تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین موسسات حقوقی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

【نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

همواره بهترین موسسات حقوقی در تهران وجود داشته و یکی از مهم ترین اهدافشان، معرفی بهترین وکلا به صورت تخصصی در هر زمینه ای می باشد. بهترین موسسات حقوقی در تهران به تمامی پرونده های حقوقی به بهترین شکل رسیدگی می کند و با توجه به شرایط و موضوع پرونده های حقوقی هر شخص، بهترین وکیل تهران را معرفی می کند و پیگیری پرونده های حقوقی را در سریع ترین حالت ممکن انجام می دهد، بنابراین اگر به جستجوی بهترین وکیل حقوقی در تهران هستید، می توانید به سایت مستر وکیل مراجعه کرده و در مدت زمان کمتری، وکیل مورد نظر خود را بیابید و به او اعتماد کنید.

موسسات حقوقی دارای بخش های مختلفی است که هر یک از این بخش ها، خدمات متفاوتی را به مردم ارائه می دهند. همچنین برای مشاوره های تخصصی برای هر موضوعی از وکالت، می توان از وکلای مربوطه که در موسسات حقوقی مشغول به فعالیت هستند کمک و راهنمایی خواست.

سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین موسسه حقوقی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بسیاری از افراد پس از روبرو شدن با مشکلات و مسائل حقوقی، به موسسات حقوقی در شهر خودشان مراجعه می کنند، اما موسسات حقوقی دارای ویژگی هایی می باشد که نیاز است تا آن ها را بدانید و سپس موسسه حقوقی را برای انجام امور مربوط به مشکلات حقوقی انتخاب نمایید. در ادامه به مهم ترین شاخصه های بهترین موسسه حقوقی می پردازیم:

 • پیگیری دقیق و مستمر در پرونده های حقوقی که هر موسسه حقوقی برعهده گرفته است، از الزامات و مهم ترین شاخصه های یک موسسه حقوقی است.
 • امانتداری و حفظ اطلاعات و اسناد موکل، از مهم ترین شاخصه های موسسات حقوقی است که سبب اعتماد و اطمینان مردم و موکلین به آن موسسه می شود.
 • ارائه مشاوره در روش های مختلف، مزیت های زیادی را برای مراجعین و موکلین به همراه دارد. مشاوره می تواند به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین باشد که هر مراجعه کننده ای با توجه به شرایط فعلی خود و مشغله کاری خود، می تواند یکی از روش های ارتباط با وکیل خود را انتخاب نماید.
 • معمولا موسسات حقوقی در رابطه با پرونده هایی که برعهده می گیرند، تجزیه و تحلیل های خود را انجام داده و راهکارهای خود را ارائه می دهند تا به یک نتیجه درست و مطلوب برسند.
 • یهترین موسسه حقوقی در تهران، باید وکلای متخصصی را برای انجام امور حقوقی انتخاب نماید و برای هر موضوعی در وکالت، وکلای زیادی را داشته باشد تا بتوانند به مردم اطلاعات مفیدی را ارائه دهند.

ویژگی موسسه حقوقی

هزینه موسسات حقوقی چقدر است؟

برای هزینه موسسات حقوقی خصوصا در تهران، نمی توان قیمت مشخص و دقیقی را اعلام نمود به دلیل اینکه عوامل متعددی، قیمت و هزینه موسسات حقوقی را تعیین می کنند به عنوان مثال موسسه حقوقی که دارای سوابق بالایی از لحاظ فعالیت حقوقی است و پرونده های موفقی را در این زمینه دارد، قطعا به نسبت موسسات حقوقی دیگر، هزینه آن ها بالاتر خواهد بود زیرا اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده اند و راحت تر می توان به آن ها اعتماد کرد.

هزینه ای که موسسات حقوقی دریافت می کنند بابت خدماتی است که ارائه می دهند، هر چقدر که میزان خدمات دهی آن ها بیشتر باشد، قطعا هزینه هم بیشتر خواهد شد. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار در موسسات حقوقی اشاره خواهیم داشت:

 1. هزینه ی مشاوره با توجه به نوع آن، متفاوت خواهد بود، به عنوان مثال مشاوره حضوری به نسبت مشاوره آنلاین یا تلفنی متفاوت است.
 2. هر چقدر که در یک موسسه حقوقی، خدمات تخصصی تر باشد، قطعا هزینه آن موسسه هم بیشتر خواهد بود.
 3. با توجه به نوع پرونده و موضوع آن، میزان هزینه تعیین خواهد شد، به عنوان مثال هر چقدر که پرونده دارای زمان بیشتری برای انجام و بررسی باشد و یا پیچیده باشد، قطعا هزینه آن هم بیشتر خواهد بود.
 4. عواملی نظیر موقعیت مکانی، نوع شهر با توجه به بزرگ و کوچک بودن در میزان هزینه موسسه حقوقی تاثیرگذار خواهد بود.

چگونه بهترین موسسه حقوقی در تهران را پیدا کنم؟

یکی از دغدغه های هر شخص این است که چگونه می توان بهترین موسسه حقوقی در تهران را پیدا کرد؟ امروزه موسسات حقوقی زیادی در تهران وجود دارد که در مناطق های مختلف در تهران مشغول به فعالیت می باشند، به همین دلیل است که انتخاب سخت شده است. اما سایت های معتبر زیادی وجود دارد که به معرفی لیست بهترین موسسه حقوقی در تهران می پردازند و کار شما را برای انتخاب راحت تر می کنند. در سایت مستر وکیل، شما می توانید به راحتی لیستی از بهترین موسسات حقوقی در تهران را پیدا کنید و با توجه به شرایط و موقعیت مکانی خود، انتخاب خود را انجام دهید.

مزیت های انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تهران

مزیت هایی برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تهران وجود دارد که ادامه به آن می پردازیم:

 1. انتخاب بهترین موسسه حقوقی، درصد موفقیت در پرونده را بالا می برد زیرا در موسسات حقوقی، گروهی از خبره ترین و متخصص ترین وکلا وجود دارند که پیگیری های مجدانه را برای پرونده حقوقی موکلین انجام می دهند.
 2. وکلایی که در موسسه های حقوقی مشغول به فعالیت هستند، دوره های مختلف وکالتی و مشاوره تخصصی حقوقی را به مردم گذرانده اند، پس به نسبت افراد عادی تر و عامی تر بهتر می توانند به مردم در خصوص مسائل حقوقی کمک نمایند.
 3. با مشاوره و راهنمایی خواستن از موسسات حقوقی، در هزینه هایتان صرفه جویی خواهید کرد و خساراتی هم در این خصوص نخواهید داشت.
 4. واگذاری کلیه امور حقوقی از صفر تا صد به موسسه حقوقی، از تلف شدن وقت خود جلوگیری خواهید کرد.
 5. موسسات حقوقی بابت هر پرونده ای که برعهده می گیرد، با توجه به شرایط فعلی موکل و مشکل او، مفیدترین راه حل را برای او درنظر می گیرد.
 6. از آنجایی که موسسات حقوقی، دارای وکیل های متخصص و حاذقی می باشند، بنابراین با توجه به مشکلات و مسائل حقوقی هر شخص،
 7. متخصص ترین و حاذق ترین وکیل را پیشنهاد می دهند.
 8. نتیجه گیری سریع و مطلوب از مهم ترین مزیت های یک موسسه حقوقی است که خیلی از موکلین و مراجعین دلیل اصلی برای مراجعه به موسسات حقوقی را همین مورد عنوان کرده اند.

مزیت های انتخاب بهترین وکیل

عوامل تاثیرگذار در هزینه موسسات حقوقی

عوامل مهم و متفاوتی در تعیین میزان حق الوکاله موسسه های حقوقی وجود دارد که به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم داشت:

 • تجربیات و سوابق درخشان یک موسسه حقوقی
 • متبحر بودن و متخصص بودن وکلایی که در آن مجموعه به فعالیت می پردازند
 • پیچیدگی و زمانبر بودن پرونده وکالتی
 • نوع مشاوره با توجه به حضوری و غیرحضوری بودن
 • کیفیت خدمات مجموعه های حقوقی
 • خدمات حقوقی که یک موسسه حقوقی ارائه می دهد

کلام آخر

در هر موسسه حقوقی تعداد زیادی وکلا وجود دارند که مشغول به فعالیت تخصصی می باشند. هدف از تاسیس موسسات حقوقی، ارائه دادن خدمات حقوقی به مردم در هر زمینه ای از حقوق است. در واقع این موسسات به مردم کمک می کنند تا آن ها در مدت زمان کمتری، وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و امور حقوقی خود را واگذار نمایند، همچنین با وجود واگذاری پرونده های حقوقی به موسسات، سبب می شود تا اتلاف وقت کمتری صورت گیرد و سرعت انجام کار بالاتر رود. به همین دلیل است که سایت مستر وکیل یکی از مهم ترین اهدافش، معرفی بهترین موسسه حقوقی در تهران است که با مراجعه به این سایت می توان بهترین از آن ها را پیدا کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا