تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

مسعود محمدی

مسعود محمدی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: 09127728450
 • آدرس: زنجان، میدان قایم، به سمت میدان دادسرا، نرسیده به رستوران شهریار، جنب کافه سارو، ساختمان یاران، طبقه ۳

جناب آقای مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای زنجان در بین مردم شناخته شده است. ایشان سوابق کاری درخشانی در امور حقوقی و وکالتی در زمینه های مختلف را برعهده دارد و تلاش خود را برای رساندن نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی بکار می برد تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند. آقای مسعود محمدی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب در پرونده‌های وکالتی را برعهده داشته و همین ویژگی ها سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل
محمدباقر حیدری

محمدباقر حیدری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09126410752
 • آدرس: زنجان، خیابان جاوید، جنب مسجد غریبیه، ساختمان شبنم ١٨، طبقه اول، واحد٢

آقای محمد باقر حیدری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی و یکی از وکلای خبره در زنجان می باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی دارند و همواره تلاش می کنند تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه نمایند.

سوابق وکیل
مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: ۰۹۰۲۴۴۱۹۸۰۴
 • آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان فعالیت حقوقی خود را دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک کشاورزی، ملی، اداره شیلات و آبزیان، صندوق مهر امام رضا و شرکت های معتبر دیگری فعالیت داشته است و سوابق بسیار درخشانی داشته و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل در زنجان توسط مردم شناخته شود.

سوابق وکیل
محمد رضا دقیقی

محمد رضا دقیقی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۷۴۳۱۷۲۹
 • آدرس: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و چندین سال سابقه وکالت در شهر زنجان را دارد. ایشان وکیلی صادق در کارش است و به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است و مشاوره های حقوقی کاربردی را به مراجعینش ارائه می دهد. آقای محمدرضا دقیقی تمام تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است را با نتایج مثبت همراه کند.

سوابق وکیل

امروزه تعداد وکلای ماهر و حرفه ای که در شهر زنجان مشغول به ارائه خدمات حقوقی به موکلان هستند افزایش پیدا کرده است، به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل زنجان کار نسبتا دشواری می باشد و ممکن است هر فردی برای انتخاب وکیل متخصص و حرفه ای از بین تعداد وکلای زیاد شهر زنجان دچار سردرگمی شود. در صورتی که وکیل در مورد دعاوی اطلاعات و تخصص لازم را نداشته باشد ممکن است برای موکل خود مشکلات زیادی را ایجاد کند و به وی ضرر و زیان مالی وارد نماید، بنابراین قبل از هر چیز بهتر است به شما همراهان عزیز مستر وکیل بگوییم که وکیل را باید با توجه به نوع دعاوی و موضوع حقوقی انتخاب کنید.

 بهترین وکلای زنجان با توجه به راهکارهایی که می شناسند، می توانند به روند کاری پرونده حقوقی یا کیفری تسریع بخشند و پرونده را به سمت رسیدن به یک نتیجه رضایت بخش سوق دهند. علاوه بر این بهترین وکیل کیفری در زنجان و بهترین وکیل حقوقی اگر مهارت و دانش حقوقی کافی را داشته باشد می تواند دفاع کاملی را در جلسات دادگاه از موکل خود داشته باشد، در نتیجه بهتر است شما عزیزان نسبت به اخذ بهترین وکیل حقوقی یا کیفری اقدام نمایید. در ادامه این مطلب لیستی از بهترین وکلای زنجان را در اختیار شما قرار خواهیم داد، علاوه بر این در این مطلب به بررسی ویژگی ها، وظایف و میزان حق الوکاله بهترین وکلا خواهیم پرداخت، امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را برای انتخاب بهترین و حرفه ای ترین وکیل بدست آورید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل زنجان کیست؟

بهترین وکیل، شخصی است که در زمینه فعالیت خود دارای مهارت، سابقه، تجربه و دانش کافی می باشد، علاوه بر این وکیل باید دارای دانش حقوقی باشد تا بتواند از موکل خود به بهترین نحو ممکن دفاع نماید. بهترین وکیل باید پروانه وکالت و مدرک دانشگاهی معتبری داشته باشد و بهتر است شما قبل از عقد قرارداد وکالت، کلیه مدارک وکیل را مورد بررسی قرار دهید. بهترین وکیل فردی است که به موکل خود احترام می گذارد و وی را از کلیه مراحل کاری پرونده مطلع می کند. بهترین وکلای زنجان هرگز به میزان حق الوکاله خود توجه زیادی ندارند و بیشتر منافع موکل را در نظر می گیرند، بنابراین افرادی که نیاز به اخذ وکیل برای رسیدگی به پرونده خود دارند باید از بهترین و حرفه ای ترین وکلا مشاوره و کمک لازم را دریافت نمایند.

در چه شرایطی به بهترین وکیل نیاز خواهیم داشت؟

در صورت مواجه با دعاوی زیر می توانید از بهترین وکیل کمک و راهنمایی لازم را بگیرید:

شرایط اخذ بهترین وکیل زنجان

1. دعاوی خانوادگی:

اگر با مشکلات خانوادگی مواجه شده اید می توانید برای پیگیری دعاوی خانوادگی از بهترین وکیل خانواده در زنجان کمک بگیرید. وکیل خانواده اگر تخصص لازم را در زمینه حل دعاوی خانوادگی داشته باشد بدون تردید می تواند بهترین مشاوره و راهکارها را به موکل خود ارائه دهد.

2. مهریه و نفقه:

نفقه و مهریه جزو حق و حقوق زن به شمار می روند و اخذ آن ها از شوهر لزوما مستلزم طلاق نمی باشد. برای اخذ مهریه و نفقه در صورتی که با شوهر خود به توافق نرسیدید می توانید از وکیل مهریه کمک بگیرید.

3. طلاق:

طلاق یکی از پیچیده ترین دعاوی حقوقی می باشد که دارای قوانین مختلفی می باشد به همین دلیل افرادی که درگیر پروسه طلاق هستند، می توانند از بهترین وکیل طلاق در زنجان مشاوره لازم را بگیرند و وکالت پرونده طلاق را به وکیل باتجربه ای محول نمایند.

4. حضانت فرزندان مشترک:

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که ممکن است زوجین در زمان اخذ طلاق با آن مواجه شوند، حضانت فرزند یا فرزندان مشترک می باشد. اگر شما و همسرتان در این زمینه به مشکل برخورده اید بهتر است از وکیل برای حل و فصل مشکل خود کمک بگیرید.

5. ارث و میراث:

وکیل ارث فردی است که تسلط لازم را به قوانین مربوط به ارث و میراث دارد و می تواند خدمات قابل توجهی را به موکل خود در این زمینه ارائه دهد. با توجه به قوانین پیچیده ارث و میراث بهتر است برای رسیدگی این نوع دعاوی از بهترین وکیل ارث و میراث در زنجان مشاوره لازم را بگیرید.

6. مشکلات ملکی:

با افزایش قیمت ملک و املاک امروزه دعاوی ملکی نیز به صورت قابل افزایش پیدا کرده اند، اگر شما با مشکلات ملکی مواجه شده اید برای حل مشکل خود می توانید از بهترین وکیل ملکی در زنجان کمک بگیرید.

7. دعاوی کیفری: 

دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، قتل عمد و غیرعمد، توهین و… می شوند. با توجه به اینکه برای این نوع دعاوی مجازات بسیار سنگینی در نظر گرفته می شود و اثبات جرایم کیفری نیز نسبتا دشواری می باشد به همین دلیل طرفین پرونده کیفری بهتر است از همان مراحل اولیه برای رسیدگی به پرونده از وکیل کیفری کمک بگیرند.

ویژگی بهترین وکلای زنجان چیست؟

بهترین وکیل باید دارای ویژگی هایی نظیر حرفه ای بودن، تخصص و تجربه زیاد، مهارت ارتباطی بالا و… باشد، علاوه بر این وکیل باید اخلاق و شخصیت خوبی داشته باشد تا بتواند با موکل خود و سایر اشخاصی که در روند کاری پرونده دخیل هستند ارتباط برقرار نماید. اگر وکیلی را پیدا کرده اید که کلیه ویژگی های مثبت مذکور را دارد باید به صورت حضوری به سراغ وی بروید و از وکیل درخواست نمایید تا زمانی مشخص را به عنوان جلسه مشاوره به شما اختصاص دهد، در طول جلسه مشاوره سوالاتی را از وکیل بپرسید در این صورت می توانید به ویژگی های اخلاقی، شخصیتی و میزان وجدان کاری وکیل پی ببرید.

از مهم ترین ویژگی هایی که بهترین وکیل زنجان باید داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تخصص و تجربه بالا
 2. رازداری
 3. دقت زیاد
 4. صداقت
 5. روابط عمومی قوی
 6. احساس مسئولیت پذیری بالا
 7. وقت شناسی

چگونه می توانیم بهترین وکیل زنجان را پیدا کنیم؟

با انتخاب یک وکیل خوب بدون تردید درصد موفقیت شما در امور حقوقی افزایش پیدا خواهد، بنابراین بهتر است در مورد روش های پیدا کردن بهترین وکیل اطلاعات لازم را داشته باشید. برای پیدا کردن بهترین وکیل در شهر زنجان می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

1. مراجعه به موسسات حقوقی یا دفاتر حقوقی معتبر:

برای یافتن بهترین وکیل زنجان می توانید به بهترین موسسه حقوقی در زنجان مراجعه کنید یا با این موسسات تماس بگیرید. در این موسسات وکلای باتجربه و مسئولیت پذیری مشغول به فعالیت هستند و موسسه لیستی از بهترین وکلای خود را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید وکیل مورد نظرتان را با توجه به میزان بودجه و نوع دعاوی انتخاب کنید.

2. مشاوره با چندین وکیل:

مشاوره با وکلای مختلف زمانبر است ولی این کار به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین وکیل را انتخاب کنید و می توان گفت مشاوره با چندین وکیل جزو راه حل های تضمینی برای انتخاب بهترین وکیل می باشد.

3. جستجو در وب سایت های معتبر:

با جستجو در وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل به لیستی از بهترین وکلای زنجان دسترسی پیدا خواهید کرد، با جستجو در این لیست می توانید بهترین و حرفه ای ترین وکیل را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید.

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل زنجان

چرا باید از بهترین وکیل برای رسیدگی به دعاوی کمک بگیریم؟

اغلب افراد تصور می کنند که با شرح ماجرا برای قاضی پرونده می توانند از حق و حقوق خود در جلسه دادگاه دفاع نمایند، باید بگوییم که این تصور نادرست است زیرا فردی که در جلسه دادگاه برای انجام دفاع حاضر می شود باید اطلاعات کافی را در زمینه قوانین و مقررات حقوقی داشته باشد، در صورتی که فرد در این زمینه دانش حقوقی و تجربه لازم را نداشته باشد بدون تردید نمی تواند نتیجه رضایت بخشی را کسب نماید و این نوع شکست نیز ممکن است فرد را دچار ضرر و خسارات زیادی کند. علاوه بر این برای رسیدگی به پرونده باید به جزئیات توجه کرد که بررسی جزئیات پرونده فقط توسط افراد حرفه ای امکان پذیر است به همین دلیل مراجعه به بهترین وکیل زنجان الزامی است.

زمانی که برای پیگیری پرونده از یک وکیل کمک می گیرید وکیل می تواند با دانش و تجربیاتی که دارد بهترین راهکار را برای رسیدن به نتایج رضایت بخش انتخاب نماید، به این نکته نیز توجه داشته باشید که پیروی از این راهکارها باعث می شود تا نتیجه پرونده به نفع شما رقم بخورد.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو چیست؟

پروانه وکالت با دو عنوان مختلف پروانه وکالت دادگستری پایه یک و پروانه وکالت دادگستری پایه دو برای متقاضیان پروانه وکالت صادر می شود، شایان ذکر است وکلای دادگستری برای اینکه بتوانند خدمات حقوقی مختلف نظیر تنظیم دادخواست، مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و… را به موکلان خود ارائه دهند باید پروانه وکالت معتبر داشته باشند.

وکلای پایه یک و وکلای پایه دو دادگستری این اجازه را دارند که به موکلان خود در زمینه انجام وکالت و مشاوره حقوقی خدمات خود را ارائه دهند، وکلای پایه یک و وکلای پایه دو در برخی از امور با یکدیگر تفاوت هایی را دارند، به عنوان مثال بهترین وکیل پایه یک دادگستری می تواند بدون هیچ محدودیتی در کلیه محاکم کیفری یا حقوقی کل کشور ایران فعالیت حقوقی داشته باشد، در صورتی که وکیل پایه دو فقط حق پیگیری پرونده های کیفری که به جرایم تعزیری مربوط می شوند و حبس آن ها کمتر از ده سال است را می توان به عهده بگیرد. علاوه بر این وکلای پایه دو حق رسیدگی به پرونده های مالی با ارزش کمتر از 50 میلیون را می تواند به عهده بگیرد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل زنجان

وکیل و موکل در اولین ملاقات با یکدیگر می توانند برای تعیین حق الوکاله به توافق برسند، وکیل با با بررسی برخی از عوامل نظیر شرایط پرونده، نوع دعاوی، میزان تخصص، مدرک تحصیلی و… می تواند میزان حق الوکاله خود را مشخص کند.

تعیین دستمزد وکیل بر مبنای قرارداد یکی دیگر از انواع مواردی است که روی تعیین حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است، شایان ذکر است که وکیل و موکل قبل از تنظیم قرارداد مالی باید برای میزان حق الوکاله با یکدیگر به توافق برسند. به شما عزیزان توصیه می کنیم قبل از عقد قرارداد وکالت از میزان دستمزد وکیل مطلع شوید در این صورت می توانید از لیست وکلای زنجان، بهترین وکیل را با توجه به میزان بودجه و نوع دعاوی انتخاب نمایید.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو چیست؟

کلام آخر

اگر در زمان انتخاب وکیل توجه و حساسیت لازم را داشته باشید می توانید وکیل حرفه ای و باتجربه ای را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین وکیل زنجان باید مواردی نظیر میزان تخصص وکیل، تجربه، شهرت، روش کاری وکیل، شخصیت، میزان حق الوکاله و… را مورد بررسی قرار دهید، در این صورت می توانید بهترین وکیل را برای پیگیری پرونده با خیالی آسوده انتخاب کنید و درصد موفقیت شما در جلسات دادگاه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا