تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای بوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

رسول احمدی

رسول احمدی

سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09177236979
 • آدرس: استان بوشهر، بهمنی

آقای رسول احمدی وکیل متخصص حقوق تعزیرات (قاچاق کالا و ارز) و وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، با پیشینه تجربه در زمینه تجارت خارجی (صادرات و واردات و …)، عضو اتحادیه کارگزارن گمرک، دارای پروانه کارگزاری از گمرک ایران، مدیر شرکت جواهر ترخیص جنوب، متخصص در زمینه ی حقوق تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، گمرکی، بانکی و دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط می باشند.

سوابق وکیل
مسعود محمدی منش

مسعود محمدی منش

سابقه:
 • تخصص: قرارداد، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 09122246805
 • آدرس: بوشهر، شهرک صنعتی ایوانکی خ صنعت ١١ دفترشرکت شمس

مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، مسعود محمدی منش از مدرک تحصیلی کارشناس حقوق جزا و جرم‌ شناسی برخوردار بوده و توانسته پروانه وکالت به شماره 648 را از سوی کانون وکلای دادگستری شهر بوشهر دریافت نماید. این وکیل مشهور در دعاوی ملکی خانوادگی، تجاری، کیفری، حقوقی، مالی، برائت، کلاهبرداری، تقلب، طلاق، حضانت، خیانت در امانت و سرقت تاکنون پرونده‌های زیادی را به موفقیت رسانده و توانسته شاهد نتایج مطلوبی باشد.

سوابق وکیل
منوچهر صفری

منوچهر صفری

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09173732486
 • آدرس: بوشهر خ باغ زهرا خ مطهری مجتمع تجاری واداری زیتون بلوک D طبقه چهارم واحد ۴۰۲

سوابق وکیل

یکی از شهرهای پرجمعیت کشور که دغدغه و مشکلات در آن بسیار زیاد است، بوشهر می باشد. در صورت سکونت در بوشهر یکی از سریع ترین روش های انتخاب بهترین وکیل بوشهر استفاده از سایت مستر وکیل می باشد. این سایت این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا تمام وکلا را به راحتی مورد بررسی قرار دهید. وکلای پایه یک دادگستری به صورت قانونی قادر به ورود به تمامی پرونده ها هستند اما برخی از آن ها ترجیح می دهند در حوزه های مشخص فعالیت بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال یک وکیل می تواند بیشتر در امور کیفری یا دعاوی خانوادگی فعالیت کند. در حالیکه یرخی دیگر در زمینه امور مهاجرتی فعالیت می کنند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل بوشهر کیست؟

بهترین وکیل بوشهر فردی است که به موکلین خود مشاوره های خوبی ارائه می دهد. این وکلا از طریق قراردادهای وکالت از سوی دیگر اشخاص مامور رسیدگی به امور آن ها می باشند. در حقیقت بهترین وکلای بوشهر از سوی موکل یا دیگر اشخاص به عنوان نماینده برای انجام امور خاص شناخته می شوند. اشخاص حقوقی یا حقیقی می توانند برای انجام امور خود یک وکیل انتخاب نمایند. اگر قصد انجام امور مهم را دارید بهتر است با بهترین وکلای بوشهر به مشورت بپردازید. پرونده های قضایی در موارد بسیار زیادی پیچیدگی هایی دارند که بدون کسب اطلاع از قوانین قادر به دستیابی به نتایج مورد نظر و دلخواه نخواهید بود. توصیه می شود با انتخاب بهترین وکیل بوشهر علاوه بر پیشگیری از تلف شدن زمان، برای خود بهترین رای را دریافت نمایید.

بهترین وکیل بوشهر کیست؟

بهترین وکیل بوشهر یک وکیل پایه یک دادگستری است که قادر به دریافت وکالت نامه معتبر بوده است و قادر به حضور در تمام مراجع قضایی و دادگاه می باشد. وکلای بوشهر باید در تمام مسائل حقوقی به افراد مشاوره بدهند و موضوعات پرونده های آن ها را پیگیری کنند تا در نهایت به نتایج مطلوب دست یابند. بهترین وکلای بوشهر در طول سالیان فعالیت خود به دانش و تجربه دست یافته اند و بهتر از هر فردی می توانند به شما کمک کنند تا به حقوق قانونی خود دست یابید. این وکلا به طور معمول در رشته حقوق تحصیل می کنند و بر تمام قوانین حاکم بر کشور مسلط هستند. وکلا باید همواره اطلاعات خود را به روزرسانی کنند. بهترین وکلای بوشهر به عنوان بهترین اشخاص برای حل مشکلات حقوقی و ارائه مشاوره به افراد شناخته می شوند.

ویژگی های بهترین وکیل

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل بوشهر می توان به کاربلد بودن ایشان اشاره کرد. بهترین وکلای بوشهر در صحبت کردن و جهت دادن به دادگاه از توانایی نسبتا بالایی برخوردار هستند و با بهره مندی از توانایی خود می توانند بیشترین زمان دادگاه را به خود اختصاص داده و از موکل خود دفاع نمایند.

در رابطه با بهترین وکلای بوشهر باید این نکته را به خاطر داشته باشید که ایشان روی پرونده های مختلف فعالیت می کنند از این رو در حل پرونده های مختلف به تجربه بالا دست یافته اند. تجربه این وکلا باعث می شود تا آن ها در بهبود پرونده های خود موثر عمل کنند و احتمال برد موکلین خود را در دادگاه افزایش دهند. بهترین وکلای بوشهر در نوشتن نیز از مهارت بالایی برخوردار هستند و می توانند شکواییه ها و دادخواست های مربوط به پرونده را به نحو احسنت تنظیم و تهیه کنند و آن ها را در زمان مناسب به دادگاه ارائه دهند.

حوزه های فعالیت بهترین وکیل بوشهر

بهترین وکیل بوشهر می تواند در حوزه های مختلف زیر فعالیت کند و این امکان را برای موکلین خود فراهم سازد تا به آسانی به نتایج مورد نظر خود دست یابند.

 • حقوق تصادفات رانندگی
 • حقوق نفت و گاز
 • داوری
 • دادسرا و دادگاه ویژه روحانیت حقوق کار
 • حقوق پیمان
 • حقوق بیمه
 • جرایم رایانه ای
 • حقوق گمرکی
 • حقوق اراضی
 • ثبت احوال
 • شهرداری
 • دیه دادسرا و دادگاه نظامی
 • حقوق بین الملل
 • دادگاه انقلاب
 • مواد مخدر
 • حقوق ثبت
 • حقوق پزشکی
 • جرایم مالی و اقتصادی
 • حقوق مهاجرت
 • حقوق مالکیت فکری
 • حقوق خانواده
 • حقوق ملکی و کیفری
 • وصول مطالبات
 • ارث
 • قراردادها
 • حقوق تجارت دیوان عدالت اداری
 • حقوق بانکی

1. وکیل ورشکستگی

سازمان هایی که عدم توانایی خود در پرداخت بدهی به طلبکاران را از طریق اعلامیه های قانونی بیان می کنند می توانند از بهترین وکیل بوشهر کمک بخواهند. درک روند و تکمیل فرم های ورشکستگی ممکن است اندکی دلهره آور باشد از این رو افراد با توجه به ماهیت پیچیده تشکیل پرونده ورشکستگی می توانند از بهترین وکلای بوشهر بخواهند تا این فرم ها را تکمیل کنند. وکلا می توانند در این زمینه به موکلین خود مشاوره حقوقی ارائه دهند و کارهای لازم را از ابتدا تا انتها برای آن ها انجام دهند.

بهترین وکلای بوشهر پس از برگزاری جلسات مشاوره حضوری با موکلین درآمد، بدهی و دارایی آن ها را مورد بررسی قرار خواهند داد. وکلا مشخص خواهند کرد که چه نوع ورشکستگی برای آن ها مناسب تر است و تعیین خواهند کرد که چه پرونده ای را باید تشکیل دهند. در نهایت تاریخ تشکیل پرونده مشخص خواهد شد و قرارداد مورد نظر با موکل منعقد خواهد شد.

وکالت دادخواست در تاریخ مناسب به صورت الکترونیکی به دادگاه ارسال خواهد شد. پس از تعیین تاریخ رسیدگی توسط دادگاه بدهکار و معتمد ورشکستگی در یک جلسه حضوری به گفتگو خواهند پرداخت. وکالت ورشکستگی این اطمینان خاطر را به شما خواهد داد که مشتری به تعهدات مورد نیاز متولی ورشکستگی عمل خواهد کرد. در نهایت ورشکستگی مشتری تایید خواهد شد.

2. وکیل اشتغال

بهترین وکیل بوشهر که در زمینه وکالت اشتغال فعالیت دارد روابط کارفرما و کارمند را به خوبی می داند. این روابط ممکن است شامل قراردادها، مقررات، توافق نامه های معامله، حفاظت در مقابل تبعیض، آزار و اذیت جنسی، دستمزد و ساعت، بهداشت، ایمنی و مذاکرات مربوط به جداسازی باشند. دیگر مسئولیت های وکلای اشتغال ممکن است شامل مشاوره کارفرما در رابطه با مقررات زیست محیطی و دفاع از کارفرما در مقابل سازمان های دولتی باشد. وکلای اشتغال در دعاوی مربوط به اشتغال فعالیت دارند و به عنوان نماینده کارفرما شناخته می شوند. این وکلا به کارفرما کمک می کنند تا سیاست هایی را تنظیم کنند.

وکلای اشتغال به کارفرمایان هشدار می دهند تا تبعیض بین نیروهای خود بر اساس نژاد، رنگ، جنس، سن، منشا ملی، مذهب و ناتوانی قائل نشوند. این وکلا همچنین در رابطه با حقوق خانواده کارمندان، تشکیل اتحادیه و مسئولیت های کارگران اتحادیه به کارفرمایان مشاوره ارائه می دهند.

3. بهترین وکیل خانواده در بوشهر

بر اساس قوانین وکلای پایه یک دادگستری قادر به دفاع از موکل خود در پرونده های مختلف هستند. گاهی اوقات وکالت تخصصی تر خواهد شد و وکلا به عنوان بهترین وکیل خانواده در بوشهر به فعالیت مشغول می شوند. وکیل تخصصی خانواده در این رشته مهارت خاص دارد و آزمون های ویژه آن را گذرانده است. گستردگی علم حقوق، پیچیدگی های آیین دادرسی و تنوع پرونده ها باعث شده تا وکلا بتوانند در پرونده های مختلف از موکلین خود دفاع کنند. وکلا با گذشت زمان در رشته ای خاص به مهارت دست خواهند یافت و با آن تخصص شناخته خواهند شد. از این رو وقتی عنوان می شود فردی به عنوان بهترین وکیل خانواده در بوشهر مشغول به فعالیت است به این معناست که بیشتر وقت خود را صرف پرونده های این رشته خاص می کند و در آن زمینه به مهارت قابل توجهی دست یافته است.

وکیل خانواده در بوشهر

4. بهترین وکیل طلاق در بوشهر

در صورتی که زوجین پس از جاری شدن صیغه عقد با مشکلات شدید خانوادگی مواجه شوند و قادر به ادامه زندگی زناشویی خود نباشند می توانند از بهترین وکیل طلاق در بوشهر کمک بگیرند.

5. بهترین وکیل کیفری در بوشهر

یکی از بزرگترین مشکلات موجود در جامعه حضور کلاهبرداران، سارقان و جاعلان اسناد در بین مردم عادی می باشد. این افراد ممکن است هر لحظه برای مردم مشکلات متعدد ایجاد کنند. از این رو جامعه باید هوشیار باشد و فریب کلاهبرداران و شیادان را نخورد و قبل از انجام معاملات خطرات و جوانب آن را با دقت مورد بررسی قرار دهد. این امر افراد را از گزند و آسیب دور خواهد ساخت. بهترین وکیل کیفری در بوشهر باید با دید وسیع به جامعه اقدامات پیش از وقوع جرم را انجام دهد. تقویت بخش هایی از ضابطین دادگستری در تعقیب مجرمین و انجام تحقیقات لازم و ضروری است. یکی از مهمترین و اساسی ترین عوامل تقویت کننده نظام کیفری تخصصی شدن وکالت نسبت به پرونده های کیفری می باشد.

6. بهترین وکیل ملکی در بوشهر

بهترین وکیل ملکی در بوشهر فردی است که در زمینه املاک و مستغلات به تخصص دست یافته است. این نوع وکیل می تواند در معاملات خرید و فروش خانه به موکلین خود کمک کند. بهترین وکلای ملکی در بوشهر می توانند دز زمینه های مختلف زیر به موکلین خود کمک کنند:

 • معاملات ملک
 • مسائل مالک و مستاجر
 • مسائل منطقه بندی، کاربری زمین و دیگر موارد حقوقی مربوط به املاک

در صورتی که قصد خرید و فروش خانه ای را داشته باشید یا با دیگر مشکلات حقوقی مربوط به املاک مواجه شده باشید می توانید با وکلای حقوقی به مشاوره بپردازید. وکلای ملکی از جمله وکلای دادگستری هستند که در زمینه املاک از اطلاعات کافی برخوردار می باشند و با تکیه بر آن می توانند در پیشبرد تمام مراحل پرونده به شما کمک کنند. پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در بوشهر این امکان را برای شما فراهم خواهد ساخت تا احتمال پیروزی خود را در دادگاه افزایش دهید. بهترین وکیل بوشهر می تواند بهترین مشاوره را در زمینه املاک به شما ارائه دهد.

برای پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در بوشهر نیاز به صرف زمان زیاد نخواهید داشت تنها کافی است به وب سایت مستر وکیل مراجعه نمایید و با برداشتن چندین گام ساده وکیل ملکی مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا کنید. در وب سایت مستر وکیل بهترین وکلای ایران گرد هم جمع شده اند تا با خیال راحت از راهنمایی و مشاوره آن ها استفاده نمایید.

آشنایی با انواع وکالت

وکالت در ایران به انواع مختلف زیر طبقه بندی می شود:

1. وکیل انتخابی

بهترین وکیل بوشهر در صورتی به عنوان وکیل انتخابی شناخته می شود که فرد ایشان را انتخاب نماید و با انعقاد قرارداد وکالت از او خواسته می شود تا برای دفاع از حق ایشان در مراجع قضایی حضور یابد.

2. وکیل تسخیری

در صورت در جریان بودن دعاوی کیفری و با توجه به ضرورت حضور وکیل در دادرسی و محاکمات اگر متهم از گرفتن وکیل خودداری نماید یا بضاعت مالی برای دریافت کمک از یک وکیل را نداشته باشد، برای دفاع از متهم و به تشخیص دادگاه از بین وکلای دادگستری یک وکیل تسخیری به صورت رایگان انتخاب خواهد شد.

وکیل تسخیری

3. وکیل معاضدتی

در صورت نیاز اشخاص به وکالت در دعاوی حقوقی به منظور دفاع از حقوق خود و عدم وجود امکان گرفتن وکیل بنا به دلایل مختلف، از سوی دادگاه و با تشخیص عسر و حرج موکل و تشخیص کمیسیون معاضدت کانون وکلا در این موارد یک وکیل به صورت رایگان از حقوق شخص معسر دفاع خواهد کرد. وکیلی که در این زمینه در دادگاه و دادسرا به فعالیت مشغول است به عنوان وکیل معاضدتی شناخته می شود.

4. وکیل اتفاقی

در صورتی که فرد در رشته حقوق تحصیل کرده باشد اما به این شغل مشغول نباشد و به صورت اتفاقی برای حل مشکلات بستگان نزدیک خود در مراجع قضایی حضور یابد، به عنوان وکیل اتفاقی شناخته خواهد شد. این فرد نیازی به گذراندن آزمون های سخت کانون وکلای دادگستری نخواهد داشت. وکیل اتفاقی به دریافت پروانه وکالت برای این مورد خاص نیز نیاز نخواهد داشت. در این شرایط وکیل تنها با گذراندن مراحل قانونی و پرداخت هزینه مربوطه قادر به دفاع از حق موکل خود خواهد بود. در صورتی که وکیل اتفاقی با این روش وکالت موردی دفاع از حقوق بستگان خود را به عهده گرفته باشد به عنوان وکیل اتفاقی شناخته خواهد شد.

کلام آخر

در صورت دقت در انتخاب بهترین وکیل بوشهر می توانید حقوق از دست رفته خود را راحت پس بگیرید. با دریافت راهنمایی و مشاوره از وکلای بوشهر می توانید نتایج را در دادگاه به نفع خود تغییر دهید. از این رو همواره توصیه می شود در انتخاب بهترین وکلای بوشهر نهایت دقت را به کار گیرید. برای این منظور امکان استفاده از وب سایت مستر وکیل نیز برای شما وجود دارد. این سایت به معرفی بهترین وکلا در زمینه های مختلف و شهرهای متفاوت ایران پرداخته است.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا