تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

در زمینه حقوق، موضوعات مختلفی وجود دارد که جزو پرونده های حقوقی و قضایی به شمار می روند که شامل خانواده، طلاق، کیفری، ملکی و غیره می باشد کسی که وکیل پایه یک دادگستری است به تمامی دعاوی نامبرده تسلط داشته و دارای دانش و تحصیلات بالا در این زمینه است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران دارای تخصص و مهارت بالایی است و تجربیات کافی در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی دارد و با توجه به تجربیاتی که از پرونده های پیشین داشته، می تواند مشکلات را در پرونده به خوبی شناخته و مدیریت نماید.

همه ما می دانیم که قوانین های حقوقی دارای پیچیدگی و سختی های خود می باشد و نیاز به شخصی متبحر و حاذق است تا به خوبی بتواند مدیریت پرونده های مختلف حقوقی و قضایی را به عهده داشته است و از عهده آن برآید. تنها یک وکیل پایه یک دادگستری است که به ماده ها و تبصره ها تسلط داشته و با آگاهی هایی که از پیش داشته است می تواند به امور حقوقی در زمینه های مختلف رسیدگی داشته باشد.

اگر برای مشکل پرونده خود به جستجوی یهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستید، نیاز است تا وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی او در رابطه با مشکل شما باشد. البته همانطور که گفتیم وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی تسلط داشته ولی معمولا در یک یا دو دعاوی به طور تخصصی مشغول به فعالیت است و تجریبات بالایی دارد، بنابراین توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل اصلی شما یکی باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

از آنجایی که شغل حقوق، یکی از شناخته شده ترین مشاغل در دنیا می باشد و در ایران هم جزو مشاغل قابل توجه است، بنابراین روزانه درخواست برای بهترین وکیل تهران یا شهرستان ها زیاد است و نیاز است و خوشبختانه هم وکلای حاذق زیادی در سراسر ایران وجود دارد که به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران یا دیگر شهر های ایران شناخته شده اند و نام آور هستند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کسی است که تمامی مراحل اخذ پروانه وکالت را انجام داده و سپس به درجه وکالت دست پیدا کرده است و می تواند در این زمینه فعالیت به طور تخصصی داشته باشد.

وکیل در مقابل پرونده ای که برعهده می گیرد وظایفی دارد و موظف به انجام آن است. دفاع از حق و حقوق موکل، جزو وظایف اصلی و قانونی وکیل است که با استفاده از اسناد و مدارک جمع آوری شده و یا با استفاده از راهکارهای ارائه شده مفید با توجه به مشکل موکل، بهترین دفاعیات را در دادگاه از او انجام دهد و سپس حق و حقوق او را پس گیرد.

درواقع زمانی که شخصی وکیل پایه یک دادگستری را برای پرونده خود اختیار می کند، انتظار دارد تا تمامی مراحل قانونی و طرح شکایت که در مراجع قضایی است را انجام دهد. در هر صورت وکیل پایه یک دادگستری وظیفه دارد تا تمامی مراحلی که به او محول شده است را به بهترین شکل انجام دهد و رضایت موکلش را جلب نماید.

وکیل پایه یک دادگستری

چگونه بهترین وکیل پایه یک دادگستری را در تهران پیدا کنیم؟

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و البته در تهران و یا شهرهای بزرگ هم، قدری سخت می باشد و اعتماد به وکیلی که قرار است کلیه مشکلات حقوقی را به او بسپارید نیاز به اعتماد به وکیل دارد. البته معیارهایی وجود دارد که می توان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را انتخاب کرد. این معیارها عبارتند از:

 • دقت و نظم بالای وکیل
 • امانتدار بودن در کار
 • رازدار بودن در امور وکالتی و پرونده های برعهده گرفته
 • سوابق کاری خوب و تخصص کاری بالا
 • اطلاعات به روز حقوقی
 • پرهیز از دروغ و ریا و توانایی های غیر قانونی
 • ارائه شواهد، اسناد و مدارک جهت دفاع از موکل در دادگاه
 • داشتن فن بیان قوی و تسلط کلامی بالا
 • تخصص داشتن در حوزه وکالتی در زمینه های مختلف
 • روابط اجتماعی خوب با مراجعین و موکلین
 • نمونه پرونده های موفق در کارنامه کاری خود
 • ارائه راه و روش های ارائه شده با توجه به مشکلات موجود در پرونده
 • احترام و رفتار شایسته با مراجعین و موکلین

دلایل ضرورت اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری

پرونده های حقوقی جزو حساس ترین و البته پیچیده ترین پرونده ها هستند و تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که می تواند از عهده قوانین حقوقی برآید و به تمامی تبصره ها و ماده های آن تسلط داشته باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری قادر است تا به نسبت ی فرد عادی، به حل مشکلات پرونده سریع تر بپردازد و رای دادگاه را به نفع موکلش تمام کند، بنابراین نیاز است تا در کلیه مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری از یک وکیل خوب کمک بخواهیم.

در ادامه به مهم ترین دلایل ضرورت اخذ بهترین وکیل می پردازیم:

 1. جلوگیری از استرس و اضطراب موکل
 2. رفع پیچیدگی های مسائل و مشکلات حقوقی
 3. تسریع در امور پرونده
 4. کاهش هزینه های مادی و معنوی
 5. دفاع از موکل در دادگاه
 6. عدم آگاهی به قوانین و مقررات کشور

ضرورت وکیل پایه یک دادگستری

وکیل چه وظایفی را در برابر موکلش دارد؟

 1. هرگونه سهل انگاری از وکیل و خسارات وارد شده به موکل، برعهده وکیل می باشد
 2. هر اسناد و مدارکی که به وکیل ارائه داده شود، در نهایت موظف است تا تمامی مدارک و اسناد را به موکل استرداد نماید.
 3. وکیل درخصوص تمامی اقداماتی که انجام می دهد، باید منفعت موکلش را درنظر گیرد.
 4. وکیل باید به تمامی وظایفی که در قرارداد ذکر شده است عمل نماید.

انتخاب وکیل بر اساس حوزه‌ ی تخصص

هر وکیل پایه یک دادگستری در کلیه زمینه های حقوقی، تبحر و دانش بالایی دارد اما معمولا وکلا با توجه به پرونده های پیشین خود و آمار موفقیت بالا در برخی از دعاوی ها، به نسبت دعاوی دیگر، تخصص و مهارت در یک یا دو دعاوی را دارد، بنابراین وکیلی را انتخاب نمایید که حوزه تخصصی اش با مشکل پرونده شما یکی باشد زیرا قطعا دانش و تجربه وکیل در آن حوزه بسیار بیشتر خواهد بود و نتایج مطلوبی را هم، به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال برای کلیه پرونده های کیفری نیاز است تا از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بخواهید یا درصورت مشکلات خانوادگی، تنها بهترین وکیل خانواده در تهران است که می تواند کمک شایانی را برای شما داشته باشد.

تخصص های وکلا را بدین صورت می توان دسته بندی کرد:

 • وکیل ملکی
 • وکیل ثبتی
 • وکیل خانواده
 • وکیل طلاق
 • وکیل کیفری
 • وکیل حقوقی
 • وکیل تصادفات
 • وکیل قتل
 • وکیل وصول مطالبات
 • وکیل انحصار وراثت
 • و غیره

کلام آخر

وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف وکالتی به فعالیت می پردازند، البته فعالیت وکلا در موضوعات خاص و تخصصی می باشد و معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی تخصص بیشتری دارند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در موضوعات مختلفی مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارند و تخصص کافی را در این زمینه دارند.

هر وکیل، با توجه به آمار پرونده های موفقیت آمیز خود، نسبت به یک یا دو دعاوی در بین مردم بیشتر شناخته می شود و از شهرت خاصی برخوردار است، بنابراین وکلا معمولا پرونده هایی را می پذیرند که با تخصص آن ها همخوانی دارد تا بتوانند به موفقیت های بیشتری در زمینه شغلی خود دست پیدا کنند.

به طور کلی وکلا، نماینده شخصی هر موکل در مراجع قضایی و یا حتی غیر قضایی محسوب می شود و هر وکیل موظف است حتی اگر موکلش در دادگاه حضور نداشته باشد، از او در دادگاه دفاع کرده و پرونده را با موفقیت همراه سازد. در سایت مستر وکیل به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یا بهترین وکلا را در هر شهری با هر تخصصی بشناسید و کلیه امور حقوقی خود را به آن ها واگذار نمایید. مراجعه به سایت مستر وکیل سبب می شود تا در زمان شما صرفه جویی شود و انتخاب خوبی داشته باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا