تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای مواد مخدر در شیراز ⚖️【آپدیت 1403】

رقیه-قائدی

رقیه قائدی

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09173228495
 • آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه بیستم0، پلاک 512

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و هم اکنون در شهر شیراز مشغول به فعالیت است. ایشان با سابقه بالای وکالت و موفقیتی که در پرونده های حقوقی مختلف داشته است به عنوان بهترین وکیل در شیراز شناخته شده است. همچنین ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در موسسه ها و سازمان های مختلف تجاری و دولتی هم فعالیت هایی داشته است.

سوابق وکیل
اشرف پورعمران

اشرف پورعمران

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی، مهریه
 • شماره تماس: 09171284350
 • آدرس: شیراز،چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصر الدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد 5

خانم اشرف پورعمران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه می باشد، ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین 14 سال سابقه کار در شیراز فعالیت می کند. خانم پور عمران دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌ های وکالتی نیز می باشد و همین ویژگی ها سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل
فاطمه بیات فارس

فاطمه بیات فارس

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09171057761
 • آدرس: شیراز، خیابان فلسطین، نبش حکیمی شرقی، طبقه فوقانی، چرم چنته، طبقه اول، واحد یک

وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل و موسس و مدیر عامل موسسه حقوقی دادپویان بین الملل لوتوس نیز می باشد. ایشان وکیلی با سابقه کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است و متعهد، پیگیر، صبور و دارای فن بیان بالا، مسلط به علم روانشناسی و داری سابقه تدریس در دانشگاه نیز می باشد. خانم فاطمه بیات متخصص در پروندهای حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری است و مشاوره های آنلاین و حضوری حقوقی را به صورت تخصصی برگزار می کند.

سوابق وکیل

امروزه مصرف مواد مخدر در جوامع مختلف افزایش پیدا کرده است، با توجه به اینکه اعتیاد به مواد مخدر باعث رساندن آسیب های روحی و جسمانی زیادی به افراد در رده سنی مختلف می شود به همین دلیل برای متهمان مواد مخدر مجازات های بسیار سنگینی در نظر گرفته می شود. برخی از وکلای کیفری در زمینه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر به متهمان خدمات وکالتی خود را ارائه می دهند. بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید بتواند به جرایم مربوط به مواد مخدر رسیدگی کند، به همین دلیل وکیل مواد مخدر باید در زمینه قوانین مربوط به مواد مخدر اطلاعات کافی را داشته باشد. برای یافتن بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز می توانید به لیست بهترین وکیل شیراز مراجعه کنید، در این لیست اسامی بهترین وکلای کیفری و حقوقی به همراه تخصص آن ها درج شده است.

وکیلی که برای رسیدگی به پرونده مواد مخدر انتخاب می کنید باید در رده بهترین وکیل کیفری در شیراز قرار داشته باشد، بهترین وکیل مواد مخدر می تواند به متهم در کاهش مجازات کمک کند، در نتیجه بهتر است وکیلی برای رسیدگی به پرونده مواد مخدر انتخاب شود که تخصص و دانش لازم را در این زمینه داشته باشد.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز فردی است که در زمینه قوانین مرتبط با مواد مخدر، مصرف مواد مخدر، تولید و پخش مواد صنعتی و سنتی، قاچاق مواد مخدر و… اطلاعات دقیقی داشته باشد. بهترین وکیل مواد مخدر باید بتواند از موکل خود دفاع کند، علاوه بر این وکیل باید در زمینه پیگیری پرونده های مربوط به مواد مخدر سابقه درخشانی داشته باشد.

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دفاع کامل از موکل در صورت بی گناهی وی ( در صورتی وکیل می تواند بی گناهی موکل خود را اثبات نماید که وی سابقه دار نباشد.)
 2. اخذ تخفیف در مجازات موکل
 3. کاهش جزای نقدی
 4. حضور مداوم در کلیه جلسات دادگاه
 5. حضور در کلیه مراجع قضایی نظیر دادگاه، دیوان عالی کشور، مرحله تجدید نظر و…
 6. تلاش برای اخذ حکم آزاد موکل
 7. امکان تبرئه متهم در مرحله فرجام خواهی وجود دارد، وکیل در این مرحله باید تلاش لازم را داشته باشد تا بتواند برای موکلش نسبت به اخذ حکم آزادی مشروط اقدام نماید.
 8. برخی از متهمان مواد مخدر هر ساله شامل عفو رهبری می گردند، بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید برای اینکه عفو رهبری شامل موکلش شود تلاش لازم را داشته باشد.

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز

مراحل رسیدگی به جرایم مرتبط با مواد مخدر

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید اطلاعات لازم را در زمینه مراحل رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر داشته باشد، به پرونده های مربوط به مواد مخدر طبق مراحل زیر رسیدگی می شود:

 1. فردی که به جرایم مربوط به مواد مخدر متهم می شود ابتدا توسط مراجع قانونی بازداشت می گردد.
 2. متهم در صورت لزوم برای تفهیم اتهام به دادسرا انتقال داده می شود، در دادسرا اتهام وارده به متهم توسط بازپرس باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرد.
 3. اگر طبق تشخیص بازپرس فرد مجرم باشد، قرار جلب دادرسی باید صادر شود.
 4. قرار جلب دادرسی به دادستان اعلام می گردد، دادستان نیز باید بعد از بررسی دقیق موضوع پرونده دستور صدور کیفر خواست را بدهد.
 5. پرونده بعد از بررسی های لازم به دادگاه کیفری ارجاع داده می شود، دادگاه نیز با توجه به قوانین مواد مخدر دستور صدور حکم لازم را می دهد.

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در دادسرا

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید قبل از تشکیل جلسات رسیدگی به پرونده، ابتدا پرونده را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد و نکات مهم را یادداشت کند، وکیل باید به موکل مشاوره لازم را در زمینه دفاع از خود بدهد، زیرا ممکن است در جلسه دادگاه بازپرس یا دادیار اجازه دفاع شفاهی را به وکیل ندهند و از خود متهم سوالاتی را بپرسند. در نتیجه اخذ مشاوره لازم قبل از رسیدگی و پیگیری پرونده از سوی وکیل کیفری که به قوانین مواد مخدر تسلط کافی را دارد الزامی است.

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در دادگاه بدوی و دادگاه تجدید نظر چیست؟

اگر متهم در مراحل مقدماتی موفق به اخذ وکیل نشود، می تواند برای رسیدگی به پرونده در دادگاه بدوی نسبت به اخذ وکیل اقدام کند. رسیدگی به پرونده مواد مخدر در دادگاه بدوی را هرگز از دست ندهید زیرا برای اغلب پرونده های مواد مخدر بعد از بررسی در دادگاه، حکم لازم صادر می شود و این حکم بدون تردید محکومیت متهم را در پی خواهد داشت.

رسیدگی به پرونده مواد مخدر در دادگاه تجدید نظر بسیار مهم است، بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز می تواند به دادگاه لایحه تقدیمی، لوایح و اعتراض را ارائه دهد. لایحه تقدیمی، اعتراض و لوایح توسط قضات باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند. رای صادر شده از سوی دادگاه تجدید نظر قطعی می باشد.

بررسی انواع مجازات مربوط به مواد مخدر صنعتی

مطابق با ماده 8 قانون مبارزه با مواد مخدر، اگر فردی وارد کننده مواد مخدر صنعتی به کشور باشد یا این مواد را نگهداری و حمل کند، متناسب با مقدار مواد مجازات های زیر برای وی در نظر گرفته می شود:

 1. حکم حمل و نگهداری مواد مخدر صنعتی به مقدار 1 تا 5 سانتی گرم، فقط جزای نقدی و شلاق است و برای متهم حبس در نظر گرفته نمی شود.
 2. اگر فردی مواد مخدر صنعتی را بیشتر از مقدار 5 سانتی گرم تا 1 گرم حمل کند یا نگهداری نماید، برای وی مجازات نقدی و شلاق در نظر گرفته می شود.
 3. اگر فردی مواد مخدر صنعتی را به میزان 14 تا 15 گرم حمل کند یا نگهداری نماید، به مدت 5 تا 8 سال برای وی مجازات در نظر گرفته می شود، جزای نقدی و شلاق نیز جزو مجازات متهم به شمار می روند.
 4. اگر فردی متهم به نگهداری یا حمل مواد مخدر به میزان بیشتر از 15 گرم تا 30 گرم شود، برای وی 10 تا 15 سال حبس در نظر گرفته می شود، علاوه بر حبس برای متهم شلاق و جریمه نقدی نیز در نظر گرفته می شود.
 5. مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر بیشتر از 30 گرم اعدام است، اموالی که متهم از این راه بدست آورده است نیز مصادره می شود.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز می تواند به جرائم زیر رسیدگی نماید و در حوزه مسائل زیر نسبت به پذیرش موکل اقدام کند:

 1. کشت خشخاش، شاهدانه و… برای تولید مواد مخدر
 2. تولید و ساخت مواد مخدر صنعتی
 3. وارد کردن و صادر نمودن مواد مخدر
 4. نگهداری و مخفی سازی مواد مخدر
 5. حمل مواد مخدر
 6. خرید و فروش مواد مخدر
 7. استعمال مواد مخدر
 8. دایر نمودن مکانی برای استعمال مواد مخدر
 9. تولید و ساخت ابزار مربوط به استعمال مواد مخدر
 10. خرید و فروش ابزار مربوط به استعمال مواد مخدر
 11. پناه دادن به متهمین مواد مخدر
 12. قرار دادن ابزار مربوط به استعمال مواد مخدر یا مواد مخدر در یک مکان با هدف متهم نمودن شخص دیگر

بررسی دعاوی مواد مخدر

لزوم مراجعه به بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز

خانواده متهم برای رسیدگی و پیگیری پرونده مواد مخدر بهتر است به وکیل متخصص و باتجربه مراجعه کنند. پرونده های مربوط به مواد مخدر پیچیدگی زیادی دارند به همین دلیل پذیرش این پرونده ها فقط از سمت بهترین وکلای مواد مخدر در شیراز امکان پذیر است. وکیل مواد مخدر باید به کلیه قوانین مربوط به مواد مخدر تسلط داشته باشد و تجربه لازم را برای دفاع از موکل خود داشته باشد. متهمانی که پرونده مواد مخدر دارند باید نسبت به اخذ وکیل حرفه ای اقدام نمایند، در این صورت می توانند در جلسات دادگاه از حق و حقوق خود دفاع کنند.

اغلب متهمان مواد مخدر به دلیل عدم آگاهی از قوانین مربوط به مواد مخدر نمی توانند در جلسه دادگاه از خود دفاع کنند، این دسته از متهمان می توانند با اخذ وکیل از حقوق خود دفاع نمایند و علاوه بر این زیر هر اظهارنامه ای را به دلیل عدم آگاهی انگشت نزنند یا امضاء نکنند. وکیل مواد مخدر می تواند با مطالعه و بررسی دقیق پرونده به موکل خود بگوید که در جلسه دادگاه برای دفاع از خود چه حرف هایی را بزند.

اگر متهم در مراحل اولیه رسیدگی به پرونده نسبت به  اخذ بهترین وکیل مواد مخدر اقدام نکرده است بهتر است قبل از نهایی شدن حکم از یک وکیل باتجربه و متخصص کمک بگیرد. وکیل می تواند قبل از نهایی شدن حکم، از متهم در جلسه دادگاه دفاع کند و روی مجازات نهایی قاضی تاثیر بسزایی داشته باشد. شایان ذکر است، بهترین زمان برای اخذ وکیل مخدر زمانی است که متهم دستگیر می شود.

حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز چقدر است؟

اگر فردی توانایی پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز را دارد بهتر است نسبت به اخذ وکیل اقدام کند، در صورتی که متهم توانایی پرداخت حق الوکاله را نداشته باشد و ناتوانی وی در پرداخت دستمزد وکیل خصوصی ثابت شود از طرف دادگاه برای پیگیری پرونده، وکیل تسخیری انتخاب می شود.

تعیین میزان حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز به توافق موکل و وکیل بستگی دارد، علاوه بر این برای وکلای مواد مخدر از سوی قوه قضاییه تعرفه قانونی در نظر گرفته شده است. در نتیجه می توان گفت حق الوکاله وکیل مواد مخدر مطابق با تعرفه، درجه جرم، تخصص و سوابق وکیل و… تعیین می شود.

حق الوکاله بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز

کلام آخر

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز در صورت داشتن تخصص لازم در زمینه پرونده های مواد مخدر می تواند در کاهش و تخفیف مجازات موکل خود نقش بسزایی داشته باشد، در نتیجه بهتر است متهمان مواد مخدر از همان مراحل ابتدایی پرونده نسبت به اخذ وکیل اقدام کنند. قبل از انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر باید تحقیقات لازم را در مورد سوابق، تخصص، مهارت های وکیل و… انجام دهید، با انجام تحقیقات لازم می توانید در رابطه با انتخاب وکیل مواد مخدر بهترین تصمیم را بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا