تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای جنوب تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09125008284
 • آدرس: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند و کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و غیره، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و غیره توسط ایشان پذیرفته می شود. دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آید.

سوابق وکیل

وکیل، نماینده قانونی افراد به شمار می رود که از طرف آن ها به موجب تنظیم قرارداد وکالت برای انجام کاری مامور می گردد، وکیلی که برای رسیدگی به دعاوی مختلف انتخاب می شود باید واجد شرایط باشد و علاوه بر این اطلاعات و علم کافی را برای پیگیری پرونده در جلسات دادگاه داشته باشد. با توجه به آمار بالای دعاوی کیفری و حقوقی در دادگاه جنوب تهران امروزه بهترین وکلای جنوب تهران در زمینه دعاوی مختلف، خدمات وکالتی خود را ارائه می دهند، در صورتی که شما درگیر پرونده کیفری یا حقوقی هستید می توانید برای تسریع بخشیدن به روند پرونده از بهترین وکیل جنوب تهران مشاوره لازم را بگیرید.

با توجه به اینکه در شهر تهران وکلای زیادی در حال فعالیت هستند به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل شمال تهران یا بهترین وکیل جنوب تهران کار نسبتا دشواری می باشد. اگر نیاز به اخذ بهترین وکیل در شهر تهران دارید باید در مورد نحوه انتخاب وکیل اطلاعاتی را بدست آورید، علاوه بر این قبل از عقد قرارداد وکالت بهتر است در مورد وکیل انتخابی تان تحقیقات لازم را انجام دهید در این صورت می توانید وکیل با تجربه تری را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل جنوب تهران کیست؟

بهترین وکیل تهران باید در رده وکلای پایه یک دادگستری قرار داشته باشد و تحصیلات خود را در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد رشته های فقه، حقوق یا مبانی اسلامی به پایان رسانده باشد. وکیل باید برای اخذ پروانه وکالت در آزمون وکالت دادگستری شرکت نماید و نمره قبولی را کسب نماید، پس از گذر از این مرحله وکیل به عنوان کارآموز وکالت انتخاب خواهد شد.

بهترین وکیل جنوب تهران باید تسلط و دانش کافی را برای رسیدگی به دعاوی مختلف داشته باشد، علاوه بر این بهترین وکیل فردی است که تمام تلاش خود را در جلسه دادگاه برای احقاق حق و حقوق موکل خود می کند. در نتیجه بهتر است شما نسبت به اخذ بهترین وکیل برای پیگیری پرونده تان اقدام کنید در این صورت می توانید در جلسات دادگاه نتیجه رضایت بخش تری را کسب نمایید.

در چه شرایطی نیاز به بهترین وکیل خواهیم داشت؟

وکیل برای رسیدگی به انواع دعاوی زیر می تواند به موکل خود مشاوره لازم را دهد:

در چه شرایطی نیاز به بهترین وکیل خواهیم داشت؟

1. طلاق:

یکی از مهم ترین مواردی که وکیل می تواند در جلسات دادگاه خانواده به آن رسیدگی نماید، دعاوی طلاق است. با اخذ بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران می توانید به کلیه حق و حقوق خود در زمان انجام پروسه طلاق و بعد از انجام طلاق برسید.

2. نفقه:

نفقه از مهم ترین حق و حقوق خانم ها به شمار می رود که پس از عقد نکاح، شوهر موظف به پرداخت آن خواهد بود. در صورتی که شوهر از پرداخت نفقه خودداری نماید، زن می تواند با اخذ بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران پرونده مربوط به نفقه را در جلسه دادگاه بررسی نماید.

3. حضانت فرزند یا فرزندان مشترک:

اغلب زوجین در زمان انجام طلاق برای حضانت فرزند یا فرزندان مشترک به مشکل بر می خورند و در صورتی که شما جزو این دسته از زوجین به شمار می روید باید برای رسیدگی به پرونده حضانت فرزند از وکیل مشاوره لازم را بگیرید.

4. دعاوی مربوط به ملک و املاک:

اگر با مشکلات ملکی مواجه شده اید و نمی توانید مشکلات و اختلافات خود را از طریق قانونی پیگیری کنید باید از بهترین وکیل ملکی در جنوب تهران کمک بگیرید، بهترین وکیل می تواند در اسرع وقت مشکلات مربوط به ملک و املاک را حل نماید.

5. جرایم کیفری:

جرایم کیفری جزو جرایم پیچیده به شمار می روند و فرآیند رسیدگی به آن ها در جلسات دادگاه دشوار می باشد به همین دلیل بهتر است برای پیگیری این نوع جرایم از بهترین وکیل کیفری در جنوب تهران کمک بگیرید.

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل جنوب تهران

انتخاب وکیل خوب و با تجربه برای رسیدگی به دعاوی مختلف از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، در صورتی که وکیل دارای تخصص و تجربه لازم باشد می تواند مشکلات موجود در پرونده را در سریع ترین زمان حل و فصل نماید. در زمان انتخاب بهترین وکیل در جنوب تهران باید به پارامترهای زیر توجه داشته باشید تا بتوانید وکیل متخصص و با تجربه ای را برای رسیدگی به دعاوی مورد نظر خود انتخاب کنید:

1. رزومه وکیل:

قبل از عقد قرارداد وکالت باید در مورد رزومه وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید، در اولین جلسه مشاوره از وکیل خود بخواهید که نتیجه چند پرونده موفق را که در زمینه پرونده شما است در اختیارتان قرار دهد تا شما از حسن انتخاب تان مطمئن گردید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهترین وکلا در رزومه خوب برد و باخت دارند ولی بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که تعداد پرونده های موفقیت آمیز وی بیشتر باشد، در این صورت وکیل تجربه و تسلط لازم را برای پیگیری پرونده شما خواهد داشت.

2. تجربه و تخصص:

هر چقدر وکیل شما دارای تجربه و تخصص لازم باشد بدون تردید می تواند در جلسات دادگاه کارهای شما را پیش ببرد، در نتیجه قبل از عقد قرارداد وکالت بهتر است در مورد میزان تخصص و تجربه وکیل اطلاعات لازم را بدست آورید.

3. صبر و شکیبایی:

وکیل باید دارای صبر و شکیبایی لازم باشد تا بتواند در جلسات دادگاه از موکل خود دفاع کند و بر روند کار نیز تسلط لازم را داشته باشد. وکیل باید با دقت و حوصله زیاد به حرفای موکل خود گوش دهد و جزئیات حرفای وی را به خاطر بسپارد. علاوه بر این وکیل باید با به خرج دادن صبر و شکیبایی لازم نسبت به جمع آوری اسناد و مدارک برای دفاع از موکل خود اقدام نماید، بنابراین بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که دارای صبر و شکیبایی لازم باشد.

4. بررسی صلاحیت وکیل:

قبل از عقد قرارداد وکالت از میزان صلاحیت موکل خود مطمئن شوید، برای این منظور باید در وب سایت مربوط به کانون وکلا وارد شوید و از صحت پروانه وکالت وکیل انتخابی تان مطمئن گردید زیرا در برخی از موارد پروانه وکالت ممکن است به دلیل انجام اقدامات غیر قانونی لغو گردد یا افراد سودجو نسبت به جعل پروانه وکالت اقدام نمایند.

5. بررسی آداب و رفتار وکیل:

وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که با اخلاق باشد، برخی از وکلا ممکن است با گذاشتن بندها و تبصره های غیر قانونی از موکل خود اخاذی نمایند، به همین دلیل شما باید از راهنمایی های وکیل برجسته و با صلاحیت بهره مند گردید.

6. توجه به حدود اختیارات وکیل:

در زمان تنظیم عقد قرارداد وکالت باید حدود اختیارات وکیل را مشخص کنید، مطابق با مواد 35 و 36 قوانین آیین دادرسی و قانون مدنی وکیل دارای کلیه اختیارات لازم برای رسیدگی پرونده در دادگاه می باشد.

7. پیگیری و رسیدگی به پرونده:

قبل از تنظیم عقد قرارداد وکالت باید از نحوه عملکرد وکیل مطلع شوید و وکیلی را برای پیگیری و رسیدگی به پرونده انتخاب نمایید که دانش و اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشد.

8. حق الوکاله وکیل:

در زمان انتخاب وکیل باید به میزان حق الوکاله وی توجه داشته باشید و وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که میزان حق الوکاله معقولانه ای را از شما دریافت نماید.

ویژگی های بهترین وکیل جنوب تهران چیست؟

از مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی انتخاب کنید که حرفه ای باشد و تخصص لازم را برای انجام وکالت داشته باشد.
 2. وکیل باید رازدار باشد و اسرار موکل خود را حفظ نماید.
 3. وکیل باید صداقت و دقت لازم را داشته باشد زیرا وکیل صادق هرگز به حق الوکاله خود فکر نمی کند و موکل خود را درگیر فرآیندهای طولانی و زمانبر نمی نماید.
 4. وکیل باید دارای روابط عمومی بالا باشد تا بتواند با موکل خود ارتباط خوبی را برقرار نماید و در حرفه وکالت به صورت موفق تر عمل کند.
 5. بهترین وکیل جنوب تهران باید مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد تا پیگیری مسائل حقوقی را تا حد امکان به عهده بگیرد و در کلیه مراحل قانونی همراه موکل خود باشد.
 6. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که وکیل باید داشته باشد، وقت شناسی است، وکیل اگر وقت شناس باشد به امور مربوط به پرونده رسیدگی بهتری می کند و برای وقت موکل خود نیز ارزش زیادی قائل خواهد بود.
 7. وکیل باید از دادن وعده های دروغین و بی جهت به موکل خود اجتناب نماید.
 8. بهترین وکیل باید دارای اطلاعات، دانش حقوقی و معلومات حقوقی بالایی باشد.

ویژگی های بهترین وکیل جنوب تهران

چگونه بهترین وکیل جنوب تهران را پیدا کنیم؟

با انتخاب بهترین وکیل می توانید به مطلوب ترین نتیجه برسید بنابراین بهتر است در زمان انتخاب وکیل دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. برای انتخاب بهترین وکیل می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1. پرس و جو از آشنایان و دوستان:

برای پیدا کردن بهترین وکیل جنوب تهران بهتر است از آشنایان و دوستانی که تجربه اخذ وکیل را دارند تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید بهترین وکیل را پیدا کنید.

2. مراجعه به دفاتر و موسسات حقوقی:

برای پیدا کردن وکیل می توانید به دفاتر و موسسات حقوقی معتبر مراجعه نمایید، این موسسات بهترین وکلا را به مشتریان خود معرفی می کنند.

3. ملاقات با وکلای مختلف:

اگرچه ملاقات با وکلای مختلف زمانبر می باشد ولی بهتر است قبل از عقد قرارداد وکالت با چندین وکیل ملاقات کنید، بدون تردید انجام مشاوره با بهترین وکلا جزو راهکارهای تضمینی برای انتخاب وکیل حرفه ای و متخصص به شمار می رود.

4. جستجو در وب سایت های معتبر:

با مراجعه به وب سایت های معتبر می توانید بهترین وکیل جنوب تهران را پیدا کنید، یکی از معتبرترین وب سایت ها در زمینه جستجوی وکیل، وب سایت مستر وکیل می باشد، در این وب سایت اطلاعات بهترین وکلا در جنوب تهران درج شده است.

وظایف بهترین وکیل جنوب تهران چیست؟

بهترین وکلا دارای وظایفی هستند که از مهم ترین وظایف آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل موظف است قبل از تنظیم طرح دعاوی نسبت به ایجاد صلح و سازش بین طرفین پرونده اقدام نماید و در صورتی که بین طرفین سازش برقرار نشود وکیل باید طرح دعاوی را برای ارائه به دادگاه تنظیم نماید.
 2. وکیل موظف است قرارداد وکالت را به صورت دقیق و بدون هیچ نوع ابهامی تنظیم نماید، علاوه بر این وکیل باید در قرارداد وکالت میزان حق الوکاله خود را به درستی و با دقت زیادی وارد کند.
 3. وکیل موظف است یک نسخه از قرارداد وکالت را به موکلان خود تحویل دهد.
 4. وکیل باید در ازای دریافت هرگونه اسناد و مدارکی از موکل خود به وی رسید تحویل را ارائه دهد.
 5. بهترین وکیل جنوب تهران موظف است لایحه لازم را برای دفاع از موکل خود تنظیم نماید.
 6. وکیل باید موکل خود را در جریان ابلاغیه هایی که برای وی صادر می شود قرار دهد.
 7. وظیفه دریافت رای نهایی به عهده وکیل می باشد و در صورتی که رای به نفع موکل صادر نگردیده باشد، وکیل موظف است تقاضای تجدیدنظرخواهی یا فرجام خواهی را تنظیم نماید.

تعهدات وکیل نسبت به موکل چیست؟

از مهم ترین تعهداتی که وکیل نسبت به موکل خود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل در قبال کلیه زیان های معنوی و مادی که به واسطه سهل انگاری وی به وجود آمده است مسئول می باشد به همین دلیل بهترین وکیل جنوب تهران باید در زمان رسیدگی به امور حقوقی دقت و توجه زیادی داشته باشد.
 2. وکیل باید مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد.
 3. بعد از انجام پروسه حقوقی، وکیل موظف است کلیه اسناد و مدارک موکل خود را به وی بازگرداند.
 4. وکیل باید صورتحساب وکالت را در اختیار موکل خود قرار دهد.
 5. وکیل باید در امین موکل خود باشد و از قرار دادن اطلاعات موکل خود در اختیار طرف مقابل پرونده خودداری نماید.

تعهدات موکل نسبت به وکیل چیست؟

از مهم ترین تعهداتی که موکل نسبت به وکیل دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. پرداخت حق الوکاله:

موکل موظف است در قبال خدماتی که وکیل به وی ارائه می دهد حق الوکاله ای را واریز نماید.

2. ارائه اطلاعات دقیق به موکل:

موکل موظف است اطلاعات دقیق و کاملی را در مورد جزئیات پرونده در اختیار موکل خود قرار دهد.

3. پیروی از توصیه وکیل:

موکل باید به دستورات و توصیه های وکیل خود عمل نماید و در کلیه مراحل پرونده همکاری لازم را با وکیل داشته باشد.

4. حفظ محرمانه بودن:

موکل نباید بدون کسب اجازه از وکیل خود اقدام به افشای اطلاعات مربوط به پرونده نماید، بنابراین حفظ محرمانه بودن اطلاعات پرونده از مهم ترین تعهدات موکل نسبت به بهترین وکیل جنوب تهران به شمار می رود.

5. احترام به وقت وکیل:

موکل موظف است به وقت وکیل خود احترام بگذارید و از هدر دادن وقت وی اجتناب نماید، در نتیجه موکل باید در قرار ملاقات، حضور در جلسات دادگاه و… وقت شناس باشد.

مزایای مشاوره با بهترین وکیل جنوب تهران

مسائل حقوقی جزو پیچیده ترین مسائل به شمار می روند به همین دلیل در صورت انجام بی احتیاطی در زمان حل و فصل دعاوی حقوقی ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای افرادی که درگیر این نوع دعاوی ایجاد شود، بنابراین اخذ وکیل برای رسیدگی به دعاوی کیفری و حقوقی الزامی است.

بهترین راهکار برای اوقاتی که دچار مشکلات حقوقی و کیفری می شویم مراجعه به بهترین وکیل جنوب تهران می باشد، وکیل در صورتی که تخصص و دانش لازم را داشته باشد می تواند به موکل خود مشاوره اصولی را دهد، در نتیجه می توان گفت اخذ وکیل دارای مزایای زیادی است که از مهم ترین این نوع مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تهیه متن قرارداد ها به صورت اصولی و متناسب با قوانین
 2. انتخاب بهترین راهکار برای حل و فصل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده
 3. بهره مندی از تجربیات بی نظیر وکیل در قبال پرداخت حق الوکاله معقولانه
 4. اخذ مشاوره لازم از وکیل
 5. عدم حضور در جلسات دادگاه و…

مزایای مشاوره با بهترین وکیل جنوب تهران

کلام آخر

پیدا کردن وکیل باتجربه و متخصص در شهر تهران کار پیچیده و دشواری است و اگر شما بتوانید وکیل با تجربه ای را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید بدون تردید می توانید در سریع ترین زمان ممکن به پرونده تان رسیدگی نمایید، در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل در نقاط مختلف شهر تهران حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. در این مطلب لیستی از بهترین وکیل جنوب تهران را برای شما همراهان عزیز و همیشگی گردآوری کردیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را برده باشید.

4/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا