لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای وصول مطالبات در اصفهان

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

پرونده‌ های حقوقی مربوط به وصول مطالبات در حقیقت پرونده‌ هایی مربوط به دعاوی چک، سفته، فاکتورهای فروش و … هستند که یک طلب را نشان می‌ دهند و نیاز است که رسیدگی‌ های لازم به  وصول این طلب انجام شود. البته گاهی اوقات شرایط به گونه‌ ای پیش می‌ رود که فرد نمی‌ تواند حق و حقوق خود را از طرف دیگر بگیرد، در چنین مواقع و شرایطی باید از تخصص و تجربه بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک گرفت. قطعا بهترین وکیل اصفهان که به طور تخصصی در حوزه وصول مطالبات فعالیت می‌ کند، می‌ تواند راهکارهایی را ارائه دهد که به واسطه این راهکارها پرونده در بهترین حالت و کوتاه‌ ترین زمان حل خواهد شد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کیست؟

وکیل در حقیقت فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مهارت‌ های لازم برای پیگیری پرونده‌ های حقوقی را به دست آورده است. تمام وکلای پایه یک دادگستری می‌ توانند در زمینه‌ های مختلف حقوقی که وصول مطالبات یکی از آن ها به شمار می آید فعالیت کنند، اما برخی از وکلا هستند که ترجیح می‌ دهند به طور تخصصی در یک حوزه فعالیت داشته باشند و تمام دانش و تجارب خود را در آن زمینه به کار ببرند؛ برای مثال برخی از وکلا فقط به دعاوی مربوط به چک و سفته و اصول مطالبات می‌ پردازند که قطعا می توان این وکلا را از بهترین وکلای وصول مطالبات در اصفهان در نظر گرفت.

وکیل وصول مطالبات آقا یا خانم؟

زمانی که تصمیم می گیرید از خدمات وکیل استفاده کنید، با این چالش مواجه می شوید که از خدمات وکیل خانم استفاده کنید یا آقا؟ در رابطه با این موضوع باید گفت تفاوتی ندارد که شما کدام جنسیت را برای انتخاب وکیل انتخاب می کنید، زیرا هم وکلا آقا و هم وکلا خانم هر دو دانش یکسانی دارند و مراحلی که پشت سر می گذارند تا به درجه وکالت برسند یکسان است؛ پس از لحاظ تخصصی هیچ تفاوتی میان وکلا خانم و آقا وجود ندارد. اما گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که افراد ترجیح می دهند برای مثال از وکیل همجنس خود استفاده کنند، چراکه راحت تر هستند و می توانند در رابطه با مسائل به شکل بهتری صحبت کنند.

انواع روش های وصول مطالبات

زمانی که شما برای حل پرونده‌های مربوط به دعاوی چک و سفته و مواردی از این دست از خدمات وکیل استفاده می‌ کنید، باید بدانید که وصول مطالبات از نظر قانون به چند طریق قابل انجام است که عبارتند از:

 • دعوت به مذاکره

اولین روش که مورد پسندترین روش نیز محسوب می‌ شود دعوت به مذاکره است. در این روش طرفین با یکدیگر جلسه‌ ای را ترتیب می‌ دهند و در آن شرایط و توقع های خود را می گویند. برای مثال اگر شما طلبی داشته باشید، ممکن است در این جلسه و با حرف هایی که می شناسید، طرف دیگر راضی شود و مطالبه وصول را در اسرع وقت انجام دهد.

 • ارسال اخطاریه و اظهارنامه

گاهی اوقات مذاکره جواب نمی دهد و بدهکار طلبی که دارد را پرداخت نمی کند. در چنین موقعیتی، یک اظهارنامه به صورت رسمی باید تنظیم و از طرف دادگاه به بدهکار ارسال می شود. در این اظهارنامه باید به بدهکار گفته شود که طلب خود را بپردازد، چراکه اگر این کار را انجام ندهد، عواقب سختی در انتظار وی خواهد بود. البته دقت داشته باشید که اظهارنامه را به درستی تنظیم کنید تا مشکلی در ادامه از بابت متن آن پیش نیاید. اگر فکر می کنید توانایی و تخصص لازم برای تهیه و ارسال اظهارنامه را ندارید، با بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان مشورت کنید و از او بخواهید که با دانش و تخصصی که دارد، اظهارنامه را تهیه و ارسال کند.

 • اقامه دعوی

اگر دو روش قبل که به آن ها اشاره کردیم، نتیجه ای را به همراه نداشتند، شخص شاکی می تواند به مراجع قضایی حقوقی یا کیفری مراجعه کند و پیگیری های لازم در این باره را انجام دهد. این روش به شکل قانونی پیگیری می شود و همین موضوع باعث خواهد شد که پرونده در حداقل ترین حالت زمان حل شود.

مزایای کمک گرفتن از وکیل برای وصول مطالبات

مزایای کمک گرفتن از وکیل برای وصول مطالبات

همانطورکه گفته شد، کمک گرفتن از خدمات وکیل کارها را ساده تر و موفق تر می کند، اما شاید برای بسیاری از افراد سوال پیش آید که مشاوره با وکیل و کمک گرفتن از خدمات وی چه مزایایی دارد؟ در راستای پاسخ به این سوال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمانی که شخص از وکیل کمک می گیرد، بار استرس کمتری را تحمل خواهد کرد.
 • کمک گرفتن از وکیل، به صرفه جویی در زمان نیز کمک می کند.
 • اگر از بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک بگیرید، خیالتان از بابت موفق شدن پرونده راحت خواهد بود.
 • وکیلی که برای پرونده اخذ می کنید، به جای شما در جلسات دادگاه حاضر می شود.

وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات

افرادی که قصد دارند از خدمات وکیل وصول مطالبات استفاده کنند، به دنبال این هستند که بدانند یک وکیل چه وظایفی برعهده دارد؟ دقت داشته باشید که آگاهی از این موضوع بسیار مهم است، چراکه شما می توانید در ادامه عملکرد وکیل خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که وکیل وظایف خود را به درستی انجام می دهد. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل اصفهان که در حوزه وصول مطالبات فعالیت دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید کارهای مربوط به تنظیم دادخواست و شکایت را انجام دهد.
 2. اگر لازم به صحبت با طرف دیگر پرونده باشد، وکیل باید این کار را انجام دهد و با کلام واضح و شیوا خود طرف دیگر را متقاعد سازد که طلب خود را بپردازد.
 3. برای رسیدگی به پرونده در دادگاه جلسات متعددی برگزار می شود و وکیل موظف است که در این جلسات شرکت کند.
 4. وکیل باید تمام شرایط پرونده را با جزئیات کامل به موکل خود توضیح دهد و در صحبت های خود دروغ، بزرگنمایی، پنهان کاری و … نداشته باشد.
 5. گاهی اوقات لازم است که وکیل در رابطه با پرونده تحقیقات و بررسی های مختلفی را انجام دهد تا به سرنخ هایی برسد و از آن ها برای حل بهتر پرونده کمک بگیرد.

ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات

امروزه تعداد وکلایی که ادعا می کنند بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان هستند، بیشتر شده و همین موضوع انتخاب را برای افراد سخت کرده است؛ اما باید بگوییم که شما می توانید با توجه به یکسری از ویژگی ها بهترین وکیل را شناسایی کنید. اصلی ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • اولین ویژگی که باید از یک به آن توجه داشته باشید، دانش و علم وکیل است. وکیلی که انتخاب می کنید، باید دانش کافی به قوانین داشته باشد تا بتواند در هر موقعیت بهترین راه حل را ارائه دهد.
 • عزت نفس بالا از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل به شمار می آید. هرچه وکیل با عزت نفس بالاتر به پرونده رسیدگی کند و در جلسات دادگاه حاضر شود، احتمال موفق شدن وکیل بیشتر خواهدشد.
 • وکیل باید به گونه ای با طرفین و قاضی صحبت کند که با کلام خوب و نافذ خود وکیل را تحت تاثیر قرار دهد.
 • دقت و وقت شناسی وکیل را نیز در نظر بگیرید، چراکه اگر وکیل به موقع در جلسات دادگاه حاضر نشود و به صحبت های وکیل با دقت گوش ندهد، نمی تواند راه حل های مناسبی را برای پرونده پیدا کند.
 • قوانین دائم بروز می شوند، پس وکیلی که انتخاب می کنید باید توانایی به روز کردن اطلاعات خود را داشته باشد تا بتواند با توجه به تغییرات بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهد.
 • مطمئن شوید وکیلی که انتخاب می کنید به شما که موکلش هستید متعهد است و از شما در برابر اتهامات و مسائل مختلف دفاع می کند.
 • وکیل باید منصف باشد و دستمزد خود را به گونه ای تنظیم کند که عرف و منطقی می باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان چقدر است؟

زمانی که افراد درگیر پرونده حقوقی می شوند و تصمیم می گیرند از خدمات وکیل استفاده کنند، با این چالش روبرو می شوند که حق الوکاله وکیل زیاد است و نمی توانند از پس هزینه های این موضوع بربیایند. باید گفت که این طرز فکر اشتباه است و نمی توان از قبل گفت وکیل دستمزد زیادی دریافت می کند؛ چراکه این موضوع به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین موضوعاتی که می توانند روی دستمزد وکیل تاثیر بگذارند شامل موارد زیر می شوند:

 1. پیچیدگی پرونده؛ هرچه پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد وکیل حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.
 2. زمان لازم برای رسیدگی به پرونده؛ هرچه وکیل زمان بیشتری برای پرونده صرف کند، در ازای این زمانی که می گذارد هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.
 3. منطقه و محل دفتر وکالت در هزینه های حق الوکاله تاثیر دارند.

حال اگر شما نگرانی از بابت حق الوکاله وکیل دارید، توصیه می شود بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان را انتخاب کنید و با او در رابطه با پرونده ی خود مشورت کنید تا وکیل شرایط را بررسی کند و براساس آن دستمزدی که دریافت می کند را اعلام کند. در ادامه شما می توانید تصمیم بگیرید که از خدمات وکیل استفاده کنید یا خیر!

کلام آخر

پرونده های حقوقی که به وصول مطالبات مربوط می شوند، از جمله پرونده های مالی به شمار می آیند که اهمیت بالایی دارند و اگر کوچکترین خطایی در آن ها رخ دهد، ممکن است پیچیده تر و طولانی تر شوند. از همین رو پیشنهاد دادیم که برای حل این دست از پرونده ها از بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک بگیرید تا وکیل با تخصص و دانش خود روند پیگیری پرونده را به بهترین شکل هدایت کند و شما را به حق و حقوق خود برساند.

4/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا