تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین موسسات حقوقی در کرج ⚖️【آپدیت 1403】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

موسسات حقوقی در حقیقت موسسات غیرتجاری هستند که تعدادی از وکلا تصمیم به تاسیس آن می گیرند. حال شاید برای شما سوال پیش آید که هدف از تاسیس این موسسات چیست که در پاسخ باید بگوییم این موسسات با این هدف تاسیس می شوند که وکلای مختلف در هر حوزه را به مردم معرفی کنند تا آن ها بتوانند از طریق مشاوره با این موسسات مشکلات و مسائل حقوقی خود را برطرف سازند. اما موضوعی که وجود دارد، این است که تعداد این دست از موسسات روز به روز بیشتر می شود و همین موضوع انتخاب بهترین موسسه حقوقی در کرج را سخت کرده است. از همین رو تصمیم داریم در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا با توجه به آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

منظور از موسسه حقوقی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

موسسه حقوقی یک مجموعه است که چند کارشناس حقوقی که در زمینه های مختلف تخصص دارند آن را تاسیس کرده اند و در این موسسه خدمات جامع و کاملی را در رابطه با مسائل حقوقی و پرونده های حقوقی ارائه می دهند. برای مثال یک موسسه حقوقی جنایی را در نظر بگیرید؛ در این موسسه وکلایی مشغول به فعالیت هستند که می توانند در رابطه با پرونده های حقوقی جنایی مشورت بدهند و راه حل هایی را برای حل مشکل بگویند.

امروزه موسسات حقوقی بیش از گذشته موردتوجه قرار گرفته اند، چراکه کاربردهای زیادی دارند. برای مثال یکی از کاربردهای این موسسات این است که به شما در رابطه با سوالات حقوقی که دارید مشاوره بدهند. یا شما می توانید پرونده ای که دارید را به این موسسات بسپارید تا آن ها پیگیری های لازم را انجام دهند. در این موسسات، چندین تا از بهترین وکیل حقوقی در کرج روی پرونده شما کار می کنند و سعی خواهند کرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

بهترین موسسه حقوقی در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین موسسه حقوقی در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به اطلاعاتی که در بخش قبل در اختیارتان قرار گرفت، شاید بخواهید از یک موسسه حقوقی کمک بگیرید؛ اما برایتان سوال پیش آید که بهترین موسسه حقوقی در کرج چه ویژگی هایی دارد و باید براساس چه شاخصه هایی موسسه را انتخاب کنید؟ در ادامه مهم ترین ویژگی هایی که یک موسسه باید داشته باشد را بررسی می کنیم که عبارتند از:

 1. اولین ویژگی که یک موسسه باید داشته باشد، امانت داری است. موکلین زمانی که به سراغ موسسات می روند، اطلاعات زیادی را در اختیار موسسه و متخصصین آن قرار می دهند، از همین رو هرچه موسسه امانت دارتر باشد بهتر و قابل اعتمادتر است.
 2. دومین ویژگی یک موسسه حقوقی خوب این است که اتاق فکر داشته باشد. منظور از اتاق فکر این می باشد که چند وکیل در یک اتاق جمع شوند و در رابطه با پرونده ای که در اختیارشان قرار گرفته فکر کنند. زمانی که چند وکیل روی یک موضوع فکر کنند، مسلما می توانند راه حل بهتری ارائه دهند و استراتژی بهتری برای مدیریت پرونده مشخص کنند.
 3. از دیگر ویژگی هایی که می توانیم به آن اشاره کنیم، این است که موسسه امکان مشاوره آنلاین و تلفنی را نیز برای موکلین خود فراهم کند. مسلما این ویژگی باعث می شود که افراد با صرفه جویی در زمان خود بتوانند مشاوره بگیرند و خیالشان از بابت روند پیگیری پرونده ای که دارند راحت باشد.
 4. آخرین ویژگی و شاخصه مهمی که بهترین موسسه حقوقی در کرج باید داشته باشد، پیگیری مستمر و دقیق پرونده های حقوقی است. متاسفانه در بسیاری از موسسات حقوقی، تعداد پرونده ی بسیار زیادی دریافت می شود و همین موضوع باعث خواهد شد که وکلا نتوانند پرونده ها را درست پیگیری کنند. از همین رو حتما به این موضوع توجه داشته باشید موسسه حقوقی که انتخاب می کنید به اندازه ی کافی زمان آزاد دارد و می تواند پرونده حقوقی موردنظر شما را به درستی و دقیق ترین شکل پیگیری کند.

مزایای کمک گرفتن از موسسه حقوقی در کرج

تا به ایجای مقاله در رابطه با اینکه موسسه حقوقی درحقیقت چه موسسه ای است و یک موسسه خوب چه ویژگی هایی دارد صحبت کردیم. حال شاید برای شما سوال پیش آید که آیا اصلا باید از موسسه حقوقی کمک گرفت؟ این انتخاب چه مزایایی به همراه دارد؟ در ادامه اصلی ترین مزیت های کمک گرفتن از بهترین موسسه حقوقی در کرج را بررسی می کنیم تا بتوانید در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید. این مزایا که باید بدانید عبارتند از:

 • اولین مزیت کمک گرفتن از موسسه حقوقی این است که چندتا وکیل که به عنوان بهترین وکیل کرج شناخته می شوند، پیگیری پرونده را به دست می گیرند و همین موضوع باعث می شود روند رسیدگی به پرونده به شکل ساده تری پیگیری شود.
 • از دیگر مزایای کمک گرفتن از موسسه حقوقی، می توان به جلوگیری از اتلاف وقت اشاره کرد. زمانی که شما پرونده را به وکیل واگذار می کنید، دیگر نیازی نیست خودتان به عنوان موکل پیگیر پرونده باشید؛ پس مسلما در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و وقتتان آزاد خواهد بود.
 • زمانی که پرونده را به یک موسسه حقوقی می سپارید، دیگر نیازی نیست خودتان با جزئیات پرونده روبرو شوید؛ در نتیجه درگیری ذهنی کمتری را تجربه خواهید کرد و دچار مشکلات و پیچیدگی های مسائل حقوقی نخواهید شد.
 • انتخاب موسسه حقوقی برای پیگیری یک پرونده حقوقی از نظر اقتصادی نیز بصرفه تر است و در کاهش هزینه های شما تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

ما 4 مورد از مزایای استفاده از خدمات بهترین موسسه حقوقی در کرج را بررسی کردیم، اما باید بدانید برخی از افراد معتقد هستند که این کار معایبی نیز دارد و آن این است که قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری هیچ نظارتی بر فعالیت این موسسات ندارد و شما باید با علم بر این موضوع تصمیم نهایی خود را بگیرید!

هزینه استفاده از خدمات بهترین موسسه حقوقی در کرج چقدر است؟

هزینه استفاده از خدمات بهترین موسسه حقوقی در کرج چقدر است؟

در رابطه با هزینه استفاده از خدمات بهترین موسسه حقوقی در کرج نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را اعلام کرد، زیرا عوامل مختلفی وجود دارد که می توانند روی هزینه استفاده از این خدمات تاثیر بگذارند. برای مثال دانش وکلایی و تجربه موسسه حقوقی یکی از این عوامل تاثیرگذار به شما می آید؛ به طوری که هرچه یک موسسه تجربه کاری بیشتری داشته باشد، هزینه ای که در جهت استفاده از خدماتش می گیرد نیز بیشتر خواهد بود. البته عوامل تاثیرگذار بر قیمت تنها به همین مورد ختم نمی شود؛ بلکه می توان به موارد دیگر نیز اشاره کرد که عبارتند از:

 1. نوع خدمات حقوقی که موکل از موسسه درخواست می کند. مسلما هرچه خدمات تخصصی تر باشند، دستمزد موسسه نیز بیشتر می شود.
 2. نوع مشاوره ای که موسسه در اختیار موکلین قرار می دهد؛ برای مثال هزینه خدمات مشاوره آنلاین با مشاوره حضوری متفاوت است.
 3. نوع پرونده ای که می خواهید برای حل آن از خدمات موسسه حقوقی استفاده کنید. طبیعتا هرچه پرونده پیچیده تر باشد، رسیدگی به آن سخت تر می شود و موسسه نیز برای رسیدگی و پیگیری آن هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد.
 4. کیفیت خدماتی که در موسسه ارائه می شود، موقعیت مکانی قرارگیری موسسه و … نیز از جمله عواملی هستند که به نوبه خود می توانند هزینه استفاده از خدمات یک موسسه را تغییر دهند.

موسسه حقوقی با دفتر وکالت چه تفاوتی دارد؟

برای دفتر وکالت لازم است که شخص وکیل که پروانه وکالت خود را گرفته دفتر را تاسیس کند و برای تاسیس چنین دفتری به مجوز نیز نیازی نخواهد بود، چراکه پروانه وکالت پایه یک دادگستری خودش نوعی مجوز به شمار می آید. البته باید این نکته را درنظر داشته باشید که وکیل می تواند تنها در شهری که پروانه وکالت خود را در آنجا گرفته دفتر وکالت تاسیس کند و اگر خلاف این حالت عمل کند، تخلف کرده است.

این در حالی است که برای تاسیس موسسه حقوقی، باید مجوز لازم اخذ شود، زیرا در غیر این صورات اجازه فعالیت موسسه وجود نخواهد داشت. همچنین دیگر تفاوتی که وجود دارد، این است که در دفتر وکالت تنها یک وکیل وجود دارد، اما برای تاسیس موسسه به حداقل 3 نفر وکیل نیاز خواهد بود. پس اگر تصمیم به راه اندازی دفتر وکالت یا موسسه حقوقی دارید، این موارد را درنظر بگیرید و با توجه به نکات قدم های لازم را بردارید.

از کجا بهترین موسسه حقوقی در کرج را پیدا کنیم؟

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که از کجا می توانند بهترین موسسه حقوقی در کرج را پیدا کنیم؟ همانطورکه گفته شد امروزه تعداد موسساتی که در حال فعالیت در این حوزه هستند بیشتر شده و همین موضوع کار را برای انتخاب سخت کرده است. اما نگران نباشید؛ ما در سایت مستر وکیل به گونه ای فعالیت کرده ایم که می توانیم بهترین موسسات را به شما در شهرهای مختلف معرفی می کنیم. پس اگر به دنبال یک موسسه حقوقی خوب و با خدمات دهی با کیفیت هستید، می توانید از ما کمک بگیرید و بررسی های لازم در رابطه با موسساتی که معرفی می کنیم را انجام دهید تا بتوانید در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

کلام آخر

موسسات حقوقی مجموعه هایی هستند که توسط چند وکیل بعد از اخذ مجوزهای لازم تاسیس می شوند و هدف از راه اندازی این مجموعه ها رسیدگی به مشکلات حقوقی مردم است. از همین رو ما در این مقاله ویژگی و خصوصیاتی که بهترین موسسه حقوقی در کرج باید داشته باشد را بررسی کردیم تا شما با این موارد آشنا شوید و بتوانید در نهایت تصمیم گیری درستی در این زمینه داشته باشید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا