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شمال تهران می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به دعاوی پیچیده ملکی رسیدگی کنید، علاوه بر این وکیل ملکی می تواند از بروز مشکلات و اختلاف بیشتر در پرونده ملکی جلوگیری نماید و با انتخاب بهترین راهکار به حل و فصل مشکلات موجود در پرونده ملکی بپردازد. وکیل ملکی می تواند علاوه بر دفاع از حق و حقوق موکل خود در جلسه دادگاه، به وی در زمینه انجام معاملات ملکی و… مشاوره لازم را دهد، در نتیجه به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای انجام معاملات ملکی یا رسیدگی به دعاوی ملکی در اسرع وقت نسبت به اخذ وکیل ملکی با تجربه اقدام نمایید در این صورت می توانید در هزینه ها و زمان خود به صورت قابل توجهی صرفه جویی نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا