تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای گلشهر کرج ⚖️【آپدیت 1403】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

شما پله های طولانی دادسرا یا دادگاه دوست دارید چند سال طی کنید یا با انتخاب بهترین وکیل گلشهر کرج، کمتر از 3ماه میتوانید بهترین نتیجه رو به شما بدهد. از نگاه اولیه بهترین وکیل حقوقی در کرج به فردی گفته میشود قانون دار و مشاور حقوقی مجربی باشد ولی از آنجایی که عمق وظایف وکیل حقوقی به اندازه ایی است نه تنها زندگی حقوقی افراد را مدیریت میکند بلکه امنیت حقوقی آن را تضمین میکند.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

انتخاب بهترین وکیل گلشهر کرج

استخدام وکیل و اصولا در مسائل حقوقی و دادگستری اموری نیست که روزمره برای کسی اتفاق بیوفتد به احتمال زیاد شما با وکیل و وکلای زیادی آشنایی و سابقه کار در ارتباط نیستید. یکی از راه ها برای پیدا کردن بهترین وکیل گلشهر کرج، که شما خودتون با یه وکیل خوب آشنا بوده باشید و اطمینان از سابقه وکالت وکیل و پیگیری امور حقوقی توسط او و رضایت نتیجه حاصله را داشته باشد. روش دیگر برای انتخاب بهترین وکیل و اطمینان از پیدا کردن از خدمات حقوقی ارائه شده از طرف وکیل با به بهترین موسسات حقوقی در کرج تماس بگیرید و از آنها برای معرفی بهترین وکیل و مناسب ترین گزینه وکالت برای امور حقوقی خودتون مشاوره و کمک بگیرید.

انتخاب بهترین وکیل گلشهر کرج

معیارهای بهترین وکیل گلشهر کرج

 1. بهترین وکیل ابتدا باید یک حقوقدان و داور باشد که رای اون نقض یا ابطال نشود و به سیستم های قضایی کشور مسلط باشد.
 2. یک وکیل خوب باید از اطلاعات و معلومات و دانش حقوقی لازم برخوردار باشد.
 3. از وظایف وکیل در قبال موکل، ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل خود میباشد.
 4. از ویژگی های شخصیتی یک وکیل، امانت داری است. در واقع وکیل محرم اسرار و امین موکل است.
 5. وکیل حرفه ایی این تعهد اخلاقی حرفه ای را بر عهده دارد که از گفتن مطالب غلوآمیز و غیر ممکن اجتناب نماید.
 6. بهترین وکیل خانم در کرج باید دارای چند ویژگی باشد که شما بتوانید به او اطمینان کرده و وکالت پرونده خود را به او بدهید.
 7. وکیل خوب باید با موکلش صادق باشد و سلامت در عملکردش داشته باشد در قبال وظایفی که به عهده میگیرد.
 8. حسن شهرت داشته باشد و به ضرر موکلش با طرف مقابل تبانی نکند.
 9. وکیل متخصص وکیلی است که موفقیت در نتیجه تضمین نکند و دریافت حق الوکاله اش رو منوط بر نتیجه کار نگذارد.
 10. وکیل برتر که زمان شناس و منظم باشد و در دسترس موکلش باشد یا از طریق تماس تلفنی، حضور در زمان مقرر در دفترش
 11. وکیلی که آراستگی ظاهری داشته باشد و قراردادمالی وکالت  را با موکلش منعقد کند.
 12. وکیل خوب وکیلی است پرونده هایی که میدونه داخلش موفق نمیشه را نمیپذیرد.
 13. وکیل مجرب فردی است که اگر پرونده ایی را میپذیرد سریعا نسبت بهش اقدام میکند.
 14. اسرار موکلش را حفظ میکند و نسبت به قوانین و مقررات اطلاعاتش به روز و مطالعه مستمر داشته باشد.
 15. حسنه رفتار در تعامل با قضات و کارمندان دادگاه ها و موکلش داشته باشد.
 16. بهترین وکیل گلشهر کرج که داخل پرونده تمام راهکارها رو بررسی میکند و بهترین راهکارو پیشنهاد میدهد.

حق الوکاله وکیل چطور تعیین میشود؟

حق الوکاله وکیل تعرفه خاص خودش را دارد، تعرفه ایی که کانون وکلا ابلاغ کرده و وکلا موکلفن براساس اون حق الوکالشون رو تعیین و دریافت بکنند ضمن اینکه طبق قانون حق الوکاله طابع توافق وکیل و موکل است و در نتیجه خیلی دقیق نمیشود رقم های معین و مشخصی رو برای دعاوی مختلف تعیین کرد یعنی در یک دعوا ممکن است یک وکیلی فرض 5،000،000 تومان حق الوکاله بگیرد در همون دعوا یک وکیل دیگر 20،000،000 میلیون تومان حق الوکاله بگیرد و خیلی نمیشود کف و سقف برای حق الوکاله تعیین کرد و میزان حق الوکاله تابع چند متغییر است فرض در یک پرونده قتل که وکیل وارد میشود آیا موکل، متهم یا شاکی است باید شناسایی شود و میزان موفقیت در آن دعوا چقدر است در چه مرحله ایی شما وارد این دعوا شده باشید. این ها موضوعاتی است که میزان حق الوکاله رو تعیین میکند.

نقشه راه وکیل در هر پرونده

طبق اصلی کلی، پیروزی در هر مسئله ای نیاز به نقشه راه برای پیروزی دارد. وکیل در هر پرونده ای چه در مقام مظالبه حق خواهان و چه در مقام دفاع از خوانده، نیاز به یک استزاژی دارد که به نوعی نقشه راه او برای پیروزی و دفاع حرفه ایی باشد.

مهمترین گام نقشه راه در هر پرونده بررسی منابع استنادی یا همان قانون یابی میباشد تا پس از تعیین استنادات قانونی مورد نظر بتواند استدلال ها و مثال های مرتبط با ان استناد و موضوع پرونده را به نمایش بگذارد. استدلال، ارتباط سازی، تمثیل و مصادیق بدون استنادات قانونی و مبنا تلاش بی جهت است و همان پیمودن راه بدون نقشه است.

مقدمات نگارش و دفاع هر دادخواست یا لایحه ای بررسی منابع استنادی میباشد، هر چند در کتب درسی حققوی بارها مفصلا به این منابع اشاره شده است اما در عمل برخی وکلا چنین بررسی جامع و به ترتیب منابع را انجام نمیدهند که همین امر باعث شکست در دفاع و پرونده میگردد.

بهترین وکیل گلشهر کرج باید پس از شناخت موضوع پرونده و تفسیر صحیح از اصل مشکل، به سراغ بررسی منابع برود تا بیابد که نسبت بع این موضوع، در این منابع چه مطالبی وجود دارد.

 1. بررسی قوانین اصلی و پایه
 2. بررسی قوانی مرتبط و غیر مرتبط
 3. بررسی نظریه های مشورتی اداره کل حقوقی قوه قضائیه

وظایف بهترین وکیل گلشهر کرج

بهترین وکیل گلشهر کرج چه وظایفی در قبال موکل خود دارد؟

وقتی موکل کار خود را با وکیل شروع میکند انتظار موکل این است که بررسی شانس خوب و دقیق براش انجام شود و اگر شانس دارد یا ندارد به موکل اطلاع داده شود و یا اگر یه درصدی شانس موکل داشت وکیل با صداقت بگوید. تصمیم گیری درست وکیل در قبال اطلاعاتی که موکل به وکیل میدهد مهم است و وکیل با صداقت کامل تمام نکات مثبت و منفی اون پرونده را مشخص کند و خود وکیل جلسات حضوری اولیه با موکل خود داشته باشد و بررسی های کامل را انجام دهد و طی بررسی که انجام میدهد منافع موکل رو لحاظ کند تا منافع شخصی یا شرکت خودش رو.

کلام آخر

اهمیت یافتن بهترین وکیل گلشهر کرج با تجربه و مسئولیت پذیری بالا بسیار مهم است این وکلا با دانش حقوقی عمیق و تلاش مداوم به شما کمک میکنند تا مشکلات حقوقی خودرا به بهترین شکل ممکن حل کنید و از نقض حقوق شما جلوگیری کنند. بهترین روش انتخاب وکیل وب سایت هایی است داخلش بهترین وکیل معرفی شده است به عنوان مثال سایت مستر وکیل یکی از سایت های معتبر است که به شما این امکان را میدهد که با دقت و با استناد نظرات و امتیازات کاربران، بهترین وکیل را انتخاب کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

آرزو امیری

آرزو هستم و سابقه نویسندگی را به مدت دوسال دارم و در زمینه های مختلفی مانند بلاگ‌نویسی، محتوای تبلیغاتی و حقوقی فعالیت داشته‌ام. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده در سایت مستروکیل مشغول به کار هستم و در این سایت در زمینه‌ حقوق مطالبی با کیفیت و یونیک منتشر می‌کنم. تلاش من همواره بر این بوده است که مطالبی مفید و کاربردی برای مخاطبان خود تولید کنم و امیدوارم مطالب من مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا