تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای خانواده در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

خانم آیت الهی

فائزه آیت اللهی

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09127411090
 • آدرس: زنجان میدان قائم ساختمان قائم طبقه چهارمواحد ۴۰۷

فائزه آیت اللهی کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی زنجان میدان قائم ساختمان قائم طبقه چهارم واحد ۴۰۷ ۰۹۱۲۷۴۱۱۰۹۰ همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان تخصص در پرونده های خانواده ، کیفری و ملکی

سوابق وکیل
محمود برجی

محمود برجی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09122418420
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان کلیه فعالیت های حقوقی را بر عهده دارد. ایشان در زمینه های حقوق ملکی، تجاری، مالی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت های تخصصی خوبی را دارد و روش های کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند. آقای محمود برجی یکی از بهترین وکیل ملکی در زنجان است و مردم در انجام کار حقوقی به او اعتماد و اطمینان کامل دارند.

سوابق وکیل
جواد شعوری

جواد شعوری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۲۴۹۳۷
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

وکیل پایه یک دادگستری در زنجان می باشد و سالیان زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، مالی و غیره می باشد. ایشان دارای بیان و کلامی بسیار خوب می باشد و دفاعیات کامل و بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه ارائه می دهد. آقای جواد شعوری بهترین وکیل در زنجان می باشد که تخصص و مهارت بالایی دارد.

سوابق وکیل
محمد رضا دقیقی

محمد رضا دقیقی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۷۴۳۱۷۲۹
 • آدرس: زنجان، خیابان سعدی، وسط خیابان زینبیه غربی، ساختمان هشت بهشت، طبقه۳ ، واحد۳۰۶

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و چندین سال سابقه وکالت در شهر زنجان را دارد. ایشان وکیلی صادق در کارش است و به عنوان بهترین وکیل در زنجان شناخته شده است و مشاوره های حقوقی کاربردی را به مراجعینش ارائه می دهد. آقای محمدرضا دقیقی تمام تلاشش بر این است تا پرونده های حقوقی را که بر عهده گرفته است را با نتایج مثبت همراه کند.

سوابق وکیل

دعاوی خانوادگی جزو دعاوی پیچیده به شمار می روند به همین دلیل رسیدگی به آن ها توسط افراد عادی امکان پذیر نمی باشد بنابراین برای حل و فصل این نوع دعاوی باید از وکیل خانواده کمک بگیرید. با افزایش دعاوی خانوادگی در دادگاه های زنجان امروزه تعداد وکلای خانواده در این شهر نیز افزایش پیدا کرده اند و شما می توانید با اخذ بهترین وکیل خانواده در زنجان به روند کاری پرونده خانوادگی تان رسیدگی کنید.

شایان ذکر است اغلب بهترین وکلای زنجان در زمینه دعاوی مختلف خانوادگی نظیر طلاق،نفقه و… تسلط لازم را دارند بنابراین می توانید از بهترین وکیل زنجان که تخصص و تجربه لازم را برای رسیدگی به پرونده های خانوادگی دارد مشاوره لازم را دریافت نماید. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین وکلای خانواده در تبریز خواهیم پرداخت، علاوه بر این در پایان مطلب نیز مهم ترین پارامترهای انتخاب وکیل خانواده را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در زنجان کیست؟

وکیل خانواده جزو وکلای پایه یک دادگستری محسوب می شود که به قوانین دعاوی خانوادگی تسلط لازم را دارد. وکیل خانواده به کمک دانش و حرفه ای که دارد می تواند وکالت دعاوی خانوادگی را به عهده بگیرد، علاوه بر این بهترین وکلای خانواده می توانند در دادگاه از حق و حقوق موکل خود دفاع نمایند. بهترین وکیل خانواده در زنجان باید برای حل و فصل دعاوی خانوادگی تلاش لازم را داشته باشد و کلیه اقدامات لازم را برای کسب نتیجه موفقیت آمیز انجام دهد.

با توجه به اینکه دعاوی خانوادگی باعث ایجاد تنش بین زوجین می شوند به همین دلیل وجود یک وکیل باتجربه لازم است تا بتواند بین زوجین صلح و سازش لازم را ایجاد نماید.

مهم ترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

وکیل خانواده مانند بهترین وکیل طلاق در زنجان دارای وظایفی است که باید به آن عمل کند. از مهم ترین وظایف وکیل خانواده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهم ترین وظایف وکیل خانواده چیست؟

 1. داشتن تلاش لازم جهت اجرای عدالت
 2. انجام اقدامات مورد نیاز برای پیروزی پرونده
 3. دفاع از حق و حقوق موکل
 4. پیگیری پرونده
 5. گزارش روند کاری پرونده به موکل
 6. حفظ اسرار موکل
 7. حضور در جلسات دادگاه برای پیگیری پرونده
 8. تنظیم لایحه ها، قراردادها و نامه های مورد نیاز برای حل و فصل دعاوی
 9. انجام کلیه امور قضایی و حقوقی موکل
 10. نگهداری و جمع آوری مستندات مورد نیاز
 11. جمع آوری ادله و مدارک مورد نیاز برای دفاع از حق و حقوق موکل
 12. برقراری صلح و سازش بین زوجین
 13. حضور در دادگاه به عنوان نمایندگی قانونی موکل
 14. ارائه مشاوره حقوقی و خصوصی به موکل

بهترین وکیل خانواده در زنجان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قبل از انتخاب وکیل خانواده باید به ویژگی های اخلاقی وی توجه داشته باشید و در صورتی که وکیل ویژگی های اخلاقی زیر را داشته باشد نسبت به تنظیم قرارداد وکالت اقدام کنید:

1. تخصص و تجربه لازم: 

وکیل باید دارای تجربه و تخصص لازم باشد تا بتواند موکل خود را در جلسات دادگاه همراهی کند، علاوه بر این فقدان تخصص در وکالت باعث رساندن آسیب و ضررهای مالی زیادی به موکل می شود. داشتن تجربه لازم برای رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد بنابراین بهتر است وکیل باتجربه ای را انتخاب کنید تا بتواند در مدت زمان کمتری به پرونده رسیدگی کند، همچنین قبل از انتخاب وکیل باید درصد موفقیت وی را در پرونده های قبلی مورد ارزیابی قرار دهید.

2. تعهد:

وکیل باید تعهد لازم را به موکل خود داشته باشد، در صورتی که وکیل هیچ تعهدی نداشته باشد همین مسئله باعث ایجاد شکست در جلسه دادگاه می گردد.

3. صداقت:

وکیل باید صداقت لازم را برای پیگیری پرونده داشته باشد، پرونده هایی که به دلیل نداشتن صداقت شکست می خورند باعث رساندن ضرر و زیان به موکل می شوند.

4. انصاف:

انصاف وکیل یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های وی می باشد و در صورتی که وکیل انصاف لازم را نداشته باشد موکل متوجه ضررهای هنگفتی خواهد شد.

5. به روز شدن دانش حقوقی وکیل:

با توجه به اینکه علم حقوق همواره در حال تغییر و تحول می باشد، بنابراین وکیل باید دانش حقوقی خود را به روز کند تا بتواند به کمک قوانین و اصطلاحات حقوقی به پرونده رسیدگی کند و به موکل خود مشاوره لازم را دهد.

6. داشتن فن بیان قوی:

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های وکیل داشتن فن بیان قوی است، در صورتی که وکیل دارای فن بیان قوی باشد می تواند از موکل خود بهترین دفاع را در جلسه دادگاه داشته باشد.

7. قابل اعتماد بودن:

وکیل باید قابل اعتماد و رازدار باشد و از قرار دادن اطلاعات موکل خود در اختیار دیگران خودداری نماید.

چگونه بهترین وکیل خانواده را در زنجان پیدا کنم؟

با اخذ بهترین وکیل می توانید نتیجه مطلوبی را برای دعاوی خانوادگی رقم بزنید، در صورتی که وکیل وظایف خود را به صورت تمام و کمال انجام دهد از ضایع شدن حق و حقوق موکل خود جلوگیری خواهد کرد. برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در زنجان می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

1.جستجو در اینترنت:

یکی از ساده ترین روش ها برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در زنجان، جستجو در وب سایت های معتبر است. امروزه وب سایت های زیادی اقدام به جمع آوری اطلاعات وکلای خانواده کرده اند، شما می توانید با مراجعه به این وب سایت ها به اطلاعات وکلای خانواده دسترسی پیدا کنید و در نتیجه بهترین وکیل را برای رسیدگی و پیگیری پرونده تان انتخاب نمایید. قبل از عقد قرارداد با وکیل خانواده باید اطلاعاتی را که برای وی در وب سایت درج شده است با دقت زیادی مطالعه کنید در این صورت می توانید از بین وکلای مختلف، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید.

مستر وکیل یکی از معتبرترین وب سایت ها در زمینه معرفی بهترین وکلای خانواده در زنجان می باشد، شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما اطلاعات جامع و کاملی را از میزان تخصص وکیل، مدرک دانشگاهی، سابقه وکالت و… بدست آورید سپس اقدام به تصمیم گیری برای انتخاب وکیل نمایید.

2. مراجعه به دفتر حقوقی یا موسسه حقوقی:

یکی دیگر از انواع روش ها برای پیدا کردن وکیل خانواده مراجعه به موسسه حقوقی یا دفتر وکالت است، در صورتی که تمایل دارید بهترین وکیل را برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی بگیرید بهتر است به موسسه حقوقی معتبری مراجعه کنید. کارشناسان موسسه حقوقی می توانند به شما برای پیدا کردن وکیل با تجربه و متخصص مشاوره لازم را دهند.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که بعد از پیدا کردن وکیل بهتر است از وی بخواهید زمانی مناسب را برای ارائه مشاوره به شما انتخاب نماید، در جلسه مشاوره می توانید کلیه سوالات خود را از وکیل بپرسید و وکیل را از نظر توانایی، صداقت، تخصص، تجربه کاری و… مورد ارزیابی قرار دهید سپس اقدام به عقد قرارداد وکالت نمایید.

نحوه پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در زنجان

انواع دعاوی خانوادگی

انواع دعاوی خانوادگی که در دادگاه خانواده به آن ها رسیدگی می شود عبارتند از:

 1. نامزدی و خسارت های ناشی از بر هم زدن نامزدی
 2. نکاح موقت
 3. نکاح دائم
 4. شروط ضمن عقد
 5. ازدواج مجدد
 6. مهریه
 7. جهزیه
 8. نفقه
 9. اجرت المثل
 10. نشوز و تمکین
 11. طلاق و رجوع از طلاق
 12. حضانت فرزند
 13. حق ملاقات فرزند
 14. نسب
 15. رشد و حجر
 16. اهدای جنین
 17. تغییر جنسیت و…

لزوم انجام مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

انجام مشاوره حقوقی با وکیل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و از مهم ترین دلایل انجام مشاوره با بهترین وکیل خانواده در زنجان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. اقدام به موقع:

در دعاوی خانوادگی داشتن سرعت العمل و اقدام به موقع از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، با انجام مشاوره حقوقی با بهترین وکلا می توانید راهکارهای مناسبی را برای پیگیری پرونده دریافت کنید. به عنوان مثال ممکن است شما با همسر خود اختلافاتی را داشته باشد و ایشان با انگیزه فرار از دین، اموال و دارایی های خود را به فرد دیگری منتقل کند که در این صورت با اخذ مشاوره حقوقی از وکیل خانواده می توانید اقداماتی را برای پیشگیری از این کار وی انجام دهید.

2. جمع آوری ادله کافی:

در دعاوی خانوادگی طرفین پرونده زن و شوهر هستند و با توجه به اینکه زوجین در یک منزل سکونت دارند به همین دلیل از بین بردن اسناد و ادله به راحتی امکان پذیر است. در این حالت می توان با اخذ مشاوره حقوقی از وکیل خانواده از ادله محافظت کرد.

پارامترهای انتخاب وکیل خانواده

در زمان انتخاب وکیل خانواده پارامترهای زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. وکیل باید دارای حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق یا فقه باشد.
 2. وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی خانوادگی انتخاب کنید که دارای پروانه وکالت معتبر باشد.
 3. وکیل باید دارای سابقه طولانی در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی مختلف باشد.
 4. وکیل باید به اشراف کامل را به قوانین حقوقی داشته باشد تا بتواند برای رسیدگی به دعاوی حقوقی از قوانین برای ارائه بهترین راهکار استفاده کند.
 5. وکیلی را برای رسیدگی به دعاوی حقوقی انتخاب کنید که دارای درصد موفقیت بالایی در پرونده های پیشین متشابه باشد.
 6. وکیل باید دارای فن بیان بسیار قوی باشد تا بتواند جلسات دادگاه را به خوبی مدیریت نماید.
 7. وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که دارای حس مسئولیت و دلسوزی باشد و بدون توجه به منافع خود به پرونده شما رسیدگی کند.
 8. جنسیت و سن وکیل تاثیری بر روند کاری پرونده نخواهد داشت بنابراین بهتر است در زمان انتخاب وکیل جنسیت و سن وی را ملاک قرار ندهید.

وکیل خانواده باید چه شرایطی داشته باشد؟

از مهم ترین شرایطی که بهترین وکیل خانواده در زنجان باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید دارای مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد باشد در رشته حقوق یا فقه و حقوق باشد.
 2. وکیل باید در آزمون وکالت نمره قبولی را کسب کرده باشد.
 3. وکیل باید در دوره دو ساله کارآموزی وکالت شرکت کرده باشد.
 4. صلاحیت بهترین وکیل خانواده در زنجان باید از نظر مذهبی، اخلاقی و علمی تایید شود.
 5. وکیل باید در آزمون های تشریحی و مصاحبه های علمی شرکت کرده باشد و نمره قبولی را کسب کرده باشد.

دستمزد و هزینه وکیل خانواده چقدر است؟

تعیین دستمزد وکیل به عواملی نظیر موضوع پرونده، پیچیدگی پرونده، تخصص و تجربه وکیل، میزان تحصیلات وکیل، محل رسیدگی به پرونده و… بستگی دارد. برخی اوقات ممکن است فرد چندین پرونده در دادگاه داشته باشد که در این صورت باید هزینه بیشتری را برای حق الوکاله وکیل پرداخت نماید. علاوه بر این برخی از وکلا، حق الوکاله خود را در چندین قسط دریافت می کنند و اگر شما توانایی پرداخت حق الوکاله را به صورت یکجا ندارید می توانید از وکیل درخواست نمایید که دستمزد خود را به صورت قسطی دریافت نماید.

بررسی میزان دستمزد بهترین وکیل خانواده در زنجان

کلام آخر

یکی از بیشتر دعاوی که در دادگاه زنجان به آن رسیدگی می شود، دعاوی خانوادگی است، بنابراین وکلایی در شهر زنجان وجود دارند که به این نوع پرونده ها رسیدگی می کنند و همواره در تلاش هستند که پرونده را به سمت رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهند. با توجه به اینکه پرونده های خانوادگی دارای حساسیت بسیار بالایی هستند به همین دلیل باید برای پیگیری و رسیدگی این پرونده ها از بهترین وکیل خانواده در زنجان کمک بگیرید. وکیل در پرونده های خانوادگی نقش بسیار پر رنگی را دارد و می تواند با تکیه بر دانش و تخصص خود مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل نماید و به موکلش برای رسیدن به آرامش کمک زیادی کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا