تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل رضا انصاری

رضا انصاری

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، طلاق، قرارداد، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09127032480
 • آدرس: تهران، سعادت اباد،انتهای بلوار‌حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول یکی‌ از شاخصه های آقای انصاری تبحر‌کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است. ایشان سابقه وکالت و موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی (دعاوی ملکی-روابط موجر و‌مستاجر-مطالبه وجه_دعاوی شرکت ها_دعاوی خانواده شامل طلاق ،مهریه ،نفقه و…) و کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، قتل، مواد مخدر، قاچاق اسلحه، جرایم منافی عفت و دادسرای ارشاد و…) را دارند

سوابق وکیل
وکیل قاضی سیدروح اله قاضی

سیدروح اله قاضی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09126516062
 • آدرس: تهران سعادت آباد بلوار سرو غربی جنب بانک تجارت
  شهریار روبروی دادگستری ساختمان اداری شهریار

آقای سید روح اله قاضی مشاور و وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می باشند ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت و دارای پرونده های موفق متعددی در این زمینه هستند از سوابق ایشان می توان به مشاور حقوقی چندین شرکت بازرگانی مختلف اشاره نمود

سوابق وکیل
مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
جواد-شاهسوند-اینانلو

جواد شاهسوند اینانلو

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری
 • شماره تماس: 09126984620
 • آدرس: تهران، جلال آل احمد، چهارراه آریافر - به سمت سازمان آب، پردیس 5 پلاک 64

دانش آموخته حقوق خصوصی دانشگاه علامه طباطبائی تهران - وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)

سوابق وکیل
دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121305919
 • آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35 واحد 20

دفتر وکالت دکتر احمد زهره وند با تیمی مجرب سالیان سال در شمیرانات تهران نیاوران اقدام به فعالیت در زمینه پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده و قبول و انجام انواع پرونده در زمینه املاک، جرایم و دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و انجام مشکلات و امور ایرانیان خارج کشور می باشد. از سوابق ایشان می توان به وکالت در پرونده های شرکت های دولتی و خصوصی و تدریس حقوق ثبت اسناد و املاک و تالیف کتب مختلف حقوقی و وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده های مختلف اشاره نمود.

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل

دکتر مریم دلشاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09129414792
 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، انتهای کوچه شهید امینی، شماره ۵۶

دکتر مریم دلشاد وکیل پایه یک دادگستری با سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی و دارای دکترای حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از ١٣ سال سابقه وکالت است. ایشان وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، وکیل ایرانیان خارج از کشور، پرونده های بانکی و غیره را به عهده دارد. خانم مریم دلشاد تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران شناخته شده است.

سوابق وکیل
وکیل محمد روحی

دکتر محمد روحی

پایه یک دادگستری
سابقه:16 سال
 • تخصص: ثبتی، کلاهبرداری، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09125484535
 • آدرس: شهید بهشتی، صابونچی (مهناز)، ساختمان ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴

آقای دکتر محمد روحی، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۲ سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. وی علاوه بر تحصیل در مقطع دکتری رشته حقوق، دارای تحصیلات مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام و همچنین تجربه کسب علم از دانش فقهی و حقوقی فقهایی همچون آیه الله شجاعی کیاسری ابوالزوجه خود نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند، علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. افتخار دارند با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود، شامل حقوقدانان و وکلای برجسته و قضات بازنشسته، کسب نتیجه موفق در بسیاری از پرونده های خاص و موضوعات پیچیده در خدمت هموطنان عزیز باشند  

سوابق وکیل
وکیل محمد خسرونژاد

محمد خسرونژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کیفری
 • شماره تماس: 09125008284
 • آدرس: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند و کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و غیره، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و غیره توسط ایشان پذیرفته می شود. دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌ های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آید.

سوابق وکیل

در زمینه حقوق، موضوعات مختلفی وجود دارد که جزو پرونده های حقوقی و قضایی به شمار می روند که شامل خانواده، طلاق، کیفری، ملکی و غیره می باشد کسی که وکیل پایه یک دادگستری است به تمامی دعاوی نامبرده تسلط داشته و دارای دانش و تحصیلات بالا در این زمینه است. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران دارای تخصص و مهارت بالایی است و تجربیات کافی در زمینه های مختلف حقوقی و قضایی دارد و با توجه به تجربیاتی که از پرونده های پیشین داشته، می تواند مشکلات را در پرونده به خوبی شناخته و مدیریت نماید.

همه ما می دانیم که قوانین های حقوقی دارای پیچیدگی و سختی های خود می باشد و نیاز به شخصی متبحر و حاذق است تا به خوبی بتواند مدیریت پرونده های مختلف حقوقی و قضایی را به عهده داشته است و از عهده آن برآید. تنها یک وکیل پایه یک دادگستری است که به ماده ها و تبصره ها تسلط داشته و با آگاهی هایی که از پیش داشته است می تواند به امور حقوقی در زمینه های مختلف رسیدگی داشته باشد.

اگر برای مشکل پرونده خود به جستجوی یهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستید، نیاز است تا وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی او در رابطه با مشکل شما باشد. البته همانطور که گفتیم وکیل پایه یک دادگستری به تمامی دعاوی تسلط داشته ولی معمولا در یک یا دو دعاوی به طور تخصصی مشغول به فعالیت است و تجریبات بالایی دارد، بنابراین توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که تخصص اصلی اش با مشکل اصلی شما یکی باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

از آنجایی که شغل حقوق، یکی از شناخته شده ترین مشاغل در دنیا می باشد و در ایران هم جزو مشاغل قابل توجه است، بنابراین روزانه درخواست برای بهترین وکیل تهران یا شهرستان ها زیاد است و نیاز است و خوشبختانه هم وکلای حاذق زیادی در سراسر ایران وجود دارد که به عنوان بهترین وکیل حقوقی در تهران یا دیگر شهر های ایران شناخته شده اند و نام آور هستند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کسی است که تمامی مراحل اخذ پروانه وکالت را انجام داده و سپس به درجه وکالت دست پیدا کرده است و می تواند در این زمینه فعالیت به طور تخصصی داشته باشد.

وکیل در مقابل پرونده ای که برعهده می گیرد وظایفی دارد و موظف به انجام آن است. دفاع از حق و حقوق موکل، جزو وظایف اصلی و قانونی وکیل است که با استفاده از اسناد و مدارک جمع آوری شده و یا با استفاده از راهکارهای ارائه شده مفید با توجه به مشکل موکل، بهترین دفاعیات را در دادگاه از او انجام دهد و سپس حق و حقوق او را پس گیرد.

درواقع زمانی که شخصی وکیل پایه یک دادگستری را برای پرونده خود اختیار می کند، انتظار دارد تا تمامی مراحل قانونی و طرح شکایت که در مراجع قضایی است را انجام دهد. در هر صورت وکیل پایه یک دادگستری وظیفه دارد تا تمامی مراحلی که به او محول شده است را به بهترین شکل انجام دهد و رضایت موکلش را جلب نماید.

وکیل پایه یک دادگستری

چگونه بهترین وکیل پایه یک دادگستری را در تهران پیدا کنیم؟

انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و البته در تهران و یا شهرهای بزرگ هم، قدری سخت می باشد و اعتماد به وکیلی که قرار است کلیه مشکلات حقوقی را به او بسپارید نیاز به اعتماد به وکیل دارد. البته معیارهایی وجود دارد که می توان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران را انتخاب کرد. این معیارها عبارتند از:

 • دقت و نظم بالای وکیل
 • امانتدار بودن در کار
 • رازدار بودن در امور وکالتی و پرونده های برعهده گرفته
 • سوابق کاری خوب و تخصص کاری بالا
 • اطلاعات به روز حقوقی
 • پرهیز از دروغ و ریا و توانایی های غیر قانونی
 • ارائه شواهد، اسناد و مدارک جهت دفاع از موکل در دادگاه
 • داشتن فن بیان قوی و تسلط کلامی بالا
 • تخصص داشتن در حوزه وکالتی در زمینه های مختلف
 • روابط اجتماعی خوب با مراجعین و موکلین
 • نمونه پرونده های موفق در کارنامه کاری خود
 • ارائه راه و روش های ارائه شده با توجه به مشکلات موجود در پرونده
 • احترام و رفتار شایسته با مراجعین و موکلین

دلایل ضرورت اخذ بهترین وکیل پایه یک دادگستری

پرونده های حقوقی جزو حساس ترین و البته پیچیده ترین پرونده ها هستند و تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران است که می تواند از عهده قوانین حقوقی برآید و به تمامی تبصره ها و ماده های آن تسلط داشته باشد. یک وکیل پایه یک دادگستری قادر است تا به نسبت ی فرد عادی، به حل مشکلات پرونده سریع تر بپردازد و رای دادگاه را به نفع موکلش تمام کند، بنابراین نیاز است تا در کلیه مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری از یک وکیل خوب کمک بخواهیم.

در ادامه به مهم ترین دلایل ضرورت اخذ بهترین وکیل می پردازیم:

 1. جلوگیری از استرس و اضطراب موکل
 2. رفع پیچیدگی های مسائل و مشکلات حقوقی
 3. تسریع در امور پرونده
 4. کاهش هزینه های مادی و معنوی
 5. دفاع از موکل در دادگاه
 6. عدم آگاهی به قوانین و مقررات کشور

ضرورت وکیل پایه یک دادگستری

وکیل چه وظایفی را در برابر موکلش دارد؟

 1. هرگونه سهل انگاری از وکیل و خسارات وارد شده به موکل، برعهده وکیل می باشد
 2. هر اسناد و مدارکی که به وکیل ارائه داده شود، در نهایت موظف است تا تمامی مدارک و اسناد را به موکل استرداد نماید.
 3. وکیل درخصوص تمامی اقداماتی که انجام می دهد، باید منفعت موکلش را درنظر گیرد.
 4. وکیل باید به تمامی وظایفی که در قرارداد ذکر شده است عمل نماید.

انتخاب وکیل بر اساس حوزه‌ ی تخصص

هر وکیل پایه یک دادگستری در کلیه زمینه های حقوقی، تبحر و دانش بالایی دارد اما معمولا وکلا با توجه به پرونده های پیشین خود و آمار موفقیت بالا در برخی از دعاوی ها، به نسبت دعاوی دیگر، تخصص و مهارت در یک یا دو دعاوی را دارد، بنابراین وکیلی را انتخاب نمایید که حوزه تخصصی اش با مشکل پرونده شما یکی باشد زیرا قطعا دانش و تجربه وکیل در آن حوزه بسیار بیشتر خواهد بود و نتایج مطلوبی را هم، به همراه خواهد داشت. به عنوان مثال برای کلیه پرونده های کیفری نیاز است تا از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بخواهید یا درصورت مشکلات خانوادگی، تنها بهترین وکیل خانواده در تهران است که می تواند کمک شایانی را برای شما داشته باشد.

تخصص های وکلا را بدین صورت می توان دسته بندی کرد:

 • وکیل ملکی
 • وکیل ثبتی
 • وکیل خانواده
 • وکیل طلاق
 • وکیل کیفری
 • وکیل حقوقی
 • وکیل تصادفات
 • وکیل قتل
 • وکیل وصول مطالبات
 • وکیل انحصار وراثت
 • و غیره

کلام آخر

وکیل پایه یک دادگستری در زمینه های مختلف وکالتی به فعالیت می پردازند، البته فعالیت وکلا در موضوعات خاص و تخصصی می باشد و معمولا وکلا در یک یا دو دعاوی تخصص بیشتری دارند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در موضوعات مختلفی مانند ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره فعالیت دارند و تخصص کافی را در این زمینه دارند.

هر وکیل، با توجه به آمار پرونده های موفقیت آمیز خود، نسبت به یک یا دو دعاوی در بین مردم بیشتر شناخته می شود و از شهرت خاصی برخوردار است، بنابراین وکلا معمولا پرونده هایی را می پذیرند که با تخصص آن ها همخوانی دارد تا بتوانند به موفقیت های بیشتری در زمینه شغلی خود دست پیدا کنند.

به طور کلی وکلا، نماینده شخصی هر موکل در مراجع قضایی و یا حتی غیر قضایی محسوب می شود و هر وکیل موظف است حتی اگر موکلش در دادگاه حضور نداشته باشد، از او در دادگاه دفاع کرده و پرونده را با موفقیت همراه سازد. در سایت مستر وکیل به شما کمک می کنیم تا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یا بهترین وکلا را در هر شهری با هر تخصصی بشناسید و کلیه امور حقوقی خود را به آن ها واگذار نمایید. مراجعه به سایت مستر وکیل سبب می شود تا در زمان شما صرفه جویی شود و انتخاب خوبی داشته باشید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

یک نظر

 1. من وکیلی گرفتم به نام زارع که کلاهبردار درجه یک بود در سال ۹۶ مبلغ صد وشصت میلیون تومن به صورت نقد از من پول گرفت بابت حق الوکاله، و هیچ رسیدی به من نداد، من پرونده کیفری داشتم و خطایی کرده بودم ناخواسته که می‌شد رضایت بگیره ، به من گفت خونه ات رو بفروش من با وکیلش حرف زدم برای رضایت من خونم رو فروختم ،پول نقد دادم ،علاوه بر آن سند رو هم به ضمانت گزاشته بودم و از حسابم ۶۰۰ میلیون تومن مسدود شده بود ، پول خونه رو برد گفت وکیل آنها می‌گوید رضایت نمیدن، تو پول خونه رو بده به من من به تو سود بدهم ، من هم کارم رو از دست داده بودم و یه برادر محجور داشتم دادم باز نقد گفتم رسید بده حاجی گفت همه ناموسشان رو پیش حاجی امانت میزارن تو رسید میخایی ۴۰۰ میلیون دادم الان که ۵ سال گذشته ندا ده میگه پولی بهم ندادی، وکیل زارع یک شیاد کلاهبردار است که خواهرش هم در ترکیه با تیم قاچاقبرها همکاری می‌کند و من را به خاطر یه جرم پیش پا افتاده از ایران قاچاق فرستاد با همکاری خواهرش ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا