تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای انحصار وراثت در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

سپهر-صادقی-نژاد

سپهر صادقی نژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09137166240
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت ساختمان دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309

اینجانب سپهر صادقی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دانش آموخته حقوق از سال 1388 می باشد. ایشان بیش از 7 سال تجربه ی وکالت را دارد و به دلیل شهرت و اعتبار پدر و برادر، که بیش از 30 سال در این حوزه و در شهر اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارند، بنابراین ایشان هم به همان شغل خانوادگی خود روی آورده است و سال های متمادی برای احقاق حق در محاکم حقوقی و کیفری و خانوادگی مشغول به کار می باشد. جناب آقای سپهر صادقی نژاد، تخصص و تجربه خود را در حقوق خصوصی و جزائی را به مردم ارائه داده است.

سوابق وکیل
آیدا-پرندین

آیدا پرندین

سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09134216971
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع اداری نیکبخت، طبقه پنجم، واحد 215

وکیل پایه یک دادگستری اصفهان می باشد و در حال حاضر در شهر اصفهان مشغول به کار است. ایشان در حوزه های مختلف وکالتی مانند کیفری، خانواده، ثبتی، حقوق بین الملل، اسناد رسمی و غیره فعالیت دارد و با رضایتی که موکلین از ایشان دارند به عنوان بهترین وکیل کیفری در اصفهان شناخته شده اند.

سوابق وکیل
hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

18 سال سابقه وکالت و مشاوره در شرکت ها ‌ دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت، قراردادها دکترا امور Dba,کارشناس ارشد mba داور متخصص دعاوی امور بین الملی داور متخصص دعاوی امور داخلی عضو کمسیون داخلی کانون وکلا عضو انجمن تافت آلمان در مسایل بازرگانی ،صادرات ورادات متخصص دعاوی کیفری وجزایی و جنایی موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: جرایم امنیتی وتبلیغی علیه نظام -موفقیت در پرونده بلاگرها ی مجازی۳-پرونده های قتل خشن ۴- پرونده های ناموسی وتجاوز ۵-پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶- جرایم اقتصادی و مالی و شرکت های اینترنتی۷-جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸-جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت درگیری مسلحانه وچندین پرونده موفق کیفری دیگر

سوابق وکیل

یکی از چالش‌ هایی که پیش روی بازماندگان فرد فوت شده قرار دارد، موضوع انحصار وراثت است و باید گفت بازماندگان درگیری‌ های بسیاری با این موضوع خواهند داشت، چرا که پرونده‌ های مربوط به انحصار وراثت از مهم‌ ترین پرونده‌ های حقوقی و مالی هستند که رسیدگی به آن ها زمانبر و سخت خواهد بود. از همین رو می توان گفت رسیدگی به این دست از پرونده ها را باید به یک فرد متخصص، یعنی بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان واگذار کرد. بهترین وکیل اصفهان که در حوزه انحصار وراثت فعالیت دارد، با تمام راهکارها و تکنیک های مربوط به رسیدگی به این دست از پرونده ها آشنا است، بنابراین می تواند به موکل خود کمک کند تا همه چیز در کوتاه ترین زمان انجام شود و فرد بتواند به حق و حقوق خود برسد.

فراموش نکنید که پرونده های مربوط به ارث و میراث از جمله پرونده های سخت و پیچیده هستند که اگر به درستی پیگیری نشوند، ممکن است روند رسیدگی به آن ها از حد معمول طولانی تر شود. بهترین وکیل ارث در اصفهان به گونه ای آموزش می بیند که می تواند روند رسیدگی به پرونده را تسریع بخشد و کمک کند همه چیز اصولی و به بهترین شکل سپری شود.

بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان کیست؟

وکیل فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده، دوره کارآموزی را تمام کرده و پروانه وکالت خود را نیز دریافت کرده است. حال زمانی که یک وکیل به صورت انحصاری در رابطه با حوزه انحصار وراثت مطالعه کند و در رابطه با قوانین مربوط به آن به صورت تخصصی بررسی های لازم را انجام دهد، به بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان تبدیل می شود و می تواند از تکنیک هایی که یاد گرفته است برای حل پرونده پیش آمده استفاده کند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

از کجا بهترین وکیل انحصار وراثت را پیدا کنیم؟

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد که با پرونده های ارث و میراث درگیر می شوند پیش می آید، این است که از کجا می توانند بهترین وکیل انحصار وراثت را پیدا کنند؟ در پاسخ به این سوال و چالش باید گفت، امروزه تعداد افرادی که ادعا می کنند وکیل خوب و حرفه ای هستند و می توانند در حوزه انحصار وراثت فعالیت کنند نسبت به گذشته رشد چشمگیری داشته و همین موضوع انتخاب بهترین وکیل را سخت کرده است. از همین رو تصمیم داریم در این بخش بررسی کنیم که چگونه و از کجا بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان را انتخاب کنیم؟!

برای پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای راه و روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق این روش ها بهترین وکیل را پیدا و انتخاب کنید. اولین راهی که به شما پیشنهاد می دهیم، این است که با افراد حقیقی مشورت کنید. اگر از اطرافیان شما کسی از وکیل انحصار وراثت کمک گرفته است و از خدماتی که وکیل به او داده راضی می باشد، شما نیز می توانید از وکیل کمک بگیرید.

روش دیگری که می توانید از طریق آن بهترین وکیل انحصار وراثت را پیدا و انتخاب کنید، استفاده از بستر اینترنت و فضای مجازی است. امروزه سایت های حقوقی مختلفی مشغول به فعالیت هستند که تلاش می کنند بهترین وکلا را شناسایی و به شما معرفی کنند. سایت حقوقی مستر وکیل یکی از بهترین سایت های حقوقی است که بهترین وکلا در زمینه های مختلف و شهرهای مختلف را شناسایی و به شما معرفی می کند. البته توصیه می شود خودتان شخصا بررسی های لازم را انجام دهید و مطمئن شوید که وکیل انتخابی شما مهارت و تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده شما را دارد.

ویژگی بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان

ویژگی بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان

برای انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان، توجه به یکسری از ویژگی ها و شاخصه ها اهمیت دارد. از همین رو تصمیم داریم در این بخش ویژگی ها و شاخصه های یک وکیل خوب و حرفه ای را موردبررسی قرار دهیم تا شما با توجه به آن ها بتوانید یک وکیل خوب و حرفه ای را انتخاب کنید. از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک وکیل خوب و حرفه ای اولین ویژگی که دارد، سطح دانش بالا است. بنابراین زمانی که تصمیم به انتخاب وکیل دارید، از سطح دانش و اطلاعات وی مطمئن شوید.
 • تجربه بالا وکیل نیز از دیگر شاخصه های مهم انتخاب وکیل به شمار می آید.
 • مورد دومی که باید به آن هنگام انتخاب وکیل توجه داشته باشید، وقت شناسی و دقیق بودن وکیل است. یک وکیل خوب باید به موقع در جلسات دادگاه حضور یابد و به تمام جزئیات پرونده با دقت رسیدگی کند.
 • به طرز صحبت کردن وکیل و کلامی که دارد توجه کنید. هرچه وکیل بهتر صحبت کند و کلامش نافذتر و شیواتر باشد، احتمال به موفیت رساندن پرونده توسط او نیز بیشتر خواهد بود.
 • به روحیه وکیل موردنظر توجه داشته باشید. مسلما هرچه وکیل روحیه جستجوگرانه بیشتری باشد، به دنبال سرنخ و اطلاعات بیشتر می گردد تا با آن ها پیگیری پرونده را به شکل بهتر انجام دهد.
 • گرفتن دستمزد و حق الوکاله عادلانه و منصفانه؛ یک وکیل خود و حرفه ای از موکل خود با توجه به شرایط پرونده بهترین دستمزد را دریافت می کند و برای هر اقدامی که انجام می دهد دستمزد اضافه تری دریافت نخواهد کرد.

مزایای کمک گرفتن از وکیل چیست؟

بسیاری از افراد گمان می کنند که می توانند شخصا رسیدگی به پرونده های حقوقی را انجام دهند، اما باید گفت این کار عواقب مختلفی را به همراه دارد و در بسیاری از مواقع شرایط به گونه ای پیش می رود که رسیدگی به پرونده پیچیده تر می شود و ممکن است خسارت زیادی را به همراه داشته باشد. از همین رو پیشنهاد ما به شما این است که از یک وکیل برای حل پرونده های سخت، پیچیده و مالی کمک بگیرید؛چراکه چنین تصمیمی با مزایای مختلفی همراه است که این مزایا عبارتند از:

 • با حضور وکیل، احتمال درگیری و دعوا بین طرفین بر سر تقسیم ارث به حداقل می رسد.
 • روند رسیدگی به پرونده با کمک وکیل با سرعت بالاتری انجام خواهد شد.
 • وکیل به تمام قوانین آشنا است، بنابراین می تواند سریع ترین و بهترین راهکارها را پیشنهاد دهد.
 • با کمک گرفتن از وکیل، می توانید مطمئن باشید که سایر وراث از حق شما سوءاستفاده نخواهند کرد.
 • گاهی اوقات، شخصا پیگیر پرونده بودن، زمان و هزینه ی زیادی از شما خواهد گرفت، در حالی که اگر از وکیل کمک بگیرید، می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

وکیل آقا یا خانم؟

از دیگر موضوعاتی که معمولا افراد با آن مواجه می شوند، این است که هنگام انتخاب وکیل، به سراغ وکیل آقا یا خانم بروند؟ در رابطه با این موضوع باید گفت وکلا، چه آقا و چه خانم هردو مراحل مشابهی را برای رسیدن به وکالت پشت سر گذاشته اند، پس از لحاظ آگاهی و دانش تفاوتی با یکدیگر ندارند.
اما در بسیاری از مواقع افراد در جهت راحتی بیشتر خود تصمیم می گیرند که به موضوع جنسیت وکیل توجه داشته باشند.

برای مثال زمانی که افراد با دعاوی خانوادگی روبرو می شوند، یک خانم ترجیح می‌ دهد که به سراغ بهترین وکیل خانواده در اصفهان برود، زیرا راحت تر است و می تواند با وکیل ارتباط بهتری برقرار کند. یا برای مثال زمانی که فردی درگیر یک پرونده ملکی می شود، ترجیحا به سراغ بهترین وکیل ملکی در اصفهان که آقا است می رود تا فرد با انجام پیگیری های لازم او را به حق و حقوقش برساند. پس در کل باید گفت جنسیت وکیل روی کیفیت کار وی اثری ندارد، بلکه یک موضوع کاملا سلیقه ای است و به خودتان بستگی خواهد داشت.

حق الوکاله وکیل انحصار وراثت چقدر است؟

یکی از چالش هایی که پیش روی افراد هنگام انتخاب وکیل وصول مطالبات قرار دارد، این است که یک وکیل در برابر خدماتی که ارائه می‌دهد، چقدر دستمزد دریافت می کند؟ متاسفانه باید بگوییم که این تصور غلط وجود دارد که وکلا در ازای مشاوره و خدماتی که می دهند هزینه ی نسبتا زیادی را دریافت می کنند و همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد هنگام مواجه با مشکل به سراغ وکیل نروند.

باید گفت چنین طرز فکری اشتباه است و حق الوکاله بالای وکیل لزوما نشان دهنده خوب بودن وکیل نیست. درواقع یک وکیل خوب، وکیلی است که حق الوکاله دریافتی خود را منصفانه مشخص کند تا افرادی که با مشکل مواجه شده اند، بتوانند از خدماتش استفاده کنند و به حق و حقوق خود برسند.
البته نباید فراموش کنیم که دستمزد یک وکیل براساس توجه به یکسری از فاکتورها مشخص می شود.

برای مثال هرچه پرونده شما پیچیده تر باشد و چالش های بیشتری را برای وکیل به همراه داشته باشد، مسلما هزینه ی بیشتری از شما دریافت خواهد کرد؛ چراکه رسیدگی به یک پرونده سخت، به زمان بیشتری نیاز دارد و وکیل باید زمان و تمرکز خود را به طور کامل روی آن پرونده قرار دهد. لذا اگر موضوع حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان برای شما حائز اهمیت می باشد، توصیه می شود با یک وکیل خوب و خبره مشورت کنید و شرایط پرونده را به او توضیح دهید تا برآوردهای لازم انجام شود و هزینه نهایی به شما اعلام گردد.

کلام آخر

پرونده های مربوط به ارث و میراث از جمله پرونده های مالی به شمار می آیند که باید به درستی موردبررسی قرار گیرند، چراکه کوچک ترین خطا و کم کاری در آن ها منجر به طولانی تر شدن روند رسیدگی می شود و ممکن است فرد را دچار ضرر و زیان کند. از همین رو ما در این مقاله به شما پیشنهاد دادیم که در چنین موقعیت هایی به سراغ بهترین وکیل انحصار وراثت در اصفهان بروید و با کمک او روند پیگیری پرونده را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی انجام خواهد شد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا