تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کیفری در زنجان ⚖️【آپدیت 1403】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

دعاوی کیفری دارای پیچیدگی های زیادی هستند به همین دلیل به این نوع پرونده ها فردی باید رسیدگی کند که جدیت و تلاش بیشتری داشته باشد و از پیگیری منظم پرونده سرباز نزند، یکی از بهترین روش ها برای پیگیری پرونده های کیفری اخذ بهترین وکیل زنجان است، همواره به این نکته توجه داشته باشید که رسیدگی به پرونده کیفری را باید وکیلی قبول کند که تسلط لازم را به قوانین کیفری داشته باشد، در این صورت وکیل می تواند از موکل خود بهترین دفاع را داشته باشد. در نتیجه بهتر است از اخذ بهترین وکیل کیفری در زنجان غافل نشوید و وکیلی را برای پیگیری پرونده تان انتخاب کنید که صبور، باتجربه، منظم و منصف باشد.

بهترین وکیل کیفری در زنجان می تواند با دانش و تخصصی که دارد در سریع ترین زمان ممکن مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل نماید و به موکل خود راهکارها و مشاوره لازم را دهد. اگر به دنبال بهترین وکلای کیفری در زنجان هستید به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید، زیرا در این مطلب ما لیستی از بهترین وکلای کیفری متخصص و حرفه ای شهر زنجان را گردآوری کرده ایم.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کیفری در زنجان کیست؟

وکیل کیفری به وکیل پایه یک دادگستری اطلاق می شود که دارای پروانه وکالت و مدرک تحصیلی معتبر می باشد. بهترین وکلای کیفری درباره کلیه قوانین جزایی و کیفری نظیر قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری و قانون آیین دادرسی دادگاه های عمومی و انقلاب اطلاعات لازم را دارند. در واقع بهترین وکیل کیفری در زنجان باید بتواند مانند بهترین وکیل خانواده در زنجان و بهترین وکیل ملکی در زنجان از موکل خود در جلسه دادگاه بهترین دفاع را انجام دهد.

نحوه تنظیم شکایت کیفری توسط وکیل

برای تنظیم شکوائیه بهتر است از وکیل کیفری کمک بگیرید زیرا وکیل می تواند با تجربه و تسلطی که دارد شکایت نامه کیفری حرفه ای تری را برای شما تنظیم نماید. در زمان تنظیم شکوائیه باید اطلاعات زیر را با دقت زیادی در فرم شکوائیه وارد کنید:

 1. ثبت کلیه مشخصات فردی شاکی
 2. ثبت آدرس محل سکونت شاکی
 3. ثبت مشخصات متهم یا متهمان جرم به همراه آدرس آن ها
 4. نحوه رخداد جرم
 5. زمان و مکان دقیق انجام جرم
 6. ثبت نظریه شاهدان ماجرا
 7. ثبت اطلاعات فردی شاهدان ماجرا
 8. اعلام ضرر و زیان وارده به شاکی

نحوه تنظیم شکایت کیفری توسط وکیل کیفری

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در زنجان چیست؟

از مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل کیفری باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل کیفری باید علم و دانش کافی را برای رسیدگی به پرونده های کیفری و انواع جرایم کیفری داشته باشد.
 2. وکیل کیفری باید تحصیلات لازم را برای پیگیری پرونده های کیفری داشته باشد و دائما اطلاعات خود را به روز کند.
 3. وکیل باید دارای پروانه وکالت از کانون وکلا و قوه قضائیه باشد تا به وی اجازه دفاع از موکل در جلسات دادگاه داده شود.
 4. وکیل باید رازدار باشد و از قرار دادن اسرار موکل خود در اختیار سایر افراد خودداری نماید.
 5. وکیل کیفری نباید مصلحت موکل خود را با منافعی که می تواند داشته باشد معامله کند.
 6. وکیل باید وقت شناس باشد و توانایی حل و فصل مشکلات موجود در پرونده را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشد، در صورتی که وکیل وقت نباشد بدون تردید در حین دادرسی با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.
 7. وکیل باید اطلاعات لازم را درباره پزشکی قانونی داشته باشد تا بتواند خطاها و ایرادهای احتمالی پزشکی قانونی را رفع نماید و پروسه هایی که با این نهاد مرتبط هستند را به آسانی طی کند.

مزایای اخذ بهترین وکیل کیفری در زنجان چیست؟

از مهم ترین مزایای اخذ وکیل کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل کیفری از کلیه مواد قانونی آگاه می باشد و با تجربه و سابقه ای که دارد می تواند بهترین دفاعیه را از موکل خود داشته باشد.
 2. وکیل کیفری می تواند برای تنظیم دادخواست کیفری، تنظیم لایحه ها و… به موکل خود کمک زیادی کند.
 3. بهترین وکیل کیفری در زنجان پس از صدور رای نهایی می تواند درخواست تجدیدنظر در حکم را به دادگاه ارائه دهد.
 4. امکان طرح دعاوی کیفری فقط یک بار در جلسه دادگاه وجود دارد، به همین دلیل در صورتی که وکیل تصمیم اشتباهی بگیرد ممکن است حق موکل خود را ضایع کند، در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب وکیل کیفری توجه و حساسیت لازم را به خرج دهید.

تعهدات بهترین وکیل کیفری در زنجان به موکل خود چیست؟

از مهم ترین وظایف و تعهداتی که وکیل کیفری باید در طی فرآیند دادرسی داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. طرح دعاوی:

بهترین وکیل کیفری در زنجان می تواند به نمایندگی از موکل خود، طرح دعاوی کیفری را در دادگاه قضایی مطرح نماید.

2. دفاع از حق و حقوق متهم:

وکیل مسئولیت دفاع از متهم را در جلسات دادگاه به عهده دارد، بهترین وکیل کیفری باید برای دفاع از متهم مدارک و شواهد لازم را به دادگاه ارائه دهد.

3. حضور مدام در جلسات دادگاه:

یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکلای کیفری در زنجان، حضور به موقع در جلسات دادگاه جهت انجام دفاع از حق و حقوق موکل می باشد.

4. انجام مذاکره با طرفین دعاوی:

وکیل کیفری برای رسیدن به توافق و سازش باید توانایی انجام مذاکره با طرف مقابل دعاوی را داشته باشد.

5. نظارت بر روند دادرسی پرونده:

وکیل کیفری باید توانایی نظارت بر روند دادرسی پرونده را داشته باشد.

تعهدات بهترین وکیل کیفری در زنجان به موکل خود

لزوم اخذ وکیل کیفری چیست؟

هر شخصی که به دلیل وقوع جرایم کیفری دچار زیان و ضرر شده باشد این حق را دارد که به کمک قانون اقدام به دادخواهی کند. قانون گذار نیز با وضع آیین دادرسی کیفری این امکان را برای متهمان ایجاد کرده است که از طریق شکایت از حق و حقوق خود دفاع نمایند، علاوه بر این متهم مطابق با قوانین می تواند از خدمات بهترین وکیل کیفری در زنجان برای احقاق حق و حقوق خود بهره مند شود. شایان ذکر است، اشخاصی که در اثر جرم دچار آسیب های روحی، مالی و جسمی زیادی شده اند می توانند با اخذ بهترین وکیل کیفری در زنجان نسبت به تنظیم شکوائیه اقدام نمایند.

با توجه به اینکه برای متهمان دعاوی کیفری مجازات های بسیار سنگینی در نظر گرفته می شود و این نوع جرایم از پیچیدگی زیادی برخوردار هستند به همین دلیل وکالت این نوع دعاوی را باید فردی پذیرش کند که در مورد روند کاری پرونده و قوانین آن اطلاعات لازم را دارد. شایان ذکر است در صورت انجام کوچک ترین خطا یا سهل انگاری ممکن است مجازات بسیار سنگین و غیر قابل جبرانی برای متهم در نظر گرفته می شود، در نتیجه بهتر است متهمان دعاوی کیفری از اخذ وکیل کیفری باتجربه و متخصص غافل نشوند.

بهترین وکیل کیفری در زنجان برای دفاع از موکل خود چه اقداماتی را انجام دهد؟

از مهم ترین اقداماتی که وکیل کیفری می تواند برای دفاع از موکل خود انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تشکیل اولین جلسه مشاوره و صحبت با موکل
 2. ارائه بهترین راهکارها به موکل از طریق بررسی دقیق پرونده
 3. انجام توافقات لازم بین موکل و وکیل برای تعیین حق الوکاله و…
 4. مشخص نمودن نحوه دفاع از موکل از طریق بررسی دقیق پرونده
 5. دفاع از متهم پرونده در دادسرا
 6. جلب رضایت شاکی پرونده
 7. اعلام اعتراض نسبت به کلیه قرارهای صادره از دادسرا
 8. دفاع از حق و حقوق متهم در جلسات دادگاه
 9. اعتراض به حکم نهایی دادگاه
 10. رسیدگی به حق و حقوق متهم در مرحله تجدیدنظر
 11. نظارت بر رعایت حق و حقوق موکل در اجرای حکم صادره

بررسی انواع دعاوی کیفری

دعاوی کیفری دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه این مطلب لیستی از مهم ترین دعاوی کیفری را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. از مهم ترین دعاوی کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جعل امضاء
 2. سرقت
 3. قتل عمد
 4. قتل غیر عمد
 5. آدم ربایی
 6. تهدید
 7. ضرب و جرح
 8. کلاهبرداری
 9. جرائم پزشکی
 10. افترا
 11. خیانت در امانت
 12. مزاحمت تلفنی
 13. روابط نامشروع
 14. فحاشی و توهین
 15. سرقت مسلحانه
 16. جعل اسناد و…

پارامترهای انتخاب بهترین وکیل کیفری

در زمان انتخاب وکیل کیفری نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. بهترین وکیل کیفری در زنجان باید دارای دانش حقوقی لازم باشد تا بتواند به پرونده رسیدگی کند بنابراین در زمان انتخاب وکیل به میزان دانش و اطلاعات وی توجه داشته باشید.
 2. وکیل باید دانش خود را همواره به روز نگه دارد تا بتواند از موکل خود بهترین دفاع را در جلسه دادگاه داشته باشد، بنابراین بهتر است شما وکیلی را انتخاب کنید که درصد موفقیت وی در پرونده های کیفری که در گذشته وکالت آن ها را به عهده گرفته است بالا باشد.
 3. وکیل کیفری را برای انجام وکالت انتخاب نمایید که تحصیلات خود را در دانشگاه های مطرح کشور به پایان رسانده باشد، زیرا برای وکالت پرونده های کیفری وکیل باید دانش و اطلاعات لازم را داشته باشد.
 4. بعد از انتخاب وکیل بهتر است ملاقات حضوری با وی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات لازم را در مورد جزئیات دعاوی در اختیار وی قرار دهید. علاوه بر این در جلسه مشاوره حضوری شما می توانید تا حدودی مهارت ها و توانایی وکیل را مورد ارزیابی قرار دهید.
 5. در زمان انتخاب وکیل به میزان تخصص وی توجه داشته باشید و تخصص وکیل را مورد ارزیابی دقیق قرار دهید.
 6. وکیل باید حسن اخلاق داشته باشد و با موکل خود به درستی رفتار کند، علاوه بر این وکیل باید به کلیه خواسته های موکل خود احترام بگذارد.
 7. در زمان انتخاب وکیل باید به فن بیان وی توجه داشته باشید، فن بیان خوب یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که وکیل کیفری باید داشته باشد. وکیلی که دارای فن بیان بالا است می تواند با زبانی گیرا و شیوا از حق و حقوق موکل خود در جلسات دادگاه دفاع کند.
 8. در زمان انتخاب بهترین وکیل کیفری در زنجان به جنسیت یا سن وکیل توجه زیادی نداشته باشید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهترین وکلای خانواده در زنجان را خانم ها تشکیل می دهند و وکلای آقا نیز در زمینه پذیرش وکالت پرونده های کیفری و ملکی تخصص لازم را دارند، با این وجود عده ای از وکلای خانم نیز می توانند بهترین دفاع را از متهمان پرونده های کیفری داشته باشند، در نتیجه انتخاب وکیل مرد یا زن برای رسیدگی به پرونده های کیفری و خانوادگی سلیقه ای است.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در زنجان چقدر است؟

اغلب افراد تصور می کنند که اخذ وکیل برای انجام وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مستلزم پرداخت هزینه اضافه است در صورتی که این تصور نادرست می باشد زیرا در صورتی که وکیلی مجرب برای پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری انتخاب شود بدون تردید نتیجه پرونده به نفع موکل تمام می شود. علاوه بر این با اخذ بهترین وکیل کیفری در زنجان دیگر نیازی نیست که شما برای پیگیری و رسیدگی پرونده در جلسات دادگاه حاضر شوید بنابراین از درگیری روانی و فیزیکی در دادگاه معاف خواهید شد.

ممکن است این سوال قبل از عقد قرارداد وکالت در ذهن شما ایجاد شود که میزان دستمزد وکیل کیفری چقدر است؟ در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که دستمزد ثابتی را نمی توان برای وکیل کیفری تعیین کرد زیرا عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل کیفری تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوع دعاوی
 2. موضوع پرونده
 3. میزان پیچیدگی پرونده
 4. مشکلات موجود در پرونده
 5. میزان تخصص و تحصیلات وکیل
 6. شهر یا استان محل وقوع جرم
 7. موقعیت مکانی دفتر وکیل
 8. سابقه وکیل و…

میزان حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در زنجان

کلام آخر

عدم بهره مندی از تخصص و تجربه لازم برای حضور در جلسات دادگاه کیفری ممکن است منجر به شکست در پرونده گردد در نتیجه نیاز به اخذ بهترین وکیل کیفری در زنجان همواره برای شاکی و متهم احساس می شود. در صورتی که فرد اطلاعات لازم را برای رسیدگی به پرونده نداشته باشد ممکن است دچار خسارات جبران ناپذیری شود به همین دلیل بهتر است نسبت به اخذ وکیل کیفری اقدام کند. وکیل کیفری در خصوص روند کاری بیشتر پرونده های کیفری اطلاعات لازم را دارد و می تواند با سرعت بالایی به پرونده رسیدگی کند. علاوه بر این وکیل کیفری می تواند با دانش و تجربه ای که دارد بهترین راهکار را برای پیگیری پرونده در اختیار موکل خود قرار دهد و نتیجه پرونده را به نفع وی رقم بزند، بنابراین با اخذ بهترین وکیل کیفری می توان درصد موفقیت در جلسات دادگاه را افزایش داد.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا