تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانم در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات فارس

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09171057761
 • آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول، واحد یک

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی دادپویان بین الملل لوتوس نیز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و متعهد، پیگیر، صبور و دارای فن بیان بالا، مسلط به علم روانشناسی و داری سابقه تدریس در دانشگاه نیز می باشد. خانم فاطمه بیات متخصص در پروندهای حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری است و مشاوره های آنلاین و حضوری حقوقی را به صورت تخصصی برگزار می کند.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
رقیه-قائدی

رقیه قائدی

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09173228495
 • آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم0، پلاک 512

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و هم اکنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با سابقه بالای وکالت و موفقیتی که در پرونده های حقوقی مختلف داشته است به عنوان بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. همچنین ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در موسسه ها و سازمان های مختلف تجاری و دولتی هم فعالیت هایی داشته است.

سوابق وکیل

اغلب افراد تصور می کنند که وکالت شغل مناسبی برای خانم ها نیست، در صورتی که این تصور نادرست است و خانم ها می توانند از حق و حقوق موکل خود به بهترین نحو دفاع کنند، علاوه بر این ثابت شده است که بهترین وکیل خانم در شیراز، نگاه ریزبینانه و دقیق تری به پرونده ها دارد و موکلان خانم در جلسه مشاوره با وکیل زن، می توانند مشکلات خود را راحت تر بازگو نمایند.

اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل خانم در شیراز هستید، می توانید با مراجعه به لیست بهترین وکیل شیراز که در وب سایت های معتبر درج شده است، نسبت به انتخاب بهترین وکیل خانم اقدام کنید. وکلای خانم برای رسیدگی به پرونده های کیفری و حقوقی خدمات قابل توجهی را به موکلان خود ارائه می دهند، در نتیجه شما می توانید با اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز و بهترین وکیل حقوقی در شیراز به پرونده کیفری یا حقوقی خود در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانم در شیراز کیست؟

تعدد بهترین وکلای خانم در شیراز کار انتخاب وکیل مناسب و متخصص را تا حدودی دشوار کرده است، به همین دلیل قبل از انتخاب بهترین وکیل خانم باید تحقیقات خود را در این زمینه کامل کنید. بهترین وکیل خانم در شیراز، فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است، شایان ذکر است که تحصیلات وکیل به منزله معتبرترین مجوز برای حضور در جلسات دادگاه می باشد.

بهترین وکیل خانم در شیراز، شخصی است که تسلط کافی را روی قوانین مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی دارد و می تواند با استفاده از دانش و اطلاعات خود بهترین راهکار را برای حل مشکلات موجود در پرونده های حقوقی و کیفری به موکلان خود ارائه دهد، علاوه بر این بهترین وکلا همواره در تلاش هستند تا دانش حقوقی خود را به روز کنند تا بتوانند به موکلان خود خدمات قابل توجهی را ارائه دهند.

بهترین وکیل خانم در شیراز کیست؟

بررسی مهارت ها و وظایف بهترین وکیل خانم در شیراز

از مهم ترین مهارت ها و ویژگی هایی که بهترین وکیل زن در شیراز باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بهترین وکیل خانم باید پرونده های حقوقی یا کیفری را با دقت زیادی مطالعه کند، علاوه بر این وکیل موظف است طی جلسه مشاوره با متهم گفتگویی داشته باشد و از وی سوالات مهمی را برای پیگیری بهتر پرونده بپرسد.
 2. وکیل خانم باید مسئولیت پذیر باشد و در قبال موکل خود احساس مسئولیت داشته باشد.
 3. بهترین وکلای خانم در شیراز باید دانش و مهارت لازم را برای پیگیری پرونده داشته باشند تا درصد موفقیت پرونده افزایش پیدا کند.
 4. وکیل خانم باید رازدار باشد و هرگز اسرار موکل خود را فاش نکند.
 5. وکیل خانم باید قدرت سخنوری بالایی داشته باشد تا بتواند در جلسات دادگاه برای دفاع از موکل خود سخنرانی کند.
 6. وکیل باید صبوری لازم را داشته باشد تا بتواند فشارهای ناشی از کار وکالت را تحمل کند.
 7. بهترین وکیل خانم در شیراز باید تسلط و تمرکز کافی را برای پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد.
 8. وکیل علاوه بر حرفه وکالت باید نسبت به آموختن دانش روانشناسی نیز اقدام کند تا بتواند به موکل خود روحیه دهد و آرامش لازم را به وی ببخشد.
 9. بهترین وکیل زن در شیراز باید توانایی برقراری ارتباط صحیح با موکل خود را داشته باشد.
 10. بهترین وکیل باید مهارت و تخصص بالایی در زمینه دعاوی مختلف داشته باشد.

برای پیگیری پرونده، وکیل باید چه مراحلی را طی کند؟

مراحل کاری وکیل برای پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری عبارتند از:

 1. تنظیم قرارداد
 2. تنظیم دادخواست
 3. تنظیم لایحه و شکایت
 4. ارائه مشاوره حقوقی به موکل در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، ثبتی و…
 5. پیگیری پرونده و حضور در جلسات دادگاه
 6. تلاش لازم برای کسب نتیجه رضایت بخش در هر پرونده

بهترین وکیل خانم در شیراز چه دعاوی را می تواند پذیرش کند؟

بهترین وکیل خانم در شیراز می تواند با تخصص و مهارتی که دارد نسبت به پذیرش پرونده های زیر اقدام نماید:

1. دعاوی کیفری:

برای ارائه دعاوی کیفری وکیل باید ابتدا برای اعلام وقوع جرم به معتبرترین مرجع قضایی مراجعه کند و از این مراجع درخواست نماید که شخص مجرم را مجازات نمایند. در قوانین مجازات اسلامی برخی از اعمال جرم به شمار می روند و اگر شخصی مرتکب این جرم ها شود طبق قوانین مجرم شناخته می شود، این جرایم جزو دعاوی کیفری به شمار می روند. شایان ذکر است، افرادی که درگیر دعاوی کیفری می باشند می توانند نسبت اخذ بهترین وکیل کیفری در شیراز اقدام نمایند. از مهم ترین انواع دعاوی کیفری نیز می توان به کلاهبرداری، سرقت، قتل و… اشاره کرد.

2. دعاوی خانواده:

این نوع دعاوی به مشکلات زوجین و خانواده مربوط می شوند، بهترین وکیل حقوقی در شیراز می تواند به پرونده های مربوط به دعاوی خانوادگی رسیدگی کند. از مهم ترین انواع دعاوی خانوادگی می توان به طلاق، مهریه، نفقه و… اشاره کرد.

3. دعاوی تجارت:

این نوع دعاوی به امور بازرگانی مربوط می شوند، شایان ذکر است، این نوع دعاوی بیشتر به مراودات مالی تجاری که بین شرکت های تجاری و تجار می باشند مرتبط هستند. از مهم ترین انواع دعاوی تجارت می توان به دعاوی مربوط به ورشکستگی، دعاوی مرتبط به واردات و صادرات اشاره کرد.

4. دعاوی ملکی:

این نوع دعاوی به خرید و فروش مربوط می شوند، اگر فردی در زمان خرید و فروش، اجاره ملک و… دچار تخلفات شود، مجرم شناخته می شود. از مهم ترین انواع دعاوی تجارت می توان به تصرف عدوانی، خلع ید و… اشاره کرد.

دعاوی ملکی

مزایای اخذ بهترین وکیل خانم در شیراز

از مهم ترین مزیت های اخذ بهترین وکیل خانم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مطالعه دقیق پرونده و انجام تحقیقات لازم برای پیگیری پرونده
 2. ارائه مشاوره به موکل
 3. ارائه راهکارهای قانونی به موکل
 4. سرعت بخشیدن به روند پیگیری پرونده در جلسات دادگاه
 5. آگاهی موکل از نتایج و عواقب پرونده
 6. پیشگیری از وارد شدن آسیب های بیشتر به پرونده و موکل
 7. جمع آوری دلایل و ادله کافی برای اثبات بی گناهی موکل

وکیل مرد انتخاب کنیم یا وکیل زن؟

این سوال ممکن است در زمان اخذ بهترین وکیل در شیراز به ذهن شما خطور کند، در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که در زمان انتخاب وکیل بهتر است جنسیت وکیل را در اولویت قرار ندهید زیرا هیچ تفاوتی بین توانمندی وکیل خانم و آقا وجود ندارد. اغلب افراد بنا به دلیل خاص تمایل دارند برای پیگیری پرونده خود از بهترین وکیل خانم در شیراز کمک بگیرند. علاوه بر این انتخاب وکیل خانم یا آقا سلیقه ای می باشد و هر فردی مختار است تا وکالت پرونده حقوقی یا کیفری خود را به بهترین وکیل مرد یا زن در شیراز بسپارد. برای انتخاب وکیل زن یا مرد باید تحقیقات لازم را در مورد میزان مهارت، تخصص و… انجام دهید تا بتوانید بهترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید.

شایان ذکر است، در دادگاه های خانواده اغلب وکلای خانم به پرونده های حقوقی و دعاوی خانوادگی نظیر مهریه، حضانت فرزندان، طلاق توافقی و… رسیدگی می کنند، علاوه بر این وکلای آقا نیز برای رسیدگی به دعاوی کیفری نظیر تجاوز، سرقت، قتل و… مهارت بیشتری دارند.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین وکیل خانم در شیراز

در زمان انتخاب بهترین وکیل خانم به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده تان انتخاب کنید که دارای تخصص لازم باشد.
 2. بهتر است از وکیلی برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که ساکن شهر شما باشد تا بتوانید به وکیل تان در صورت لزوم دسترسی راحت تری داشته باشید.
 3. وکیل باید مهارت لازم را در زمینه رسیدگی به امور حقوقی موکلان خود داشته باشد، در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل خانم در شیراز مهارت های وکیل را مورد بررسی قرار دهید.
 4. یکی دیگر از انواع معیارهای مهم برای انتخاب وکیل خانم رازدار و امانت دار بودن وکیل است.
 5. در زمان انتخاب وکیل به وقت شناسی و منظم بودن وی نیز توجه داشته باشید، زیرا وکیل باید در جلسات دادگاه به صورت منظم حضور داشته باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل خانم در شیراز چقدر است؟

حق الوکاله میزان مبلغی است که وکیل برای رسیدگی و بررسی پرونده های حقوقی و کیفری از موکل خود دریافت می کند، میزان حق الوکاله وکیل با توجه موارد زیر مشخص می شود:

 1. نوع پرونده
 2. میزان مهارت وکیل
 3. میزان تحصیلات وکیل
 4. سوابق وکیل
 5. موقعیت جغرافیایی دفتر وکالت

میزان حق الوکاله بهترین وکیل خانم در شیراز

کلام آخر

بهترین وکیل خانم در شیراز می تواند خدمات لازم را برای رسیدگی به پرونده های کیفری و حقوقی ارائه دهد. معمولا وکلای خانم حساس تر هستند و پرونده را با دقت زیادی مورد بررسی قرار می دهند به همین دلیل شما می توانید از دانش و تجربه آن ها برای پیگیری پرونده تان بهره مند شوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا