تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای کلاهبرداری در تبریز

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

کلاهبرداری در دسته جرایم کیفری قرار دارد بنابراین بهتر است در صورت برخورد با این نوع جرم در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود. برای پیگیری پرونده مربوط به دعاوی کلاهبرداری می توانید از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کمک بگیرید، بهترین وکلای کلاهبرداری باعث سرعت بخشیدن به روند کاری پرونده می شوند و با تسلط به قوانین دعاوی کلاهبرداری می توانند بهترین راهکار را برای حل و فصل پرونده به موکل خود ارائه دهد. از بهترین وکلای کلاهبرداری در تبریز طرفین پرونده می توانند مشاوره لازم را بگیرند و در جلسات دادگاه از حق و حقوق خود دفاع کنند.

بهترین وکیل کیفری در تبریز در زمینه دعاوی مربوط به کلاهبرداری اطلاعات و تسلط لازم را دارد و می تواند از موکل خود در جلسه دادگاه بهترین دفاع را داشته باشد. در زمان انتخاب بهترین وکیل تبریز دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید وکیل باتجربه تری را برای رسیدگی به پرونده کلاهبرداری انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری، شخصی است که به پرونده های مربوط به دعاو ی کلاهبرداری با موضوعات مختلف رسیدگی می کند. پرونده های کلاهبرداری در رده مهم ترین بخش های حوزه وکالت به شمار می روند و وکیلی که وکالت این نوع پرونده ها را به عهده می گیرد باید دانش و تخصص لازم را در این زمینه داشته باشد. علاوه بر این وکیل کلاهبرداری باید دارای تحصیلات کافی و پروانه وکالت باشد تا بتوان به وی اعتماد کرد. بهترین وکلای کلاهبرداری در تبریز باید دارای فن بیان قوی باشند تا بتوانند با موکل خود و سایر افرادی که در روند کاری پرونده دخیل هستند ارتباط خوبی را برقرار کنند.

انواع جرم کلاهبرداری کدام است؟

جرم کلاهبرداری به سه دسته زیر تقسیم بندی می شود:

انواع جرم کلاهبرداری کدام است؟

1. کلاهبرداری مشدد:

کلاهبرداری مشدد توسط کارمندان دولت انجام می شود به همین دلیل مجازات سنگینی برای این نوع جرم در نظر گرفته شده است، مجازات کلاهبرداری مشدد مطابق با قوانین برابر است با رد اصل مال به صاحب آن، حبس بین دو تا ده سال و انفصال ابد از خدمات دولتی، همچنین برای مجرم ممکن است پرداخت جزای نقدی معادل با مالی که از کلاهبرداری بدست آورده است نیز در نظر گرفته شود.

2. کلاهبرداری ساده:

کلاهبرداری ساده یکی دیگر از انواع جرایم کلاهبرداری می باشد که مجازات آن برابر است با رد اصل مال به صاحبش، حبس به مدت یک تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی برابر با مالی که از کلاهبرداری بدست آمده است.

3. کلاهبرداری رایانه ای:

کلاهبرداری رایانه ای امروزه به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است، در این روش کلاهبرداری، طرفین اغلب یکدیگر را ملاقات نمی کنند به همین دلیل اثبات جرم کلاهبرداری رایانه ای تا حدودی دشوار می باشد. برای اثبات این نوع جرم می توانید از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کمک بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز چیست؟

با توجه به اینکه کلاهبرداری جزو جرایم کیفری محسوب می شود بنابراین بهتر است برای رسیدگی به این نوع دعاوی از وکیل کلاهبرداری یا وکیل کیفری مشاوره لازم را بگیرید. اخذ وکیل برای رسیدگی به دعاوی کلاهبرداری دارای مزیت های زیادی است که از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. حمایت حقوقی:

وکیل اگر تخصص و دانش لازم را داشته باشد می تواند از موکل خود حمایت حقوقی داشته باشد و در جلسات دادگاه از وی دفاع کند، در نتیجه بهتر است وکیلی را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید که دارای دانش کافی در زمینه دعاوی مربوط به کلاهبرداری باشد.

2. پیگیری قضایی:

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز اگر تجربه لازم را داشته باشد می تواند پیگیری قضایی پرونده را با دقت بیشتری انجام دهد تا به مناسب ترین نتیجه برسد. با پیگیری به موقع پرونده می تواند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل کرد.

3. تدوین قراردادها:

وکیل کلاهبرداری با توجه به شرایط موکل خود مستندات و قراردادهای حقوقی را تنظیم می کند، در این صورت وکیل می تواند از حق و حقوق شما به بهترین نحو دفاع کند.

ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز چیست؟

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امانت داری
 2. ساده سازی مسائل و مشکلات موکل
 3. برخورداری از علم و دانش کافی
 4. مسلط به قوانین کیفری و حقوقی
 5. برخورداری از تجربه کافی
 6. داشتن سابقه کافی برای رسیدگی به پرونده کلاهبرداری

ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

بررسی مهم ترین پارامترها برای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری

در زمان انتخاب وکیل کلاهبرداری نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

 1. توجه به میزان تجربه وکیل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، در نتیجه بهتر است در زمان انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز تجربه و سابقه وکیل را مورد بررسی قرار دهید.
 2. در زمان انتخاب وکیل به میزان دانش حقوقی وی توجه داشته باشید، وکیل کلاهبرداری باید تسلط کافی را روی قوانین حقوقی داشته باشد تا بتواند به پرونده کلاهبرداری در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی کند.
 3. قبل از تنظیم وکالت از میزان حق الوکاله وکیل کلاهبرداری مطلع شوید.
 4. وکیل باید به صورت مدام در جلسات دادگاه حضور داشته باشد تا بتواند در تمامی مراحل پرونده از موکل خود بهترین دفاع را داشته باشد.
 5. بهترین وکیل کلاهبرداری باید کلیه جزئیات پرونده را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهد.
 6. قبل از انتخاب وکیل باید از معتبر بودن پروانه وکالت وی مطمئن شوید.

روش های اثبات جرم کلاهبرداری در دادگاه

اگر به مالباخته ضرر و زیان زیادی وارد شود جرم کلاهبرداری صورت گرفته است، در این صورت فرد مالباخته می تواند نسبت به تنظیم شکوائیه اقدام نماید و از فرد کلاهبردار شکایت کند. روش های اثبات کلاهبرداری در دادگاه به صورت زیر است:

 1. اقرار کردن
 2. سوگند خوردن
 3. علم قاضی
 4. شهادت دادن

حق الوکاله بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل با توجه به پیچیدگی پرونده و شرایط پرونده متفاوت است به همین دلیل نمی توان حق الوکاله ثابتی را برای وکیل کلاهبرداری در نظر گرفت. از دیگر عواملی که روی تعیین حق الوکاله بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز تاثیرگذار است می توان به نوع کلاهبرداری و موضوع پرونده اشاره کرد. یکی دیگر از عواملی که روی افزایش یا کاهش حق الوکاله تاثیر است مدت زمان صرف شده برای رسیدگی به پرونده می باشد، اگر وکیل برای رسیدگی به پرونده مدت زمان زیادی را صرف کند بدون تردید حق الوکاله بیشتری را از موکل خود دریافت خواهد کرد.

بهترین وکلای کلاهبرداری در تبریز برای رسیدگی به پرونده کلاهبرداری مشدد، میزان حق الوکاله بیشتری را از موکل خود دریافت می کنند. میزان سابقه کاری وکیل و میزان دانش و تخصص وکیل تاثیر زیادی روی افزایش یا کاهش میزان حق الوکاله وی دارد. شایان ذکر است قبل از تنظیم قرارداد وکالت باید با وکیل در زمینه تعیین حق الوکاله وی مذاکرات لازم را انجام دهید تا به توافق برسید. به شما عزیزان توصیه می کنیم قبل از انتخاب وکیل کلاهبرداری بهتر است از میزان حق الوکاله وکیل مطلع شود در این صورت می توانید برای انتخاب وکیل بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

حق الوکاله بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

کلام آخر

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز می تواند به دعاوی مشدد و ساده کلاهبرداری رسیدگی کند و با توجه به اینکه کلاهبرداری جزو جرایم کیفری به شمار می رود به همین دلیل برای متهمان این نوع جرم مجازات های بسیار سنگینی در نظر گرفته می شود. اگر شما در دام کلاهبرداران گرفتار شده اید بهتر است در سریع ترین زمان ممکن از فرد کلاهبردار شکایت کنید و برای کسب بهترین نتیجه از وکیل مشاوره لازم را بگیرید.

در این مطلب به معرفی بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز پرداختیم، علاوه بر این پارامترهای انتخاب وکیل کلاهبرداری را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا