تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلاملکی

لیست کامل✔️ بهترین وکلای سرقفلی در اصفهان ⚖️【آپدیت 1403】

روح الامین

سید امیر روح الامین

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حضانت، حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09131668189
 • آدرس: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11

سید امیر روح الامین، وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی در شهر اصفهان است و از وکلای متخصص در امور کیفری می باشد. ایشان با استفاده از دانش و تجربه، در مدت وکالتش توانسته نتیجه مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین خود کسب کند.

سوابق وکیل
وکیل حسین یاوری

حسین یاوری

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09133940430
 • آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع وکلا دادمهر، طبقه 4

حسین یاوری وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای حسین یاوری دارای ۹ سال سابقه وکالت و بعنوان بهترین وکیل اصفهان در نظر سنجی مردمی در پرونده های ملکی، حقوقی خانواده و کیفری نیز می‌ باشند. https://www.hossienyavari.ir  

سوابق وکیل
ناصر-شجاعی

سید ناصر شجاعی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912012645
 • آدرس: اصفهان، شیخ مفید، جنب کوچه شماره پنج، ساختمان ۵۷، طبقه اول

دکتر سید ناصر شجاعی دارای ده سال سابقه وکالت، داور دادگستری و استاد دانشگاه می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلا در اصفهان در بین مردم شناخته شده است. ایشان تخصص در زمینه دعاوی ملکی، داوری، حل مسالمت آمیز اختلافات را دارند و دارای دکترای امور حقوقی شامل حقوق ملکی، شرکتهای تجاری و دعاوی خانواده نیز می باشند.

سوابق وکیل

آیا تا به حال در رابطه با دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه چیزی به گوشتان خورده است؟ این دعاوی از جمله دعاوی به شمار می آیند که پیچیدگی های خاص خود را دارند و هر کسی نمی تواند به آن ها رسیدگی کند. از همین رو پیشنهاد ما به شما این است که اگر در اصفهان با چنین پرونده ای مواجه شدید، از بهترین وکیل اصفهان که در حوزه سرقفلی فعالیت دارد کمک و مشورت بگیرید. حال برای آنکه با وظایف بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان آشنا شوید در ادامه همراه ما باشید تا متوجه شوید چه زمان و در چه شرایط به سراغ وکیل بروید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

منظور از سرقفلی چیست؟

سرقفلی در حقیقت یک موضوع مربوط به اماکن تجاری است و هیچ ربطی به اماکن مسکونی ندارد و درواقع به حقوقی گفته می شود که به مستاجر یک ملک تجاری ربط دارد. حال اگر بخواهیم به زبان ساده این حق و حقوق را به شما توضیح دهیم، باید اینگونه بگوییم که برای مثال شما یک ملک تجاری را اجاره می کنید و کسب و کار خود را راه می اندازید و کسب و کار شما نیز در طول مدت زمانی که فعالیت داشته اید بسیار معروف می شود؛ به طوری که کسبه و افراد آن منطقه شما را می شناسند. این ارزش و اعتباری که مغازه پیدا می کند، نشأت گرفته از فعالیت شما است، از همین رو اگر شما تصمیم بگیرید محل کسب و کارتان را تغییر دهید یا صاحب ملک از شما بخواهد که ملکی که دارد را خالی کنید، باید اعتبار و ارزش افزوده ی پنهان این ملک را به شما بدهد.

به بیانی دیگر، صاحب ملک تجاری نمی تواند ملک را بدون پرداخت حق مستاجر از او پس بگیرد و از اعتباری که مستاجر برای ملک او بدست آورده استفاده کند‌. بنابراین کاری که باید انجام شود، پرداخت حق و حقوق مربوط به سرقفلی به مستاجر است. حال در بسیاری از مواقع، صاحب ملک از پرداخت این حق و حقوق به مستاجر خودداری می کند و با این کار مشکلاتی را به وجود می آورد و باعث درگیری می شود و گاها کار به شکایت و دادگاه می کشد. در چنین موقعیت هایی پیشنهاد ما به شما مشورت با بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان و استفاده از خدمات وی است.

انواع مختلف دعاوی سرقفلی

دعاوی سرقفلی حالت های مختلفی دارند و هرکدام از شرایط مخصوص به خود برخوردارند. حال برای آنکه درک درستی از انواع دعاوی سرقفلی پیدا کنید، در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 • دعاوی مربوط به اثبات سرقفلی
 • دعاوی ثبتی و ملکی
 • دعاوی مربوط به اعتراضات ثبتی
 • دعاوی مربوط به اجاره سرقفلی به غیر
 • دعاوی مربوط به ایجاد تغییرات در سرقفلی ملک
 • دعاوی مربوط به رسید اجاره سرقفلی

دقت داشته باشید که هرکدام از این دعاوی، شرایط و پیچیدگی های مخصوص به خود را دارند و طبق تجربه، رسیدگی به این پرونده ها تنها و بدون داشتن دانش تخصصی سخت و شاید حتی نشدنی باشد.

وکیل سرقفلی چه وظایفی برعهده دارد؟

در طول مقاله به این مورد اشاره کردیم که در چنین موقعیت هایی و در صورت مواجه با چنین پرونده هایی باید به سراغ وکیل سرقفلی برویم؛ اما سوالی که امکان دارد برای بسیاری از افراد پیش آید، این است که بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان چه وظایفی برعهده دارد و چه کارهایی را می توان به او سپرد؟

وکیل سرقفلی درحقیقت وکیلی است که تخصص و دانش لازم در رابطه با این حوزه را دارد، بنابراین با تسلطی که بر قوانین پیدا کرده، می تواند چالش ها و موضوعات مربوط به پرونده سرقفلی را برطرف کند. این مورد اصلی ترین وظیفه ی یک وکیل سرقفلی است؛ اما باید گفت وظایف دیگری نیز وجود دارد که یک وکیل باید نسبت به انجام آن ها اقدام کند که این وظایف عبارتند از:

 • در جلسات دادگاه دیگر نیازی به حضور شخص شما نیست، زیرا وکیل می تواند به جای شما در جلسات حاضر شود و دفاعیات را انجام دهد.
 • یک وکیل خوب و حرفه ای، باید تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهد تا سرنخ های لازم را بدست آورد و از آن ها به نفع موکل خود استفاده کند.
 • وکیل در بسیاری از شرایط می تواند با طرف دیگر پرونده صحبت کند و مشکل را برطرف سازد، پس وکیلی انتخاب کنید که قدرت صحبت کردن دارد و می تواند طرف دیگر پرونده یا حتی قاضی را متقاعد سازد.

ویژگی های بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان

ویژگی های بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان

امروزه پیدا کردن یک وکیل خوب و حرفه ای کار ساده و آسانی نیست، چراکه تعداد وکلایی که مشغول به فعالیت هستند، روز به روز بیشتر می شود. حال برای آنکه شما بتوانید انتخاب درستی در این زمینه داشته باشید، ما در این بخش شما را با ویژگی های بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان آشنا می کنیم تا بتوانید بر اساس آن ها ویژگی های یک وکیل را موردبررسی قرار دهید و بهترین تصمیم را در نهایت بگیرید.

 1. علم و دانش؛ اولین موردی که باید هنگام انتخاب یک وکیل به آن توجه داشته باشید، علم و دانش وکیل است. از همین رو مطمئن شوید که وکیل موردنظر شما به تمام قوانین تسلط دارد و می تواند براساس هر موقعیت بهترین راهکارها را پیشنهاد دهد.
 2. تجربه و سابقه کاری؛ از دیگر ویژگی های مهمی که باید هنگام انتخاب وکیل به آن توجه داشته باشید، سابقه کاری و تجربه وکیل است. مسلما هرچه وکیل سابقه کاری بیشتری داشته باشد، با تکنیک های بیشتری نیز آشنا می باشد و می تواند در بسیاری از شرایط از این تجربه و مهارت خود استفاده کند و روند پرونده را به نفع موکل خود به پایان برساند.
 3. صداقت و امانت داری؛ از مهم ترین و ضروری ترین ویژگی هایی که هر وکیلی باید داشته باشد، صداقت و امانت داری است. موکل برای آنکه روند پیگیری پرونده به درستی انجام شود، موظف است اطلاعاتی را در اختیار وکیل قرار دهد. از همین رو وکیل باید فردی امانت دار باشد و از تمام اسرار و رازهای موکل خود به خوبی نگهداری کند. صداقت نیز بسیار مهم است و وکیل باید موکل را در جریان تمام اتفاقات، از ریز تا درشت قرار دهد و در بیان شرایط هیچ پنهان کاری یا بزرگنمایی نداشته باشد.
 4. وقت شناس و دقیق بودن؛ یک وکیل خوب و حرفه ای باید در جلسات دادگاه به موقع حضور پیدا کند، چراکه اگر در جلسات به موقع حاضر نشود، قطعا نمی تواند از موکل خود به خوبی دفاع کند.

وکیل خانم یا آقا؟

یکی از بزرگترین چالش هایی که پیش روی افراد هنگام انتخاب وکیل وجود دارد، این است که به سراغ وکیل خانم بروند یا آقا؟ در پاسخ به این سوال باید گفت تمام وکلا، با هرجنسیتی برای آنکه به جایگاه وکالت برسند، مراحل یکسان و مشابهی را پشت سر می گذارند؛ بنابراین نمی توان گفت وکلا خانم در مقایسه با وکلای آقا دانش و اطلاعات بیشتری دارند یا برعکس، زیرا در میان تمام وکلا خوب و بد وجود دارد و شما باید جدای از جنسیت، وکیلی خوب، خبره و حرفه ای پیدا کنید.

البته در برخی از موارد افراد ترجیح می دهند وکیل را بر اساس جنسیت انتخاب کنند. برای مثال تصور کنید یک خانم مشکل خانوادگی دارد و به دنبال بهترین وکیل خانواده در اصفهان است تا پرونده را به او واگذار کند. در چنین موقعیتی افراد معمولا به سراغ وکیل خانم می روند، چراکه احساس می کنند با یک وکیل خانم راحت تر هستند و می توانند با او راحت تر صحبت کنند. یا از طرف دیگر می توان به پرونده های کیفری اشاره کرد. برخی از این مدل پرونده ها به گونه ای هستند که میزان خشونت بیشتری دارند و افراد ترجیح می دهند برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در اصفهان به سراغ یک وکیل آقا بروند. در رابطه با پرونده های سرقفلی تفاوتی ندارد که وکیل خانم انتخاب کنید یا آقا؛ چیزی که اهمیت دارد، این است که وکیل انتخابی شما ماهر و کاربلد باشد!

حق الوکاله بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان چقدر است؟

موضوع حق الوکاله و دستمزد وکیل، یک موضوع حائز اهمیت به شمار می آید، چراکه بسیاری از افراد تصور می کنند دستمزدی که وکیل در قبال پذیرش یک پرونده دریافت می کند زیاد است و به همین دلیل در بسیاری از مواقع به سراغ وکیل نمی روند. باید گفت این طرز فکر صحیح نیست و نمی توان گفت تمام وکلا دستمزد بالایی دریافت می کنند یا بالا بودن دستمزد وکیل نشان دهنده خوب بودن وکیل است. درواقع این موضوع به فاکتورهای مختلفی وابسته می باشد که برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هرچه پرونده شما سخت تر و پیچیده تر باشد، وکیل برای رسیدگی به آن دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد.
 • هرچه روند رسیدگی به یک پرونده طولانی تر شود، وکیل در ازای زمانی که می گذارد، حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.
 • تخصص، تجربه و سابقه کاری وکیل می تواند در تعیین حق الوکاله وکیل نقش بسزایی داشته باشد.
 • محل دفتر وکالت از فاکتورهای تعیین کننده حق الوکاله وکیل است؛ به طوری که هرچه دفتر وکالت در منطقه بالاتری قرار داشته باشد، هزینه های وکیل نیز بیشتر خواهد بود.

البته باید به این نکته اشاره کرد که بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان در حقیقت وکیلی است که هزینه خدمات خود را منصفانه و منطقی تعیین کند تا افراد بتوانند هنگام مواجه با مشکل با خیال راحت به سراغ وکیل بروند.

کلام آخر

در این مقاله دعاوی مربوط به سرقفلی را مورد بررسی قرار دادیم، حال اگر شما با هریک از این دعاوی مواجه شدید و نمی دانید که چجوری باید مشکل را برطرف کنید، پیشنهاد ما به شما انتخاب بهترین وکیل سرقفلی در اصفهان و واگذاری پرونده به وی است. برای انتخاب وکیل سرقفلی ما در سایت مستر وکیل بهترین وکلا را به شما معرفی می کنیم تا سوابق و فعالیت آن ها را موردبررسی قرار دهید و در نهایت تصمیم بگیرید پرونده خود را به کدام وکیل بسپارید!

5/5 - (1 امتیاز)

مهدیه خوشرویی

مهدیه هستم؛ از سال 1398 فعالیت خودمو در نویسندگی شروع کردم و تا به امروز با خواندن و نوشتن مقالات مختلف در حال کسب اطلاعات جدید هستم و امیدوارم بتوانم مطالبی که به دنبال آن هستید را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دهم 💗

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا