تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق در رشت ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل محمد حسن فعال

محمد حسن فعال

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
  • تخصص: حقوقی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
  • شماره تماس: 09119341944
  • آدرس: رشت، خیابان دکتر حشمت، پایین‌تر از مسجد چله‌خانه، روبروی تاکسی شهرام، ساختمان آدنیس، طبقه اول

آقای محمدحسن فعال، یکی از بهترین وکلای پایه دادگستری در شهر رشت می باشد، ایشان با بیش از 18 سال سابقه درخشان در کلیه پرونده های حقوقی و غیره به طور تخصصی فعالیت می کند.  

سوابق وکیل

بهترین وکیل طلاق در رشت می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حضور در محافل دادگستری از همسر خود جدا شوید. طلاق بهترین راهکار برای خاتمه دادن به زندگی مشترکی است که دیگر قادر به ادامه دادن به آن به راحتی و بدون چالش نیستید. یک وکیل خبره طلاق قادر به پذیرش دیگر پرونده های قضایی و حقوقی می باشد اما تمام تمرکز خود را روی پرونده های طلاق معطوف کرده است. یک وکیل خوب و حرفه ای از این طریق به تجربه و تخصص قابل قبول و خوب در این زمینه دست می یابد. بهترین وکیل رشت دوره های آموزش علمی را نیز پشت سر گذاشته و به تمام مباحث قانونی و فقهی مرتبط با بحث طلاق تسلط دارد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق در رشت کیست؟

یک وکیل با تجربه و ماهر در زمینه طلاق که فعالیت خود را به طلاق و مسائل مربوط به آن محدود کرده است، به عنوان بهترین وکیل طلاق در رشت شناخته می شود. وکلای طلاق در رشت مانند دیگر وکلای پایه یک دادگستری به عنوان کارشناس در کانون وکلای کشور مشغول به فعالیت می باشند و قادر به هدایت پرونده های طلاق در مراجع صالح هستند. در صورت عدم پیچیدگی پرونده طلاق خود می توانید با بهترین وکیل خانواده در رشت مشاوره کنید.

بهترین وکیل طلاق در رشت کیست؟

انجام پروسه طلاق با کمک یک وکیل طلاق تا حد زیادی پیچیدگی ها و چالش های این موضوع را کاهش می دهد. تمام مردم از روند قانونی طلاق و راهکارهای مهم و سریع آن اطلاع ندارند و به فرد مجرب در این زمینه نیاز دارند. با دریافت مشاوره از یک وکیل طلاق حرفه ای بدون شک این مسیر برای شما آسان خواهد شد و از تمام حقوق خود مطلع خواهید شد. شما می توانید پرسش های خود را در یک جلسه مشاوره رایگان از بهترین وکیل طلاق در رشت بپرسید.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در رشت

بهترین وکیل طلاق در رشت فردی است که با موفقیت تمام آزمون های تخصصی و علمی مربوطه را سپری کرده باشد. نام ایشان در لیست وکلای پایه یک دادگستری و کانون وکلا ثبت شده است. وکیل طلاق برای پذیرش پرونده های طلاق از لحاظ قانونی ممنوعیتی ندارد و قادر به دفاع از موکل خود به بهترین نحو می باشد. بهترین وکلای طلاق در رشت به دلیل فعالیت طولانی مدت در زمینه طلاق تجربه مفید و ارزشمند کسب کرده اند. به همین دلیل وکلای طلاق قادر به دفاغ از حق موکل خود به بهترین نحو هستند. با دریافت کمک از وکلای خبره و باتجربه در زمینه طلاق نیاز به حضور در جلسات مشاوره طلاق نخواهید داشت و در نهایت پروسه طلاق شما با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت. این امر باعث خواهد شد تا عمر شما در راهروهای دادگاه خانواده بیهوده تلف نشود.

یک وکیل باتحربه و خبره طلاق هرگز به فکر منافع خود نیست و در صورتی که حس کند زوجین قادر به ادامه زندگی مشترک خود هستند و اختلافات موجود را می توان رفع کرد از منافع خود چشم پوشی می کند. ایشان نهایت تلاش خود را برای حفظ بنیان خانواده به کار می گیرد. بهترین وکیل طلاق در رشت در محاسبه حق الوکاله خود انعطاف بیشتری دارد. این امر باعث می شود تا در کنار دیگر دغدغه های زندگی نگران هزینه وکیل برای طلاق نباشید. گاهی اوقات افراد به دلیل مشکلات مالی خود از گرفتن وکیل طلاق صرف نظر می کنند.

دریافت کمک از وکیل طلاق همچون بهترین وکیل کیفری در رشت یا وکیل حقوقی بخاطر پیچیدگی های موضوعات مربوط به پرونده های طلاق از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بی توجهی به این موضوع پروسه طلاق شما را طولانی تر خواهد کرد و حقوق شما را در محافل عدلیه تضعیف یا پایمال می سازد.

انتخاب وکیل طلاق

برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت باید به نکات خاص بسیار زیادی توجه کرد. از آنجا که اکثر افراد با این نکات آشنا نیستند هنگام انتخاب بهترین وکلای طلاق در رشت مرتکب اشتباه می شوند. در انتخاب یک وکیل طلاق حرفه ای و خبره بهتر است نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

انتخاب بهترین وکیل طلاق

با انتخاب یک وکیل طلاق حرفه ای از موسسات حقوقی معتبر خیال شما تا حد زیادی بابت پیگیری پرونده طلاق راحت خواهد بود. در این شرایط در کوتاه ترین زمان ممکن به نتایج مطلوب دست خواهید یافت. مدیر موسسات حقوقی اغلب وکلای متبحری هستند که به خوبی می دانند پرونده طلاق شما را به کدام وکیل متخصص در طلاق ارجاع دهند.

هنگام انتخاب بهترین وکلای طلاق در رشت باید میزان تخصص و موفقیت ایشان در پرونده های قبلی را نیز در نظر بگیرید. بهترین وکیل طلاق در پرونده های خانواده از تخصص و مهارت نسبتا بالایی برخوردار است. به همین دلیل توصیه می شود پرونده طلاق خود را به وکلای خانواده متخصص بسپارید.

پرونده طلاق با زندگی خصوصی اشخاص رابطه تنگاتنگ دارد از این رو بهتر است وکیلی را انتخاب نمایید که به راحتی بتوانید مسائل خود را با ایشان در میان بگذارید.  اطلاعات شما در موفقیت پرونده تاثیر قابل توجهی دارد. به خاطر داشته باشید بهترین وکیل طلاق فردی امانت دار و رازدار می باشد و می تواند موکلین خود را به آرامش خاطر دعوت نماید.

نحوه درخواست وکیل طلاق

بهترین وکیل طلاق در رشت فردی است که از سوی زوجین مسئول رسیدگی به امور طلاق می باشد. نحوه درخواست بهترین وکیل مهریه و طلاق مثل یکدیگر می باشد. وکیل موظف است به نیابت از زوجین به دادگاه خانواده مراجعه کند و با ارائه مدارک مورد نیاز دادخواست طلاق یا مشخصات موکل خود را تکمیل نماید. در نهایت این مدارک باید به مراجع مربوطه تحویل داده شوند. دادخواست وکیل باید بی نقص باشد تا تشکیل پرونده و روند طلاق با سرعت بسیار بیشتری پیش روند.

هزینه دادخواست طلاق

هزینه دادخواست طلاق تا حد زیادی به عواملی از جمله هزینه مورد نیاز برای ثبت و تنظیم دادخواست طلاق، هزینه جلسات مشاوره قبل از طلاق و جلسات بهزیستی، هزینه دادرسی، هزینه اعتراض به رای دادگاه بدوی و تجدید نظر در شرایطی که رای صادر شده مورد اعتراض قرار گیرد، هزینه پرداختی به دفاتر ازدواج و طلاق برای خواندن صیغه طلاق وابسته می باشد.

قوانین مربوط به طلاق

از مهمترین قوانین مربوط به بهترین وکیل طلاق در رشت که توسط قانون وضع شده است می توان به محدودیت مکانی اشاره کرد. وکلا تنها در محلی می توانند پرونده وکالت موکلین خود را پذیرش نمایند که هنگام شرکت در آزمون آن را انتخاب کرده باشند. وکالت در دیگر مناطق از لحاظ قانونی برای وکلا مجاز نیست. بهترین وکلای طلاق در رشت افرادی هستند که بر اساس قانون شرایط قبول پرونده در این شهر را داشته باشند و از وکلای پایه یک دادگستری این شهر محسوب شوند.

این وکلا علاوه بر یادگیری مباحث علمی و حقوقی باید از تجربه کافی در زمینه پرونده های طلاق برخوردار باشند تا با تکیه بر آن ها بتوانند از حقوق موکلین خود در رشت به خوبی دفاع کنند. یک وکیل خوب طلاق در رشت فردی است که نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا موکلین بدون نیاز به رفت و آمد پیوسته و تلف کردن عمر خود در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به دریافت حکم طلاق خود از محافل دادگستری باشند.

به هر حال زوجینی که در حال جدایی از یکدیگر هستند، هنگام رویایی با یکدیگر ممکن است قادر به کنترل خود نبوده و بین آن‌ها بحث و جدلی به وجود بیاید. یک وکیل خوب در تهران باید پرونده طلاق در این شهر را به نحوی پیش ببرد که، نیاز به حضور موکلش در جلسات دادگاه نباشد. این امر نه تنها از لحاظ روحی و روانی برای زوجین بهتر بوده بلکه کمک می‌کند پروسه طلاق بدون فلج شدن دیگر کارهای روزمره زوجین سپری گردد. از مهمترین قوانین موجود در رابطه با طلاق می توان به حضانت فرزندان، حق طلاق، مهریه، جهیزیه، نفقه و عده اشاره کرد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

1. نفقه

نفقه در شرایطی به زن تعلق خواهد گرفت که در طول رابطه مشترک وظایف زناشویی خود را به خوبی انجام داده باشد و محل زندگی خود را بدون اجازه مرد ترک نکرده باشد. در صورتی که تا زمان طلاق زن در محل زندگی مشترک خود باقی بماند و وظایف زناشویی خود را به خوبی اجرا کند و مرد از پرداخت نفقه خودداری نماید، بر اساس قانون مرد محکوم به پرداخت نفقه خواهد شد.

2. حق طلاق

بر اساس قوانین موجود در رابطه با طلاق در کشور عزیز ما ایران حق طلاق با مرد است. زن تنها در شرایطی که از لحاظ قانونی پیش بینی شده است قادر به ارائه دادخواست طلاق به دادگاه خانواده خواهد بود. زن تنها در صورتی می تواند از همسر خود جدا شود و طلاق بگیرد که مرد به خواسته ایشان تن دهد. گاهی اوقات زن به صورت محضری حق طلاق را دارد که در این شرایط قادر به جدایی از همسر خود بدون اجازه خواهد بود.

3. حضانت

حضانت فرزندان دیگر مقوله مربوط به طلاق می باشد. یکی از مهمترین و بحث برانگیزترین موضوعات مربوط به طلاق همین حضانت فرزندان می باشد زیرا در آینده فرزندان تاثیر قابل توجهی دارد. بر اساس قانون حق حضانت با پدر است اما اشتثنائاتی نیز وجود دارد. اگر مادر قصد نگهداری فرزند خود را داشته باشد می تواند قبل از هفت سالگی یا بعد از نه سالگی دختر و یازده سالگی پسر حضانت فرزند را به عهده بگیرد.

4. مهریه

از موضوعات مهم دیگر مربوط به طلاق مهریه می باشد. بر اساس قانون بلافاصله پس از وقوع عقد بین زوجین، زن قادر به دریافت نصف مهریه می باشد و پس از تشکیل زندگی مشترک و آغاز روابط زناشویی می تواند تمام مهریه مشخص شده در عقدنامه را دریافت کند. از این رو مرد هنگام طلاق وظیفه دارد حقوق زن که مهریه نیز شامل آن می شود را به صورت تمام و کمال پرداخت نماید.

5. عده

از دیگر قوانین مربوط به طلاق می توان به عده اشاره کرد. عده در حقیقت زمان مشخصی است که بر اساس قانون و شرعا زن پس از طلاق قادر به ازدواج با مرد دیگری نمی باشد. برای زنان این مدت زمان معمولا سه ماه است. در برخی از انواع طلاق همچون طلاق رجعی پس از این که صیغه طلاق جاری شود مرد در مدت زمان عده می تواند به همسر خود رجوع کند.

6. جهیزیه

از لحاظ قانونی مرد موظف است تا تمام لوازم زندگی را فراهم نماید. اما بر اساس عرف در کشور عزیز ما ایران دختران در زمان ورود به منزل همسر خود به عنوان جهیزیه لوازمی را با خود می برند. در صورت در اختیار داشتن فاکتور مهریه توسط زن در هنگام طلاق ایشان می تواند بر اساس فاکتور لوازمی را که با خود آورده پس گیرد.

مزایای مشاوره با بهترین وکیل طلاق در رشت

یکی از پیچیده ترین امور حقوق خانواده بحث طلاق است. در حال حاضر بسیاری از پرونده های دادگاه های خانواده را طلاق به خود اختصاص داده است. مردم تصور می کنند در این بحث نیازی به مشاوره با وکیل ندارند و می توانند با حضور در چندین جلسه دادگاه خانواده  به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. اما این تصور کاملا غلط است و عدم دریافت مشاوره از وکیل طلاق باعث می شود تا پروسه طلاق طولانی شود. در صورت عدم دریافت مشاوره از وکیل خانواده حقوق زوجین به احتمال زیاد پایمال خواهد شد.

مزایای مشاوره با وکیل طلاق

به طور کلی می توان گفت مشاوره با بهترین وکیل طلاق در رشت مهمترین و بهترین کاری است که هنگام طلاق باید انجام دهید. روند اداری و قانونی طلاق در ایران پیچیدگی ها و مشکلات بسیار زیادی دارد و تنها با کمک وکیل پایه یک امکان پذیر می باشد. مشاوره با وکیل طلاق خبره شما را با قوانین طلاق آشنا می سازد و راهکارهای مفید و کاربردی را به شما ارائه می دهد.

کلام آخر

یکی از مهمترین دغدغه های ساکنین شهر رشت برای طرح و پیگیری پرونده طلاق در دادگاه انتخاب بهترین وکیل طلاق در رشت می باشد. پرونده های طلاق ابعاد مختلف مالی همچون مهریه، نفقه معوقه و اجرت المثل دارند. از این رو با انتخاب یک وکیل خوب طلاق در طول پرونده به حقوق شخصی خود دست خواهید یافت. از تضییع حقوق خود پیشگیری خواهید نمود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت مستر وکیل با بهترین وکلای طلاق در رشت و دیگر شهرستان ها آشنا شوید و از مشاوره حقوقی ایشان بهره مند گردید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا