تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ملکی در بوشهر ⚖️【آپدیت 1403】

محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09171774585
 • آدرس: بوشهر، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج‌ فارس 15، واحد 1

یکی دیگر از بهترین وکلا در شهر بوشهر، محمد رضا منفرد نام دارد. این وکیل متخصص به‌ عنوان مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم‌ شناسی، از 9 سال سابقه وکالت برخوردار بوده و طی این سال‌ها توانسته پرونده‌های دشواری را به نتیجه‌ای مثبت برساند. وکیل منفرد در دعاوی خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری تخصص بالایی دارد و با تمام قوانین لازم در دادگاه‌ها نیز آشنا است. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 18165 هستند و کار خود را به‌ صورت تخصصی از سال 1392 آغاز کرده‌اند.

سوابق وکیل
زهرا جمشیدی

زهرا جمشیدی

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09173228743
 • آدرس: بوشهر ، باغ زهرا ، ابتدای بلوار مطهری ، بعد از دفتر خدمات قضایی جهاندوست ، ساختمان کارینو ، طبقه 1 ، واحد 2

سرکار خانم زهرا جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بوشهر می باشند، ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت وکالت در تمام زمینه های حقوقی را دارا است ایشان یکی از بهترین وکیل حقوقی در بوشهر بشمار  می آید و از آنجایی که یکی از خوش برخورد ترین و آن تیام ترین وکلا در بوشهر می بشا دتوانسته تا کنون مراجعه کنندگان زیادی را جذب کرده و پرودند ه های بیشماری را به سرانجام رسانده است.

سوابق وکیل
منوچهر صفری

منوچهر صفری

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09173732486
 • آدرس: بوشهر خ باغ زهرا خ مطهری مجتمع تجاری واداری زیتون بلوک D طبقه چهارم واحد ۴۰۲

سوابق وکیل

همانطور که برای رفع مشکلات خانوادگی خود به بهترین وکیل خانواده در بوشهر مراجعه می کنید برای رفع مشکلات ملکی خود نیز می توانید از بهترین وکیل ملکی در بوشهر کمک بخواهید. عدم در اختیار داشتن تخصص و تجربیات لازم در دعاوی ملکی باعث می شود تا قادر به دستیابی به حقوق قانونی خود نباشید. عدم آشنایی با قوانین ملکی نیز ممکن است شما را متحمل خسارات جبران ناپذیری سازد. در معملات ملکی و تصرفات صورت گرفته ممکن است فرد با اختلافاتی مواجه شود. در صورت عمیق بودن این اختلافات تنها با مراجعه به محاکم فضایی قادر به حل و فصل اختلافات پیش آمده خواهید بود. با استخدام بهترین وکیل ملکی در بوشهر که تجربه بالایی داشته باشد می توان مسیر کسب موفقیت را هموار کرد. لازم به ذکر است که پیدا کردن وکلای شاخص چندان ساده نیست.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل ملکی در بوشهر کیست؟

تعدد وکلای ملکی در بوشهر باعث شده است تا انتخاب بهترین وکیل ملکی در بوشهر سخت و پیچیده به نظر برسد. در حقیقت در صورت بی اطلاعی از ویژگی های بهترین وکلای ملکی در بوشهر در انتخاب و استخدام مطلوب ترین وکلای ملکی در بوشهر موفق نخواهیم بود. بهترین وکلای ملکی در بوشهر در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور تحصیلات خود را به پایان رسانده اند. بهترین وکیل ملکی در بوشهر با تلاش و علم آموزی تحصیلات خود را در حقوق به پایان رسانده است و آزمون های وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

بهترین وکیل ملکی در بوشهر کیست؟

آشنایی کامل و جامع با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی از دیگر ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بوشهر است که با استناد به این قوانین و دانش حقوقی می تواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل بوشهر همواره تلاش خود را به کار می گیرد تا با آخرین تغییرات قوانین ملکی آشنایی داشته باشد. این امر به ایشان کمک خواهد کرد تا اطلاعات خود را به روز نگه دارد و از رقبای خود عقب نماند. بهترین وکلای ملکی در بوشهر سالیان زیاد عمر خود را به پرونده های ملکی رسیدگی می کنند و این تجربیات راهگشای موکلین آن ها در حل اختلافات می باشند.

ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بوشهر

یکی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بوشهر فن بیان قوی می باشد. قدرت کلام به بهترین وکلای ملکی در بوشهر کمک خواهد کرد تا به بهترین نحو ممکن از موکل خود دفاع کنند. به طور کلی می توان گفت یکی از مهمترین ابزار وکلای ملکی فن بیان می باشد که با استفاده از آن می توانند احتمال موفقیت خود را در دادگاه تا حد قابل توجهی افزایش دهند. هرچه دانش وکلای ملکی در سطح بالایی قرار داشته باشد، باز هم برای ارائه ادله و مستندات به قضات به فن بیان قدرتمند نیاز خواهند داشت. زیرا دانش همواره از زبان جاری می گردد.

از دیگر ویژگی های بهترین وکیل ملکی در بوشهر می توان به ارتباط نزدیک با موکل اشاره کرد. وکلای ملکی کاربلد و خبره باید توانایی برقراری روابط با موکلین خود را داشته باشند. البته لازم به ذکر است که این روابط باید با رعایت کامل اصول حرفه ای انجام گیرند و حد و مرزها هرگز نباید از میان برداشته شوند. ارتباط نزدیک موکل و وکیل به وکیل کمک خواهد کرد تا به اطلاعات کاملی در رابطه با پرونده دست یابد. این رابطه نزدیک همچنین به موکل کمک خواهد کرد تا مهمترین دغدغه ها و خواسته های خود را مطرح نماید و اهداف خود را برای وکیل ترسیم کند.

 • جسارت و جنگندگی

از دیگر ویژگی های مهم بهترین وکیل ملکی در بوشهر می توان به جسارت و جنگندگی ایشان اشاره کرد. بهترین وکلای ملکی در بوشهر هرگز نباید تسلیم شرایط، جو دادگاه و خواسته های طرف مقابل شوند. ایشان باید بدون ترس و واهمه برای احقاق حقوق از دست رفته موکل نهایت تلاش خود را به کار گیرد. جسارت و جنگندگی به وکلای ملکی کمک خواهند کرد تا با اعتماد به نفس بالا در دادگاه حضور یابد و ادله و مستندات لازم را به قاضی ارائه دهند. این ویژگی ها بهترین وکلای ملکی را مجاب خواهند ساخت تا رای را به نفع موکل خود صادر نماید.

مزایای مشاوره با وکلای ملکی

این نکته را به خاطر داشته باشید که دعاوی ملکی پیچیدگی های خاص خود را دارند و برای کسب موفقیت در این دعاوی باید با افراد مطلع مشورت کرد. شما می توانید روی دانش بهترین وکیل ملکی در بوشهر حساب ویژه باز نمایید. هر نوع شکست در دعاوی ملکی خسارات مالی جبران ناپذیری را برای شما به همراه خواهد داشت. وکلای ملکی با تمام جزئیات دعاوی ملکی به طور کامل آشنا هستند و با توجه به تجربیات گران بها که در طول سالیان جمع آوری نموده اند می توانند به بهترین نحو موکلین خود را برای احقاق حق شان راهنمایی کنند.

مزایای مشاوره با وکیل ملکی

رشد روزافزون شبکه های اجتماعی در عصر تکنولوژی امکان مشاوره حقوقی را به صورت آنلاین برای افراد فراهم ساخته است. در صورت عدم تمایل به کسب مشاوره به صورت تلفنی یا حضوری می توانید به صورت آنلاین سوالات خود را مطرح نمایید و از راهنمایی های بهترین وکلای ملکی در بوشهر استفاده نمایید. مشاوره آنلاین هیچ بهانه ای برای عدم مراجعه به وکیل را باقی نگذاشته است.

نکات مهم انتخاب وکلای ملکی

همواره توصیه می شود تمام تمرکز و تلاش خود را روی انتخاب بهترین وکیل ملکی در بوشهر متمرکز نمایید. متمرکز ساختن توجه و دقت روی این مسئله باعث خواهد شد به شاخص ترین و مطرح ترین حقوق دان های سطح بوشهر دست یابید. گاهی اوقات برخی افراد ممکن است به دلیل ضعف های حقوقی در این دعاوی اقدامات اشتباه انجام می دهند. یکی از این اقدامات غلط ممکن است انتخاب وکلای تازه کار یا با اخلاق غیرحرفه ای باشند. در ادامه مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب بهترین وکلای ملکی در بوشهر باید در نظر گرفته شوند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • پرهیز از انتخاب وکلای ملکی به دلیل جنسیت

برخی از افراد ترجیح می دهند وکالت پرونده ملکی خود را به بهترین وکیل ملکی در بوشهر بسپارند. این امر هیچ مشکلی ندارد زیرا سلایق افراد همیشه متفاوت می باشد و شخص مورد نظر ممکن است بتواند با وکلای زن ارتباط بهتری برقرار نماید. مشکل این جاست که فرد به جای تمرکز روی توانایی و مهارت های وکیل به جنسیت ایشان توجه می کند و وکیل مورد نظر را تنها به دلیل زن یا مرد بودن انتخاب و استخدام می کند.

 • توجه به تخصص وکیل قبل از انتخاب ایشان

برخی افراد هنگام انتخاب بهترین وکیل ملکی در بوشهر به تخصص ایشان توجهی نشان نمی دهند. یکی از مهمترین معیارهایی که هنگام استخدام وکلا باید در نظر گرفته شود تخصص ایشان می باشد. هر وکیلی قادر به کسب موفقیت برای شما در زمینه دعاوی ملکی نخواهد بود. به این منظور توصیه می شود ابتدا موضوع پرونده را بررسی کرده و با توجه به آن به دنبال بهترین وکیل ملکی در بوشهر باشید که در زمینه دعاوی ملکی تخصص کافی و لازم را داشته باشد.

 • مقایسه وکلا با توجه به حق الوکاله آن ها

اکثر وکلای ملکی ترجیح می دهند حق الوکاله خود را به صورت توافقی با موکل مشخص نمایند. این امر باعث خواهد شد هر یک از وکلا در ازای رسیدگی به پرونده ملکی یکسان به عنوان حق الوکاله ارقام متفاوتی را تعیین نمایند. افراد درگیر پرونده های ملکی با این باور مهلک و اشتباه مواجه می شوند که اگر وکیل مبلغ بیشتری بخواهد بدون شک از توانایی و مهارت بالایی برخوردار است.

وکیل تازه کار گاهی اوقات ممکن است حق الوکاله بیشتری درخواست نماید و وکلای با سابقه برای حق الوکاله خود رقم معقولانه ای در نظر بگیرند. وکالت شغلی آزاد می باشد از این رو وکیل می تواند دستمزد و حق الوکاله مورد نظر خود را به صورت توافقی مشخص کند. اکثر وکلا ترجیح می دهند پس از بررسی پرونده به صورت کامل دستمزد خود را به موکل اعلام کنند. موکل در این رابطه قادر به دخل و تصرف می باشد و می تواند نظر خود در رابطه با حق الوکاله را اعلام کند. نحوه پرداخت حق الوکاله مانند میزان آن به صورت توافقی بین وکیل و موکل مشخص می گردد.

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به طور کلی به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری طبقه بندی می شوند. همانطور که عنوان شد تمام قوانین و دعاوی ملکی در بخش حقوقی مورد بررسی قرار می گیرند. با این وجود ممکن است جرایم پیش آمده در رابطه با امور ملکی در بخش کیفری مورد بررسی قرار گیرند. یکی از مهمترین وظایف وکلای ملکی ارائه مشاوره می باشد. شما می توانید از مشاوره قانونی با بهترین وکلای ملکی در بوشهر در این خصوص بهره مند شوید. همکاری با وکلای ملکی به عنوان مشاور این قدرت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا شرایط قانونی تصمیمات خود را ارزیابی کنید. از لحاظ قانونی شما باید قادر به پیش بینی شرایط خود باشید. مشاوره با وکلای ملکی تا حد زیادی به شما کمک خواهد کرد زیرا اقدامات اشتباه ممکن است شما را با پرونده ای سخت و طولانی مواجه سازند.

انواع دعاوی ملکی

تعرفه حق الوکاله وکلای ملکی در بوشهر

اکثر افراد جامعه بنا به دلایل مختلف از قبیل عدم تحصیل در رشته حقوق و تخصصی بودن مسائل حقوقی قادر به رسیدگی به پرونده های خود نمی باشند. به همین دلیل به استخدام بهترین وکیل ملکی در بوشهر نیاز دارند. وکلای ملکی در ازای دریافت مبالغ بیشتر به عنوان دستمزد به پرونده شما رسیدگی می کنند. بهترین وکیل بوشهر نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا برای کسب پیروزی از تمام مهارت ها و توانایی های خود استفاده کند. حق الوکاله در حقیقت میزان پولی است که در ازای دریافت خدمات حقوقی باید به وکیل بپردازید.

یکی از مهمترین دغدغه های افراد در بوشهر کسب اطلاع از دستمزد بهترین وکلای ملکی می باشد که مسئول رسیدگی به پرونده های ملکی هستند. بهتر است ابتدا از دستمزد وکیل انتخابی خود مطلع شوید تا در نهایت برای آینده پرونده خود تصمیم درستی گرفته شود. لازم به ذکر است که دستمزد بهترین وکیل کیفری در بوشهر معمولا بر اساس تعرفه مندرج در آیین نامه تعیین می شود. سالانه آیین نامه جدید در اختیار وکلای ملکی و عموم مردم قرار خواهد گرفت. با استفاده از این آیین نامه می توان دستمزد مورد نیاز وکلای ملکی را تعیین و محاسبه کرد. با اندکی جست و جو می توان به آخرین آپدیت آیین نامه تعرفه وکالت دست یافت و دستمزد وکیل که مسئول رسیدگی به پرونده شماست را تعیین کرد.

وظایف وکلای ملکی

بهترین وکیل ملکی در بوشهر به عنوان یک وکیل حقوقی در قانون شناخته می شود. در حقیقت بسیاری از قوانین و مقررات امور ملکی تحت قوانین حقوقی تدوین شده اند. از این رو اکثر دعواها و پرونده های ملکی در حوزه حقوقی مورد بررسی قرار می گیرند. این امر باعث شده وکلای ملکی در حوزه حقوقی فعالیت بیشتری داشته باشند. از مهمترین وظایف بهترین وکلای ملکی در بوشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه راهنمایی های حقوقی و مشاوره در رابطه با خرید و فروش املاک و مستغلات
 • بررسی و تدوین قراردادهای خرید و فروش، اجاره و رهن
 • مدیریت و نگهداری اسناد مربوط به املاک و مستغلات
 • حضور در معاملات ملکی، نمایندگی مشتریان در دادگاه ها و دیگر نهادهای قضایی
 • حل و فصل اختلافات و بررسی تخلفات در زمینه املاک و مستغلات
 • ارائه مشاوره در رابطه با مسائل مالکیت، حقوق و مزایای ملکی
 • حل و فصل اختلافات قانونی مرتبط با وراثت املاک و مستغلات

کلام آخر

استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در بوشهر در امور مربوط به املاک از اهمیت ویژه برخوردار می باشد. هر نوع قرارداد، تنظیم سند، تصرف عدوانی، اجاره و فروش ملک و ترک ملک به اطلاعات کامل و دقیق در زمینه قوانین مربوط به ملک و املاک نیاز دارند. بهترین وکلای ملکی در بوشهر با اطلاعات و تجربه ای که در این زمینه دارند می توانند به شما کمک کنند تا مشکلات خود را رفع نمایید. در صورت دریافت کمک از وکلای حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست خواهید یافت.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر تمدنی نژاد

سلام سحر هستم، از سال 1397 فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا