تبلیغات در مستر وکیل
طلاقلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای طلاق توافقی در شیراز ⚖️【 آپدیت 1403 】

فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات فارس

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09171057761
 • آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول، واحد یک

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی دادپویان بین الملل لوتوس نیز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و متعهد، پیگیر، صبور و دارای فن بیان بالا، مسلط به علم روانشناسی و داری سابقه تدریس در دانشگاه نیز می باشد. خانم فاطمه بیات متخصص در پروندهای حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری است و مشاوره های آنلاین و حضوری حقوقی را به صورت تخصصی برگزار می کند.

سوابق وکیل

فاطمه شمس

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09175137783
 • آدرس: شیراز، قصرالدشت، نبش کوچه 83، ساختمان آراد، طبقه دوم، واحد 5

سرکار خانم فاطمه شمس یکی از بهترین وکلای شهر شیراز و استاد دانشگاه می باشد. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه علمی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. از جمله صفات بارز وکیل فاطمه شمس را می توان صداقت، امانت داری، واقع بینی، موقعیت سنجی و غیره اشاره کرد، بنابراین این وکیل با مهارت و تخصص در امور ملکی، خانواده، ثبتی، شهرداری، کیفری بهترین نتیجه را برای موکلین خود رقم خواهد زد.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل

امروزه آمار ارائه درخواست طلاق از سوی زوجین در رده سنی مختلف افزایش پیدا کرده است، درخواست طلاق ممکن است از سوی یکی از زوجین به دادگاه ارائه داده شود، در برخی از مواقع نیز زوجین به دلیل داشتن مشکلات زیاد در زندگی مشترک تصمیم به انجام طلاق توافقی می گیرند، با توجه به زمانبر بودن پروسه طلاق در دادگاه خانواده، بهتر است هر یک از زوجین نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق در شیراز اقدام کنند، بهترین وکلای طلاق به دلیل اینکه پیگیری پرونده های طلاق توافقی راحت تر است، وظیفه رسیدگی به این نوع پرونده ها را به عهده می گیرند. شایان ذکر است، حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز نسبت به حق الوکاله بهترین وکیل طلاق کمتر است.

پرونده طلاق در رده دعاوی خانوادگی قرار دارد، بهترین وکیل خانواده در شیراز در زمینه قوانین مربوط به طلاق تخصص لازم را دارد و شما می توانید برای پیگیری طلاق از لیست بهترین وکیل شیراز، وکیلی باتجربه و ماهر را برای پیگیری پرونده تان در دادگاه خانواده انتخاب کنید. در این مطلب قصد داریم به بررسی وظایف بهترین وکیل طلاق توافقی، میزان حق الوکاله این دسته از وکلا و… بپردازیم، در پایان مطلب نیز نکاتی را برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز کیست؟

قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم طلاق توافقی آشنا شوید، در واقع زمانی که زوجین نسبت به انجام طلاق با یکدیگر به توافق برسند، می توانند درخواست طلاق توافقی را تنظیم نمایند و این نوع درخواست را به دادگاه ارائه دهند. روند پیگیری این نوع پرونده طلاق در دادگاه راحت تر است و در مدت زمان کوتاه می توان این نوع پرونده را حل و فصل کرد. در واقع طلاق توافقی با رضایت همزمان زن و شوهر به طلاق انجام می شود، قبل از تنظیم درخواست طلاق توافقی زن و شوهر باید در خصوص حق و حقوق مختلف نظیر مهریه، حضانت فرزندان، اجرت المثل و… با یکدیگر به توافق برسند.

مدارک مورد نیاز برای تنظیم درخواست طلاق توافقی عبارتند از:

 1. کارت ملی و شناسنامه زن و شوهر
 2. عقدنامه نکاح ( اگر اصل عقدنامه موجود نیست می توانید رونوشت آن را به دادگاه ارائه دهید.)
 3. توافق نامه تنظیم شده توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز
 4. گواهی مبنی بر عدم امکان سازش زوجین
 5. گواهی عدم بارداری زن یا برگه آزمایش عدم بارداری

اگر تمایل دارید برای انجام طلاق توافقی در جلسه دادگاه حاضر نشوید، بهتر است نسبت به اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز اقدام کنید. بهترین وکیل طلاق توافقی، شخصی است که تخصص و اطلاعات زیادی را در زمینه قوانین مربوط به طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، نفقه و… دارد. اگر زن و شوهر درگیر دعاوی خانوادگی شوند وکیل طلاق می تواند به آن ها برای پیگیری پرونده در دادگاه خانواده مشاوره لازم را بدهد.

بررسی مراحل انجام طلاق توافقی

برای انجام طلاق توافقی زوجین باید مراحلی را طی کنند که این مراحل عبارتند از:

 1. ثبت نام در سامانه ثنا
 2. مراجعه به مرکز بهزیستی تعیین شده از سوی دادگاه ( در مرکز بهزیستی به زوجین مشاوره پیش از طلاق داده می شود.)
 3. صدور گواهی عدم انصراف از طلاق توافقی پس از انجام جلسه مشاوره
 4. ثبت درخواست طلاق توافقی در سامانه ثنا
 5. تشکیل اولین جلسه دادگاه ( در این جلسه قاضی توافق زوجین را مورد بررسی قرار می دهد.)
 6. صدور گواهی عدم امکان سازش
 7. مراجعه به دفاتر طلاق

بررسی مراحل انجام طلاق توافقی

بررسی انواع توافقات در طلاق توافقی

در طلاق توافقی زوجین بدون به وجود آوردن هرگونه مشکلی تمایل دارند از یکدیگر جدا شوند، برای انجام طلاق توافقی زوجین می توانند با یکدیگر سر هر یک از مسائل زیر به توافق برسند:

 1. مهریه
 2. نفقه
 3. حضانت فرزندان مشترک
 4. جهیزیه و استرداد جهیزیه
 5. میزان اجرت المثل ایام زوجیت

مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز چیست؟

پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه خانواده توسط وکیل طلاق راحت تر می باشد، بنابراین بهتر است در اولین مرحله هر یک از زوجین نسبت به اخذ وکیل طلاق اقدام کنند.

از مهم ترین مزایای اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل طلاق توافقی می تواند پروسه چند ماهه صدور گواهی عدم امکان سازش زوجین را به 1 تا 2 هفته کاهش دهد.
 2. با اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز دیگر نیازی نیست که موکل در جلسات دادگاه حضور داشته باشد.
 3. زوجین از هرگونه تنش در زمینه صدور حکم طلاق دور خواهند بود.
 4. اگر در زمان صدور حکم طلاق مشکلی ایجاد شود، وکیل طلاق توافقی می تواند با دانش و تخصص خود مشکلات را حل و فصل کند.
 5. با اخذ وکیل طلاق توافقی می توانید از پرداخت هرگونه هزینه اضافه جلوگیری کنید.
 6. وکیل طلاق بدون تردید می تواند به تسریع و تسهیل روند صدور حکم طلاق توافقی کمک زیادی کرد.

آیا اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی الزامی است؟

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می شود که برای انجام آن زن و شوهر با یکدیگر سر مسائل مالی و… به توافق می رسند، به همین دلیل اخذ بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز ضروری نیست. اگر شما تمایل دارید بدون مراجعه به دادگاه پرونده طلاق تان را پیگیری کنید و علاوه بر این در سریع ترین زمان ممکن، حکم عدم سازش و طلاق برایتان صادر شود بهتر است از اخذ وکیل طلاق توافقی غافل نشوید.

وکلای طلاق توافقی چه نوع کمک هایی را ارائه می دهند؟

از مهم ترین کمک هایی که بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز می تواند به زوجین ارائه دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تنظیم و ارائه درخواست طلاق توافقی
 2. ارائه مشاوره حقوقی طلاق به زوجین
 3. اخذ حکم طلاق و گواهی عدم امکان سازش بدون حضور طرفین در جلسه دادگاه
 4. برقراری صلح و سازش بین زوجین
 5. تسریع صدور حکم طلاق
 6. توافق بر سر میزان نفقه و مهریه پرداختی توسط زوج
 7. توافق بر سر حضانت فرزندان مشترک زیر 18 سال
 8. توافق بر سر میزان نفقه فرزندان
 9. توافق بر سر استرداد جهیزیه، اجرت المثل زوجه و…

میزان حق الوکاله بهترین وکلای طلاق توافقی چقدر است؟

میزان حق الوکاله ای که وکیل برای پرونده های مربوط به طلاق توافقی دریافت می کند نسبت به سایر پرونده های حقوقی و کیفری کمتر است. بهترین وکلای طلاق توافقی در شیراز برای رفاه حال موکلان خود به پرونده های طلاق توافقی با کمترین هزینه رسیدگی می کنند. اگر هر یک از زوجین برای انجام طلاق توافقی وکیل داشته باشد بدون تردید روند پیگیری پرونده طلاق توافقی در دادگاه راحت تر خواهد بود.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز یکسان نیست و به مواردی نظیر مدت زمان رسیدگی به پرونده، میزان سوابق و تجربه وکیل، موقعیت مکانی دفتر وکیل، میزان تحصیلات وکیل و… بستگی دارد.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز

برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی وکیل خانم بگیرم یا آقا؟

انتخاب جنسیت وکیل طلاق توافقی به سلیقه شما بستگی دارد، اغلب خانم ها تمایل دارند برای پیگیری پرونده طلاق توافقی از بهترین وکیل خانم در شیراز کمک بگیرند. وکلای آقا نیز در خصوص پرونده های طلاق توافقی خدمات قابل توجهی را به موکلان خود ارائه می دهند. هر یک از زوجین بهتر است نسبت به اخذ وکیل برای خود اقدام کند زیرا حق و حقوق زن و مرد در دادگاه خانواده با یکدیگر یکسان نیست، در نتیجه یک وکیل نمی تواند به صورت همزمان وکالت زن و شوهر را در دادگاه برای انجام طلاق توافقی به عهده بگیرد.

وظایف بهترین وکیل طلاق توافقی چیست؟

وکلای کیفری و حقوقی دارای وظایفی هستند که اگر به وظایف خود عمل کنند هرگز با موکل خود به مشکل نمی خورند و می توانند پیگیری پرونده را در دادگاه راحت تر انجام دهند. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ارائه مشاوره حقوقی به موکل:

وکیل طلاق توافقی باید در طی جلسه مشاوره با موکل خود، کلیه جزئیات پرونده را در اختیار وی قرار دهد، در طی جلسه مشاوره وکیل باید به بررسی مراحل قانونی پرونده، جزئیات حقوقی و قوانین طلاق توافقی بپردازد.

2. ایجاد توافق بین زوجین:

از مهم ترین وظایف وکیل طلاق توافقی می توان به ایجاد توافق بین زوجین اشاره کرد، در صورتی که در زمان توافق سر مسائل مختلف بین زوجین اختلاف ایجاد شود، وکیل باید این مشکلات را بررسی و حل نماید.

3. پیگیری روند قضایی پرونده طلاق توافقی:

وکیل باید به صورت منظم در جلسات دادگاه حاضر شود، علاوه بر این وکیل باید فن بیان و اطلاعات حقوقی بالایی داشته باشد تا بتواند در جلسات دادگاه از موکل خود دفاع کند.

4. تنظیم اسناد و تهیه مدارک مورد نیاز:

وکیل می تواند با تهیه مدارک و ارائه دادخواست های مورد نیاز روند رسیدگی به پرونده قضایی را به نفع موکل خود انجام دهد. علاوه بر این وکیل باید مدارک مورد نیاز و لازم را ضمیمه پرونده کند، با انجام این کار در دادگاه با سرعت زیادی به پرونده رسیدگی خواهد شد.

5. حفظ اسرار و مدارک موکل:

وکیل موظف است که اسرار زندگی مشترک و شخصی موکل خود را حفظ کند، علاوه بر این وکیل باید امانتدار باشد و کلیه مدارک موکل را بعد از اتمام پیگیری پرونده به وی تحویل دهد.

6. حضور در محضر برای ثبت طلاق:

اگر موکل به وکیل خود برای حضور در محضر و ثبت طلاق اختیارات لازم را دهد، وکیل وظیفه دارد که در زمان عقد صیغه طلاق و ثبت طلاق در محضر حاضر شود.

نکاتی برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز

در زمان انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. تخصص های وکیل را در زمینه رسیدگی به پرونده طلاق توافقی مورد بررسی قرار دهید.
 2. وکیل طلاق باید دارای سابقه درخشان در زمینه رسیدگی به پرونده های طلاق توافقی باشد.
 3. وکیلی را برای پیگیری پرونده طلاق توافقی انتخاب کنید که حق الوکاله معقول و منطقی را در پایان کار از شما دریافت کند.
 4. وکیل باید از همان ابتدا کلیه وظایفی که به وکیل طلاق توافقی مربوط می شوند را به عهده بگیرد.
 5. وکیل باید مدت زمان لازم را برای ارائه خدمات مشاوره به موکل خود در نظر بگیرد.
 6. وکیل طلاق توافقی باید در مورد کلیه قوانین مربوط به طلاق توافقی اطلاعات لازم را داشته باشند.
 7. وکیلی را برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی انتخاب کنید که بتواند در مدت زمان بسیار کوتاهی به پرونده طلاق توافقی رسیدگی کند و حکم طلاق را بگیرد.

چگونگی انتخاب وکیل طلاق توافقی

پیدا کردن بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز کار نسبتا دشواری است، زیرا امروزه وکلای زیادی در زمینه پرونده های مربوط به طلاق توافقی خدمات خود را ارائه می دهند. اگر در بین دوستان و آشنایان خود افرادی هستند که در سال های گذشته نسبت به انجام طلاق توافقی اقدام کرده اند، می توانید از آن ها در خصوص انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی مشورت بگیرید.

یکی دیگر از انواع روش های پیدا کردن بهترین وکیل طلاق توافقی، مراجعه به وب سایت های لیست بهترین وکلای طلاق توافقی می باشد، با مراجعه به این وب سایت ها می توانید با توجه به نیاز و میزان بودجه خود از بین اسامی وکلا، بهترین وکیل طلاق توافقی را انتخاب کنید. بعد از اینکه بهترین وکلا را شناسایی کردید بهتر است با آن ها مصاحبه نمایید. برخی از وکلای طلاق توافقی به مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می دهند برخی دیگر از وکلا نیز برای ارائه اولین مشاوره به موکل هزینه ای را دریافت می کنند، در هر صورت بهتر است شما از وکلای انتخابی تان مشاوره لازم را دریافت کنید تا بتوانید برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی تصمیم گیری بهترین داشته باشید.

چگونگی انتخاب وکیل طلاق توافقی

کلام آخر

طلاق توافقی جزو چالش هایی است که در جوامع امروزی اغلب خانواده ها با آن مواجه شده اند، داشتن اطلاعات لازم در زمینه قوانین طلاق توافقی به زوجین کمک می کند تا بتوانند مراحل رسیدگی به پرونده ها را راحت تر طی کنند. اگر شما زمان و اطلاعات لازم را برای رسیدگی به پرونده طلاق توافقی ندارید، بهتر است در این زمینه از بهترین وکیل طلاق توافقی در شیراز کمک بگیرید. وکیل طلاق در زمینه مراحل و قوانین مربوط به طلاق تفاهمی تخصص لازم را دارد، به همین دلیل وکیل می تواند به شما کمک کند تا در سریع ترین زمان ممکن حکم طلاق را از دادگاه بگیرید.

3/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا