تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

خانم آیت الهی

فائزه آیت اللهی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09127411090
 • آدرس: زنجان میدان قائم ساختمان قائم طبقه چهارمواحد ۴۰۷

فائزه آیت اللهی کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی زنجان میدان قائم ساختمان قائم طبقه چهارم واحد ۴۰۷ ۰۹۱۲۷۴۱۱۰۹۰ همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان تخصص در پرونده های خانواده ، کیفری و ملکی

سوابق وکیل
عطااله پور حسین

عطااله پور حسین

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09122426339
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نبش کوچه دست افشان، ساختمان ستاره، طبقه 2 واحد 4

وکیل پایه یک دادگستری در استان زنجان است و در این شهر به کلیه دعاوی های مختلف حقوقی می پردازد. ایشان یک وکیل با تجربه با سوابق بالای بسیار خوب حقوقی می باشد که در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده، طلاق و غیره در حال فعالیت تخصصی است. همچنین ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان توسط مردم شناخته شده است.

سوابق وکیل
سمیه رضایی

سمیه رضایی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: ۰۹۱۸۳۳۳۳۵۷۳
 • آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان، طبقه۲

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در زنجان فعالیت تخصصی حقوقی خود را انجام می دهد. ایشان یکی از بهترین وکیل در زنجان شناخته شده و به کلیه قوانین حقوقی تسلط کامل دارد. خانم سمیه رضایی موفق شده است تا جایگاه خیلی خوبی را در بین مخاطبان و مردم کسب کند و موجب رضایت موکلینش هم نیز شود.

سوابق وکیل
مسعود محمدی

مسعود محمدی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: 09127728450
 • آدرس: زنجان، میدان قایم، به سمت میدان دادسرا، نرسیده به رستوران شهریار، جنب کافه سارو، ساختمان یاران، طبقه ۳

جناب آقای مسعود محمدی، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای زنجان در بین مردم شناخته شده است. ایشان سوابق کاری درخشانی در امور حقوقی و وکالتی در زمینه های مختلف را برعهده دارد و تلاش خود را برای رساندن نتایج مطلوب در پرونده های حقوقی بکار می برد تا رضایت موکلین خود را جلب نمایند. آقای مسعود محمدی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب در پرونده‌های وکالتی را برعهده داشته و همین ویژگی ها سبب شده است تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل

امروزه آمار طلاق در دادگاه های شهر زنجان نسبت به سایر دعاوی به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است به همین دلیل اغلب بهترین وکلای زنجان در زمینه دعاوی خانوادگی و طلاق خدمات وکالتی خود را ارائه می دهند. در صورتی که شما درگیر پروسه طلاق هستید بهتر است برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده تان از بهترین وکیل زنجان کمک بگیرید.

با اخذ بهترین وکیل طلاق در زنجان می توانید به روند کاری پرونده طلاق تسریع ببخشید و علاوه بر این بدون حضور در دادگاه در زمان و هزینه هایتان صرفه جویی بیشتری کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم لیستی از بهترین وکلای طلاق در زنجان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکلای طلاق در زنجان کیست؟

وکیل طلاق همان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دارای تخصص لازم در زمینه دعاوی طلاق است، علاوه بر این وکیل طلاق مانند بهترین وکیل خانواده در زنجان تسلط لازم را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده طلاق دارد و می تواند با تکیه بر تجربه و مهارتی که دارد نتیجه پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن به نفع موکل خود رقم بزند. بهترین وکیل طلاق در زنجان می تواند به مشکلات موجود در پرونده خاتمه دهد و از بروز هرگونه اثرات سوء در طی روند کاری پرونده جلوگیری نماید. در نتیجه بهتر است افرادی که درگیر دعاوی طلاق هستند برای پیگیری و رسیدگی به پرونده خود از بهترین وکیل طلاق کمک بگیرند.

چرا بهتر است از وکیل برای رسیدگی به پرونده طلاق کمک بگیریم؟

از مهم ترین دلایل اخذ وکیل طلاق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دلایل اخذ بهترین وکیل طلاق در زنجان

 1. بهترین وکیل طلاق در زنجان در رابطه با موضوع طلاق تخصص لازم را دارد و می تواند بهترین راهنمای موکل خود باشد.
 2. زمانی که فردی در پروسه طلاق است دچار درگیری های ذهنی زیادی می شود به همین دلیل بهتر است از وکیل طلاق کمک بگیرد تا بتواند از حق و حقوق خود دفاع کند.
 3. با اخذ وکیل طلاق نیاز به حضور شما در جلسات دادگاه نیست.
 4. با اخذ بهترین وکیل طلاق در زنجان می توانید بهترین راهکار را برای تسریع بخشیدن به روند پرونده طلاق انتخاب کنید و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسید.
 5. در صورتی که تمایل به اخذ طلاق توافقی دارید، وکیل طلاق می تواند با رعایت مصلحت شما و همسرتان در سریع ترین زمان ممکن گواهی عدم امکان سازش را بگیرد.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در زنجان چیست؟

بهترین وکیل طلاق فردی است که در کلیه آزمون های علمی و تخصصی نمره قبولی را کسب کرده است و نام وی در حال حاضر در لیست بهترین وکلای پایه یک دادگستری قرار دارد. بهترین وکلای طلاق از نظر قانونی هیچ منعی برای قبول پرونده طلاق ندارند و توانایی دفاع از حق و حقوق موکلین خود را دارند.

بهترین وکیل طلاق در زنجان به دلیل داشتن سال ها تجربه و فعالیت در زمینه طلاق دارای تجارب ارزشمندی می باشد به همین دلیل می تواند مشکلات موجود در پرونده را در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل کند. علاوه بر این با اخذ وکیل خبره و باتجربه می توان پروسه طلاق را زودتر به اتمام رساند و از اتلاف وقت در راهروهای دادگاه جلوگیری کرد.

بهترین وکیل طلاق صرفا به فکر منافع خود نیست و در صورتی که حس کند موکلش و همسر وی تمایل به ادامه زندگی مشترک دارند باید نسبت به حل و فصل اختلافات جزئی بین آن ها اقدام نماید. بهترین وکلای طلاق در زنجان باید منصف باشند و در زمان محاسبه حق الوکاله وکیل خود انعطاف لازم را به خرج دهند.

با توجه به اینکه دعاوی طلاق جزو دعاوی با قوانین پیچیده به شمار می روند به همین دلیل بهتر است شما وکیلی را برای رسیدگی به پرونده طلاق انتخاب کنید که تجربه لازم را در این زمینه دارد تا از پایمال شدن حق و حقوق شما جلوگیری شود.

مراحل انجام طلاق توسط بهترین وکیل طلاق در زنجان

وکیل برای اخذ حکم طلاق باید طبق مراحل زیر پیش برود:

 1. وکیل طلاق باید در مرحله اول تلاش کند تا بتواند بین زوجین صلح و سازش ایجاد نماید، برای ایجاد سازش بین زوجین نیاز به حداقل پنج جلسه مشاوره می باشد و در صورتی که امکان ایجاد صلح بین زوجین وجود نداشت وکیل باید نیست به اخذ گواهی عدم امکان سازش اقدام نماید.
 2. در این مرحله وکیل باید نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام کند، توجه داشته باشید که دادخواست طلاق باید در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود.
 3. وکیل در صورتی که وکالت زن را به عهده بگیرد باید درخواست پرداخت مهریه، نفقه و… را ارائه دهد، اگر مرد از پرداخت مهریه و نفقه خودداری کند، وکیل باید نسبت به مسدود کردن اموال مرد اقدام نماید.
 4. رسیدگی به امور حضانت فرزندان مشترک و ارائه ادله کافی برای رسیدگی به پرونده طلاق به عهده وکیل است.
 5. وکیل موظف است موکل خود را تا مرحله صدور حکم طلاق همراهی نماید.

بررسی وظایف بهترین وکیل طلاق در زنجان

از مهم ترین وظایف وکیل طلاق می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

 1. داشتن تسلط کامل به قوانین مدنی در حوزه طلاق و خانواده
 2. آشنایی با کلیه مراحل طلاق
 3. داشتن تخصص لازم برای تنظیم دادخواست
 4. داشتن تخصص لازم برای تنظیم اوراق قضایی نظیر لایحه دفاعیه، درخواست اعتراض به حکم دادگاه و…
 5. شناخت مراحل طلاق توافقی و تنظیم درخواست صدور گواهی عدم سازش زوجین
 6. توانایی برقراری صلح و سازش بین زوجین

مهم ترین قوانین طلاق در کشور ایران

به موضوعات زیر در قوانین طلاق رسیدگی می شود:

1. نفقه:

اگر زن در طول زندگی زناشویی از وظایف زناشویی خود سرباز نزند و بدون اجازه شوهرش محل زندگی را ترک نکند نفقه به وی تعلق می گیرد. اگر مرد از پرداخت نفقه خودداری کند در صورتی که زن تا زمان صدور حکم طلاق در محل زندگی مشترک بماند و همه وظایف خود را انجام دهد، قانون مرد را محکوم به پرداخت نفقه می کند.

2. حق طلاق:

حق طلاق در کشور ایران با مرد است و حق طلاق تنها در شرایط خاص به زن داده می شود. اگر زوجه تمایل به طلاق داشته باشد، زوج می تواند حق طلاق را به وی دهد و در صورت داشتن این حق زن می تواند بدون اجازه همسر از وی طلاق بگیرد.

3. حضانت:

حضانت فرزندان یکی از مهم ترین مواردی است که در زمان طلاق پدر و مادر باید به آن رسیدگی شود، حق حضانت مطابق با قوانین به عهده پدر است و در صورتی که مادر تمایل به نگهداری از فرزند خود را داشته باشد و سن فرزندش کمتر از هفت سال باشد می تواند حضانت فرزندش را تا 7 سالگی به عهده بگیرد.

4. مهریه:

یکی دیگر از موضوعاتی که با طلاق مرتبط است، مهریه می باشد. مطابق با قوانین به محض وقوع عقد ازدواج بین زوجین، زوجه صاحب 1/2 مهریه می شود و بعد از تشکیل زندگی مشترک نیز تمام مهریه جزو حق و حقوق زن به شمار می رود. در نتیجه در زمان طلاق مرد موظف است که کلیه حق و حقوق زن را به صورت کامل بپردازد.

5. جهیزیه:

مطابق با قوانین فراهم کردن لوازم زندگی با مرد است ولی طبق روال عرف در کشور ایران دختران در زمان ورود به منزل همسر خود باید لوازمی را تحت عنوان جهیزیه با خود به همراه ببرند. در زمان طلاق اگر زن فاکتور جهیزیه را به همراه داشته باشد می تواند مطابق با آن لوازمی را که با خود به منزل شوهر برده است پس بیاورد.

6. عده:

مطابق با قوانین عده بعد از طلاق زن باید به مدت سه ماه ازدواج مجدد نکند، شایان ذکر است در برخی از انواع طلاق نظیر طلاق رجعی بعد از جاری شدن صیغه طلاق، در مدت زمان عده مرد می تواند به همسرش رجوع کند و از طلاق انصراف دهد.

مهم ترین قوانین طلاق در کشور ایران

روش های گرفتن طلاق

در قوانین کشور ایران گرفتن طلاق به سه روش زیر امکان پذیر می باشد:

1. طلاق به درخواست مرد:

مطابق با ماده 1133 قانونی مدنی، مرد می تواند با رعایت کلیه شرایطی که در قوانین ذکر شده است برای تنظیم درخواست طلاق به دادگاه مراجعه نماید. به این نکته توجه داشته باشید که مرد باید برای گرفتن طلاق از همسر خود مراحلی را طی کند. برای اخذ طلاق مرد می تواند از بهترین وکیل طلاق در زنجان کمک بگیرد که در این صورت به مشکلات موجود در پرونده در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

2. طلاق به درخواست زن:

در مواردی ممکن است زن درخواست طلاق داشته باشد که در این صورت زن باید مطابق با قوانین شرایطی را داشته باشد، در صورت داشتن شرایط لازم زن می تواند به کمک اخذ مشاوره از بهترین وکیل طلاق در زنجان به راحت ترین شکل ممکن از همسرش طلاق بگیرد.

از جمله دلایلی که بهترین وکیل طلاق در زنجان می تواند آن ها را دادخواست طلاق از طرف زن ذکر کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مطابق با ماده 1129 قوانین مدنی، اگر مرد از دادن نفقه به همسرش خودداری کند زن می تواند برای تنظیم دادخواست طلاق اقدام نماید.
 • مطابق با ماده 1130 قوانین مدنی، اگر ادامه زندگی مشترک برای زن با سختی زیادی همراه باشد و زن بتواند این مسئله را ثابت کند می تواند نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدام کند و طلاق خود را بگیرد.
 • مطابق با ماده 1029 قوانین مدنی، اگر مرد در طول زندگی مشترک خود به مدت 4 سال غیبت کامل داشته باشد، دادگاه می تواند حکم طلاق را صادر نماید.
 • اگر زن از شوهرش وکالت طلاق داشته باشد و این موضوع در سند نکاح ذکر شده باشد، زن می تواند به راحتی از شوهر خود طلاق بگیرد.

3. طلاق توافقی:

طلاق توافقی با رضایت طرفین انجام می گردد و افراد می توانند با اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی به روند کاری پرونده طلاق سرعت بیشتری ببخشند.

برای اخذ طلاق توافقی زوجین باید در سامانه ثنا ثبت نام کنند و بعد از دریافت وقت مشاوره و به پایان رساندن جلسات مشاوره در صورت عدم سازش، دادخواست مبنی بر طلاق توافقی را تنظیم نمایند. دادگاه بعد از بررسی دادخواست، وقت رسیدگی را تعیین می کند که زوجین باید در زمان مقرر در دادگاه حضور پیدا کنند و به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند.

هزینه بهترین وکیل طلاق در زنجان چقدر است؟

با توجه به اینکه طلاق در حوزه های مختلفی مطرح می گردد به همین دلیل میزان حق الوکاله وکیل با توجه به موضوع پرونده متفاوت می باشد. بدون تردید تعیین نوع طلاق می تواند میزان پیچیدگی پرونده طلاق را مشخص کند و مطابق با نوع طلاق مبلغی برای رسیدگی به پرونده تعیین شود. شایان ذکر است میزان دستمزد وکیل برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی کمتر است.

عوامل متفاوتی روی تعیین دستمزد بهترین وکیل طلاق در زنجان تاثیرگذار هستند که از مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع پرونده:

همانطور که در این مطلب ذکر شد برای گرفتن طلاق روش های مختلفی وجود دارد، به همین دلیل نوع پرونده طلاق می تواند روی میزان حق الوکاله وکیل طلاق تاثیر زیادی داشته باشد.

2. تجربه وکیل:

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی دستمزد وکیل طلاق، تجربه وی است. هر چقدر وکیل طلاق با تجربه تر باشد درصد پیروزی وی در پرونده بیشتر خواهد بود و در نتیجه میزان حق الوکاله وکیل نیز بیشتر است.

3. محل فعالیت وکیل:

محل استقرار دفتر وکیل تاثیر زیادی روی دستمزد وکیل طلاق دارد، وکلایی که در کلان شهرها دفتر وکالت دارند بدون تردید برای رسیدگی به پرونده طلاق میزان حق الوکاله بیشتری را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این تعداد پرسنل دفتر، جلسه مشاوره اولیه و… تاثیر زیادی روی میزان دستمزد وکیل دارد.

4. مرحله رسیدگی به پرونده:

مرحله رسیدگی به پرونده یکی دیگر از عواملی که در تعیین دستمزد وکیل طلاق تاثیرگذار است، مرحله رسیدگی به پرونده طلاق شامل مرحله بدوی، فرجام خواهی و تجدیدنظر خواهی می باشد که وکیل برای رسیدگی به هر یک از این مراحل طلاق، میزان حق الوکاله مشخصی را دریافت خواهد کرد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در زنجان

کلام آخر

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در زنجان باید به شرایط خود توجه داشته باشید، وکیل طلاق را بهتر است با توجه به بودجه مالی، هدف نهایی، نوع پرونده و… انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید قبل از عقد قرارداد وکالت ابتدا درباره وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید سپس نسبت به اخذ وکیل اقدام کنید. اگر وکیل طلاق تجربه و تخصص لازم را برای پیگیری پرونده طلاق نداشته باشد بدون تردید نمی تواند پرونده را به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهد در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب وکیل طلاق حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا