تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای تصادفات رانندگی در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

خیراله اربطانی

خیراله اربطانی

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، کیفری
 • شماره تماس: ۰۹۱۴۲۲۲۴۳۵۹
 • آدرس: تبریز ،ابرسان اسکان ۱ طبقه ۸

آقای خیراله اربطانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران میباشد. قبولی ۳ سال متوالی از آزمون مرکز وکلا از موفقیتهای ایشان محسوب میشود. آقای خیر اله اربطانی متخصص در امور دعاوی، ملکی ثبتی و خانواده می باشند و وکالت در این دعاوی را می پذیرند. جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای خیراله اربطانی با شماره زیر تماس بگیرید.

سوابق وکیل
علی حسن نژاد

علی حسن نژاد

سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09149898304
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، ساختمان وکلا، طبقه ۶

جناب آقای حسن نژاد، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای شهر تبریز شناخته شده است. ایشان تا به حال، پرونده های زیادی را در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده را با موفقیت به پایان رسانیده است. از تجربیات موفق ایشان وکالت در پرونده های ملکی شامل ماده ۱۴۷ قانون ثبت، کارخانه فخر آور تهران و کارخانه پروتئین بشارت اشاره کرد.

سوابق وکیل

تصادف جزو اتفاقات ناگوار به شمار می روند که ممکن است برای سرنشینان خودرو یا عابر پیاده رخ دهند، علاوه بر این تصادفات به دو دسته تصادفات درون شهری و بین جاده ای تقسیم می شوند که تصادفات بین جاده ای آسیب جانی و مالی بیشتری را به همراه دارند. هر ساله شاهد تصادفات زیادی در سطح شهر تبریز هستیم که بیشتر این نوع تصادفات باعث آسیب جانی و مالی جبران ناپذیری می گردند. با توجه به اینکه قوانین مربوط به تصادفات پیچیده هستند به همین دلیل بهتر است برای رسیدگی و پیگیری پرونده های مربوط به تصادف از بهترین وکیل تصادفات در تبریز مشاوره لازم را بگیرید.

به دلیل افزایش پرونده های مربوط به تصادف امروزه اغلب بهترین وکلای تبریز، وکالت این نوع پرونده ها را قبول می کنند، در نتیجه شما می توانید از لیست مربوط به بهترین وکیل تبریز، وکیلی حرفه ای را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

لزوم اخذ بهترین وکیل تصادفات در تبریز

اغلب افراد دانش و اطلاعات لازم را در زمینه قوانین مربوط به پرونده های تصادفات ندارند به همین دلیل زمانی که در جریان روال قانونی این نوع پرونده ها قرار می گیرند دچار مشکلات زیادی می شوند، در نتیجه بهتر است هر فردی از همان ابتدای مراحل کاری پرونده نسبت به اخذ بهترین وکیل تصادفات اقدام نماید. بهترین وکیل حقوقی در تبریز تسلط لازم را برای پیگیری دعاوی مربوط به تصادفات دارد و شما می توانید از وکلای حقوقی برای رسیدگی و پیگیری بهتر پرونده تان کمک بگیرید.

وکیل تصادفات در صورتی که دانش و تخصص لازم را داشته باشد می تواند پرونده را در مسیر صحیح برای رسیدن به نتیجه رضایت بخش سوق دهد. علاوه بر این اگر پرونده پیچیده باشد وکیل متخصص می تواند بهترین راهکار را برای حل و فصل مشکلات موجود در پرونده انتخاب کند. از مهم ترین دلایل اخذ بهترین وکیل تصادفات در تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکلای تصادفات دارای تجربه لازم برای رسیدگی به پرونده تصادف هستند در نتیجه می توانند در جلسه دادگاه به خوبی از حق و حقوق موکل خود دفاع کنند.
 2. وکیل تصادفات می تواند موکل خود را در تعیین میزان خسارت های وارده و انجام مذاکره با بیمه گران همراهی نماید.
 3. ارائه مشاوره به موکل از مهم ترین خدمات وکیل تصادفات به شمار می رود.
 4. وکیل تصادفات در تهیه مستندات قانونی و ارائه دلایل قابل قبول دارای تخصص بالایی است و می تواند بهترین ادله اثبات را برای دفاع از موکل خود به دادگاه ارائه دهد، در نتیجه پرونده در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه می رسد.

لزوم اخذ بهترین وکیل تصادفات در تبریز

بهترین وکیل تصادفات در تبریز کیست؟

وکیل تصادفات فردی است که در رشته تحصیلی حقوق، تحصیلات خود را به پایان رسانده است، علاوه بر این بهترین وکلای تصادفات دارای سوابق درخشانی در خصوص رسیدگی به پرونده های تصادفات هستند. تصادفات کوچک خسارات ناچیزی را به طرفین وارد می کنند و در بیشتر مواقع مشکلات و اختلافات ناشی از تصادفات کوچک توسط پلیس راهنمایی و رانندگی قابل حل و فصل می باشند. در تصادفات بزرگ خسارات مالی و جانی بیشتر است به همین دلیل پرونده تصادف برای رسیدگی به دادگاه ارجاع داده می شود و رسیدگی به این نوع پرونده ها نیز توسط بهترین وکیل تصادفات در تبریز انجام می شود.

با توجه به اینکه پرونده های مربوط به تصادفات دارای اختلاف زیادی هستند و جو متشنجی دارند به همین دلیل وکیل باید مدیریت بحران داشته باشد و بتواند بین طرفین دعاوی صلح و سازش را برقرار کند. علاوه بر این بهترین وکیل تصادفات باید موکل خود را تا انتهای مسیر پرونده همراهی کند و در صورت لزوم بهترین مشاوره را به وی بدهد.

وظایف بهترین وکیل تصادفات در تبریز چیست؟

از مهم ترین وظایف وکیل تصادفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. ارائه مشاوره حقوقی به موکل:

یکی از مهم ترین وظایف وکیل تصادفات ارائه مشاوره حقوقی به موکل است، شایان ذکر است وکیل تصادفات در مورد قوانین و مقررات مربوط به تصادفات دارای اطلاعات زیادی است به همین دلیل می تواند موکل خود را در زمینه حق و حقوق و مسئولیت هایی که دارد راهنمایی کند.

2. نمایندگی حقوقی در دادگاه:

یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل تصادفات در تبریز، دفاع از حق و حقوق موکل است، وکیل باید از موکل خود در برابر قاضی پرونده بهترین دفاع را داشته باشد.

3. تعیین میزان خسارت:

وکیل تصادفات می تواند به موکل خود در زمینه تعیین میزان خسارت مشاوره لازم را دهد، بهترین وکیل تصادفات در تبریز توانایی تخمین خسارت را دارد و می تواند به موکل خود برای تعیین خسارت منصفانه مشاوره لازم را دهد.

4. انجام مذاکره با بیمه گران:

وکیل باید موکل خود را در زمان انجام مذاکره با بیمه گران همراهی کند، وکیل تصادفات می تواند از تسلطی که بر قوانین بیمه دارد برای انجام مذاکره با بیمه گران استفاده کند.

5. تسریع مراحل کاری پرونده:

اخذ بهترین وکیل تصادفات در تبریز باعث تسریع در روند پیگیری پرونده تصادفات می شود زیرا وکیل می تواند از مستندات و دلایل قانونی برای کمک به موکل خود استفاده کند.

انواع دعاوی تصادفات

دعاوی تصادفات به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

1. دعاوی تصادف منجر به خسارات:

در این نوع دعاوی طرفین دعاوی اقدام به اخذ کروکی می کنند و در مرحله بعدی شروع به شناسایی مقصر تصادف می نمایند. مامور راهنمایی و رانندگی وظیفه شناسایی مقصر را به عهده دارد. اگر مقصر تصادف، وسیله نقلیه اش را بیمه کرده باشد باید طرفین دعوی به شرکت بیمه مراجعه نماید، بیمه بعد از انجام بررسی های لازم خسارات ناشی از تصادف را تا سقف تعهد بیمه به فرد آسیب دیده پرداخت می کند. در برخی از مواقع خسارت ناشی از تصادف بیشتر از سقف تعهد بیمه می باشد در نتیجه مقصر دعاوی تصادفات وظیفه پرداخت خسارات را به عهده دارد.

2. دعاوی تصادفات منجر به فوت:

اگر علت قتل در تصادف ناشی از تخلفات رانندگی نظیر بی توجهی راننده، عدم مهارت راننده و… باشد قتل شبه عمد به شمار می رود. مطابق با ماده 714 قوانین مجازات اسلامی می توان گفت:” اگر بی مبالاتی، بی احتیاطی، عدم مهارت راننده و رعایت نکردن نظامات دولتی باعث وقوع قتل غیر عمدی شود، متهم به 6 ماه تا 3 سال حبس و پرداخت دیه در صورت مطالبه اولیای دم محکوم می گردد. در چنین مواردی متهم پرونده نیز می تواند برای دفاع از حق و حقوق خود نسبت به اخذ بهترین وکیل کیفری در تبریز اقدام نماید.

انواع دعاوی تصادفات

بررسی موارد تشدید مجازات در دعاوی مربوط به تصادفات

موارد زیر باعث تشدید مجازات متهم در دعاوی تصادفات می گردد:

 1. مستی راننده
 2. فرار متهم از صحنه جرم
 3. گواهینامه نداشتن متهم
 4. حرکت راننده از قسمت های عبور ممنوع
 5. داشتن سرعت غیر مجاز

برای رسیدگی به پرونده تصادفات وکیل آقا بگیرم یا خانم؟

وکلای خانم و آقا به پرونده های مربوط به تصادفات رسیدگی می کنند، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که برای رسیدگی به پرونده تصادفات وکیل آقا بگیرم یا خانم؟ در پاسخ به سوال مذکور باید بگوییم که بهترین وکیل خانم در تبریز و بهترین وکلای آقا در تبریز قبل از پذیرش وکالت باید دوره کارآموزی شان را به پایان برسانند و نسبت به اخذ پرونده وکالت اقدام نمایند. در نتیجه نمی توان گفت که سطح اطلاعات وکلای خانم بیشتر است یا آقا؟ بنابراین انتخاب وکیل آقا یا خانم سلیقه ای است و شما می توانید با توجه به نظر شخصی تان در رابطه با این موضوع تصمیم گیری کنید. برای رسیدگی به پرونده تصادفات باید وکیلی را انتخاب کنید که در این زمینه مهارت و تخصص لازم را داشته باشد.

هزینه بهترین وکیل تصادفات در تبریز چقدر است؟

تعرفه ثابتی برای حق الوکاله وکیل تصادفات تعیین نشده است و وکیل می تواند با توجه به شرایط پرونده و معیارهای مختلف میزان حق الوکاله خود را تعیین کند. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی هزینه بهترین وکیل تصادفات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. میزان تجربه و سطح تخصص وکیل:

هر چقدر میزان تجربه و تخصص وکیل بیشتر باشد بدون تردید حق الوکاله وی نیز بیشتر خواهد بود.

2. پیچیدگی پرونده:

اگر پرونده تصادف دارای پیچیدگی باشد وکیل باید تحقیقات لازم را انجام دهد تا بتواند مشکلات موجود در پرونده را حل و فصل کند، در نتیجه وکیل میزان حق الوکاله بیشتری را از موکل خود دریافت خواهد کرد.

3. مدت زمان رسیدگی به پرونده:

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که روی حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است، مدت زمان رسیدگی به پرونده می باشد.

4. خدمات وکیل:

بهترین وکیل تصادفات در تبریز با توجه به خدمات حقوقی که به موکل خود ارائه می دهد میزان حق الوکاله خود را تعیین می کند.

5. موقعیت مکانی دفتر وکیل:

یکی دیگر از عواملی که روی میزان حق الوکاله وکیل تاثیر زیادی موقعیت مکانی دفتر وکیل می باشد.

هزینه بهترین وکیل تصادفات در تبریز

کلام آخر

دعاوی مربوط به تصادفات دارای انواع مختلفی هستند، ممکن است در برخی از مواقع دعاوی تصادفات پیچیده باشند که در این صورت طرفین پرونده نمی توانند به دعاوی رسیدگی نمایند و باید نسبت به اخذ بهترین وکیل تصادفات در تبریز اقدام کنند. وکیل تصادفات با تجربه و مهارتی که دارد می تواند مشکلات مربوط به پرونده را به بهترین روش ممکن حل نماید و حق و حقوق موکل خود را بگیرد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا