تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای ملکی در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

مرجان فیروزبخت

مرجان فیروزبخت

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: ۰۹۰۲۴۴۱۹۸۰۴
 • آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد36

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان فعالیت حقوقی خود را دارد. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در بانک کشاورزی، ملی، اداره شیلات و آبزیان، صندوق مهر امام رضا و شرکت های معتبر دیگری فعالیت داشته است و سوابق بسیار درخشانی داشته و موفق شده است تا به عنوان بهترین وکیل در زنجان توسط مردم شناخته شود.

سوابق وکیل
محمود برجی

محمود برجی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09122418420
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پردیس، طبقه دوم، پلاک 237، واحد 4

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در شهر زنجان کلیه فعالیت های حقوقی را بر عهده دارد. ایشان در زمینه های حقوق ملکی، تجاری، مالی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره فعالیت های تخصصی خوبی را دارد و روش های کاربردی را به موکلینش ارائه می دهد و به آن ها کمک می کند. آقای محمود برجی یکی از بهترین وکیل ملکی در زنجان است و مردم در انجام کار حقوقی به او اعتماد و اطمینان کامل دارند.

سوابق وکیل
جواد شعوری

جواد شعوری

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۲۴۹۳۷
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، روبروی کوچه پرستار

وکیل پایه یک دادگستری در زنجان می باشد و سالیان زیادی است که در این شهر مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله ملکی، خانواده، طلاق، کیفری، مالی و غیره می باشد. ایشان دارای بیان و کلامی بسیار خوب می باشد و دفاعیات کامل و بسیار خوبی را از موکلینش در دادگاه ارائه می دهد. آقای جواد شعوری بهترین وکیل در زنجان می باشد که تخصص و مهارت بالایی دارد.

سوابق وکیل
محمد باقر مهدیون

محمد باقر مهدیون

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی
 • شماره تماس: 09122418488
 • آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

وکیل پایه یک دادگستری استان زنجان است و سالیان زیادی در این شهر مشغول به فعالیت حقوقی است و در تلاش است تا بتواند وظیفه وکالتی اش را به بهترین نحو انجام دهد. ایشان به عنوان بهترین وکیل ملکی در زنجان معرفی گردیده است و در کار وکالتی خود بسیار حرفه ای عمل می کند. آقای محمد باقر مهدیون دارای اطلاعات به روز حقوقی می باشد و مشاوره های کاربردی و اصولی بسیار خوبی را به مخاطبینش ارائه می دهد.

سوابق وکیل

مطابق با قانون افراد می توانند شخص دیگری را به عنوان نماینده قانونی خود معرفی نمایند تا  آن فرد به امور حقوقی شان رسیدگی کند که در این صورت عقد وکالت شکل خواهد گرفت. امروزه وکلا در زمینه دعاوی مختلف کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و… خدمات خود را ارائه می دهند و شما می توانید برای پیگیری این نوع دعاوی از بهترین وکیل زنجان که تخصص لازم را دارد مشاوره بگیرید.

دعاوی ملکی یکی از پیچیده ترین انواع دعاوی به شمار می روند بنابراین بهتر است برای پیگیری این نوع دعاوی از بهترین وکیل ملکی در زنجان کمک بگیرید. وکیل ملکی با تخصص و مهارتی که دارد می تواند پرونده شما را در مسیری صحیح هدایت کند و نتیجه رضایت بخشی را برایتان رقم بزند. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکلای ملکی در زنجان بپردازیم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید در زمینه انتخاب بهترین وکیل ملکی تصمیم گیری بهتری را داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در زنجان کیست؟

وکیل ملکی باید تخصص لازم را در زمینه انواع دعاوی ملکی داشته باشد تا بتواند مشکلات موجود در پرونده را در سریع ترین زمان ممکن و با دقت بسیار زیاد حل نماید، علاوه بر این بهترین وکلای ملکی دارای پروانه وکالت از کانون وکلا هستند و تحصیلات دانشگاهی معتبری دارند. وکیل ملکی با داشتن اطلاعات لازم می تواند به موکلان خود بهترین مشاوره و راهکار را ارائه دهد، به همین دلیل اخذ وکیل ملکی دارای مزایای زیادی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل ملکی بر کلیه قوانین ملکی اشراف دارد و همه تبصره ها و پیچیدگی ها را به خوبی می شناسد.
 2. بهترین وکیل ملکی در زنجان می تواند در سریع ترین زمان ممکن به دعاوی ملکی رسیدگی کند.
 3. با اخذ بهترین وکلای ملکی در زنجان در هزینه های شما صرفه جویی می شود.
 4. بهترین وکیل ملکی در زنجان باعث صرفه جویی در زمان نیز می شود.
 5. با اخذ وکیل ملک و املاک ریسک شکست در مراحل مختلف پرونده بسیار پایین می آید.

بهترین وکیل ملکی در زنجان کیست؟

وکیل ملکی به چه پرونده هایی می تواند رسیدگی نماید؟

وکیل ملکی به پرونده ها و مشکلات ملکی در سه حوزه زیر رسیدگی می کند:

1. پرونده های ملکی حقوقی:

این نوع پرونده ها در زمینه اخذ حقوق مالی مطرح می گردند و در این نوع پرونده ها شما با هیچ نوع جرمی مواجهه نخواهید بود و فقط سر یک ملک ادعاهای مختلفی مطرح می شوند که این نوع ادعاها باعث شکل گیری یک دعاوی در دادگاه می گردند. از مهم ترین دعاوی ملکی حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرونده خلع ید
 • پرونده تخلیه ید
 • اخذ به شفعه
 • رفع تصرف عدوانی
 • رفع ممانعت و…

2. پرونده های ملکی کیفری:

دعاوی ملکی کیفری جزو جرایم کیفری به شمار می روند که در قوانین مجازات اسلامی از آن ها نام برده شده است، برای رسیدگی به این نوع دعاوی می توانید از بهترین وکیل کیفری در زنجان کمک بگیرید. از مهم ترین دعاوی ملکی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال ملک غیر
 • فروش ملک غیر
 • جعل سند ملکی
 • انجام جرم در ملک و…

3. پرونده های ملکی ثبتی:

دعاوی ملکی ثبتی نیز در حوزه ملکی ایجاد می شوند، این نوع دعاوی با دو نوع دیگر دعاوی می تواند ارتباط بسیار نزدیکی داشته باشد. ممکن است شما در دعاوی ملکی هیچ طرفی نداشته باشید و صرفا قصد اخذ اسناد رسمی مربوط به املاک خود را داشته باشید که در این صورت می توانید از بهترین وکیل ملکی در زنجان کمک بگیرید.

از مهم ترین دعاوی ملکی ثبتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی مربوط به ابطال سند معامله معارض
 • دعاوی توقیف عملیات اجرایی
 • دعاوی مربوط به ابطال سند رسمی
 • دعاوی مربوط به ابطال مراحل ثبتی و…

بهترین وکیل ملکی در زنجان چه خدماتی را ارائه می دهد؟

از مهم ترین خدماتی که وکیل ملکی به موکلان خود ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. مشاوره حقوقی:

اگر شما در مورد پرونده ملکی تان سوالاتی دارید، می توانید از بهترین وکیل ملکی در زنجان، مشاوره لازم را بگیرید. مشاوره حقوقی ملکی می تواند در زمینه های مختلف نظیر انعقاد قرارداد، ثبت سند و… باشد.

2. تنظیم قرارداد:

زمانی که قرارداد ملکی را می بندید باید به این نکته توجه داشته باشید که وجود یک بند ساده در قرارداد می تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شما شود، بنابراین بهتر است برای تنظیم قرارداد وکالت از وکیل ملکی مشاوره لازم را بگیرید.

3. حل و فصل مشکلات موجود در پرونده:

حل و فصل مشکلات موجود در دعاوی ملکی در بیشتر مواقع خارج از کنترل ما می باشد به همین دلیل بهتر است برای حل این نوع دعاوی از وکیل با تجربه ای کمک بگیرید، در صورتی که وکیل دارای تخصص لازم باشد بدون تردید درصد موفقیت شما برای رسیدگی به مشکلات پرونده بیشتر خواهد بود.

4. حل مشکلات ثبتی ملکی:

ممکن است شما در اداره ثبت اسناد برای اخذ سند رسمی یا سند مالکیت، مشخص نمودن محدوده ملک و املاک و… به مشکلات زیادی بربخورید که در این صورت وکیل می تواند مشکلات موجود در پرونده تان را در سریع ترین زمان ممکن حل کند.

5. دفاع از حق و حقوق شما در مراجع قضایی مختلف:

وکیل ملکی می تواند به نیابت از موکل خود در جلسه دادگاه حاضر شود و از حق و حقوق وی دفاع کند. وکیل باید در زمان انجام دفاع از موکل خود همه تلاش خود را به کار بگیرد تا از ضایع شدن حق و حقوق وی جلوگیری کند.

6. پیشگیری از بروز ضرر و زیان احتمالی:

اگر پیگیری پرونده ملکی را بدون کمک وکیل انجام دهید به دلیل پیچیدگی های زیادی که این پرونده دارد ممکن است برخی از مراحل را به اشتباه پیش ببرید و در نتیجه دچار ضرر و زیان مالی زیادی شوید. وکیل ملکی می تواند با ارائه مشاوره و راهکارهای لازم به شما از بروز هرگونه ضرر و زیان مالی جلوگیری نماید.

7. تنظیم لایحه و دادخواست:

بهترین وکیل ملکی در زنجان می تواند برای تنظیم دادخواست و لایحه به شما کمک کند، با توجه به اینکه تنظیم لایحه و دادخواست کار نسبتا دشواری می باشد به همین دلیل بهتر است برای انجام این امور از وکیل مجرب کمک بگیرید.

بررسی خدمات بهترین وکیل ملکی در زنجان

وکیل ملکی چه تخصصی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل ملکی در زنجان باید دارای تخصص های زیر باشد:

 1. وکیل ملکی باید به نحوه تفکر قضات آشنا باشد تا بتواند بهترین راهکار را برای حل دعاوی ملکی به موکل خود ارائه دهد.
 2. وکیل باید با نحوه تنظیم لایحه آشنایی کامل را داشته باشد و در زمینه تنظیم طرح دعاوی مهارت لازم را داشته باشد.
 3. وکیل ملکی باید بتواند در دادگاه از حق و حقوق موکل خود دفاع کند.
 4. وکیل ملکی باید با قوانین ملکی آشنایی لازم را داشته باشد تا بتواند از آن ها برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده استفاده کند.

بهترین وکیل ملکی در زنجان باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهم ترین ویژگی های وکیل ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وقت شناسی
 2. داشتن تخصص و دانش ملکی
 3. داشتن تعهد و حس مسئولیت نسبت به پیگیری پرونده
 4. رازداری
 5. داشتن صداقت لازم

چگونه بهترین وکیل ملکی در زنجان را انتخاب کنیم؟

روش های مختلفی برای پیدا کردن وکیل ملکی وجود دارد که شما می توانید به کمک این روش ها بهترین وکیل را برای رسیدگی به دعاوی ملکی انتخاب کنید. از انواع روش های کاربردی برای پیدا کردن وکیل ملکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. جستجو وکیل ملکی در وب سایت های معتبر:

یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن وکیل ملکی، مراجعه به وب سایت های معتبر نظیر مستر وکیل است. در این وب سایت ها اطلاعات کاملی در مورد وکلای ملکی درج شده است و شما می توانید با مطالعه اطلاعات وکیل در زمینه انتخاب وی تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

2. انجام تحقیقات لازم:

قبل از انتخاب وکیل و تنظیم قرارداد وکالت بهتر است تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید. در صورت تمایل می توانید از آشنایان و دوستان خود که تجربه اخذ مشاوره از وکیل ملکی را دارند کمک بگیرید، این افراد می توانند در این زمینه به شما کمک بیشتری کنند و اطلاعات مورد نیاز درباره وکیل را در اختیارتان قرار دهند.

3. مراجعه به موسسات حقوقی:

امروزه موسسه های حقوقی برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در زنجان مشاوره لازم را به مشتریان خود می دهند، علاوه بر این در موسسات حقوقی بهترین وکلای ملکی مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید با مراجعه به این موسسات از آن ها بخواهید تا بهترین وکلا را برای رسیدگی به دعاوی ملکی به شما عزیزان معرفی نمایند.

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل ملکی در زنجان

اگر تمایل دارید وکیل متخصص و ماهری را برای پیگیری پرونده ملکی انتخاب کنید باید در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در زنجان پارامترهای زیر را مد نظر داشته باشید:

1. تخصص وکیل:

در زمان انتخاب وکیل باید به میزان تخصص وی توجه داشته باشید، بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که به قوانین و مقررات ملکی تسلط لازم را دارد.

2. تجربه و سابقه وکیل:

وکیل ملکی باید تجربه و سابقه لازم را برای رسیدگی به انواع دعاوی ملکی داشته باشد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن به پرونده رسیدگی کند. در نتیجه در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در زنجان باید میزان تجربه و سابقه وکیل را مورد بررسی قرار دهید.

3. سرعت و دقت بالا:

وکیل باید بتواند با سرعت و دقت زیادی به دعاوی ملکی رسیدگی کند.

4. میزان حق الوکاله وکیل:

در زمان انتخاب وکیل باید به میزان حق الوکاله وی توجه داشته باشید و وکیلی را برای رسیدگی و پیگیری پرونده ملکی خود انتخاب کنید که میزان حق الوکاله وی با میزان بودجه شما مطابقت و همخوانی داشته باشد. شایان ذکر است میزان حق الوکاله وکیل با توجه به نوع پرونده، مدت زمان لازم برای رسیدگی به پرونده، تخصص و تجربه وکیل و… متفاوت است.

مزایای اخذ بهترین وکیل ملکی چیست؟

از مهم ترین مزیت های اخذ بهترین وکلای ملکی در زنجان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. افزایش شانس موفقیت در جلسات دادگاه:

استفاده از خدمات وکیل ملکی می‌تواند شانس موفقیت موکل را در دادگاه افزایش دهد به همین دلیل بهتر است رسیدگی و پیگیری پرونده ملکی را به بهترین وکلای ملکی در زنجان بسپارید.

2. صرفه جویی در زمان و هزینه ها:

وکیل ملکی با استفاده از تجربه و دانش خود می تواند به روند کاری پرونده های ملکی سرعت بیشتری ببخشد در نتیجه در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود.

3. تضمین اخذ حق و حقوق موکل:

وکیل ملکی با تسلط بر قوانین می تواند در دادگاه از حق و حقوق موکل خود به بهترین شکل ممکن دفاع کند.

4. حل اختلافات و مشکلات موجود در پرونده:

وکیل ملکی می تواند با توجه به قوانین بهترین راهکار را برای حل اختلافات و مشکلات موجود در پرونده به موکل خود ارائه دهد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در زنجان

کلام آخر

ملک یکی از مهم ترین دارایی ها هر فردی به شمار می رود به همین دلیل حفظ و نگهداری املاک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اشخاص در صورت مواجهه با اختلافات ملکی دچار استرس زیادی می شوند به همین دلیل بهتر است برای حل و فصل مشکلات و اختلافات ملکی و احقاق حق و حقوق خود از بهترین وکیل ملکی در زنجان کمک بگیرند، زیرا بهترین وکیل ملکی با تکیه بر دانش و تخصص خود می تواند بهترین راهکارها و مشاوره را به موکلان خود ارائه دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا