تبلیغات در مستر وکیل
خانوادهلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای طلاق توافقی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

hamid-babaei

حمید بابایی

پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131170470
 • آدرس: اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

18 سال سابقه وکالت و مشاوره در شرکت ها ‌ دکتری تخصصی وکاربردی در مدیریت، قراردادها دکترا امور Dba,کارشناس ارشد mba داور متخصص دعاوی امور بین الملی داور متخصص دعاوی امور داخلی عضو کمسیون داخلی کانون وکلا عضو انجمن تافت آلمان در مسایل بازرگانی ،صادرات ورادات متخصص دعاوی کیفری وجزایی و جنایی موفقیت پرونده های کیفری متعدد در طول سوابق کاری من جمله: جرایم امنیتی وتبلیغی علیه نظام -موفقیت در پرونده بلاگرها ی مجازی۳-پرونده های قتل خشن ۴- پرونده های ناموسی وتجاوز ۵-پرونده رابطه های نامشروع و زنا ۶- جرایم اقتصادی و مالی و شرکت های اینترنتی۷-جرایم مالی کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ۸-جرایم کیفری متعدد در امور خیانت در امانت درگیری مسلحانه وچندین پرونده موفق کیفری دیگر

سوابق وکیل
وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل
میترا-بی-ریایی

میترا بی ریایی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09139081597
 • آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم واحد ۹

میترا بی ریایی، پژوهشگر دوره دکترای حقوق خصوصی، عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان می باشد و تجربه موفق در احقاق حقوق موکلین و دستیابی به نتایج مطلوب را دارد.

سوابق وکیل

طلاق توافقی سبکی از طلاق به شمار می آید که در آن زن و مرد با یکدیگر صحبت می کنند و به توافق می رسند که از یکدیگر جدا شوند. علت این جدایی مهم نیست، چیزی که اهمیت دارد، این است که زوجین بدون اختلاف باهم تصمیم به جدایی می گیرند؛ بنابراین دیگر در دادگاه سوالی در رابطه با علت جدایی از زوجین پرسیده نخواهد شد. حال از آنجایی که پروسه مربوط به انجام طلاق توافقی یک پروسه طولانی و زمان گیر است، بسیاری از زوجین تصمیم می گیرند که انجام مراحل مربوطه را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارند. اما آیا می دانید که چگونه باید بهترین وکیل اصفهان را انتخاب کنید؟ در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی ها و وظایف وکلای طلاق توافقی آشنا شوید و در نهایت بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل طلاق توافقی کیست؟

طلاق انواع و حالت های مختلفی دارد که متداول ترین نوع آن که در قانون نیز ذکر شده، طلاق توافقی بین زوجین است. این طلاق با رضایت و توافق زن و مرد انجام می شود؛ یعنی زوج و زوجه در رابطه با موضوعاتی چون مهریه، جهیزیه، نفقه، حق حضانت فرزند و تمام موارد این چنینی با هم به توافق می رسند و در نهایت درخواست خود را به ثبت می رسانند. برای ثبت این درخواست شما می توانید با بهترین وکیل طلاق در اصفهان مشورت کنید تا متوجه شوید باید دقیقا چه کاری را انجام دهید و از انجام چه کاری خودداری کنید.

وکیل طلاق توافقی در حقیقت وکیلی است که تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و پروانه وکالت خود را نیز دریافت کرده و اکنون مشغول به فعالیت به عنوان وکیل است. چنین شخصی علاوه بر دانش، تجربه رسیدگی و حل چنین پرونده هایی را نیز دارد، بنابراین می تواند از تجربه خود استفاده و پرونده طلاق توافقی شما را به بهترین شکل پیگیری کند.

مراحل طلاق توافقی بدون حضور وکیل

اگر تصمیم طلاق توافقی شما و همسرتان جدی است و می خواهید این کار را انجام دهید، دو راه پیش روی شما قرار دارد. راه اول این است که مراحل ثبت و پیگیری دادخواست را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارید تا شخص با تجربه ودانش خود روند رسیدگی را به ترتیب و با سرعت بیشتر انجام دهد. روش دومی که وجود دارد، این است که شما و همسرتان شخصا مراحل طلاق توافقی را انجام دهید که در ادامه این مراحل را بررسی خواهیم کرد.

 1. اولین کاری که شما و همسرتان باید انجام دهید، ثبت نام در سامانه مربوطه و ثبت اطلاعات هویتی است.
 2. بعد از آنکه این مرحله را انجام دادید، باید از طریق همین سامانه نسبت به دریافت وقت مشاوره نیز اقدام کنید. بسته به شرایط و مشکل شما 4 تا 8 جلسه مشاوره تعیین می شود که زوجین باید هردو در این جلسات شرکت کنند و مشاور را متقاعد سازند که دیگر امکان زندگی با یکدیگر را ندارند.
 3. بعد از آنکه جلسات مشاوره تمام شود، گواهی عدم سازش به زوجین داده می شود.
 4. در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، با داشتن گواهی عدم سازش ثبت درخواست را انجام دهید.
 5. در جلسات دادرسی که شرکت می کنید، باید توافقات خود را به قاضی و دادگاه اعلام کنید. باید اضافه کرد که اگر قاضی در این مرحله تشخیص دهد که زوجین می توانند بایکدیگر زندگی کنند، پرونده را به شورا انتقال خواهد داد. اگر این اتفاق رخ دهد، رسیدگی به پرونده 45 تا 60 روز طولانی تر خواهد شد. بعد از گذشت این زمان و عدم قبول زوجین به ادامه زندگی، دادنامه طلاق صادر می شود.
 6. زوجین باید با داشتن دادنامه طلاق به دفتر ثبت طلاق مراجعه کنند تا طلاق آن ها نهایی شود.

وکیل طلاق توافقی چه وظایفی دارد؟

وکیل طلاق توافقی چه وظایفی دارد؟

همانطورکه گفته شد، انجام کارهای مربوط به طلاق توافقی طولانی و زمان بر است و باعث می شود که زوجین زمان زیادی از دست بدهند. این موضوع باعث شده که افراد به فکر راه حل بیفتند و انجام مراحل طلاق را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارند. یک وکیل در برابر حق الوکاله ای که از موکل خود دریافت می کند، موظف است یکسری از کارها و وظایف را انجام دهد که در ادامه این وظایف را بررسی خواهیم کرد.

 1. اولین وظیفه ای که برعهده وکیل می باشد، حضور در جلسات دادگاه است؛ بنابراین دیگر نیاز نیست زوجین در جلسات دادگاه حاضر شوند و این موضوع به صرفه جویی زمان موکل کمک قابل توجهی می کند.
 2. دومین وظیفه وکیل طلاق توافقی، ارائه اسناد و مدارک لازم به دادگاه و قاضی است.
 3. گاهی اوقات لازم است که برخی از موضوعات بین زن و مرد مطرح شود، چراکه نتیجه این موضوعات روی نتیجه پرونده اثر دارد، از همین رو وکیل موظف است این کار را انجام دهد و نتیجه را در اختیار دادگاه قرار دهد.

مزایای اخذ وکیل طلاق توافقی چیست؟

همانطورکه بررسی شد و مطالعه کردید، مراحل مربوط به انجام طلاق توافقی تقریبا مراحل طولانی و زمان بر هستند، از همین رو می توان گفت اولین و مهم ترین مزیت اخذ بهترین وکیل طلاق در اصفهان صرفه جویی در زمان است. یک وکیل به واسطه تجربه و علمی که دارد می تواند مراحل را به ترتیب و با دقت بالا انجام دهد و کمک کند روند پرونده سریع تر پیگیری شود. علاوه بر این باید گفت پرونده های مربوط به طلاق توافقی گاها دچار پیچیدگی و مشکل می شوند که رسیدگی به آن ها نیاز به علم و تخصص مربوطه دارد، از همین رو یکی دیگر از مزایای اخذ وکیل را می توان همین مورد، یعنی حل پیچیدگی ها و مشکلات پرونده دانست.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

امروزه تعداد وکلایی که مشغول به فعالیت در حوزه طلاق توافقی هستند، بیشتر شده و همین موضوع انتخاب یک وکیل خبره و خوب را سخت کرده است. لذا ما در این بخش تصمیم داریم ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان را بررسی کنیم تا در ادامه شما بتوانید با در نظر گرفتن آن ها انتخاب خود را انجام دهید. ویژگی هایی که باید به آن ها توجه داشته باشید، عبارتند از:

 • یک وکیل خوب و حرفه ای علم و دانش لازم برای فعالیت در حوزه وکیل طلاق توافقی را دارد و به صورت تخصصی می داند که باید از چه تکنیک هایی برای حل پرونده کمک بگیرد.
 • دومین ویژگی مهم یک وکیل خوب، صداقت و امانت داری او است. یک وکیل برای آنکه بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد، باید اطلاعات لازم را از موکل خود بگیرد، اما نکته ای که اهمیت دارد، حفظ این اطلاعات است که به امانت داری وکیل مربوط می شود. صداقت نیز دیگر ویژگی مهم وکیل به شمار می آید، به طوری که یک وکیل خوب و حرفه ای باید تمام جزئیات پرونده را دقیقا به همان شکلی که هست به موکل خود توضیح دهد و او را از چگونگی پیشرفت روند پرونده آگاه سازد.
 • وقت شناسی نیز از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب محسوب می شود، چراکه اگر یه وکیل وقت شناس نباشد و به موقع در جلسات دادگاه حاضر نشود، نمی تواند به خوبی و به طور کامل از موکل دفاع کند.
 • وکیلی که انتخاب می کنید، باید روحیه وکالت داشته باشد و به دنبال اسناد و مدارک بیشتر بگردد تا بتواند پرونده را به بهترین شکل پیش ببرد.

وکیل طلاق آقا یا خانم؟

یکی از دغدغه های افراد هنگام انتخاب وکیل، جنسیت او است، زیرا زمانی که فرد تصمیم به انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی می گیرد، متوجه می شود هم وکلا خانم و هم وکلا آقا در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند؛ اما آیا تفاوتی بین بهترین وکیل خانم در اصفهان و وکیل آقا وجود دارد؟
در رابطه با این موضوع باید بگوییم وکلا، چه خانم و چه آقا برای رسیدن به درجه وکالت مراحل یکسانی را پشت سر می گذارند، یعنی از نظر دانش تمام وکلا تقریبا سطح یکسانی دارند. حال در این میان برخی از افراد ترجیح می دهند براساس سلیقه و راحتی خود وکیل را براساس جنسیت انتخاب کنند. برای مثال برخی افراد که درگیر پرونده های خانوادگی هستند، ترجیح می دهند بهترین وکیل خانواده در اصفهان را از بین وکلا خانم انتخاب کنند، چراکه خانم ها ترجیح می دهند مشکلات خانوادگی خود را با یک خانم در میان بگذارند.

یا از طرف دیگر طبق آمارهایی که بدست آمده، افراد برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در اصفهان مخصوصا پرونده های خشن به سراغ وکلا مرد می روند، چراکه فکر می کنند یک وکیل آقا مهارت و توانایی بیشتری برای رسیدگی به این دست از پرونده ها را دارد. لذا باید گفت انتخاب وکیل زن یا مرد یک موضوع کاملا سلیقه ای است و ربطی به دانش و تخصص وکلا ندارد.

حق الوکاله بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان

مسلما وکیل در برابر خدماتی که به موکل خود ارائه می دهد، هزینه و دستمزدی دریافت می کند. اما باید گفت بسیاری از افراد بر این باور هستند که حق الوکاله وکلا بسیار بالا است و به همین دلیل نمی توانند برای حل پرونده های خود از وکیل کمک بگیرند. باید گفت چنین طرز فکری اشتباه می باشد و حق الوکاله یک وکیل با توجه به فاکتورهای مختلفی مشخص خواهد شد. برای مثال هرچه یک پرونده پیچیده تر و سخت تر باشد، مسلما به زمان بیشتری برای پیگیری نیاز دارد و همین موضوع باعث می شود که دستمزد وکیل افزایش یابد. از همین رو اگر موضوع حق الوکاله برای شما اهمیت دارد، پیش از انتخاب قطعی یک وکیل در رابطه با این موضوع با وی صحبت کنید تا به توافقات لازم برسید.

کلام آخر

طلاق توافقی یکی از مرسوم ترین انواع طلاق به شمار می آید که این روزها بیش از همیشه شاهد آن هستیم. این طلاق با وجود سادگی که دارد، از مراحل زیادی برخوردار است و به همین دلیل بسیاری از زوجین ترجیح می دهند پیگیری این مراحل را به بهترین وکیل طلاق توافقی در اصفهان بسپارند تا همه چیز در کمترین زمان و با بهترین حالت پیگیری شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا