تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای وصول مطالبات در اصفهان ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل
hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

18 سال سابقه وکالت و مشاوره در شرکت ها ‌ دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت، قراردادها دکترا امور Dba,کارشناس ارشد mba داور متخصص دعاوی امور بین الملی داور متخصص دعاوی امور داخلی عضو کمسیون داخلی کانون وکلا عضو انجمن تافت آلمان در مسایل بازرگانی ،صادرات ورادات متخصص دعاوی کیفری وجزایی و جنایی موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: جرایم امنیتی وتبلیغی علیه نظام -موفقیت در پرونده بلاگرها ی مجازی۳-پرونده های قتل خشن ۴- پرونده های ناموسی وتجاوز ۵-پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶- جرایم اقتصادی و مالی و شرکت های اینترنتی۷-جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸-جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت درگیری مسلحانه وچندین پرونده موفق کیفری دیگر

سوابق وکیل
سپهر-صادقی-نژاد

سپهر صادقی نژاد

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09137166240
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، پشت ساختمان دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309

اینجانب سپهر صادقی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و دانش آموخته حقوق از سال 1388 می باشد. ایشان بیش از 7 سال تجربه ی وکالت را دارد و به دلیل شهرت و اعتبار پدر و برادر، که بیش از 30 سال در این حوزه و در شهر اصفهان به صورت تخصصی فعالیت دارند، بنابراین ایشان هم به همان شغل خانوادگی خود روی آورده است و سال های متمادی برای احقاق حق در محاکم حقوقی و کیفری و خانوادگی مشغول به کار می باشد. جناب آقای سپهر صادقی نژاد، تخصص و تجربه خود را در حقوق خصوصی و جزائی را به مردم ارائه داده است.

سوابق وکیل
مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، ملکی
 • شماره تماس: 09132033442
 • آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین طبقه چهارم

ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در اصفهان در زمینه دعاوی های مختلف مانند خانوادگی، حقوقی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت دارد و با توجه به سوابق خوبی که در وکالت خصوصا حوزه خانوادگی دارد به عنوان بهترین وکیل خانواده در اصفهان شناخته شده است. خانم مهوش ذبیحی تجربیات و تخصص لازم را در زمینه تنظیم اسناد قراردادهای بین المللی، صادرات و واردات، تجاری، قراردادها، ثبت شرکت و برندینگ و مسلط به اینکوترمز 2020 می باشد.

سوابق وکیل

پرونده‌ های حقوقی مربوط به وصول مطالبات در حقیقت پرونده‌ هایی مربوط به دعاوی چک، سفته، فاکتورهای فروش و … هستند که یک طلب را نشان می‌ دهند و نیاز است که رسیدگی‌ های لازم به  وصول این طلب انجام شود. البته گاهی اوقات شرایط به گونه‌ ای پیش می‌ رود که فرد نمی‌ تواند حق و حقوق خود را از طرف دیگر بگیرد، در چنین مواقع و شرایطی باید از تخصص و تجربه بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک گرفت. قطعا بهترین وکیل اصفهان که به طور تخصصی در حوزه وصول مطالبات فعالیت می‌ کند، می‌ تواند راهکارهایی را ارائه دهد که به واسطه این راهکارها پرونده در بهترین حالت و کوتاه‌ ترین زمان حل خواهد شد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کیست؟

وکیل در حقیقت فردی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مهارت‌ های لازم برای پیگیری پرونده‌ های حقوقی را به دست آورده است. تمام وکلای پایه یک دادگستری می‌ توانند در زمینه‌ های مختلف حقوقی که وصول مطالبات یکی از آن ها به شمار می آید فعالیت کنند، اما برخی از وکلا هستند که ترجیح می‌ دهند به طور تخصصی در یک حوزه فعالیت داشته باشند و تمام دانش و تجارب خود را در آن زمینه به کار ببرند؛ برای مثال برخی از وکلا فقط به دعاوی مربوط به چک و سفته و اصول مطالبات می‌ پردازند که قطعا می توان این وکلا را از بهترین وکلای وصول مطالبات در اصفهان در نظر گرفت.

وکیل وصول مطالبات آقا یا خانم؟

زمانی که تصمیم می گیرید از خدمات وکیل استفاده کنید، با این چالش مواجه می شوید که از خدمات وکیل خانم استفاده کنید یا آقا؟ در رابطه با این موضوع باید گفت تفاوتی ندارد که شما کدام جنسیت را برای انتخاب وکیل انتخاب می کنید، زیرا هم وکلا آقا و هم وکلا خانم هر دو دانش یکسانی دارند و مراحلی که پشت سر می گذارند تا به درجه وکالت برسند یکسان است؛ پس از لحاظ تخصصی هیچ تفاوتی میان وکلا خانم و آقا وجود ندارد. اما گاهی اوقات شرایط به گونه ای پیش می رود که افراد ترجیح می دهند برای مثال از وکیل همجنس خود استفاده کنند، چراکه راحت تر هستند و می توانند در رابطه با مسائل به شکل بهتری صحبت کنند.

انواع روش های وصول مطالبات

زمانی که شما برای حل پرونده‌های مربوط به دعاوی چک و سفته و مواردی از این دست از خدمات وکیل استفاده می‌ کنید، باید بدانید که وصول مطالبات از نظر قانون به چند طریق قابل انجام است که عبارتند از:

 • دعوت به مذاکره

اولین روش که مورد پسندترین روش نیز محسوب می‌ شود دعوت به مذاکره است. در این روش طرفین با یکدیگر جلسه‌ ای را ترتیب می‌ دهند و در آن شرایط و توقع های خود را می گویند. برای مثال اگر شما طلبی داشته باشید، ممکن است در این جلسه و با حرف هایی که می شناسید، طرف دیگر راضی شود و مطالبه وصول را در اسرع وقت انجام دهد.

 • ارسال اخطاریه و اظهارنامه

گاهی اوقات مذاکره جواب نمی دهد و بدهکار طلبی که دارد را پرداخت نمی کند. در چنین موقعیتی، یک اظهارنامه به صورت رسمی باید تنظیم و از طرف دادگاه به بدهکار ارسال می شود. در این اظهارنامه باید به بدهکار گفته شود که طلب خود را بپردازد، چراکه اگر این کار را انجام ندهد، عواقب سختی در انتظار وی خواهد بود. البته دقت داشته باشید که اظهارنامه را به درستی تنظیم کنید تا مشکلی در ادامه از بابت متن آن پیش نیاید. اگر فکر می کنید توانایی و تخصص لازم برای تهیه و ارسال اظهارنامه را ندارید، با بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان مشورت کنید و از او بخواهید که با دانش و تخصصی که دارد، اظهارنامه را تهیه و ارسال کند.

 • اقامه دعوی

اگر دو روش قبل که به آن ها اشاره کردیم، نتیجه ای را به همراه نداشتند، شخص شاکی می تواند به مراجع قضایی حقوقی یا کیفری مراجعه کند و پیگیری های لازم در این باره را انجام دهد. این روش به شکل قانونی پیگیری می شود و همین موضوع باعث خواهد شد که پرونده در حداقل ترین حالت زمان حل شود.

مزایای کمک گرفتن از وکیل برای وصول مطالبات

مزایای کمک گرفتن از وکیل برای وصول مطالبات

همانطورکه گفته شد، کمک گرفتن از خدمات وکیل کارها را ساده تر و موفق تر می کند، اما شاید برای بسیاری از افراد سوال پیش آید که مشاوره با وکیل و کمک گرفتن از خدمات وی چه مزایایی دارد؟ در راستای پاسخ به این سوال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمانی که شخص از وکیل کمک می گیرد، بار استرس کمتری را تحمل خواهد کرد.
 • کمک گرفتن از وکیل، به صرفه جویی در زمان نیز کمک می کند.
 • اگر از بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک بگیرید، خیالتان از بابت موفق شدن پرونده راحت خواهد بود.
 • وکیلی که برای پرونده اخذ می کنید، به جای شما در جلسات دادگاه حاضر می شود.

وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات

افرادی که قصد دارند از خدمات وکیل وصول مطالبات استفاده کنند، به دنبال این هستند که بدانند یک وکیل چه وظایفی برعهده دارد؟ دقت داشته باشید که آگاهی از این موضوع بسیار مهم است، چراکه شما می توانید در ادامه عملکرد وکیل خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که وکیل وظایف خود را به درستی انجام می دهد. از مهم ترین وظایف بهترین وکیل اصفهان که در حوزه وصول مطالبات فعالیت دارد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. وکیل باید کارهای مربوط به تنظیم دادخواست و شکایت را انجام دهد.
 2. اگر لازم به صحبت با طرف دیگر پرونده باشد، وکیل باید این کار را انجام دهد و با کلام واضح و شیوا خود طرف دیگر را متقاعد سازد که طلب خود را بپردازد.
 3. برای رسیدگی به پرونده در دادگاه جلسات متعددی برگزار می شود و وکیل موظف است که در این جلسات شرکت کند.
 4. وکیل باید تمام شرایط پرونده را با جزئیات کامل به موکل خود توضیح دهد و در صحبت های خود دروغ، بزرگنمایی، پنهان کاری و … نداشته باشد.
 5. گاهی اوقات لازم است که وکیل در رابطه با پرونده تحقیقات و بررسی های مختلفی را انجام دهد تا به سرنخ هایی برسد و از آن ها برای حل بهتر پرونده کمک بگیرد.

ویژگی های بهترین وکیل وصول مطالبات

امروزه تعداد وکلایی که ادعا می کنند بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان هستند، بیشتر شده و همین موضوع انتخاب را برای افراد سخت کرده است؛ اما باید بگوییم که شما می توانید با توجه به یکسری از ویژگی ها بهترین وکیل را شناسایی کنید. اصلی ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • اولین ویژگی که باید از یک به آن توجه داشته باشید، دانش و علم وکیل است. وکیلی که انتخاب می کنید، باید دانش کافی به قوانین داشته باشد تا بتواند در هر موقعیت بهترین راه حل را ارائه دهد.
 • عزت نفس بالا از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل به شمار می آید. هرچه وکیل با عزت نفس بالاتر به پرونده رسیدگی کند و در جلسات دادگاه حاضر شود، احتمال موفق شدن وکیل بیشتر خواهدشد.
 • وکیل باید به گونه ای با طرفین و قاضی صحبت کند که با کلام خوب و نافذ خود وکیل را تحت تاثیر قرار دهد.
 • دقت و وقت شناسی وکیل را نیز در نظر بگیرید، چراکه اگر وکیل به موقع در جلسات دادگاه حاضر نشود و به صحبت های وکیل با دقت گوش ندهد، نمی تواند راه حل های مناسبی را برای پرونده پیدا کند.
 • قوانین دائم بروز می شوند، پس وکیلی که انتخاب می کنید باید توانایی به روز کردن اطلاعات خود را داشته باشد تا بتواند با توجه به تغییرات بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهد.
 • مطمئن شوید وکیلی که انتخاب می کنید به شما که موکلش هستید متعهد است و از شما در برابر اتهامات و مسائل مختلف دفاع می کند.
 • وکیل باید منصف باشد و دستمزد خود را به گونه ای تنظیم کند که عرف و منطقی می باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان چقدر است؟

زمانی که افراد درگیر پرونده حقوقی می شوند و تصمیم می گیرند از خدمات وکیل استفاده کنند، با این چالش روبرو می شوند که حق الوکاله وکیل زیاد است و نمی توانند از پس هزینه های این موضوع بربیایند. باید گفت که این طرز فکر اشتباه است و نمی توان از قبل گفت وکیل دستمزد زیادی دریافت می کند؛ چراکه این موضوع به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین موضوعاتی که می توانند روی دستمزد وکیل تاثیر بگذارند شامل موارد زیر می شوند:

 1. پیچیدگی پرونده؛ هرچه پرونده سخت تر و پیچیده تر باشد وکیل حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.
 2. زمان لازم برای رسیدگی به پرونده؛ هرچه وکیل زمان بیشتری برای پرونده صرف کند، در ازای این زمانی که می گذارد هزینه ی بیشتری دریافت خواهد کرد.
 3. منطقه و محل دفتر وکالت در هزینه های حق الوکاله تاثیر دارند.

حال اگر شما نگرانی از بابت حق الوکاله وکیل دارید، توصیه می شود بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان را انتخاب کنید و با او در رابطه با پرونده ی خود مشورت کنید تا وکیل شرایط را بررسی کند و براساس آن دستمزدی که دریافت می کند را اعلام کند. در ادامه شما می توانید تصمیم بگیرید که از خدمات وکیل استفاده کنید یا خیر!

کلام آخر

پرونده های حقوقی که به وصول مطالبات مربوط می شوند، از جمله پرونده های مالی به شمار می آیند که اهمیت بالایی دارند و اگر کوچکترین خطایی در آن ها رخ دهد، ممکن است پیچیده تر و طولانی تر شوند. از همین رو پیشنهاد دادیم که برای حل این دست از پرونده ها از بهترین وکیل وصول مطالبات در اصفهان کمک بگیرید تا وکیل با تخصص و دانش خود روند پیگیری پرونده را به بهترین شکل هدایت کند و شما را به حق و حقوق خود برساند.

4/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا