تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

با اخذ بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران می توانید به دعاوی خانوادگی در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی نمایید، علاوه بر این حضور وکیل باعث می شود تا شما بتوانید بدون داشتن تنش، مشکلات و اختلافات خانوادگی را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل کنید. شایان ذکر است بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران دارای تسلط لازم برای پیگیری دعاوی خانوادگی هستند و با اخذ وکیل دیگر نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه حاضر شوید، در نتیجه بهتر است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی از همان مراحل ابتدایی پرونده اقدام به اخذ بهترین وکیل خانواده نمایید.

بهترین وکلای جنوب تهران در زمینه مسائل حقوقی و کیفری اطلاعات لازم را دارند ولی تخصص آن ها فقط در یک یا چند دعاوی می باشد بنابراین برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی باید نسبت به اخذ بهترین وکیل جنوب تهران که تخصص لازم را در رابطه با امور مربوط به دعاوی خانوادگی دارد اقدام نمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران بپردازیم که امیدواریم با مطالعه مطلبی که پیش رو دارید اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران کیست؟

بهترین وکیل خانواده باید در رده وکلای پایه یک دادگستری قرار داده باشد و تسلط لازم را به قوانین مربوط به دعاوی خانوادگی داشته باشد. با توجه به اینکه دعاوی خانوادگی روی روحیه طرفین پرونده تاثیر زیادی دارند به همین دلیل باید به این نوع دعاوی در اسرع وقت رسیدگی شود، بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران می تواند به دعاوی پیچیده خانوادگی رسیدگی نماید و به روند کاری پرونده خانوادگی سرعت ببخشد. شایان ذکر است حضور بهترین وکیل خانواده در دعاوی خانوادگی باعث آرام شدن طرفین پرونده می گردد و زوجین می توانند بدون داشتن لجاجت پیگیری پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند.

مراحل فعالیت وکیل خانواده برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران باید مطابق با مراحل زیر به دعاوی خانوادگی رسیدگی نماید:

مراحل فعالیت وکیل خانواده برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی

1. بررسی کیس حقوقی:

وکیل باید مستندات و دلایل مربوط به دعاوی خانوادگی را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهد و در مورد جزئیات پرونده نیز اطلاعات لازم را بدست آورد تا بتواند به دعاوی خانوادگی در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی نماید.

2. ارائه مشاوره حقوقی به موکل:

وکیل می تواند با بررسی دعاوی و مستندات بهترین راهکار حقوقی را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده به موکل خود ارائه دهد.

3. عقد قرارداد وکالت:

اگر شما در اولین جلسه مشاوره با وکیل به توافق لازم رسیدید باید نسبت به عقد قرارداد وکالت اقدام نمایید، بعد از عقد این نوع قرارداد وکیل باید فعالیت خود را آغاز کند.

4. ارائه مشاوره حقوقی به طرفین دعاوی:

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران و بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران موظف است قبل از طرح دعاوی و ارائه آن به دادگاه خانواده ابتدا تمام تلاش لازم را برای ایجاد برقراری صلح و سازش بین زوجین نمایند. در صورتی که امکان سازش بین طرفین پرونده وجود نداشت، وکیل باید نسبت به تنظیم دادخواست طلاق، مهریه و… اقدام نماید.

5. ارجاع پرونده به مشاور خانواده:

قبل از انجام طلاق زوجین باید به مشاور خانواده مراجعه کنند در صورتی که طرفین دعاوی بعد از جلسه مشاوره با یکدیگر به توافق نرسند، وکیل پرونده باید گواهی عدم سازش را از مشاور خانواده دریافت نماید و آن را به دادگاه ارائه دهد.

6. پیگیری روند قانونی پرونده:

در این مرحله وکیل موظف است نسبت به پیگیری روند قانونی پرونده اقدام نماید و در کلیه مراحل پرونده همراه موکل خود باشد.

مزایای اخذ بهترین وکیل خانواده چیست؟

اخذ بهترین وکیل خانواده در شمال تهران و بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران دارای مزیت های زیادی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل دارای دانش و تخصصی بالایی است بنابراین شما با اخذ بهترین وکیل خانواده می توانید از دانش حقوقی وی برای رسیدگی و پیگیری پرونده تان استفاده کنید.
 2. وکیل خانواده دارای تجربه زیادی برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی می باشد در نتیجه وکیل می تواند با تکیه بر تسلط و تجربه خود نسبت به حل و فصل اختلافات موجود در پرونده اقدام نماید.
 3. با اخذ وکیل خانواده در هزینه ها و زمان به صورت قابل توجهی صرفه جویی می شود، شایان ذکر است افرادی که از وکیل خانواده برای رسیدگی به پرونده های خانوادگی تقاضای کمک نمی کنند ممکن است با انجام یک اشتباه در روند کاری پرونده دچار ضرر و زیان روحی و مالی جبران ناپذیری شوند.
 4. وکیل می تواند با استفاده از مهارت خود بین طرفین پرونده صلح و سازش را برقرار سازد.
 5. اگر بین زن و شوهر صلح و سازش برقرار شود لازم است آن ها توافقات خود را در دفترخانه مکتوب نمایند که در این صورت وکیل باید در دفترخانه همراه آن ها باشد.
 6. با اخذ بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران دیگر نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه حضور داشته باشید.
 7. با اخذ وکیل خانواده بدون تردید در مسیری درست قدم خواهید برداشت.
 8. وکیل با دانش و تجربه ای که دارد می توانید بهترین راه حل ها را به موکل خود برای حل و فصل مشکلات پرونده ارائه دهد.

بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی هایی که باید بهترین وکلای خانواده در جنوب تهران باید داشته باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. داشتن بالاترین سطح دانش و آگاهی:

وکیل باید در زمینه کاری خود دارای علم و دانش کافی باشد و به کلیه قوانین حقوقی تسلط لازم را داشته باشد تا بتواند پرونده را در مسیری صحیح پیش ببرد.

2. تجربه و تخصص بالا:

وکیل باید دارای تجربه و تخصص لازم برای رسیدگی به انواع دعاوی خانوادگی باشد، وکیلی که در رزومه کاری خود پرونده های موفقیت آمیز زیادی را دارد می تواند بهترین انتخاب برای موکل باشد.

3. رازداری و امانت داری:

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران رازداری و امانت داری است، وکیل خانواده باید از قرار دادن اطلاعات موکل خود در اختیار سایر افراد خودداری نماید و علاوه بر این امانت دار خوبی باشد و از مدارک و مستنداتی که موکل در اختیار وی قرار داده است به خوبی محافظت نماید.

4. رعایت انصاف:

وکیل باید منصف باشد تا بتواند بین طرفین پرونده صلح و سازش برقرار کند و به دلیل اخذ حق الوکاله بیشتر به دنبال تشدید مشکلات خانوادگی نباشد.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران

در زمان انتخاب بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

برای انتخاب وکیل باید پارامترهایی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل را برای رسیدگی به دعاوی مورد نظر خود انتخاب کنید، از مهم ترین پارامترها برای انتخاب وکیل خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید توانایی دفاع از موکل خود را داشته باشد در نتیجه در زمان انتخاب وکیل خانواده بهتر است مهارت ارتباطی وی را مورد ارزیابی قرار دهید.
 2. وکیل در صورتی که مهارت و تخصص لازم را داشته باشد می تواند از موکل خود بهترین دفاع را در جلسه دادگاه داشته باشد و علاوه بر این وکیل در صورت داشتن تخصص می تواند دادخواست ها و لایحه های مورد نیاز را در سریع ترین زمان ممکن تنظیم نماید.
 3. در زمان انتخاب وکیل باید سوابق کاری وی و نمونه پرونده های موفق وکیل را با دقت زیادی بررسی نمایید.
 4. وکیل در صورتی که پیگیری و رسیدگی پرونده را با دقت زیادی انجام دهد بدون تردید می تواند در سریع ترین زمان ممکن نتیجه رضایت بخش و مثبتی را برای موکل خود رقم زند.
 5. در زمان انتخاب وکیل هرگز سن و جنسیت وی را در اولویت قرار ندهید و بیشتر به میزان تخصص، دانش، کارایی و مهارت های وکیل توجه داشته باشید.
 6. قبل از عقد قرارداد وکالت در مورد وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید تا بتوانید در مورد ویژگی ها و نحوه کار وکیل اطلاعات لازم را بدست آورید.

وظایف بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران چیست؟

وکیل خانواده دارای وظایفی است که باید به آن ها عمل نماید از مهم ترین وظایفی که وکیل خانواده به عهده دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور در جلسات دادگاه به جای موکل
 2. انجام بهترین دفاعیه از موکل در جلسات دادگاه
 3. ارائه بهترین مشاوره حقوقی به موکل
 4. پیگیری و رسیدگی به پرونده
 5. حفظ اسرار موکل
 6. جمع آوری مدارک و شواهد لازم برای دفاع از موکل در جلسه دادگاه
 7. بررسی مستندات و مدارک
 8. ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعاوی

هزینه وکیل خانواده در بخش های مختلف تهران چقدر است؟

بهترین وکیل خانواده در تهران برای رسیدگی به دعاوی خانواده حق الوکاله مختلفی را دریافت می کند، علاوه بر این عوامل زیادی روی دستمزد وکیل تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. درجه آسانی یا سختی دعاوی روی میزان حق الوکاله وکیل تاثیر زیادی دارد.
 2. یکی دیگر از انواع عوامل تاثیرگذار روی تعیین حق الوکاله وکیل، مدت زمان پیگیری پرونده می باشد، در صورتی که وکیل برای رسیدگی به پرونده مدت زمان زیادی را صرف نماید بدون تردید دستمزد بیشتری را از موکل خود دریافت خواهد کرد.
 3. میزان دانش و تخصص وکیل هر چقدر بیشتر باشد، حق الوکاله وکیل نیز بیشتر خواهد بود.
 4. موقعیت مکانی دفتر وکالت یا موسسه حقوقی روی تعیین دستمزد وکیل تاثیرگذار است، وکلایی که در کلان شهرها به موکلان خود خدمات حقوقی را ارائه می دهند، حق الوکاله بیشتری را دریافت می کنند.
 5. موضوع دعاوی روی میزان دستمزد بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران تاثیر زیادی دارد.
 6. تحصیلات دانشگاهی وکیل یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی دستمزد وکیل به شمار می رود، وکلایی که دارای مدرک کارشناسی هستند نسبت به وکلایی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا هستند میزان حق الوکاله بیشتری را دریافت می کنند.

شایان ذکر است امکان پرداخت دستمزد وکیل به صورت اقساطی نیز وجود دارد، علاوه بر این در صورتی که وکیل باید به چندین پرونده موکل رسیدگی نماید بهتر است تخفیفاتی را روی دستمزد خود اعمال کند تا موکل وی توانایی پرداخت حق الوکاله را داشته باشد.

بررسی انواع دعاوی خانوادگی

دعاوی خانوادگی دارای انواع مختلفی هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. طلاق توافقی
 2. ازدواج مجدد زوج
 3. اذن در نکاح
 4. نکاح دائم
 5. نکاح موقت
 6. شروط مربوط به ضمن عقد نکاح
 7. استرداد جهیزیه
 8. مهریه
 9. تمکین و نشوز
 10. حضانت فرزند یا فرزندان مشترک
 11. حق ملاقات کودک
 12. نسب
 13. اهدای جنین
 14. تغییر جنسیت

بررسی انواع دعاوی خانوادگی

کلام آخر

دعاوی خانوادگی یکی از مهم ترین موضوعات خانوادگی در دادگاه به شمار می روند و با توجه به افزایش این نوع دعاوی امروزه بهترین وکلا تخصص خود را برای رسیدگی به این نوع دعاوی افزایش داده اند. در صورتی که درگیر این نوع دعاوی شده اید و تجربه لازم را برای پیگیری پرونده تان ندارید می توانید نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایید. با اخذ بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران می توانید در مدت زمان محدودی پرونده مربوط به دعاوی خانوادگی را به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهید.

علاوه بر موارد ذکر شده این نکته را همواره در نظر داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در تهران می تواند با حل مشکلات موجود در پرونده به موکل خود آرامش بیشتری را ببخشد، در نتیجه برای رسیدگی به این نوع دعاوی باید از وکلایی کمک بگیرید که تجربه و تسلط لازم را در این زمینه داشته باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا