تبلیغات در مستر وکیل
دانستنی‌های حقوقی

شکایت مسافر از راننده اسنپ چگونه است؟⚖️【 آپدیت 1403 】

افزایش روز افزون استفاده افراد از اسنپ و دیگر پلتفرم های مربوط به حمل و نقل باعث شده تا دغدغه ها و مسائل حقوقی مربوط به آن نیز افزایش یابند. در حال حاضر اکثر افراد با مزایا و معایب این سیستم های حمل و نقل درگیر هستند. قیمت و هزینه پایین رفت و آمد این بسترها در مقایسه با آژانس ها و غیره ازمهمترین دلایل محبوبیت آن ها هستند. از دیگر دلایل محبوبیت این بسترها می توان به آسانی استفاده از خدمات آن ها اشاره کرد. در بین بسترهای مختلف مربوط به حمل و نقل، اسنپ در بین کاربران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. البته در صورت نارضایتی از خدمات اسنپ می توانید شکایت مسافر از راننده اسنپ را از طریق خود اپلیکیشن مطرح کنید.

مطالب مشابه: جهت مشاهده 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در اصفهان کلیک کنید

مراحل شکایت مسافر از راننده اسنپ

در مواقع خاص و حاد مسافر می تواند اعتراض خود را نسبت به عملکرد و نحوه رفتار راننده اعلام کند. برای پشتیبانی و رسیدگی به مشکلات کاربران این شرکت شماره تماس های 02141849000 و 02191039000 را در نظر گرفته است. برای طرح این شکایت می توان با پشتیبانی اسنپ تماس گرفت. پس از برقراری تماس با پشتیبانی امکان طرح شکایت از راننده اسنپ برای کاربر وجود دارد.

از آنجا که هر سفر یک کد دارد و تاریخچه سفر و جزئیات آن در سرورهای اسنپ ثبت می گردد، ثبت شکایت مسافر از راننده اسنپ آسان است و تنها کافی است که مسافر کد سفر خود را به اپراتور مربوطه اعلام نماید تا جزئیات سفر مورد بررسی قرار گیرد. اپراتور پرونده رسیدگی به شکایت کاربر را همراه تاریخچه سفر ایجاد می کند. پرونده در نهایت به بخش بازرسی انتقال می یابد. این موضوع توسط این بخش مورد بررسی قرار می گیرد تا صحت و سقم ماجرا ثابت شود. به منظور تنظیم شکایت نامه برای این منظور می توان با بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تهران مشورت کرد. در این شرایط راننده دیگر قادر به همکاری با مجموعه اسنپ نخواهد بود. اگر راننده دچار تخلف شده باشد حساب کاربری راننده برای همیشه غیر فعال می شود.

پس از طرح شکایت توسط مسافر، دبیر کمیته انضباطی این شرکت طبق ضوابط مشخص پرونده شکایت را تشکیل می دهد و برای رسیدگی به تخلف ارتکابی وقت مشخص می کند. در صورت لزوم طرفین و اعضا جلسه باید در جلسه رسیدگی حضور یابند. اعضا کمیته به تخلف راننده رسیدگی می کنند و در رابطه با آن تصمیم می گیرند. در صورت مبری بودن راننده از تخلف یا مقصر بودن ایشان طبق آیین نامه با ایشان برخورد می شود.

دلایل مختلف طرح شکایت مسافر از راننده اسنپ

بنا به دلایل مختلف ممکن است مسافر از راننده اسنپ ناراضی باشد و به فکر ثبت شکایت و اعتراضات خود نسبت به ایشان بیفتد. از مهمترین دلایل شکایت مسافر از راننده اسنپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیش آمد اتفاق در طول مسیر و ایجاد بحث بین مسافر و راننده. اگر راننده در این شرایط با بی احترامی و فحاشی به مسافر پاسخ بدهد، مسافر می تواند نسبت به طرح شکایت اقدامات لازم را انجام دهد.
 • در صورت خوب نبودن رانندگی راننده نیز می توان علیه او شکایت طرح کرد. اگر راننده اسنپ با بی ملاحظگی و بدون دقت رانندگی کند و احتمال تصادف با دیگر خودروها در طول مسیر وجود داشته باشد، می توان علیه راننده اسنپ شکایت کرد.
 • از دیگر دلایل شکایت مسافر از راننده اسنپ می توان به عدم وجود سیستم تهویه مناسب در ماشین اشاره کرد. همچنین اگر راننده اجازه استفاده از سیستم تهویه ماشین را به مسافر ندهد می توان علیه وی شکایت کرد.
 • عدم رعایت حریم خصوصی مسافر توسط راننده و سوار کردن شخص دیگر به ماشین در طول راه از دیگر دلایل طرح شکایت مسافر از راننده اسنپ می باشند.

افراد می توانند به تنهایی شکایت خود علیه اسنپ و راننده را ثبت نمایند. در این صورت راننده متوجه اعمال غیراخلاقی خود خواهد شد و حساب کاربری وی برای همیشه یا به صورت موقت مسدود می شود. در صورت حاد بودن موضوع مورد نظر و نیاز به پیگیری های بیشتر و فراتر از شرکت اسنپ، بهتر است از بهترین وکیل تهران کمک بخواهید. ایشان با مشاوره و راهنمایی های خود بهترین راه را به شما نشان خواهد داد. یک وکیل خبره و حرفه ای می تواند به تمام سوالات شما یا موارد ابهام موجود در زمینه شکایت، نحوه ثبت آن و پیگیری پاسخ مناسب ارائه دهد.

دلایل شکایت مسافر از راننده اسنپ

آیین رسیدگی به شکایت از راننده اسنپ

لازم به ذکر است که تمام تصمیمات کمیته اسنپ قطعی هستند و قبل از این که به راننده ابلاغ شوند قابل اجرا می باشند. راننده تحت هیچ شرایطی قادر به طرح اعتراض نسبت به تصمیمات اتخاذ شده نمی باشد. تمامی این تصمیمات در 4 نسخه تنظیم می شوند و نسخه ها به ترتیب به راننده و مدیریت این شرکت ارائه می شوند. 2 برگ از این تصمیمات نیز برای ضبط در سابقه راننده و بایگانی در کمیته مورد استفاده قرار می گیرند. رای نهایی کمیته علاوه بر اجرایی شدن در سابقه راننده نیز ثبت می شوند.

با توجه به تشخیص شرکت، هنگام بررسی پرونده و تکمیل دلایل در صورت نیاز مسئول بررسی حساب راننده را غیرفعال می کند تا تصمیمات نهایی اتخاذ شوند. در صورت عدم تمکین راننده به تصمیمات مسئول رسیدگی یا کمیته انضباطی مراتب برای غیر فعال سازی راننده به صورت موقت یا دائم به واحد عملیات اعلام می شوند. تشخیص صحت اظهارات مسافر به عهده راننده، همکاران اسنپ و کمیته انضباطی هستند.

کلام آخر

در حال حاضر گله و شکایت مسافران اسنپ نسبت به افزایش هزینه سفرها و عدم قبول سفر تا زمان فعالسازی گزینه افزایش قیمت بسیار زیاد شده است. افزایش هزینه سفر به ویژه در شهرهای بزرگ باعث می شود افراد هنگام استفاده از این بسترها برای حمل و نقل داخل شهری، مقایسه انجام دهند. در نهایت از پلتفرمی استفاده می کنند که قیمت پایین تری را پیشنهاد دهد. همچنین مسافر ممکن است از سوی راننده مورد آزار و اذیت جنسی قرار گیرد. در این شرایط می توان از راننده شکایت کرد؛ از همین رو در مقاله به طور کامل در رابطه با شکایت مسافر از راننده اسنپ صحبت کردیم تا اطلاعات کاملی در این باره داشته باشید و بهترین عملکرد را از خود در برابر این موضوع نشان دهید.

3.8/5 - (20 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

نظرات 20

 1. سلام وقت بخیر ، من امشب راننده اسنپ گرفتم از میدون امام حسین تا یافت آباد همراه بابام بودم با دوتا ابجی کوچیکم بابام کنار اسنپ بود و به اتوبان نگاه می‌کرد یه موتور رد شد اسنپی به صورت بابام دست انداخت و گف چرا نگاه مردم میکنی و کنار اتوبان ایستاد و با پدرم در حضور ما درگیر شد فحش داد و خواهر کوچیکم جیغ و داد میزد ولی توجهی نکرد دست خواهر دیگمو چنگ انداخت در هین درگیری ما جدا میکردیم خیلی ترسیدم خواهر کوچیکم ۶ سالش بود انقد جیغ میزد ک فکر کردم الانه که سکته کنه تهمت زد و پولی که تو کیف پول اسنپ بود برداشت و رفت لطفا هر کسیو استخدام نکنید اگه کسی به دادمون نمیرسید جون یه نفر اینجا از دست میرفت

 2. مردم اشتباه میکنن برای اسنپ کار میکنن اسنپ می‌دونه شغل کم هست مردمو به بردگی گرفته با این کرایه هاش اصلا اسنپ نظم و برنامه نداره یچچند مدت پیش داشتم کار میکردم با اسنپ یه دفعه حسابم پرید و نشد وارد اسنپ بشم زنگ زدم میگه کس دیگه ای با حساب شما کار می‌کنه و مسدود دائم کردیم حسابتون با وجودی که خودم داشتم کار میکردم مزخرف ترین برنامه ریزی ها رو دارن نظم و که ریدن واقعا شما ها هم اشتباه نکنید برای اسنپ کار کردن یعنی این که برده اسنپ هستید چون وقتی حسابتون بی دلیل مسدود میکنن از فحش بدتره البته این سایت اسنپ هست قدیمی ها رو حذف می‌کنه تا جدید بیاد که بخاطر کرایه به مشکل نخورن الان دارم تپسی کار میکنم خیلی عالی هست از اولش باید همین کارو میکردم چه سفارش بیاد چه نیاد درآمد تضمینی گیرم میاد و در روز ۷الی۸سرویس میبرم بیشتر از ۳۰تا سفر اسنپ درآمد دارم فکر خودتون باشید جیب اسنپ به شما چیزی نمیده

 3. من امشب با دوستم اسنپ دو مسیره گرفتم با گوشی دوستم که بسیار باهاش رودرواسی دارم
  راننده اسنپ زمانی که به مسیر خونه ما که مسیر اول بود نزدیک شد یک بند راجب محل و افراد اونجا غر زد
  چون کوچه ها بد مسیر بود یا بعضی ها راه نمی دادن
  و من واقعا جلوی دوستم خجالت زده شدم تابحال اینقدر از محل زندگیم احساس خجالت نکرده بودم
  راهی هست بتونم پیگیری کنم؟
  فکر نمیکنم اصلا جالب باشه که راجب محل زندگی بقیه انقدر توهین آمیز صحبت کنن

 4. سلام وقت بخیر
  این فیش می فرستم جهت بررسی
  در ساعت 20:23 در مورخ 10/04/1403 در مشهد به آدرس پرستار 1 درخواستی زدم و آنلاینی پرداخت کردم و تاییدش هم برام آمد و قرار بود بعد از 3 دقیقه راننده به مبدا برسد و من بر روی صفحه اسنپ بودم اما بعد از پرداخت و 1 دقیقه از روی صفحه من محو شد و در پیامهای پیش فرض گوشی هم نگاه کردم شماره تماسی نداشت و بر روی عکس زدم محو شد و در صفحه اسنپ هم در همان لحظه هرچی بررسی کردم تا اطلاعاتی از این راننده دزد بدست بیاورم هیچی نیافتم
  لطفا این راننده دزد برای من پیدا و معرفی کنید
  و از این رانندهای دزد در سامانه خود قرار ندهید که باعث ناامنی می شود
  و این گزینه ها در سامانه معرفی کنید تا سایر انسانهای مسافر هم آگاه بشوند
  از پیگیری شما ممنونم

 5. دیدگاه ها را بررسی کنید …هر کجاش بر ضد اسنپ بود ..میتونید منتشر نکنید …..البته اولین قدم مسیر در این سایت …باید پله عدالت و انصاف باشد ….

  دوم اینکه مشکلات رانندگان زحمت کش را هم اینجا منتشر کنید … تا ببینید که این قشر زحمت کش جامعه ..با چه مشکلاتی مواجه هستند ….
  مثال هایی میزنم … ….مسافر طلبکار و اینکه راننده را با یک نوکر اشتباه گرفته و انتظار داره کارهایی برایش انجام بدهیم ..مثل خرید سیگار و آب معدنی و …. …. کشیدن مواد مخدر گل و حشیش تو ماشین راننده ..بی حجابی و جریمه و پارکینگ رفتن خودرو راننده ….سوار شدن دختر و پسری که با هم دوست هستند و رفتارهای خلاف عرف و….. مسافر ماشین راننده را با طویله اشتباه گرفته و با سگ و گربه سوار ماشین راننده میشه …… سو استفاده از نابلد بودن راننده در مسیریابی …. صحبت با تلفن همراه و بلند بلند صحبت کردن تو ماشین این راننده …..بوی بد و عدم بهداشت عمومی مسافر ….. ماشین راننده را با وانت اشتباه گرفتن و اینکه کلی بار با ماشین راننده میخواد ببره …. کشیدن شیشه با پایپ تو ماشین راننده ……. آسیب زدن به خودرو راننده …کثیف کردن ماشین این راننده …( مسافر دست کرده بود تو دماغش و می مالید به صندلی ) مسافر مریض و بیمار و دائم سرفه می کند و ماسک هم ندارد و برایش مهم نیست که این راننده ممکنه مریض شود …( شخصا در دوران کرونا ….دو مرتبه بیمار شدم ….) . بازم بنویسم ……اینقدر موارد در ماشین خودم دیدم ..که بعضی هاشو نمیشه بازگو کرد ……

  من یک راننده با مدرک تحصیلی فوق لیسانس هستم که از بد حادثه ….به عنوان شغل دوم …بعداز ظهرها …مجبور هستم تن به این کار کثیف و افتضاح بدهم ….

  اگر عدالت و انصاف دارید منتشر کنید …در غیر اینصورت …به نظرم …این سایت را تعطیل کنید ….. و خودتان را دهم خسته نکنید …پاینده باشید….

 6. در مورد شکایت راننده از مسافر هم تو ضیح بدید …یک طرفه به قاضی رفته اید جناب وکیل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. سلام امروز تو فاز چهار مهرشهر اسنپ کرفتم اسم راننده رمضانی قاضی محله تیبا سفید به شماره تلفن **یه حیوان به تمام معنا کثیف هیز من واقعا برای اسنپ متاسفم به هیچ عنوان از اسنپ استفاده نمیکنم چون نظارتی روی این حیوانها نداره ممنون میشم رسیدگی کنید

 8. سلام خدمت شما،لطفا مواظب راننده خلافکار باشید، بنده امروز اسنپ گرفتم وقتی ماشین رسید من پرسیدم که میدان آرژانتین ترمینال بیهقی میرم،راننده گفت یه مسیر دیگه خورده ولی شما بیا میرسونمتون،وشما کنسلی مسیر رابزنید،بعد مارو اشتباهی به ترمینال جنوب برده و بعد از واریز وجه وپیاده شدن متوجه شدیم که سرمون کلاه گذاشته.اسم راننده کیاچین مریان با پراید بژ

 9. سلام،
  در انلاین پول پرداخت شد،
  چون مسافر آگاهی نداشت پول پرداخت شده،
  نقدا هم پول را داد و راننده پول را گرفت نگفت آنلاین پول پرداخت شده،اسش براش اومده بود.
  حالا ما پولمون رو چجوری پس بگیریم،
  راننده رو چجوری پیدا کنم؟
  چرا شماره راننده سیو نمیشه؟؟

  1. سلام خانم نرگس شماره راننده به آن مفهوم که شما می‌فرمایید تا زمانی که در سفر هستید ر دسترس می‌باشد پس از درج آیکون پایان سفر توسط راننده ن دسترسی را از دست می‌دهید در صورتی که در طول این مدت یعنی از زمان دریافت سفر توسط راننده تا ثبت پایان سفر توسط راننده با ایشان اگر تماس تلفنی داشته باشید مسلماً شماره ایشان در لیست ماس‌های خروجی تلفن همراه خودتان موجود است.
   مورد دو بار پرداختی را بدون نیاز به تماس با راننده فقط از طریق ثبت گزارش مورد در خود اپلیکیشن اسنپ مسافران و برقراری تماس با پشتیبانی ی‌توانید حل کنید خودشم با راننده تماس می‌گیرند و در صورت احراز دریافت نقدی کرایه از شما وجه مورد نظر به عنوان ما طلب اسنپ از حساب مالی راننده کسر و سیوینگ حساب مالی مسافر یا کاربری که این سفر را درخواست نموده برابر آن مبلغ در کیف پول و یا حساب اعتباری ایشان بازگشته و تغذیه می‌گردد.

 10. سلام من سه شنبه با مادرم سوار اسنپ شدم به راننده گفتم از چه مسیری بره که من در راه رسیدن به مقصد ایست دارم و ۵ تومان بیشتر پرداخت کردم اما اون بعد گرفتن پول با اینکه چند بار گفتم ایست دارم سر راه،از مسیری که خودش دوست داشت رفت و بعد که اعتراض کردم منجر به دعوا شد و جلوی مادرم به من فحش ناموسی داد و توهین کرد،حین رانندگی هم صدای موزیک کردی بلند بود گفتم یه کم کمش کنید عذر خواهی هم نکرد حتی ضبط رو خاموش نکرد،خیلی فحش های بدی داد الان چند روزه حال خودم و مادرم بد هست،لطفا هر کسی که از راه میرسه رو استخدام نکنید

  1. سلام به شما خانم محبوبه سادات عزیز بنده شخصاً از آنچه برایتان اتفاق افتاده به عنوان یک مرد ابراز شرمساری می‌کنم. گرچه خطای کمی نیست اما پرده‌دری و عریان کلامی یک شخص مسلماً از حرمت و شأن شما و مادر گرامی‌تان چیزی نمی‌کاهد.
   کسی که به نیت و انگیزه کسب درآمد قلم در راه هر فعالیتی می‌گذارد مسلماً محترمات و شئونات انسانی و اخلاقی را باید در قدم اول ملاحظات خود در نظر بگیرد به گونه‌ای که همواره بر این باور باشد که دخل فقط دریافت پول نیست بلکه رضایت خلق و دعای خیر و سپاسگزاری به شیوه رعایت فرهنگ تشکر دوسویه هم ز دخل و دریافتی‌های هر صاحب و عامل کسب و کاریست شخصاً به سهم خود پوزش می‌طلبم و از شما گرامیان دلجویی می‌کنم.
   مورد رخ داده را سریعاً از طریق تماس با پشتیبانی اسنپ مسافران گزارش دهید اطرنشان می‌گردد هرگونه انحراف از مسیر و یا توقف در مسیر مستلزم ثبت توقف یا ثبت مقصد دوم در آیکن گزینه‌های سفر اپلیکیشن خودتان می‌باشد از پرداخت هرگونه وجه اضافی خارج از فرایند گفته شده خودداری کنید در صورتی که مسیر پیشنهادی شما و توقفی که در این مسیر دارید ه گونه‌ای است که بر سر راه مقصد شما می‌باشد راننده موظف به عبور از همان مسیر پیشنهادی شماست ر صورتی که مسیر پیشنهادی شما به گونه‌ای باشد که بر سر راه مقصد نبوده و یا منجر به ولانی‌تر شدن مسیر و انحراف از مسیر گردد صرفاً با ثبت مقصد دوم ی‌توانید مشکل را حل کنید و یا به صورت توافقی صرفاً با ثبت توقف به میزان بیشتر توافق نمایید در پایان مجدداً ذکر می‌گردد در هر صورتی حتی اگر درخواست شما خلاف آنچه توافق گردیده باشد باز هم راننده حق هیچ گونه برخورد توهین لفظی و عریان کلامی و ایجاد شرایط ناراحت کننده از قبیل روش رانندگی پرخطر یا تحمیل سلیقه خود در کیفیت استفاده از سیستم صوتی را به هیچ وجه ندارد تمامی این موارد را به طور جداگانه حتماً گزارش کنید. تشکر.

  2. اصلاحیه در پاراگراف ۲ سطر اول منظور “قدم” بوده است که به اشتباه “قلم” درج شده است پوزش

 11. واقعا مملکت که بی صاحب باشه قورباغه ابو عطا میخونه … یه مسیر از نارمک تا خ خوش برای چندین دفعه که سرویس از اسنپ موتور دریافت شده هفته پیش اسنپ 200 هزار تومن برای بردن یک نامه گرفت؟؟؟؟!!!!! چرا و به چه دلیل هیچ مسئولی نیست جوابگو باشه؟؟؟!!!

 12. سلام . هیچ ارگانی بغیر اسنپ درصد کمسیون حساب نمی‌کند مثلا در بانک‌ها رجوع میکنی سپرده می‌گذاری بعد چند مدت وام بگیری در مدت۲۰ الی ۳۶ ماهه بادرصد ۲۳ سود حساب می‌کنند اما در اهواز از ۲۰ درصد گرفته‌ تا ۲۷ درصد ان هم آنلاین است وبا هزینه کرایه پایین و گرمای اهواز با کولر با تشکر ازشما لطفا انتقاد کنید

 13. با سلام و عرض ادب خدمت شما عوامل من آخرین سفرراانجام دادم وبعدگزینه درمسیرمبداراارسال کردم ومنتظرماندم و دیدم نیامد دوباره زنگ زدم وبعدلغوسفررازدم وبعدامسافردیگری را قبول کردم ازبلوارحاجی معین به دانشگاه آزادوبعدمسافرقبلی رسیدوشرایط اسپن را بهش اعلام کردم و۴بارتاکیدکردکه بایدمنوبه مقصودم برسانی بعدواونوبرداری اول من درخواست کردموبعداز۱۰دقیقیه زنگ زد بهم فحش داد وتهدیدبه گزارش کردومسافربعدی من سفررولغوکرد حالا من ۲سفرناموفق و کلی حرف های ناشایست شنیدم

  1. سلام
   امروز من سوار اسنپ شدم و راننده س اسنپ با بی احترامی تلفن من و گرفت و برای خودش ستاره هاشو ثبت کرد و سفر و لغو کرد و جایی دور از مکان مقصد منو پیاده کرد کاش تو انتخواب راننده بیشتر دقت میکردید

   1. این ستاره ها و امتیازات هیچ کاربردی نداره …نه برای راننده و نه برای مسافر ….مثلا …اگر مسافری امتیازات خوبی نداشته باشه ….اسنپ از دادن سرویس به ایشان خودداری میکنه و یا بر عکس …اگر راننده ای امیتاز بالایی نداشته باشه …. نمیتونه کار کنه و اسنپ به این راننده سرویس نمیده ؟؟؟؟؟؟

    نه جانم …اسنپ بیشتر به فکر خودش و جیب خودشه ….. مثال دیگر …اسنپ با راه اندازی سایت فروش قطعات خودرو بنام اسنپ کارفیکس …برید ببینید قطعات را چقدر گران تر از بازار داره به رانندگان می فروشه ….و یا قراردادهای که با فروشگاه لوازم خانگی …لباس ….قطعات خودرو …. داره …با فروش اقساطی …. ببینید چند درصد روی این فروش اقساطی میکشن….

    مثال دیگر ….ماشین راننده بخاطر بدحجابی و بیحجابی بانوان این سرزمین …توقیف می شود و جریمه می شود….آیا اسنپ کاری می تواند انجام دهد …اصلا دخالت نمی کند …..پس اسنپ فقط به فکر جیب خودشه …
    پس اسنپ فقط به فکر جیب خودشه ….

   2. سلام وقت بخیر منم واقعا با این راننده های اسنپ مشکل دارم چند شب پیش به همراه بچهام از خونه مامانم همسرم اسنپ گرفت ک بریم خونه همسرم با موتور جلو رفت ماهم با اسنپ نزدیک خونه ک شدیم یهو راننده مسیرشو عوض کرد موقع سوار شدنم به همسرم گفت لطفا لغو بزن ک کمسیون ندم ماهم زدیم بعد ک مسیر عوض کرد هی بخش میگفتم آقا دازی اشتباه میری ولی اون ب مسیر خود ادامه داد تند تز رفت وقتی دید ک من ب همسرم دارم زنگ میزنم بلافاصله ایست کرد و گفت من اصلا متوجه نشدم حواسم نبوده ی عالمه قسم خورد
    بعدشم امشب دوباره سوار اسنپ شدم همسرم اسنپ گرفت این دفع لغو نزدم
    از مسیرخونه مامانم ک میخاست منو ببره خونم از ی مسیر دور تر خلوت تر رفت هی بهش میگم آقا چرا از این مسیر میری میگفت اینجا خلوت تر زودتر می‌رسیم ساعت ۱۲ نیم شب بود بعد همسرم زنگش زد بهش گفت چرا مسیر دور کردی ب اونم همین جواب داد منو درشهر چرخوند ولی رسوند منو بچهام خیلی ترسید بودیم واقعا اسنپ امنیت ندازه منک دیگ سوار نمیشم
    چجوری باید شکایت کنم

  2. سلام من تاریخ /1403/03/20یک بسته از شرکتی ک پیشش سفته و کارت ملی شناسنامم بود از طریق اسنپ به ادرسی ک داده بودم فرستاده میشه که راننده اسنپ به دلیل اینکه چند دقیقه معطل میشه و پول هزینشو از من میخواد و من جایی ک بودم ک دسترسی نداشتم در ضمن باید شرکت بده ،مدارک هویتی و سفته های من رو برده ،شکایتم کردم نظارت بر اسنپ ،اونا هم براشون مهم نبود و از همه مهمتر راننده تاکید به اینکه قانون نیست و زنگ زدم پلیس فتا گفت راننده میتونم اگه بخواد هزاران خلاف با این مدارک هویتیت ک دستش بکنه ،ولی الان فهمیدم اسنپم فقط خودشن پوشش میدن خلافاشون نمایش داده نمیشه و راننده هم شک نکن راحت میاد میره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا