تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ارث در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

محمد-مهدی-رضیان

محمدمهدی رضیان

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09132000186
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک، جنب کوچه ۲۳، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد چهار

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده باعث شده تا ایشان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد. سابقه وکالتی درخشان، میزان رضایتمندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده، دانش فراوان و شناخت رویه دادگاهها، از ویژگی های محمد مهدی رضیان می باشد. در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان، بالاترین میزان امتیاز و رضایتمندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب می گردد.

سوابق وکیل
زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09916592930
 • آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه 13، مجتمع عرشیا، طبقه 3، واحد 5

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌ های مختلف می‌باشند.

سوابق وکیل
وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل

زمانی که یک فرد فوت می‌ کند در رابطه با مال و اموال و ترکه‌ ای که از او باقی می‌ ماند، چالش‌ های بسیاری پیش می‌ آید و وراث به دنبال این هستند که این اموال را بین خودشان تقسیم کنند؛ گاهی اوقات ورثه با یکدیگر به توافق نمی‌ رسند و همین موضوع باعث می‌ شود که آن ها به اختلاف بخورند و نتوانند به حق و حقوق خود برسند. در چنین موقعیت‌ هایی پیشنهاد ما به شما این است که از دانش و تخصص بهترین وکیل ارث در اصفهان کمک بگیرید، چرا که چنین فردی با دانش و مهارتی که دارد می‌ تواند بهترین راه حل‌ ها را ارائه دهد و روند پیگیری پرونده شما را بهبود بخشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل ارث کیست؟

در پاسخ به سوال اینکه وکیل ارث کیست باید بگوییم وکیل ارث در حقیقت همان وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد که در رابطه با قوانین مدنی و موضوعات مربوط به ارث اطلاعات بیشتر و کامل‌ تری دارد. حال از آنجایی که امروزه اکثر دعاوی خانوادگی به مبحث ارث مربوط می‌ شود، باید بتوانید بهترین وکیل ارث را انتخاب کنید و به او اجازه دهید که با علم و دانش خود روند پیگیری پرونده را انجام دهد و طرفین پرونده را به حق و حقوق خود برساند.

وظایف اصلی بهترین وکیل ارث در اصفهان

سوال دیگری که برای بسیاری از افراد پیش می‌ آید این است که اگر برای پیگیری پرونده مربوط به ارث و میراث خودشان از وکیل استفاده کنند، وکیل چه وظایفی را در قبال آن ها انجام می‌ دهد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که وکیل در قبال موکل خود تعهدات و وظایف مختلفی دارد که باید آن ها را انجام دهد. برای مثال اولین کاری که وکیل انجام می‌ دهد این است که کل پرونده را به طور کامل بررسی می‌ کند و به جزئیات آن می‌ پردازد تا متوجه شود که شرایط پرونده به چه شکل است. بعد از آنکه وکیل با پرونده و روند آن آشنا شد، باید به طور صادقانه به موکل خود وضعیت را بگوید و راهکارهایی را در جهت بهبود شرایط پرونده ارائه دهد.

پرونده‌ های ارث از آن دسته پرونده‌ هایی به شمار می‌ آیند که لازم است تحقیق و بررسی‌ های بسیاری در رابطه با آن ها انجام شود؛ پس وکیل موظف است که تحقیقات و بررسی‌ های خود را دائم انجام دهد تا متوجه شود که روند پرونده را چگونه پیش ببرد تا موکلش به حق و حقوقی که دارد و می خواهد برسد.

از دیگر وظایف بهترین وکیل ارث در اصفهان می‌ توان به حضور در جلسات دادگاه اشاره کرد. گاهی اوقات شرایط به گونه‌ ای پیش می‌ رود که برخی از موکلین به وکیل خود این اختیار را می‌ دهند که به جای آن ها در جلسات دادگاه حاضر شود، پس وکیل باید فردی به موقع و دقیق باشد تا در این جلسات شرکت کند و دفاعیات خود را در رابطه با موکلی که دارد به دادگاه ارائه دهد تا قاضی با توجه به آن ها حکم و رای را صادر کند.

بهترین شاخصه های وکیل ارث

اگر تا به حال از بهترین وکیل اصفهان برای حل پرونده‌ های حقوقی خود کمک گرفته باشید، متوجه شده‌ اید که تعداد وکلای مشغول به کار روز به روز افزایش پیدا می‌ کند و همین موضوع کار را برای انتخاب بهترین وکیل سخت کرده است. از همین رو ما تصمیم داریم در این بخش شما را با ویژگی‌ ها و شاخصه‌ های بهترین وکیل ارث آشنا کنیم تا در نهایت بتوانید وکیلی که انتخاب می‌کنید را بر اساس این ویژگی‌ ها بسنجید و در نهایت تصمیم خود را بگیرید.

 • صادق و امانت‌دار بودن وکیل اولین ویژگی است که باید به آن توجه شود، زیرا اگر وکیل امانت‌ دار و راستگو نباشد اسرار و اطلاعات موکل خود را در اختیار دیگران قرار می‌ دهد و با این کار زمینه ی سوءاستفاده از آن ها را فراهم می سازد.
 • دومین ویژگی که یک وکیل باید داشته باشد روحیه جستجوگرانه است، چرا که پرونده‌ هایی چون پرونده‌ های ارث نیاز به تحقیق و بررسی دارند و وکیل باید از شرایط و موارد مختلفی سر دربیارد تا بتواند براساس آن ها بهترین راه حل را ارائه دهد.
 • وکیلی که انتخاب می‌ کنید باید دانش و علم بالایی داشته باشد، به طوری که بتواند برای هر مشکل بهترین راه را پیشنهاد دهد. همچنین وکیل باید مدام اطلاعات خود را به روز کند تا بتواند طبق آخرین تغییرات، جدیدترین تکنیک ها و راه حل ها را ارائه دهد.
 • وقت شناس و آن تایم بودن از جمله شاخصه‌هایی است که یک وکیل باید داشته باشد چرا که اگر وکیل به موقع در جلسات دادگاه حاضر نشود نمی‌تواند دفاعیات خود را ارائه دهد و موکل وی ضرر خواهد کرد.
 • وکیل باید هرآنچه هست و نیست را درست به همان شکل بگویید و در توضیحات خود، دروغ، کم گویی، بزرگنمایی و … نداشته باشد. برخی از وکلا برای آنکه اعتماد موکل خود را جذب کنند، دروغ می گویند و نتایج پرونده را به گونه ای دیگر توضیح می دهند. هرجا که متوجه شدید یک وکیل چنین ویژگی دارد، او را عزل و از وکیل دیگری کمک بگیرید.

وکیل ارث خانم یا آقا؟

از دیگر چالش هایی که شاید بسیاری از افراد هنگام انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان با آن مواجه شوند، می توان به این سوال که وکیل ارث خانم بهتر است یا آقا اشاره کرد؟ مسلما هم وکلا خانم و هم وکلا آقا تحصیلات مشابهی دارند و با قوانین مشابهی آشنا می شوند، بنابراین نمی توان گفت برای مثال وکلا آقا علم و دانش بیشتری نسبت به وکلا خانم دارند، پس پرونده حقوقی را بهتر است به یک وکیل آقا سپرد! این طرز فکر کاملا اشتباه است و بین یک وکیل آقا با یک وکیل خانم هیچ تفاوتی وجود ندارد و انتخاب هر کدام به سلیقه و نظر شخصی شما مربوط می شود.

برای مثال بسیاری از خانم ها، زمانی که می خواهند بهترین وکیل خانواده در اصفهان را انتخاب کنند، ترجیح می دهند به سراغ بهترین وکیل خانم در اصفهان بروند، چراکه احساس راحتی بیشتری با وکیل دارند و می توانند دلیل مشکل خود را به راحتی و بدون خجالت اعلام کنند. از طرفی اگر پرونده کیفری وجود داشته باشد، انتخاب افراد برای بهترین وکیل کیفری در اصفهان معمولا یک وکیل آقا است که می تواند جدیت لازم را داشته باشد. پس شرایط خودتان را بسنجید و سپس با خواسته و راحتی خود وکیل را انتخاب کنید.

حق الوکاله بهترین وکیل ارث در اصفهان چقدر است؟

زمانی که یک وکیل پرونده را از موکل خود دریافت می کند و موظف می شود که پیگیری های لازم در رابطه با آن را انجام دهد، در برابر این کار و مهارتی که دارد، یک دستمزد که به آن اصطلاحا حق الوکاله وکیل گفته می شود را از موکل خود می گیرد. حال بسیاری از افراد بر این باور هستند که حق الوکاله یک هزینه مازاد و الکی است، در حالی که باید گفت این چنین نیست و نمی توان هزینه و قیمت ثابتی را برای دستمزد وکلا در نظر گرفت. از جمله فاکتورهایی که می توانند در تعیین هزینه و حق الوکاله وکیل تاثیر داشته باشند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قانون و مقررات محل قضاوت؛ گاهی اوقات قوانین و مقررات یک منطقه می توانند تعیین کننده حق الوکاله وکیل باشند. معیارهایی چون سختی و پیچیدگی پرونده، میزان زمان صرف شده برای پرونده و مهارت های وکیل همگی در تعیین دستمزد یک وکیل نقش دارند.

موضوع و اهمیت پرونده؛ یکی از مهم ترین فاکتورهایی که نقش بسزایی در تعیین حق الوکاله وکیل دارد، به موضوع و اهمیت پرونده مربوط می شود. مسلما هرچه موضوع پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد، به زحمت و تلاش بیشتر نیاز دارد و وکیل در برابر تلاشی که می کند هزینه بیشتری دریافت خواهد کرد.

تجربه و مهارت وکیل؛ از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر حق الوکاله وکیل می توان به تجربه و مهارت وکیل اشاره کرد. قطعا هرچه یک وکیل مهارت و تجربه ی بیشتری داشته باشد، هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.

مدت زمان لازم برای رسیدگی به پرونده؛ هرچه مدت زمان رسیدگی به یک پرونده بیشتر باشد، یعنی رسیدگی به آن سخت تر و پیچیده تر است، بنابراین وکیل برای حل و رسیدگی به آن دستمزد بیشتری دریافت می کند.

از کجا بهترین وکیل ارث در اصفهان را پیدا کنیم؟

تا به اینجای مقاله در رابطه با موضوعات مختلفی اعم از وظایف یک وکیل ارث، ویژگی هایی که باید داشته باشد، دستمزدی که دریافت می کند و … صحبت کردیم. حال سوالی که پیش می آید، این است که از کجا می توان یک وکیل خوب و حرفه ای انتخاب کرد؟ در پاسخ به این سوال می توان راه و روش های مختلفی را معرفی کرد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

از تجربیات سایر افراد استفاده کنید؛ بنابراین اگر از آشنایان و فامیل های شما شخصی از وکیل برای پرونده ارث کمک گرفته است و از خدمات وکیل راضی بوده، می توانید نسبت به انتخاب آن وکیل اقدام کنید.

تحقیق و مطالعه نیز روش دیگری برای پیدا کردن بهترین وکیل ارث در اصفهان است. شما می توانید تحقیقات و بررسی های لازم را از طریق اینترنت و فضای مجازی انجام دهید. سایت مستر وکیل یکی از بهترین سایت های حقوقی است که در زمینه معرفی بهترین وکلا فعالیت دارد و به شما بهترین وکلا در هر حوزه و هر شهر و استان را معرفی می کند. بنابراین اگر تصمیم به اخذ وکیل و استفاده از خدمات وی دارید، می توانید سوابق و تجربه وکلایی که در این سایت به شما معرفی می شود را بررسی کنید و از میان آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

کلام آخر

پرونده های ارث از جمله پرونده های مالی هستند که گاهی اوقات ارزش و اهمیت بسیاری دارند و به دلیل همین ارزش و اهمیت، نمی توان رسیدگی به آن ها را شخصا انجام داد، زیرا کوچک ترین مشکل و عدم آگاهی می تواند روند حل چنین پرونده ای را طولانی تر کند. از همین رو توصیه می شود درصورت مواجه با چنین موردی، کار را به بهترین وکیل ارث در اصفهان بسپارید تا وکیل با تخصص و دانش خود اقدامات لازم را انجام دهد و شما در پرونده به پیروزی برساند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا