تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

طلاق یکی از بزرگ ترین معضلات در هر جامعه ای به شمار می رود و امروزه آمار طلاق در دادگاه ها به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است به همین دلیل بهترین وکلای خانواده خدمات حقوقی خود را در زمینه دعاوی طلاق ارائه می دهند. با توجه به اینکه دعاوی طلاق دارای انواع مختلفی می باشد و جزو پیچیده ترین دعاوی به شمار می رود به همین دلیل بهتر است برای رسیدگی به پرونده طلاق از بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران مشاوره لازم را بگیرید. بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران به قوانین مربوط به دعاوی طلاق تسلط لازم را دارند و می توانند به پرونده طلاق در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی کنند.

اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید برای رسیدگی به پرونده طلاق از وکیل کمک بگیرید می توانید به سراغ بهترین وکیل جنوب تهران که در زمینه امور مربوط به طلاق نیز تسلط لازم را بروید و از وی برای ارائه بهترین راهکارها مشاوره لازم را بگیرید و در اسرع وقت مشکلات موجود در پرونده تان را به کمک وکیل حل نمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران بپردازیم که امیدواریم با مطالعه مطلبی که پیش رو دارید بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران کیست؟

امروزه تعداد وکلای طلاق در جنوب تهران افزایش پیدا کرده است به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل کار نسبتا دشواری می باشد بنابراین بهتر است شما ابتدا در مورد ویژگی ها، وظایف، حق الوکاله و… وکیل طلاق اطلاعات لازم را بدست آورید سپس برای انتخاب وکیل طلاق تصمیم گیری نمایید.

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران، فردی است که دانش لازم را برای رسیدگی به انواع دعاوی طلاق دارد و همواره سعی می کند تا اطلاعات خود را برای پیگیری دعاوی طلاق به روز نگه دارد همچنین وکیل طلاق باید تجربه و سابقه لازم را برای رسیدگی و پیگیری پرونده طلاق داشته باشد تا بتواند نتیجه رضایت بخشی را برای موکل خود رقم بزند. علاوه بر این بهترین وکیل طلاق باید دارای پروانه وکالت معتبر باشد تا بتواند در جلسات دادگاه حق دفاع از حقوق موکل خود را داشته باشد.

انتخاب بهترین وکیل بدون تردید اولین قدم مثبت برای رسیدگی به پرونده طلاق به شمار می رود و با توجه به اینکه اغلب افراد دارای اطلاعات و دانش کافی برای پیگیری پرونده طلاق نیستند به همین دلیل بهتر است نسبت به اخذ وکیل طلاق اقدام نمایند. بهترین وکیل خانواده در جنوب تهران نیز می توانn به دعاوی طلاق رسیدگی نماید، در نتیجه شما می توانید برای رسیدگی به دعاوی طلاق از وکیل خانوادگی نیز مشاوره لازم را بگیرید.

وکیل طلاق باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یکی از مهم ترین دعاوی که در مراجع قضایی به آن رسیدگی می شود، دعاوی طلاق است، با توجه به اینکه دعاوی مربوط به طلاق در رده دعاوی حساس به شمار می روند به همین دلیل رسیدگی به پرونده طلاق باید به وکیلی واگذار شود که توانایی و دانش لازم را در این زمینه داشته باشد. در صورتی که شما در شهر تهران ساکن هستید می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود از بهترین وکیل طلاق در شمال تهران یا بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران برای پیگیری پرونده تان کمک بگیرید. شایان ذکر است، وکیلی که برای پیگیری پرونده طلاق انتخاب می کنید باید دارای ویژگی های زیر باشد:

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

1. داشتن تجربه و تخصص لازم:

وکیل طلاق باید در مورد امور مربوط به دعاوی طلاق اطلاعات لازم را داشته باشد، علاوه بر این اگر وکیل طلاق دارای تجربه و مهارت لازم باشد می تواند به شکل اصولی و صحیح در جلسه دادگاه از موکل خود دفاع کند.

2. همدلی با موکل:

در صورتی که وکیل دارای مهارت ارتباطی قوی باشد می تواند در کلیه مراحل پرونده موکل خود را همراهی نماید و گذر از فرایند طلاق را برای موکل خود راحت تر کند.

3. مهارت حل مسئله:

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران باید مهارت لازم را برای حل مشکلات و مسائل پیچیده داشته باشد زیرا در برخی از موارد پرونده طلاق ممکن است با ابهاماتی روبرو گردد که تجزیه و تحیل و یافتن بهترین راهکار برای حل این نوع ابهامات بدون تردید از عهده یک وکیل با تجربه و متخصص بر می آید.

4. داشتن حسن اخلاق:

وکیل طلاق باید دارای حسن اخلاق باشد و با موکل خود ارتباط خوبی را برقرار سازد در این صورت موکل می تواند به راحتی جزئیات مورد نیاز در مورد پرونده را در اختیار وکیل قرار دهد.

5. تسلط به قوانین طلاق در کشور ایران:

وکیل باید به کلیه قوانین و مقررات طلاق در کشور ایران تسلط لازم را داشته باشد تا بتواند در جلسه دادگاه حاضر شود و به بهترین شکل از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

6. مهارت انجام مذاکره:

بهترین وکیل طلاق در تهران باید توانایی انجام مذاکرات پیچیده را با طرف مقابل پرونده داشته باشد علاوه بر این وکیل باید به نمایندگی از موکل خود نسبت به تدوین توافقات حقوقی نیز اقدام کند، در این صورت وکیل می تواند برای پیگیری پرونده طلاق به صورت موفق تر عمل نماید.

7. مسئولیت پذیری:

وکیل باید مسئولیت پذیر و منظم باشد و پیگیری پرونده را به صورت مداوم انجام دهد، در این صورت به روند کاری پرونده طلاق سرعت بیشتری بخشیده می شود.

8. تسلط به قوانین مربوط به طلاق:

بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران باید تسلط لازم را بر قوانین مرتبط با طلاق و آیین دادرسی داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند برای حل مشکلات موجود در پرونده بهترین راهکارها را با توجه قوانین طلاق ارائه دهد.

9. صبر و حوصله زیاد:

وکیل باید صبر و حوصله لازم را برای پیگیری پرونده در جلسات دادگاه داشته باشد و علاوه بر این با صبر و شکیبایی زیاد پرونده موکل خود را ارزیابی نماید.

وکیل طلاق چه وظایفی دارد؟

ممکن است در زمان انتخاب وکیل این سوال به ذهن شما خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران دارای وظایف زیر است:

 1. وکیل باید در حدود اختیارات وکالت نامه خدمات خود را ارائه دهد.
 2. وکیل طلاق باید تلاش لازم را برای احقاق حق و حقوق موکل خود به کار گیرد.
 3. وکیل طلاق موظف است مدارک و مستندات لازم را برای دفاع از حق موکل خود جمع آوری نماید.
 4. وکیل باید در مراحل دادرسی حضور داشته باشد.
 5. وکیل طلاق باید منصف باشد و همواره مصلحت موکل خود را در نظر بگیرد.
 6. وکیل موظف است که موکل خود را از روند رسیدگی و پیگیری پرونده مطلع سازد.
 7. وکیل باید بین طرفین پرونده صلح و سازش لازم را برقرار سازد.
 8. وکیل موظف است از تجربیات قبلی خود برای سرعت بخشیدن به روند کاری پرونده طلاق استفاده کند.

چگونه بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران را پیدا کنیم؟

پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در شهر تهران نیاز به تخصص و تجربه لازم دارد، در صورتی که شما در این زمینه مهارت ندارید می توانید از روش های زیر برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران استفاده کنید:

 1. برخی از آشنایان و دوستان شما نیز ممکن است درگیر پروسه طلاق شده باشند که در این صورت بهتر است برای پیدا کردن بهترین وکیل از این افراد مشاوره لازم را بگیرید، سپس خودتان بهتر است در مورد وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید ، در این صورت می توانید بهترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب نمایید.
 2. یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران، مراجعه به موسسات حقوقی معتبر می باشد، با مراجعه به این موسسات شانس شما برای پیدا کردن وکیل متخصص و حرفه ای افزایش پیدا خواهد کرد. در صورت تمایل می توانید با این موسسات نیز تماس بگیرید و از آن ها مشاوره لازم را برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران بگیرید.
 3. تعدادی از بهترین وکلای طلاق در جنوب تهران را انتخاب کنید سپس از آن ها بخواهید تا وقت مشاوره حضوری را برای شما در نظر بگیرند، انجام این روش اگرچه زمانبر است ولی می توانید در طی جلسه مهارت ها و ویژگی های وکلا را ارزیابی کنید سپس نسبت به انتخاب بهترین وکیل طلاق اقدام نمایید.
 4. امروزه جستجو در اینترنت می تواند در هر زمینه ای به کاربران کمک کند در نتیجه شما می توانید برای جستجوی وکیل طلاق به سایت های معتبری که اقدام به جمع آوری لیست بهترین وکلای طلاق کرده اند مراجعه کنید، بعد از مراجعه به این وب سایت ها به اطلاعات کامل وکلای طلاق دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید وکیل مورد نظر خود را با توجه به بودجه و نوع دعاوی انتخاب کنید.

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران چقدر است؟

وکیل می تواند بعد از انجام مشاوره با موکل، میزان حق الوکاله خود را تعیین نماید، به این نکته توجه داشته باشید که عوامل متعددی روی تعیین حق الوکاله وکیل طلاق تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به نوع پرونده، تجربه و تخصص وکیل، میزان تسلط وکیل به قوانین طلاق و… اشاره کرد که در ادامه این مطلب به بررسی مهم ترین این عوامل خواهیم پرداخت.

1. نوع پرونده:

طلاق دارای انواع مختلفی می باشد به همین دلیل پرونده های طلاق دارای شرایط خاص خود هستند و وکیل طلاق برای رسیدگی به هر یک از انواع دعاوی طلاق حق الوکاله متفاوتی را دریافت خواهد کرد، به این نکته توجه داشته باشید که وکلای طلاق برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی حق الوکاله کمی را دریافت می کنند.

2. تجربه و سابقه کاری وکیل:

هر چقدر وکیل دارای سابقه و تجربه کاری بیشتری باشد بدون تردید میزان حق الوکاله بیشتری را دریافت خواهد کرد، شایان ذکر است درصد موفقیت وکلای باتجربه برای کسب نتیجه رضایت بخش در پرونده طلاق بسیار زیاد می باشد بنابراین بهتر است شما در زمان انتخاب وکیل به میزان دستمزد وی توجه زیادی نداشته باشید و فقط سابقه و تجربه کاری وکیل را مورد توجه قرار دهید.

3. محل فعالیت وکیل:

محل دفتر وکالت یا موسسه حقوقی روی میزان حق الوکاله وکیل تاثیر زیادی خواهد داشت، شایان ذکر است بهترین وکلای طلاق در تهران نسبت به وکلای طلاق در شهرستان ها دستمزد بیشتری را دریافت می کنند.

4. مرحله رسیدگی و پیگیری پرونده طلاق:

از دیگر عواملی که روی تعیین حق الوکاله وکیل طلاق تاثیرگذار است می توان به مرحله رسیدگی پرونده اشاره کرد. در صورتی که وکیل از همان ابتدا پرونده یعنی مرحله بدوی کار خود را آغاز کرده باشد میزان حق الوکاله بیشتری را دریافت خواهد کرد. اگر پرونده برای رسیدگی بیشتر به مرحله فرجام خواهی یا تجدیدنظر خواهی وارد شود بدون تردید میزان دستمزد وکیل بیشتر خواهد شد.

بررسی انواع روش های اخذ طلاق

مطابق با قوانین کشور ایران حق طلاق با شوهر است ولی در شرایطی زن نیز می تواند نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام نماید، علاوه بر این ممکن است زن و شوهر برای انجام طلاق با یکدیگر به توافق برسند که در این صورت طلاق توافقی بین زوجین رخ خواهد داد. از انواع روش ها برای تنظیم دادخواست طلاق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. طلاق از سمت زوج: 

در زمان های گذشته طلاق به عنوان حقوق زوج به شمار می رفت ولی امروزه آقایان نیز برای تنظیم دادخواست طلاق باید تشریفات خاصی را رعایت کنند. کلیه قوانین مربوط به طلاق از سمت شوهر در ماده 11333 درج شده است.

در صورتی که مردی تمایل داشته باشد همسر خود را طلاق دهد باید به دادگاه مراجعه نماید و گواهی عدم امکان سازش را به دادگاه ارائه دهد. اگر مرد بتواند به دادگاه ثابت نماید که ادامه زندگی مشترک برای وی و همسرش امکان پذیر نیست در این صورت حق طلاق به مرد داده می شود. شوهر موظف است مطابق با قوانین در جلسه داوری شرکت کند و کلیه حق و حقوق زن نظیر مهریه، نفقه و… را پرداخت نماید.

2. طلاق از سمت زن:

در صورتی که زن دارای وکالت طلاق از سمت شوهر باشد می تواند نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام نماید، علاوه بر این زن می تواند با اثبات شرایط عصر و حرج و یا سایر شرایط مورد قبول، نسبت به اخذ حکم طلاق از دادگاه اقدام کند. به طور کلی ارائه دادخواست طلاق از سمت زن کار نسبتا دشواری می باشد و بهتر است خانم ها برای پیگیری پرونده طلاق از وکیل طلاق کمک بگیرند.

3. طلاق توافقی:

در این روش طلاق، طرفین پرونده برای اخد طلاق با یکدیگر به توافق می رسند و بعد از انجام مراحل طلاق توافقی می توانند به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. در صورتی که شما و همسرتان درگیر پروسه طلاق توافقی هستید می توانید برای رسیدگی به پرونده در جلسات دادگاه از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران کمک بگیرید.

بررسی انواع روش های طلاق

کلام آخر

دعاوی طلاق دارای آثار منفی است به همین دلیل برای این نوع دعاوی قوانین حقوقی سخت گیرانه ای وضع شده است تا از آثار مخرب آن تا حدودی جلوگیری شود و زوجین نیز در صورت مواجه با اختلافات اندک به سمت طلاق روی نیاورند. در صورتی که درگیر دعاوی طلاق هستید و اطلاعات لازم را در خصوص پیگیری این نوع دعاوی ندارید می توانید از لیست بهترین وکیل طلاق در جنوب تهران که در این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار دادیم نسبت به انتخاب بهترین وکیل اقدام نمایید و پرونده طلاق را به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا