تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج ⚖️【آپدیت 1403】

زهرا سعیدپور کیلوائی

زهرا سعیدپور کیلوائی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۸۹۰۷۴
 • آدرس: مهرشهر، کیان مهر، بلوار امیرکبیر، روبروی شهرک بهاران، ساختمان سپهر۲، طبقه ۴، واحد ۹

خانم سعیدپور وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر کرج، عضو کانون وکلا، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند. سابقه وکالت بالایی در زمینه انواع دعاوی در محاکم قضایی و دادگاه ها دارند و نتایج قابل قبولی را برای موکلین خود به دست می آورند.

سوابق وکیل
حمید بذرپاچ

حمید بذرپاچ

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۷۸۷۵۱
 • آدرس: فاز یک مهرشهر، بلوار امام خمینی

آقای حمید بذرپاچ وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در مهرشهر کرج، دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی، رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد هشتگرد از سال ۱۳۹۴ که تاکنون، مدیر کل حقوقی و صیانت از دارایی های استان البرز از سال ۹۸ هستند. ایشان علاوه بر اینها، سوابق موفق بسیاری در رزومه خود ثبت کرده اند.

سوابق وکیل
الهه قنبری

الهه قنبری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، ملکی، مهاجرت
 • شماره تماس: 09128313508
 • آدرس:

خانم الهه قنبری وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز. شماره پروانه ۳۲۳۰۵ با بیش از 10 سال سابقه کار در حرفه وکالت در کرج و تهران می درخشد. رتبه برتر کانون وکلای دادگستری مرکز(سخت ترین کانون در ایران) و رتبه تک رقمی اختبار.

سوابق وکیل
شهرام رویا

شهرام رویا

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۷۱۴۱۶۷۲
 • آدرس: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب بانک تجارت، پلاک ۲۴

آقای شهرام رویا وکیل پایه یک دادگستری در مهرشهر، عضو کانون وکلا، مشاور حقوقی و کیل متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند. برای اعطای وکالت در دعاوی مختلف می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

سوابق وکیل

در جستجوی بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج هستید؟ که برای رسیدن به آرامش و موفقیت در معاملات خود استفاده کنید. از تجربه و دانش یک وکیل متخصص در زمینه امور ملکی بهره مند شوید، بهترین وکیل کرج شما در امور مربوط به خرید، فروش، اجاره و سایر معاملات به بهترین نحو ممکن کمک میکند. اعتماد و اهمیت به بهترین وکیل کرج زمانی مشخص میشود پرونده ملکی از مسیر خود خارج شده و موکل نمیتواند مشکل خود را حل کند. که وکیل ملکی با جمع آوری ادله و مستندات کافی به دفاع از موکل خود میپردازد.

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج کیست و چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج معمولا بسته به علاقه در یک حوزه تخصصی فعالیت میکنند از حوزه ی حقوق خانواده تا املاک، کیفری و  غیره. اما معمولا تمایل به حوزه ملک بیشتر است، علت آن هم حجم بالای پروند های مربوط به املاک است مثل از دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت تا تغییر کاربری و … به همین علت حوزه ملک برای فرد متخصص درآمد مناسبی دارد. بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج یک رسالت دارد که با تمام وجود خود برای حقوق موکل خود بجنگد و از آن دفاع کند و البته امروزه موارد ملکی که مردم در جامع با آن دست و پنجه نرم میکنند زیاد است مانند نقل و انتقال املاک و مستغلات جزو ملزومات زندگی مردم هست و روش های متفاوتی برای معاملاتی ملکی وجود دارد و به همین نسبت دعاوی زیادی تولید میشود که در این شرایط وکیل ملکی در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه برای موکل داشته باشد.

وظایف مهم وکیل ملکی کرج عبارتند از:

 1. احراز هویت سلامت ملک
 2. آشنایی با قوانین و قواعد ملکی
 3. گرفتن استعلام از ارگان های مربوط
 4. آشنایی با نوع دریافت و پرداخت ثمن معامله
 5. آشنایی با مفاد قراردادهای ملکی

نکته، اگر دنبال اطلاعات و راهنمایی مقدماتی در امور ملکی هستید با بهترین مشاور حقوقی در کرج استفاده کنید. اگر نیاز به خدمات تخصصی تر در زمینه مستغلات و و املاک و درگیر دعاوی ملکی هستید حتما از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

وظایف بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج

اهمیت داشتن وکیل ملکی

اهمیت داشتن وکیل ملکی، با توجه به فضای شهری مناسب، آب و هوای خوب، مجتمع های تجاری لوکس در کرج مردم مایل هستند در مهرشهر کرج، ملک بخرند و هم سازنده ها برای ساخت و ساز کرج را انتخاب میکنند اما متاسفانه با توجه به حجم معاملات ملکی تعداد افراد کلاه بردار در معاملات ملکی بیشتر شده است و با توجه به اهمیت موضوع معاملات ملکی و تنوع پروند ها حتما بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را در کنارتون داشته باشید.

مزایای استفاده از وکیل ملکی

امروزه در جامع ما مسائل ملکی حائز اهمیت است و خواه یا ناخواه در امور زندگی با مسائل ملکی در ارتباط هستیم و با توجه به این که تخصص و تجربه ایی در امور ملکی نداریم در مواجه با امور ملکی دچار مشکل میشویم، حال تصور کنید در روند یک پرونده یک وکیل ملکی از اول تا انتهای کار با شما همراه باشد و پیشبینی تمام مراحل امور را کرده باشد که در اخر باعث موفقیت و پیروزی شما در پرونده میشود. از ویژگی های وکیل ملکی بتواند دقیقا پیشبینی دقیقی داشته باشد و روند کار پرونده را به شما ارائه دهد تا شما دچار مشکلاتی مانند فروش مالا غیر، کلاهبرداری و رفع تصرف غیره نباشید و از بروز این مسائل کاملا جلوگیری کند.

نحوه انتخاب وکیل ملکی

برای انتخاب وکیل ملکی حرفه ایی باید یک سری نکات را مدنظر داشته باشید:

 1. وکیل ملکی متخصص باشد یعنی تمرکز خودش را برای حوزه حل و فصل دعاوی ملکی بگذارد.
 2. وکیل تجربه لازم برای امور ملکی داشته باشد اصولا هر وکیلی با توجه به سال های زیادی که کار میکند هر سال و هر ماه و هر دقیقه میتواند براش یه تجربه خوبی باشد بنابراین از وکلایی استفاده کنید که تجربه لازم را در حوزه دعاوی ملکی داشته باشند.
 3. وکیل ملکی مجرب و با سابقه باید هوش اجتماعی برای حل و فصل دعاوی ملکی داشته باشد یعنی فن و مذاکره و راضی نگه داشتن مخاطب را بلد باشد زبان بدن و تکنیک ها و تاکنیک های جنگ روانی بلد باشد که بتواند در دعاوی و یا این در مذاکراتی که بوجود می آید بتواند از موکل خود به نحو احسنت دفاع کند.

میزان حق الوکاله وکیل ملکی چقدر است؟

اصولا حق الوکاله وکیل در پرونده های ملکی با توجه به تخصص و تجربه و سوابق وکالتی آنها متفاوت است بعضی از وکلا میزان حق الوکاله رو براساس درصد معینی از قیمت ملک در نظر میگیرند و بعضی وکلای دیگر میزان حق الوکاله با توجه به سختی کار و شرایط کار  میسنجند و البته امکان دارد میزان حق الوکاله براساس شرایط دیگری که در پرونده موجود است در نظر بگیرند به نظر میرسد که وکلایی که میزان حق الوکاله رو مورد دومی که عرض شد در نظر بگیرند منصفانه تر حق الوکاله رو تعیین میکنند. مثلا یه پرونده ملکی خیلی کارش بسیار سخت است نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد و باید با هنر وکیل و تجربه وکیل حل شود میزان حق و الوکاله بیشتر از میزان حق الوکاله پرونده های دیگر در نظر گرفته میشود مثلا در دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی که مدارک آن موجود باشد هزینه حق الوکاله کمتری نسبت به موضوعات ملکی هست که بسیار پیچ و خم دارد قرارداد های متعدد وجود دارد که این قراردادها با هم متضاد هست در کل تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی بین 5 درصد یا 10 درصد قیمت ملک در نظر بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج در معاملات ملکی

آیا در تمام معاملات ملکی بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج نیاز داریم؟

در تمام معاملات ملکی بهتر از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج استفاده شود زیرا وکیل ملکی به قواعد و قوانین ملکی اشنایی بیشتر دارد و از هرگونه آسیب احتمالی در معامله جلوگیری میکند. استفاده از وکیل ملکی در برخی موارد واجب است: معاملات ملکی با ارزش بالا، معاملات ملکی پیچیده، معاملات ملکی با سابقه مشکلات حقوقی، عدم آشنایی با قوانین ملکی و با داشتن وکیل ملکی امنیت و آرامش خاطر در معاملات ملکی خود را داشته باشید. البته تجربه نشان داده که قبل از هر گونه انجام معامله ملکی حتما با وکیل ملکی مشورت کنید تا از حقوق خود آگاه شوید و از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

کلام آخر

به طور کلی داشتن بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج درصد موفقیت شما را در معاملات و دعاومی ملکی بالا میبرد و سبب کاهش استرس و آرامش در موکل خود شده و نتایج مطلوبی در پرونده خود شاهد است و از طریق سرچ اینترنت میتوانید سایت های حقوقی مثل مستر وکیل که در این زمینه حقوقی فعالیت دارند وکیل ملکی معتبری را پیدا کنید و اقدامات لازم را انجام دهید.

5/5 - (3 امتیاز)

آرزو امیری

آرزو هستم و سابقه نویسندگی را به مدت دوسال دارم و در زمینه های مختلفی مانند بلاگ‌نویسی، محتوای تبلیغاتی و حقوقی فعالیت داشته‌ام. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده در سایت مستروکیل مشغول به کار هستم و در این سایت در زمینه‌ حقوق مطالبی با کیفیت و یونیک منتشر می‌کنم. تلاش من همواره بر این بوده است که مطالبی مفید و کاربردی برای مخاطبان خود تولید کنم و امیدوارم مطالب من مورد توجه شما قرار گرفته باشد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا