تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای حقوقی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری در اصفهان می باشند.

سوابق وکیل
ناصر-شجاعی

سید ناصر شجاعی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912012645
 • آدرس: اصفهان، شیخ مفید، جنب کوچه شماره پنج، ساختمان ۵۷، طبقه اول

دکتر سید ناصر شجاعی دارای ده سال سابقه وکالت، داور دادگستری و استاد دانشگاه می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در اصفهان در بین مردم شناخته شده است. ایشان تخصص در زمینه دعاوی ملکی، داوری، حل مسالمت آمیز اختلافات را دارند و دارای دکترای امور حقوقی شامل حقوق ملکی، شرکتهای تجاری و دعاوی خانواده نیز می باشند.

سوابق وکیل
سپهر-صادقی-نژاد

سپهر صادقی نژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09137166240
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت ساختمان دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309

اینجانب سپهر صادقی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دانش آموخته حقوق از سال 1388 می باشد. ایشان بیش از 7 سال تجربه ی وکالت را دارد و به دلیل شهرت و اعتبار پدر و برادر، که بیش از 30 سال در این حوزه و در شهر اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارند، بنابراین ایشان هم به همان شغل خانوادگی خود روی آورده است و سال های متمادی برای احقاق حق در محاکم حقوقی و کیفری و خانوادگی مشغول به کار می باشد. جناب آقای سپهر صادقی نژاد، تخصص و تجربه خود را در حقوق خصوصی و جزائی را به مردم ارائه داده است.

سوابق وکیل

رشته حقوق یک رشته وسیع با زیرشاخه های مختلف است و دعاوی که در این رشته بررسی می شود، در دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم بندی خواهند شد. دعاوی کیفری معمولا دعاوی مربوط به جرم و جنایات هستند که خود این دعاوی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و دعاوی دیگر که از انواع دعاوی حقوقی به شمار می آیند، در حقیقت به دعاوی مربوط می شوند که با حق و حقوق یک شخص ارتباط دارند. حال گاهی اوقات این پرونده ها به قدری پیچیده هستند که رسیدگی به آن ها سخت و دشوار می شود؛ از همین رو افراد برای آنکه بتوانند به حق و حقوق خود برسند، ترجیح می دهند چنین پرونده هایی را به بهترین وکیل اصفهان که در حوزه حقوقی فعالیت دارد بسپارند. در ادامه همراه ما باشید تا متوجه شوید چگونه بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را شناسایی و انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

زمینه های فعالیت یک وکیل حقوقی

وظایف یک وکیل حقوقی به طور کلی به دو دسته اشخاص و اموال تقسیم می شود و برای آنکه یک وکیل بتواند عملکرد درستی در برابر این موارد داشته باشد، باید تمام قوانین حقوقی را بداند که این قوانین شامل قانون آیین دادرسی مدنی، قانون اجرای احکام، قانون تجارت، قانون ثبت، قانون صدور چک و … می شود.
حال سوالی که پیش می آید، این است که یک وکیل حقوقی با داشتن چنین دانش هایی، در چه زمینه هایی می تواند مشغول به فعالیت شود؟ در پاسخ به این سوال می توان به زمینه های زیر اشاره کرد:

 • دعاوی مربوط به قراردادهای مالی و قراردادی
 • دعاوی خانوادگی
 • دعاوی تجاری و مربوط به اسناد تجاری
 • دعاوی ملکی و ثبتی

همانطورکه مشاهده می کنید، یک وکیل حقوقی امکان فعالیت در زمینه های مختلف را دارد، اما برای آنکه بتواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد، باید تخصص و تکنیک های مربوط به هر زمینه را به طور کامل بلد باشد. از همین رو توصیه می شود هنگام انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان به این مورد دقت داشته باشید تا وکیلی که انتخاب می کنید روند پیگیری پرونده را به بهترین شکل برای شما انجام دهد‌‌.

چرا اخذ وکیل حقوقی اهمیت دارد؟

مسائل حقوقی از جمله مسائلی هستند که برخی از آن ها پیچیده و سخت می باشند، به طوری که امکان رسیدگی به آن ها به صورت شخصی و بدون داشتن اطلاعات و آگاهی امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی، ممکن است شما به طور اشتباه کاری انجام دهید یا حرفی بزنید که شرایط پرونده پیچیده تر شود، از همین رو می توان گفت اخذ وکیل حقوقی برای رسیدگی به چنین مسائلی حائز اهمیت خواهد بود. شما می توانید با کمک وکیل، روند پیگیری پرونده را سرعت بخشید و در کوتاه ترین زمان به حق و حقوق خود برسید. حال در ادامه به طور خلاصه دلایلی که نشان می دهند چرا اخذ وکیل حقوقی اهمیت دارد را بررسی خواهیم کرد:

 • کمک گرفتن از دانش، مهارت و تجربه وکیل
 • شرکت در جلسات دادگاه به جای موکل یا در کنار موکل و ارائه دفاعیه
 • تهیه اسناد مربوط به پرونده مانند قراردادها، دفاعیه ها
 • راهنمایی موکل و دادن مشاوره حقوقی
 • صحبت با طرف دیگر پرونده و قاضی و مانع از بروز مشکل بزرگ و پیچیدگی بیشتر

بهترین وکیل حقوقی در اصفهان چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه با وجود بیشتر شدن تعداد وکلا، انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای کار ساده ای نخواهد بود؛ لذا ما در این بخش مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب و حرفه را بررسی می کنیم تا بتوانید انتخاب خود را براساس این ویژگی ها انجام دهید. مهم ترین شاخصه های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • سطح دانش و آگاهی وکیل اولین موردی است که باید مورد سنجش قرار گیرد، پس مطمئن شوید که وکیل توانایی حل پرونده شما را دارد.
 • مورد بعدی که باید به آن توجه شود، دقت و دقیق بودن وکیل است. برخی از پرونده های حقوقی به گونه ای هستند که نیاز به تحقیق و بررسی دارند، یعنی وکیل برای آنکه بتواند به حل پرونده کمک کند، باید سرنخ هایی پیدا کند، پس مطمئن شوید که وکیل موردنظر شما چنین مهارتی دارد.
 • وقت شناس و آن تایم بودن وکیل را حتما درنظر بگیرید، چراکه یکی از وظایف وکیل حضور در جلسات دادگاه است. حال اگر وکیل انتخابی شما فرد وقت شناسی نباشد و به موقع در جلسات دادگاه حضور پیدا نکند، نمی تواند به درستی از شما دفاع کند که نتیجه ی چنین موضوعی، شکست شما در پرونده خواهد بود.
 • نحوه برقراری ارتباط وکیل با موکل، طرف دیگر پرونده و قاضی نیز مهم است، زیرا در بسیاری از شرایط امکان دارد روند پیگیری پرونده با یک صحبت ساده تر شود؛ بنابراین اگر وکیل نتواند به درستی صحبت کند، ممکن است روند رسیدگی به پرونده پیچیده تر شود.

چگونه بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را پیدا کنیم؟

در بخش قبل ویژگی های یک وکیل خوب و حرفه ای را مورد بررسی قرار دادیم، حال سوال پیش می آید چگونه با وجود توجه به این ویژگی ها یک وکیل خوب و حرفه ای را انتخاب کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت راه های مختلفی برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی در اصفهان وجود دارد که شما باید براساس شرایط خود یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

اولین و ساده ترین روشی که می توانید از طریق آن یک انتخاب درست و حرفه ای داشته باشید، پرس و جو از اطرافیان و آشنایان است. از همین رو اگر از اطرافیان شما کسی از وکیل حقوقی کمک گرفته و راضی بوده، می توانید مشخصات و اطلاعات وکیل را از او بگیرید و خودتان نیز بررسی های لازم در رابطه با سوابق وکیل را انجام دهید تا مطمئن شوید وکیل توانایی رسیدگی به پرونده شما را دارد.

علاوه بر روش معرفی شده، شما می توانید از سایت های فعال در این حوزه و بستر اینترنت نیز کمک بگیرید. امروزه سایت های مختلفی راه اندازی شده اند که هدف آن ها معرفی بهترین وکلا است. در این میان سایت مجله حقوقی مستر وکیل پیشنهاد ما به شما است. این سایت یکی از بزرگ ترین و معتبرترین سایت های فعال در این زمینه به شمار می آید که وکلا را در هر شهر و تخصصی که دارند به شما معرفی می کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین وکیل حقوقی در اصفهان هستید، می توانید از این طریق با بهترین وکلا آشنا شوید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در اصفهان چقدر است؟

وکیل و موکل طبق قراردادی که با یکدیگر تنظیم می کنند، نسبت بهم تعهداتی پیدا خواهند کرد؛ به طوری که وکیل در برابر خدماتی که به موکل خود ارائه می دهد، هزینه و دستمزدی دریافت خواهد کرد. حال سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید، این است که این دستمزد چقدر می باشد و بر چه اساس مشخص می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت هر وکیل، با توجه به خدماتی که ارائه می دهد، با موکل خود بر سر موضوع دستمزد به توافق می رسد؛ اما به طور کلی حق الوکاله بهترین وکیل حقوقی در اصفهان با توجه به فاکتورهای زیر مشخص می شود:

تجربه و تخصص وکیل: اولین موردی که به طور مستقیم روی دستمزد یک وکیل تاثیر دارد، تجربه و تخصص وکیل است. هرچه وکیل موردنظر شما در حوزه وکالت باتجربه تر باشد، تکنیک ها و راه حل های بیشتری نیز طبیعتا بلد است، بنابراین می تواند پیگیری پرونده را ساده تر انجام دهد؛ بنابراین در برابر این ویژگی هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.

موضوع و میزان پیچیدگی پرونده: مورد بعدی که می تواند در تعیین حق الوکاله و دستمزد وکیل نقش داشته باشد، موضوع و پیچیدگی پرونده است. مسلما هرچه یک پرونده پیچیده تر باشد، رسیدگی به آن سخت تر و طولانی تر می شود؛ بنابراین به دلیل همین سختی و پیچیدگی، وکیل دستمزد بیشتری از موکل خود دریافت خواهد کرد.

مذاکرات و توافقات نهایی: حق الوکاله وکیل موضوعی توافقی است، یعنی وکیل و موکل با یکدیگر صحبت می کنند و برسر آن به توافق می رسند. وکیل وظیفه دارد تمام خدماتی که قرار است به موکل ارائه دهد را بازگو کند تا موکل در جریان قرار گیرد که برای چه خدماتی هزینه می کند.

کلام آخر

مشکلات حقوقی از جمله مشکلاتی هستند که برای حل و رسیدگی به آن ها به کمک یک فرد آگاه و متخصص نیاز است تا بتواند براساس قوانین اقدامات لازم را انجام دهد و نتیجه رضایت بخشی را حاصل نماید. از همین رو ما در این مقاله اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید با کمک آن ها بهترین وکیل حقوقی در اصفهان را پیدا و انتخاب کنید و با خیال راحت پرونده را به او بسپارید. فراموش نکنید که سایت مستر وکیل می تواند به شما در این زمینه کمک کند تا انجام امور شما با سرعت بیشتر پیگیری شود.

5/5 - (1 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا