تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مواد مخدر در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل

شکوفه قنبری

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: خانواده، طلاق، ملکی
 • شماره تماس: 09122595932
 • آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی خیابان شیخ بهایی شمالی پلاک 73 طبقه 4 واحد13

رتبه 23کانون وکلا مرکز رتبه اول مدنی عضو کانون متفکرین ایران

سوابق وکیل
وکیل مرتضی احمدپور

مرتضی احمدپور

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09122731465
 • آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، نرسیده به خیابان حسن آباد جنب املاک رهام پلاک375 طبقه 4 واحد 27

مرتضی احمدپور وکیل پایه یک دادگستری یکی از موفق ترین وکلای ایرانی می باشد. دارای پروانه وکالت از کانون وکلا دادگستری مرکز (تهران ) – با بیش از چندین سال تجربه و سابقه وکالت درپرونده های متعدد و پیچیده در زمینه های حقوقی (ملکی، شرکت ها، شرایط عمومی پیمان، مطالبه صورت وضعیت پیمانکاران و مشاوران، امور قراردادها، وصول مطالبات شرکت های ایرانی و خارجی، دعاوی بازرگانی و گمرکی، چک، خانواده، ارث، فروش املاک مشاعی، شهرداریها، بانکی، مشارکت درساخت،ابطال سند، سرقفلی، استملاک و تحصیل اراضی در اجرای طرح های عمومی و عمرانی دستگاههای دولتی و شهرداریها ،کلیه دعاوی پیمانکاران و مشاوران و…..) کیفری ( چک، کلاهبرداری، اختلاس، ربا، مواد مخدر، جرایم سایبری و……) و ثبتی

سوابق وکیل
وکیل خانم مریم غیایی

مریم غیایی

پایه یک دادگستری
سابقه:4 سال
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق، کلاهبرداری، مهریه
 • شماره تماس: 09124027604
 • آدرس: تهران، میدان هروی، برج هروی، بلوک B واحد ۳۰۴

کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه وکیل برخی از شرکت های بازرگانی معتبر

سوابق وکیل
وکیل محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09125008284
 • آدرس: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند و کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و غیره، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و غیره توسط ایشان پذیرفته می شود. دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آید.

سوابق وکیل
وکیل ابوذر حسن زاده

ابوذر حسن زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، مهریه
 • شماره تماس:
 • آدرس: تهران، شهرک غرب، روبروی میلاد نور، برج ستین، طبقه سوم اداری، واحد 309

وکیل پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشد که سالهای زیادی است که به عنوان یک وکیل باتجربه در تهران به فعالیت تخصصی مشغول است. ایشان وکیلی معتمد برای مردم نیز می باشد و به خوبی می تواند به کلیه امور حقوقی رسیدگی نماید. آقای ابوذر حسن زاده دفاعیات بسیار خوبی را در دادگاه انجام می دهد و تخصص بالایی در این زمینه دارد.

سوابق وکیل

امروزه به دلیل افزایش مشکلات و مسائل مرتبط با مواد مخدر، نیاز به بهترین وکیل مواد مخدر در تهران است. وکیل مواد مخدر باید دارای تحربه و مهارت زیادی در مسائل مربوط به مواد مخدر باشد تا بتواند راهنمایی و مشاوره های تخصصی در این زمینه به مردم و مراجعین داشته باشد.

انتخاب درست بهترین وکیل مواد مخدر تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا اگر در همان مراحل اولیه یک وکیل خوب و حاذق انتخاب شود، کلیه امور حقوقی به طور اصولی پیش خواهد رفت. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین وکیل مواد مخدر در تهران را بشناسید و با توجه به انتظاراتی که از وکیل خود دارید، یکی از آن ها را انتخاب نمایید. با سایت مستر وکیل می توان بهترین و متخصص ترین وکلا را در هر زمینه ای پیدا کرد و کلیه امور حقوقی را از صفر تا صد به وکیل واگذار کرد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مواد مخدر کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کسی است که به تمامی امور حقوقی و جرم های مربوط به مواد مخدر آشنایی دارد و تسلط کامل او برای ماده و تبصره های حقوقی او سبب شده است تا روال کاری به درستی انجام گیرد. پرونده های مواد مخدر از حساسیت های بالایی برخوردار است و نیاز به یک وکیل حاذق دارد تا بتواند به موکلش کمک کرده و از او دفاعیات لازمه را در دادگاه ارائه دهد تا پرونده را با نتایج مطلوب همراه سازد. بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند رسیدگی مداوم و پیگیری مستمر را برای پرونده های کیفری داشته باشد و تخفیف در مجازات را بگیرد.

در واقع هر شخص به دلیل ناآگاهی از کلیه مسائل حقوقی، هیچگاه نمی تواند پرونده اش را پیگیری نماید زیرا به مسائل حقوقی در زمینه مواد مخدر و کیفری آشنایی ندارد، به همین دلیل است که در چنین شرایطی باید از یهترین وکیل مواد مخدر در تهران کمک و مشاوره خواست.

شاخصه های وکیل مواد مخدر

مهم ترین شاخصه های یک وکیل مواد مخدر چیست؟

 1. دانش حقوقی: قطعا یک وکیل باید دارای دانش حقوقی بالایی باشد تا بتواند اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین خود را جلب نماید. آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به مواد مخدر و همچنین بروز بودن اطلاعات حقوقی وکیل که گاهی در حال تغییر هستند، سبب می شود تا از مابقی رقبایش بپشی بگیرد.
 2. مهارت و تجربه: مهارت هایی در حهت پیشرفت شغل وکالت که سبب می شود وکیل به مرحله ای از اعتماد از جانب مردم برسد. همچنین داشتن تجربیات بالای وکالتی، موجب می شود تا وکیل به هر پرونده ای تسلط داشته باشد.
 3. تحلیل و استدلال های درست: اغلب به دلیل پیچیده بودن پرونده های حقوقی، برخی از آن ها نیاز به تحلیل و استدلال دقیقی دارند. وکیل با بررسی همه جانبه پرونده و ارائه بهترین راهکارها به موکلش، می تواند مسیر را برای او تسریع بخشیده و موجب نتایج مثبت در پرونده شود.
 4. قدرت و نفوذ کلامی: کلام خوب لازمه کار یک وکیل است. وکیلی که در کلامش نفوذ و تسلط داشته باشد، پیروز خواهد بود زیرا یکی از الزامات کار یک وکیل، ارتباط کلامی با موکل و ارائه دفاعیات از موکلش در دادگاه برای قانع کردن قاضی خواهد بود.
 5. مهارت های ارتباطی: نوع ارتباط و نحوه صحیح آن با موکلین و مراجعه کنندگان توسط وکیل، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. همچنین وکیلی که بتواند با مراجع  قضایی ارتباط برقرار کند، شرایط خوبی را در پرونده حاصل خواهد کرد و به موکلش در این باره کمک های زیادی را خواهد داشت. هرگاه که وکیل در پرونده های کیفری یا مواد مخدر بتواند با استفاده از مهارت های ارتباطی، نظر مراجع قضایی را تغییر دهد و یا آن ها را متقاعد سازد، به عنوان بهترین وکیل کیفری در تهران یا بهترین وکیل مواد مخدر در تهران شناخته خواهد شد.

وظایف یک وکیل مواد مخدر چیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران دارای وظایفی است که نیاز است تا به آن ها عمل کرده و در مقابل آن ها مسئولیت و تعهد بالایی داشته باشد. وظایف مهم یک وکیل عبارتند از:

 1. مشاوره و خدمات حقوقی: مشاوره های حقوقی با توجه به موضوع پرونده و ارائه راه حل های درست و اصولی، از جمله خدماتی است که مفید برای هر شخص خواهد بود.
 2. دفاعیات به نفع موکل: دفاعیات درست و مفید از موکل در دادگاه با ارائه اسناد و مدارک موجود و جمع آوری شده توسط وکیل، موجب اثبات بی گناهی یا تخفیف در مجازات وی خواهد شد.
 3. حضور به موقع در دادگاه: هنگامی که یک شخص، وکیلی را اخذ می کند، در واقع او را به عنوان نماینده حقوقی خود انتخاب کرده و حتی وکیل می تواند در صورت عدم حضور موکلش، به جای او در دادگاه حضور پیدا کرده و از حق او دفاع نماید.
 4. مذاکره: وکیل باید قادر خواهد بود تا با دادستان، قاضی و سایر مقامات قضایی دیگر، مذاکرات داشته باشد تا بتواند شرایط را به نفع موکلش ایجاد نماید.

وظایف وکیل مواد مخدر

وکیل خانم یا آقا؟

معمولا این سوال برای خیلی از افراد پیش می آید که وکیل خانم برای پرونده ام اخذ کنم یا آقا؟ در واقع، نمی توان به طور دقیقی به این سوال پاسخ داد، زیرا جنسیت و یا سن وکیل جزو مواردی است که تعیین کننده میزان مهارت و تجربه وکیل نمی باشد. مواردی که برای انتخاب یک وکیل باید به آن دقت کرد، تحصیلات وکیل می باشد که وکیل در حوزه وکالتی به تحصیل پرداخته است و به اندازه کافی دانش در این زمینه دارد و یا میزان موفقیت در پرونده های پیشین او، یکی از دیگر مواردی است که باید به آن دقت شود.

به طور کلی انتخاب وکیل خانم یا آقا، امری سلیقه ایست به عنوان مثال کسی که دارای مشکلات خانوادگی یا طلاق است، می تواند تصمیم بگیرد که با وکیل خانم راحت تر است یا آقا. البته معمولا خانم هایی که در درگیر پرونده طلاق و یا مهریه خود هستند، تصمیم می گیرند تا وکیل خانم اختیار نمایند تا راحت تر بتوانند در خصوص جزییات با وکیل خود صحبت نمایند یا معمولا در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، مواد مخدر، قتل و غیره معمولا وکیل آقا اخذ می شود به دلیل پیچیده بودن شرایط پرونده و یا سرسختی آن، وکیل آقا شاید بهتر بتواند رسیدگی به چنین پرونده هایی را داشته باشد.

اما به طور قطع نمی توان گفت که برای برای دعاوی های خاصی باید از وکیل خانم یا آقا استفاده کرد زیرا انتخاب وکیل خانم یا آقا، کاملا سلیقه ای است و بستگی به میزان ارتباطی دارد که می توان با وکلای خانم یا آقا برقرار کرد. سایت مستر وکیل با معرفی کردن بهترین وکیل مواد مخدر در تهران که برخی از آن ها خانم و برخی دیگر آقا می باشند، به شما کمک خواهد کرد

کلام آخر

با توجه به سختی و پیچیدگی های پرونده های کیفری مانند مواد مخدر، نیاز به وکلای متخصص احساس می شود و اهمیت آن در هر زمان دیگری وجود داشته است خصوصا در شهر های بزرگ و پر جمعیتی مانند تهران که مشکلات حقوقی در آن زیاد است و مردم در مقابل مشکلات حقوقی نیاز به حمایت بهترین وکیل تهران دارند تا با خیالی آسوده مشکلات حقوقی خود را به وکیل مورد نظر بسپارند.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران، متخصص و ماهر در زمینه های مختلف حقوقی خصوصا مواد مخدر می باشد و شجاعت لازمه برای دفاع از موکلش در دادگاه را خواهد داشت. در واقع تنها یک وکیل خوب و حاذق است که می تواند در دادگاه ها و دادسرا، بهترین دفاعیه را از موکلش داشته باشد و پرونده را به نفع او به اتمام برساند. در این مقاله شما می توانید بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را شناخته و با توجه به موضوع و مشکل پرونده خود، واگذاری امور حقوقی خود را به او بسپارید. به طور کلی در انتخاب وکیل در هر زمینه ای باید تحقیقات و بررسی های لازمه را با دقت انجام داده و وسواس به خرج دهید تا در ادامه مسیر با  مشکلات جدی تر مواجه نشوید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا