تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانواده در بوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09173228743
 • آدرس: بوشهر ، باغ زهرا ، ابتدای بلوار مطهری ، بعد از دفتر خدمات قضایی جهاندوست ، ساختمان کارینو ، طبقه 1 ، واحد 2

سرکار خانم زهرا جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بوشهر می باشند، ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت وکالت در تمام زمینه های حقوقی را دارا است ایشان یکی از بهترین وکیل حقوقی در بوشهر بشمار  می آید و از آنجایی که یکی از خوش برخورد ترین و آن تیام ترین وکلا در بوشهر می بشا دتوانسته تا کنون مراجعه کنندگان زیادی را جذب کرده و پرودند ه های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

سوابق وکیل
لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09177761476
 • آدرس: بوشهر، خیابان جفره، مجتمع تجاری آفتاب، واحد 2

لیلا اهرمی نژاد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بوشهر، دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا بوده و نزدیک به 10 سال سابقه در زمینه وکالت دارد. این وکیل مشهور می‌تواند دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری را به‌ نحو احسن حل کند و مشاوره‌ای کامل نیز به موکلین خود ارائه دهد. سرکار خانم اهرمی نژاد با دقت و احتیاط کافی پرونده‌های موکلین خود را بررسی می‌کند و هر گونه اقدامی که لازم باشد را با توجه به موضوع دعاوی انجام می‌دهد. ایشان توانسته‌اند با صداقت در کار، پشتکار بالا، رازدار بودن، صبر و بردباری، مسئولیت‌ پذیری و بررسی به‌ موقع مشکلات پرونده، شاهد نتایج بسیار عالی باشند.

سوابق وکیل
محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09171774585
 • آدرس: بوشهر، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج‌ فارس 15، واحد 1

یکی دیگر از بهترین وکلا در شهر بوشهر، محمد رضا منفرد نام دارد. این وکیل متخصص به‌ عنوان مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم‌ شناسی، از 9 سال سابقه وکالت برخوردار بوده و طی این سال‌ها توانسته پرونده‌های دشواری را به نتیجه‌ای مثبت برساند. وکیل منفرد در دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری تخصص بالایی دارد و با تمام قوانین لازم در دادگاه‌ها نیز آشنا است. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 18165 هستند و کار خود را به‌ صورت تخصصی از سال 1392 آغاز کرده‌اند.

سوابق وکیل
رسول احمدی

رسول احمدی

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:4
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کیفری
 • شماره تماس: 09177236979
 • آدرس: بندر عباس .خیابان دامایی .چهار راه داماهی

رسول احمدی عضو کانون وکلای مرکز با تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی متخصص در امر قاچاق کالا و ارز متخصص در دعاوی گمرکی و مرتبط متخصص در دعاوی کیفری وحقوقی مرتبط با گمرک و تجارت خارجی و ... با تجربه کارگزار رسمی گمرک بودن و عضو اتحادبه کارگزارن گمرک و پیشینه تجربه گمرکی ......  

سوابق وکیل

اختلافات حقوقی در سطح خانواده گاهی اوقات ممکن است پیش آیند، به منظور حل و فصل این اختلافات توصیه می شود به محاکم قضایی مراجعه نمایید و دعاوی خانوادگی را مطرح کنید. برای کسب موفقیت در جلسات دادگاه به دانش حقوقی کافی نیاز خواهید داشت. اکثر افراد جامعه این دانش را ندارند از این رو با خسارات احتمالی در آینده مواجه می شوند. استخدام بهترین وکیل خانواده در بوشهر در این شرایط ضعف های حقوقی شما را جبران خواهد کرد. در صورت مواجهه با مشکلات خانوادگی شدید نیز می توان از بهترین وکیل طلاق در بوشهر کمک خواست.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل خانواده در بوشهر کیست؟

دفاتر و موسسات حقوقی بسیار زیادی در شهر بوشهر مشغول به فعالیت هستند. تعدادی وکلا در هر یک از این اماکن حضور دارند که با مراجعه به آن ها قادر خواهید بود مشکلات خانوادگی خود را حل و فصل نمایید. این نکته را به خاطر داشته باشید که کسب نتایج مطلوب از طریق استخدام بهترین وکیل خانواده در بوشهر امکان پذیر می باشد. بهترین وکلای خانواده در بوشهر در رشته حقوق تحصیل کرده اند و تحصیلات خود را در دانشگاه های مطرح کشور عزیزمان ایران به پایان رسانده اند. بهترین وکیل بوشهر در رابطه با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانوادگی از دانش و آگاهی کامل برخوردار می باشد. از مهمترین دعاوی خانوادگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انحصار وراثت
 • طلاق
 • مهریه
 • نفقه

بهترین وکیل خانواده در بوشهر کیست؟

بهترین وکیل خانواده در بوشهر همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با آخرین تغییرات قوانین آشنا باشد و علم خود را در این زمینه همواره به روزرسانی کند. وکلای خانوادگی سالیان زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف می کنند. تجربیات این وکلا به شما کمک خواهد کرد تا به اهداف خود نزدیک شوید.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بوشهر

در صورتی که برای حل پرونده خانوادگی خود بخواهید از بهترین وکیل خانواده در بوشهر کمک بگیرید بهتر است ابتدا ویژگی های بهترین وکلای خانوادگی را مورد بررسی قرار دهید. با در نظر گرفتن این ویژگی ها می توان به انتخاب خوبی دست یافت. به خاطر داشته باشید که بهترین وکیل خانواده در بوشهر برای دفاع از موکلین خود به نحو احسنت باید اطلاعات به روزی داشته باشد و قوانین حاکم بر دادگاه را به خوبی رعایت نماید. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات مختلف بسیار زیادی مواجه شوید.

از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل خانواده در بوشهر می توان به تجربه و سابقه کاری ایشان اشاره کرد. همواره توصیه می شود به تجربیات ناقص دیگران متکی نباشید و رسیدگی به پرونده خانوادگی خود را به اشخاص مجرب بسپارید. وکلای خانوادگی علاوه بر دفاع از حقوق موکل وظیفه محفوظ نگه داشتن اسرار و اطلاعات ایشان را به عهده دارند. از دیگر ویژگی های وکلای خانوادگی می توان به امانت داری اشاره کرد. بهتر است به دنبال وکیلی باشید که در زمینه حل پرونده های خانوادگی از آگاهی و دانش کافی برخوردار باشد و کار خود را با تمرکز بالا پیش ببرد. از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکلای خانواده در بوشهر می توان به صبر و برخورد مناسب ایشان اشاره کرد. دیگر ویژگی های وکلای خانوادگی خوب در بوشهر شامل موارد زیر می باشند:

 • فن بیان مناسب
 • رسیدگی به موقع
 • صداقت در کار
 • متعهد بودن به کار
 • توجه به مصلحت موکل
 • توانایی برقراری صلح بین افراد
 • ارائه مشاوره دقیق به موکلین

از آنجا که تعداد وکلای خانوادگی در شهر بوشهر بسیار زیاد است افراد نیازمند به وکلای خانوادگی حرفه ای قادر به گرفتن تصمیم مناسب و راحت نخواهند بود.

وظایف بهترین وکلای خانوادگی

بهترین وکیل خانواده در بوشهر باید نهایت تلاش خود را به کار گیرد تا اطلاعات خود را در رابطه با پرونده مورد نظر افزایش دهد. تنها در صورتی وکلا قادر خواهند بود از موکل خود در دادگاه به طور موثر دفاع کنند که در رابطه با دعاوی مطرح شده در دادگاه تحقیقات کامل انجام داده باشند. انجام تحقیقات به وکلا کمک خواهد کرد تا با دست پر در دادگاه حاضر شوند و برای مشکلات پیش آمده راهکار مناسب پیدا کنند. در حقیقت می توان گفت یکی از مهمترین وظایف وکلای خانوادگی جمع آوری اطلاعات و مستندات می باشد. از آنجا که این اطلاعات در نتیجه پرونده تاثیر قابل توجهی دارند از اهمیت ویژه برخوردار می باشند.

وظایف وکیل خانواده

1. حضور در جلسات دادگاه به موقع

بهترین وکیل خانواده در بوشهر موظف است در تمام جلسات دادگاه به موقع حضور یابد و فرآیند دادرسی را پیگیری نماید. این موضوع در حقیقت به وقت شناس بودن وکیل مورد نظر مربوط می باشد. اگر وکیل خانوادگی وقت شناس نباشد و به رعایت اصول حرفه ای اهمیت ندهد در دفاع از موکل ممکن است با اختلال مواجه شود. این امر باعث خواهد شد تا نتواند موکل را آنطور که باید به حقوق خود برساند. به همین دلیل است که همواره توصیه می شود قبل از انتخاب وکیل خانواده و امضای قرارداد با ایشان وقت شناس بودن و اخلاق حرفه ای وکیل مورد نظر را در جلسات حضوری دادگاه مورد ارزیابی قرار دهید.

2. داشتن اطلاع کامل از فرآیند رسیدگی به دعاوی مطرح شده

بهترین وکیل خانواده در بوشهر باید اطلاعات کامل در رابطه با فرآیند رسیدگی به دعاوی مطرح شده در دادگاه داشته باشد و با روند انجام امور آشنا باشد. مطلع بودن از فرآیند دادرسی این امکان را به وکیل خواهد داد تا مراحل حل و فصل اختلافات را با سرعت بیشتری طی کند و در رسیدگی به پرونده نهایت دقت را به کار گیرد. یک وکیل خانوادگی خوب موکل خود را از آن چه که در هر مرحله از روند پرونده پیش می آید مطلع می سازد. وکیل خوب موکل خود را در جریان تمام امور قرار می دهد. این موضوع باعث افزایش اعتماد بین وکیل و موکل خواهد شد.

3. ارزیابی پرونده های مشابه

بهترین وکلای خانواده در بوشهر باید پرونده های مشابه را نیز ارزیابی نمایند. این امر به وکیل کمک خواهد کرد تا راهکارهای مناسب را برای حل و فصل پرونده های مختلف پیدا کند. نکات کوچک استخراج شده از پرونده های حل شده به وکلای خانوادگی کمک خواهد کرد تا در دعاوی مطرح شده پیروز شوند و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. آشنایی با فراز و نشیب های رسیدگی به پرونده های قبلی به  وکلای خانوادگی کمک خواهد کرد تا پرونده های مشابه را با سرعت و دقت بالاتری به سرانجام برسانند.

مزایای مشاوره با بهترین وکلای خانوادگی

همانطور که عنوان شد اکثر افراد جامعه با مسائل تخصصی حقوقی و کیفری آشنا نیستند. دعاوی خانوادگی پیچ و خم های خاص خود را دارند. در صورت آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانوادگی به موضوعات تخصصی تر نگاه خواهید کرد و به موفقیت نزدیک تر خواهید شد. علاوه بر روش های حضوری در حال حاضر می توان سوالات خود را از طریق شیوه های تلفنی و آنلاین با مشاور حقوقی مجرب و کاربلد در جریان گذاشت. در نهایت به بهترین پاسخ برای سوالات خود دست خواهید یافت.

مزایای مشاوره با وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده در بوشهر در زمینه دعاوی خانوادگی از دانش حقوقی نسبتا بالایی برخوردار می باشد و در جلسات ملاقات حضوری می تواند مسائل پیچیده قضایی را کاملا ساده برای شما تشریح نماید. بهترین وکلای خانوادگی همچنین می توانند روند رسیدگی به پرونده را به صورت مختصر برای شما توضیح دهند تا از فرآیند دادرسی در دادگاه به دورنمای مناسب دست یابید. هرچه اطلاعات شما در رابطه با پرونده های دعاوی خانوادگی بیشتر باشد احتمال کسب موفقیت افزایش خواهد یافت.

یک وکیل خانوادگی مجرب و کاربلد در زمینه های مختلف از تجربه بالایی برخوردار می باشد و با سبک و سنگین کردن شرایط می تواند بهترین راهکار را به شما ارائه دهد. از طریق مشاوره با وکلای خانوادگی قادر به برداشتن گام های مثبت برای حل پرونده خود خواهید بود. این امر از بروز خسارات نیز تا حد زیادی پیشگیری خواهد کرد. وکیل در جلسات مشاوره حقوقی شما را با حقوق قانونی تان در طول پرونده آشنا خواهد ساخت. در صورت آشنا بودن با حقوق تعیین شده برای شما در قانون از پایمال شدن حق خود می توانید پیشگیری نمایید.

انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر

برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در بوشهر می توان از روش های زیر اقدام کرد:

1. جستجو در اینترنت

نخستین راه انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر جستجو در اینترنت می باشد. با جستجو در اینترنت می توانید به اطلاعات مناسب در رابطه با وکیل مورد نظر خود دست یابید.

2. مراجعه به مراجع قضایی

با مراجعه به نزدیک ترین مرجع قضایی می توان در رابطه با بهترین وکلای خانوادگی در بوشهر به اطلاعات لازم دست یابید. قبل از انتخاب وکیل مورد نظر بهتر است در رابطه با پرونده های اخیر ایشان تحقیق نمایید.

3. معرفی توسط آشنایان و دوستان

با دریافت پیشنهادات از دوستان و آشنایان که تجربه پیگیری این نوع پرونده ها را داشته اند می توان در رابطه با عملکرد وکیل خانوادگی مورد نظر خود اطلاعات کسب نمود.

4. وب سایت

با مراجعه به وب سایت مستر وکیل می توانید به صورت تلفنی و حضوری با بهترین وکلای خانواده در بوشهر که از تجربه و سابقه بالایی در زمینه دعاوی خانوادگی برخوردار هستند مشورت کنید. این وب سایت امکان مشاوره آنلاین را نیز برای شما فراهم نموده است.

به خاطر داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل خانواده در بوشهر باید با بررسی سوابق، تجربه و رزومه کاری ایشان صورت گیرد. این امر به شما کمک خواهد کرد تا با وکیل مورد نظر خود رابطه ای صمیمانه و پایدار برقرار نمایید و در نهایت به بهترین نتایج دست یابید.

حوزه کاری وکیل خانوادگی

بهترین وکیل خانواده در بوشهر در زمینه های زیر می تواند فعالیت کند:

1. دعاوی نفقه

یکی از حقوق زوجه در قبال خدمات زناشویی و نگهداری فرزندان در اسلام، نفقه می باشد. در صورت طلاق و جدایی اگر زن قادر به تامین نیازهای خود و فرزندانش نباشد نفقه به ایشان تعلق خواهد گرفت. نفقه شامل مسائلی همچون خوراک، پوشاک، مسکن و هزینه های پزشکی می باشد. در صورت مواجهه با اختلافات خانوادگی، اگر مرد از پرداخت نفقه خودداری نماید زن می تواند در دادگاه خانواده دعوا مطرح نماید. در این مواقع با دریافت کمک از بهترین وکیل خانواده ایشان ادعای شما را پیگیری خواهد کرد و مرد را مجبور به پرداخت نفقه با توجه به شرایط مالی خواهد کرد. یک وکیل خانوادگی خوب در بوشهر شرایط مالی مرد را مورد بررسی قرار خواهد داد و با پیگیری ادعای موکل خود در دادگاه درخواست الزام مرد به پرداخت نفقه را مطرح می کند.

2. حضانت فرزندان

مسئله حضانت فرزندان از دیگر مسائلی است که هنگام طلاق و جدایی والدین مطرح می شود. حضانت مجموعه ای از حقوق و وظایف قانونی مربوط به نگهداری و تربیت کودکان می باشد که هنگام طلاق توسط یکی از والدین پذیرفته می شود. حضانت فرزند شامل مسائل مختلف زیر می باشد:

 • مراقبت
 • پرورش
 • تربیت
 • تحصیل
 • سرپرستی کودک

در بسیاری از موارد این مسئله اختلافات و درگیری های زیادی را ایجاد خواهد کرد. از این رو برای رسیدگی به این مساله باید به بهترین وکیل خانواده در بوشهر دسترسی داشت.

3. اجرت المثل

در طول زندگی مشترک زن و مرد در مقابل یکدیگر مسئول می باشند. با توجه به اسلام زن موظف است همسر خود را تمکین کند و مرد وظیفه دارد از نظر مالی و رفاه زن را تامین نماید. انجام برخی از کارها در شرع و قانون برای زن وظیفه محسوب نمی شود حتی اگر آن کار در عرف جامعه به عنوان یکی از وظایف زن در نظر گرفته شود. برخی از کارهایی که زن می تواند در منزل انجام دهد شامل موارد زیر می باشد:

 • رسیدگی به فرزندان
 • امور منزل
 • نظافت و پخت و پز

البته لازم به ذکر است که زن در مقابل این کارها هیچگونه مسئولیتی ندارد. زن می تواند بابت کارهایی که در منزل شوهر انجام می دهد از ایشان دستمزد بخواهد. این دستمزد در فقه اجرت المثل نامیده می شود. گاهی اوقات زن هنگام طلاق می تواند مسئله اجرت المثل را مطرح کند. بهترین وکیل خانواده در بوشهر باید این درخواست را در دادگاه مطرح کند.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در بوشهر باید قادر به ارائه مشاوره به موکلین در موارد همچون اعتیاد، تفاوت فرهنگی، ازدواج اجباری، سوءظن، طلاق، عدم توافق در مسائل زناشویی، ازدواج دوم، عدم درک یکدیگر، دخالت دیگران در زندگی، رفتار نامناسب، اختلاف سن، عدم سازش و طلاق باشد. همچنین ایشان باید بتواند موکل خود را به نحو احسنت راهنمایی کند

4.3/5 - (3 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا