کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای وصول مطالبات در تبریز

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

امروزه اغلب افراد از سفته، چک و مطالبات برای انجام معاملات و… استفاده زیادی می کنند به همین دلیل مشکلات مربوط به چک، سفته و مطالبات افزایش پیدا کرده است. اگر شما نیز درگیر دعاوی مالی شده اید می توانید برای حل و فصل مشکلات پرونده خود از بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز کمک بگیرید. وکیل وصول مطالبات باید دانش لازم را برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مالی داشته باشد.

اغلب بهترین وکلای وصول مطالبات در تبریز در زمینه دعاوی مالی اطلاعات حقوقی لازم را دارند و شما می توانید از  لیست بهترین وکیل تبریز، وکیل وصول مطالبات با تجربه و حرفه ای را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکلای وصول مطالبات در تبریز بپردازیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز کیست؟

وکیل وصول مطالبات، فردی است که به پرونده های مطالبه ای نظیر دعاوی سفته، چک، فاکتورهای خرید و فروش و… رسیدگی می کند. اگر وکیل وصول مطالبات وکالت چنین پرونده هایی را قبول کند موظف است تمامی مراحل کاری پرونده را طی نماید تا بتواند پرونده را به سمت نتیجه رضایت بخش سوق دهد. وکیل وصول مطالبات باید تسلط لازم را به قوانین مربوط به دعاوی مالی داشته باشد تا بتواند در جلسات دادگاه از موکل خود بهترین دفاعیه را داشته باشد. بهترین وکیل حقوقی در تبریز تخصص لازم را در زمینه دعاوی مالی دارد و می تواند به کمک قوانین مربوط به وصول مطالبات و دعاوی مالی مشکلات پرونده را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل کند.

وکیل وصول مطالبات چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز

1. مهارت ارتباطی بالا:

وکلایی که در زمینه وصول مطالبات به صورت تخصصی در حال فعالیت هستند باید توانایی برقراری ارتباط با موکل خود و سایر افرادی که در فرآیند پرونده وصول مطالبات دخیل هستند را داشته باشد.

2. تداوم:

روند وصل بدهی پیچیده و دشوار می باشد، بنابراین بهترین وکیل وصول مطالبات باید تداوم لازم را برای پیگیری این نوع دعاوی داشته باشد تا بتواند نتیجه قطعی و مورد دلخواه موکل خود را بدست آورد.

3. تسلط به قوانین مربوط به دعاوی وصول مطالبات:

بهترین وکیل وصول مطالبات باید تسلط لازم را بر قوانین مربوط به وصول بدهی داشته باشد تا بتواند پرونده را در مسیر صحیح پیش ببرد و نتیجه مطلوب را دریافت نماید.

4. مهارت مذاکره:

وکیل وصول مطالبات باید دارای مهارت زیادی برای انجام مذاکرات باشد، در این صورت وکیل می تواند اعتماد بدهکاران را جلب نماید و مشکلات مربوط به بدهی های معوقه را حل و فصل کند.

بررسی مزایای اخذ وکیل برای وصول مطالبات

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. با اخذ بهترین وکیل دیگر نیازی به حضور شاکی در جلسات دادرسی نیست.
 2. وکیل وصول مطالبات می تواند توقیف اموال بدهکار را انجام دهد.
 3. وکیل می تواند نسبت به اخذ حکم جلب بدهکار اقدام کند.
 4. وکیل وصول مطالبات وظیفه حفاظت از حقوق شما را به عهده دارد و باید به کلیه سوالات موکل خود پاسخ دهد.
 5. با اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز می توانید در زمان و هزینه هایتان صرفه جویی کنید.
 6. وکلای وصول مطالبات در صورتی که تجربه لازم را داشته باشند می توانند به موکل خود بهترین راهکار حقوقی را برای وصول مطالبات ارائه دهند.
 7. با اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات می توانید میزان خطرات قانونی مربوط به دعاوی مالی را کاهش دهید و مطمئن شوید که در فرآیند وصول مطالبات طبق قوانین و مقررات پیش رفته اید.

مهم ترین پارامترها برای انتخاب وکیل وصول مطالبات

در زمان انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. میزان حق الوکاله وکیل
 2. رزومه وکیل
 3. امتیاز و نظرات سایر موکلان ( برای مطالعه نظرات سایر موکلان می توانید به وب سایت کاری وکیل مراجعه کنید).
 4. میزان تخصص، تحصیلات و تجربه کاری وکیل
 5. ارائه مشاوره از چندین وکیل متخصص ( قبل از تنظیم قرارداد وکالت از چند وکیل مشاوره بگیرید تا بتوانید در زمینه انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز تصمیم گیری بهتری داشته باشید).

انواع روش های وصول مطالبات

از مهم ترین روش های وصول مطالبات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. حتمی الوصول:

این نوع مطالبات یقینا وصول می شوند و احتمال عدم وصول آن ها نیز صفر درصد می باشد.

2. لاوصول:

در این نوع مطالبات احتمال انجام وصول غیر ممکن می باشد، به مطالبات لاوصول، مطالبات سوخت شده نیز گفته می شود.

3. مشکوک الوصول:

در این نوع مطالبات اطمینان از انجام وصول یا عدم وصول وجود ندارد.

انواع روش های وصول مطالبات

بررسی خدمات وکلای وصول مطالبات در تبریز

وکیل وصول مطالبات باید بهترین خدمات حقوقی را در زمینه وصول مطالبات مالی و بدهی ها به موکل خود ارائه دهد، این نوع خدمات عبارتند از:

1. بررسی پرونده و مستندات:

وکیل باید مستندات مرتبط به مطالبات مالی و بدهی ها را با دقت زیادی ارزیابی نماید تا بتواند راهکارهای حقوقی حرفه ای را به موکل خود ارائه دهد.

2. انجام توافق و مذاکرات:

وکیل باید با صاحبان مطالبات مالی و صاحبان بدهی مذاکره لازم را انجام دهد تا در زمینه پرداخت بدهی ها و… به توافق برسد.

3. انجام دفاع در مقابل ادعاهای نادرست:

وکیل وصول مطالبات باید در مقابل ادعاهای نادرست در زمینه مطالبات مالی و بدهی ها، از موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع کند.

4. پیگیری و رسیدگی به بدهی های معوقه:

وکیل وظیفه رسیدگی به بدهی های معوقه را برعهده دارد، برای پیگیری بدهی های معوقه وکیل می تواند از روش های مختلف نظیر ارسال نامه های رسمی، دعاوی قضایی و تهدید به انجام اقدامات حقوقی استفاده کند.

5. پیگیری و رسیدگی به بدهی های خارج از کشور:

اگر موکل بدهی معوقه ای را در خارج از کشور داشته باشد وکیل موظف است که نسبت به وصول این نوع مطالبات اقدام نماید.

6. رفع تعارضات:

در مواردی که تعارضات قانونی و حقوقی وجود دارد، وکیل وصول مطالبات باید نسبت به رفع تعارضات اقدام کند و در صورت لزوم به دادگاه مراجعه نماید.

مهم ترین وظایف وکیل وصول مطالبات

وکیل وصول مطالبات جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشد که خدماتی نظیر وصول بدهی ها و مطالبات مالی را به موکلان خود ارائه می دهد. از مهم ترین وظایف بهترین وکلای وصول مطالبات در نبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دفاع از حقوق موکلان در برابر بدهکاران
 2. ارائه مشاوره به موکل
 3. انجام مذاکره با بدهکاران
 4. پیگیری و رسیدگی به مطالبات معوقه به عنوان وکیل سفته یا چک
 5. بررسی مستندات مرتبط به بدهی ها
 6. تنظیم سند و قراردادهای مورد نیاز برای انجام وصول مطالبات
 7. پیگیری قضایی
 8. انجام تحقیقات لازم جهت وصول مطالبات از طریق دادگاه
 9. اخذ پرداخت های بدهکار
 10. انجام تسویه حساب با صاحب مالکیت بدهی و مطالبات

روش های انتخاب وکیل وصول مطالبات حرفه ای

برای اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 1. بهترین موسسه حقوقی در تبریز مشاوره لازم را به مشتریان خود برای انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات می دهد، شایان ذکر است که این موسسات لیست کاملی از بهترین وکلای وصول مطالبات در تبریز را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. با مراجعه به این سازمان ها می توانید نسبت به اخذ بهترین وکیل وصول مطالبات اقدام کنید.
 2. مراجعه حضوری به دفتر وکلای وصول مطالبات یکی دیگر از انواع روش های کاربردی برای انتخاب بهترین وکیل می باشد، با مراجعه حضوری به دفتر وکیل می توانید در زمینه میزان مهارت، تخصص و سابقه وکیل اطلاعات بیشتری را بدست آورید.
 3. یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل وصول مطالبات، جستجو در وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل است، در این وب سایت ها لیست کامل بهترین وکلای وصول مطالبات در تبریز به همراه میزان تخصص، آدرس، شماره تماس و… درج شده است.

میزان حق الوکاله وکلای وصول مطالبات چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل وصول مطالبات با توجه به نوع و مقدار بدهی ها متفاوت است، برخی از وکلا ممکن است با موکل خود به این توافق برسند که سهمی از مبلغ بدهی را دریافت نمایند، برخی دیگر از وکلا نیز ممکن است از موکل بخواهند تا پیش پرداختی را برای آن ها واریز کند، سپس از سودی که از وصول بدهی حاصل می شود نیز درصدی را دریافت نمایند.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات با توجه به حجم بدهی، نوع پرونده و میزان تلاش و تخصص وکیل تعیین می شود. به این نکته توجه داشته باشید که باید قبل از عقد قرارداد وکالت با وکیل خود در زمینه میزان حق الوکاله وی به توافق برسید.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز

کلام آخر

قبل از انتخاب بهترین وکیل وصول مطالبات در تبریز ابتدا با وی در جلسه مشاوره، مذاکرات لازم را انجام دهید. در این جلسه می توانید سوالات مهم خود را از وکیل بپرسید. در صورتی که وکیل با صداقت به تمامی سوالات شما پاسخ داد، می توانید نسبت به عقد قرارداد وکالت اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید که با اخذ بهترین وکیل می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن وصول مطالبات را انجام دهید و در جلسات دادگاه به نتایج رضایت بخش برسید. علاوه بر این با اخذ وکیل وصول مطالبات دیگر نیازی نیست که شما در جلسات دادگاه به صورت مداوم حضور داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا