تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای رانندگی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

ناصر-شجاعی

سید ناصر شجاعی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912012645
 • آدرس: اصفهان، شیخ مفید، جنب کوچه شماره پنج، ساختمان ۵۷، طبقه اول

دکتر سید ناصر شجاعی دارای ده سال سابقه وکالت، داور دادگستری و استاد دانشگاه می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در اصفهان در بین مردم شناخته شده است. ایشان تخصص در زمینه دعاوی ملکی، داوری، حل مسالمت آمیز اختلافات را دارند و دارای دکترای امور حقوقی شامل حقوق ملکی، شرکتهای تجاری و دعاوی خانواده نیز می باشند.

سوابق وکیل
مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09132033442
 • آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

سوابق وکیل
زهرا حق شناس

زهرا حق شناس

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09916592930
 • آدرس: اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه 13، مجتمع عرشیا، طبقه 3، واحد 5

سرکار خانم زهرا حق شناس، وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان و دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌ های مختلف می‌باشند.

سوابق وکیل

روزانه حوادث مختلف و متنوعی در سراسر شهرها و کشورها اتفاق می افتد که در این میان تصادفات و حوادث رانندگی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند. حوادث رانندگی از جمله حوادثی به شمار می آیند که معمولا با آسیب های جانی و خسارت های مالی همراه هستند و همین موضوع پیگیری و رسیدگی پرونده های مربوط به تصادفات را سخت می کند؛ از همین رو در چنین موقعیت هایی به افرادی که ساکن اصفهان هستند پیشنهاد می کنیم که از بهترین وکیل تصادفات در اصفهان کمک بگیرند.

بهترین وکیل اصفهان که به صورت تخصصی در حوزه تصادفات مشغول به فعالیت است، تحصیلات حقوقی کافی برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به تصادفات را دارد؛ بنابراین می تواند از دانش و تخصص خود استفاده کند و روند پیگیری پرونده را به گونه ای پیش ببرد که مشکل پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود. حال در ادامه همراه ما باشید تا به طور کامل با تخصص و مهارت های یک وکیل تصادفات آشنا شوید و متوجه شوید که چه زمانی باید به سراغ وکیل بروید و از کمک های وکیل استفاده کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل تصادفات در اصفهان کیست؟

اگر درگیر پرونده ی تصادف شده اید و نمی توانید خودتان رسیدگی های لازم را انجام دهید، به سراغ بهترین وکیل تصادفات در اصفهان بروید؛ اما بهترین وکیل اصفهان کیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت وکیلی که تخصص و مهارت لازم در زمینه تصادفات را کسب کرده، به عنوان بهترین وکیل شناسایی می شود؛ بنابراین شما باید به دنبال وکیلی باشید که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و دوره کارآموزی را نیز پشت سر گذاشته است و توانسته در این بازه ی زمانی با تکنیک های کاربردی و مناسب آشنا شود.

پیدا کردن چنین وکیلی شاید کار چندان ساده ای نباشد و شما ندانید که چگونه باید بهترین وکیل را انتخاب کنید. از همین رو باید بگوییم که ما در سایت مستر وکیل لیستی از وکلا را برای شما آماده کرده ایم که در این لیست ها بهترین وکلا در هر حوزه و شهری معرفی شده اند؛ بنابراین می توانید سوابق وکیل موردنظرتان را بررسی کنید و پس از آنکه مطمئن شدید وکیل توانایی لازم برای رسیدگی به پرونده شما را دارد، در رابطه با مشکل پیش آمده با وی صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید.

ویژگی های بهترین وکیل تصادفات

اگر قصد دارید از خدمات وکیل برای حل پرونده تصادف استفاده کنید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که نمی توانید پرونده را به هر وکیلی واگذار کنید، چراکه انتخاب یک وکیل حرفه ای و خبره کار ساده ای نیست و مسلما هر وکیلی که مشغول به فعالیت می باشد، حرفه ای و ماهر نیست. از همین رو تصمیم داریم در این بخش ویژگی ها و شاخصه های یک وکیل تصادفات خوب و حرفه ای را بررسی کنیم تا شما هنگام انتخاب وکیل به این ویژگی ها توجه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل تصادفات در اصفهان عبارتند از:

 • وکیل باید امانت دار و صادق باشد.
 • وکیل باید تمام جزئیات و شرایط پرونده را دقیقا به همان شکل که وجود دارد به موکل خود بگوید.
 • وکیل باید کلام نافذ و رسا داشته باشد.
 • وقت شناس بودن وکیل بسیار حائز اهمیت است.
 • وکیل باید دانش کافی داشته باشد.
 • تجربه و سابقه کاری وکیل ترجیحا بالا باشد.

وظایف وکیل تصادفات چیست؟

گاهی اوقات دعاوی مربوط به تصادفات در همان لحظه وقوع حادثه برطرف می شود و طرفین در محل تصادف با صحبت هایی که بایکدیگر می کنند، قضیه را حل و فصل خواهند کرد. اما در برخی از موارد تصادف خسارت های مالی و جانی بسیاری را به همراه دارد، به طوری که طرفین نمی توانند خودشان به پرونده ایجاد شده رسیدگی کنند. در موقعیت های مشابه با این موضوع، توصیه می شود از بهترین وکیل تصادفات در اصفهان کمک بگیرید تا چنین فردی از تخصص و تجربه خود استفاده کند و اقدامات لازم برای حل مشکل به شکل بهتر و ساده تر را انجام دهد. حال شاید برای شما سوال پیش آید یک وکیل تصادفات چه وظایفی برعهده دارد که در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

 • جمع آوری اطلاعات و اسناد و مدارک

پرونده های مربوط به تصادفات از آن دسته پرونده هایی به شمار می‌ آیند که در بسیاری از مواقع پنهان کاری در آن ها اتقاق می افتد و همین موضوع باعث می شود که رسیدگی به پرونده به شکل درست و صحیح صورت نگیرد. از همین رو یک وکیل حرفه ای و خبره موظف است که اطلاعات و اسناد مربوط به حادثه را جمع آوری کند و روی آن ها تحقیق و بررسی های لازم را انجام دهد تا متوجه شود که آیا می تواند از این اطلاعات و اسناد در جهت منافع موکل خود استفاده کند یا خیر!

 • حضور در جلسات دادگاه

از دیگر وظایف مهمی که بر عهده وکیل تصادفات است، می توان به حضور در جلسات دادگاه اشاره کرد. زمانی که شما پرونده را به وکیل تصادفات واگذار می کنید، به وکیل اجازه می دهید که شخصا کارها را به دست بگیرد و به جای شما در جلسات دادگاه حاضر شود. مسلما چنین اقدامی از جانب وکیل به صرفه جویی و حفظ زمان شما نیز کمک می کند.

 • صحبت با طرف دیگر پرونده

بهترین وکیل تصادفات در اصفهان باید توانایی و مهارت صحبت با طرف دیگر پرونده را داشته باشد. گاهی اوقات روند رسیدگی به پرونده به گونه ای پیش می رود که اگر طرف دیگر پرونده در رابطه با یک موضوع اعلام رضایت کند، روند پیشرفت پرونده به گونه ی دیگری خواهد بود. پس وکیل باید قدرت بیان خوب و نافذی داشته باشد تا بتواند به خوبی با طرف دیگر پرونده یا حتی قاضی صحبت کند و آن ها را با صحبت های خود قانع کند.

وکیل تصادفات خانم یا آقا

وکیل تصادفات خانم یا آقا؟

زمانی که تصمیم می گیرید رسیدگی به پرونده را به بهترین وکیل تصادفات در اصفهان بسپارید و برای اخذ وکیل اقدام می کنید، متوجه می شوید وکلایی که به چنین پرونده هایی رسیدگی می کنند، هم خانم و هم آقا هستند. در چنین موقعیتی احتمالا برایتان سوال پیش آید که پرونده را بهترین وکیل خانم در اصفهان واگذار کنید یا بهترین وکیل آقا؟

در پاسخ به این سوال باید گفت وکلا، چه آقا و چه خانم برای آنکه به درجه وکالت برسند یک دوره مشخص و ثابت را پشت سر می گذارند؛ یعنی باید تحصیلات مربوطه را تمام کنند، دوره کارآموزی را به پایان برسانند و پروانه وکالت خود را دریافت کنند. بنابراین نمی توان گفت سطح اطلاعات وکیل خانم نسبت به آقا بیشتر است، یا بالعکس! در نتیجه انتخاب وکیل خانم یا آقا یک موضوع کاملا سلیقه ای است و شما می توانید با نظر شخصی خود در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرید.

برای مثال در دعاوی خانوادگی، خانم ها معمولا ترجیح می دهند به سراغ بهترین وکیل خانواده در اصفهان که خانم است بروند، زیرا احساس راحتی بیشتری دارند و می توانند با وکیل ارتباط بهتری برقرار کنند. در رابطه با پرونده مربوط به تصادفات نیز شرایط به همین صورت است و شما باید خودتان تعیین کنید که با وکیل خانم راحت تر هستید یا وکیل آقا!

کمک گرفتن از وکیل تصادفات چه مزایایی دارد؟

زمانی که شما رسیدگی به پرونده تصادفات را به یک وکیل خوب و خبره واگذار می کنید، این کار علاوه بر آنکه کمک می کند روند رسیدگی به پرونده به شکل بهتر انجام شود، مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • بهترین وکیل تصادفات در اصفهان، از قوانین و مسائل حقوقی اطلاعات کامل دارد، بنابراین به موکل کمک می کند تا حق خود را در کوتاه ترین زمان بگیرد.
 • وکیل می تواند با مشاوره هایی که می دهد، موکل را راهنمایی کند تا شخص با صرف زمان و هزینه کمتر در پرونده پیروز شود.
 • وکیل با اجازه ای که از موکل دریافت می کند در جلسات دادگاه حاضر می شود، بنابراین دیگر نیازی به حضور مداوم در دادگاه ها نیست.

حق الوکاله بهترین وکیل تصادفات در اصفهان چقدر است؟

موضوعی که برای بسیاری از افراد جای سوال دارد، این است که بهترین وکیل تصادفات در اصفهان در ازای کمکی که به حل پرونده می کند، چقدر دستمزد می گیرد؟ در رابطه با این موضوع نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را اعلام کرد، زیرا در تعیین حق الوکاله وکیل فاکتورهای مختلفی اثرگذار هستند که این فاکتورها عبارتند از:

 • شرایط و نوع پرونده؛ پرونده های تصادفات انواع مختلفی دارند.
 • میزان پیچیدگی که پرونده دارد؛ هرچه پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد، وکیل دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد.
 • موقعیت و مکان جغرافیایی؛ هرچه موقعیت مکانی دفتر وکیل بهتر باشد، هزینه ی دریافتی او نیز طبیعتا بیشتر خواهد بود.
 • سابقه کاری و تجربه وکیل؛ هرچه وکیل موردنظر شما سابقه کاری طولانی تری داشته باشد، تجربه بیشتری نیز کسب کرده است. بنابراین می تواند کمک شایانی به حل پرونده کند و در ازای آن هزینه ی بیشتری بگیرد.

کلام آخر

دعاوی مربوط به تصادفات که انواع مختلفی دارند، در بسیاری از مواقع پیچیده و سخت می شوند، به طوری که نمی توان به آن ها به درستی رسیدگی کرد. در چنین موقعیت هایی پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از خدمات بهترین وکیل تصادفات در اصفهان است. یک وکیل با تخصص و تجربه خود کمک می کند تا پرونده به بهترین شکل ممکن حل شود و موکل به حق و حقوق خود برسد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا