لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای خانم در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

مشکلات حقوقی همواره وجود داشته و گاهی در شرایطی غیرقابل پیش بینی به وجود می آید مخصوصا برای خانم ها که دارای شرایط روحی حساس تری به نسبت آقایان می باشند، ممکن است در چنین شرایطی دچار سردرگمی شده و دقیقا ندانند که باید چه کنند! بنابراین در برخی مشکلات حقوقی مانند خانوادگی و یا طلاق، ترجیح شان بر این است تا از یک وکیل خانم حاذق و باتجربه کمک بخواهند. دلیل اینکه اکثر خانم ها از یک وکیل خانم برای انجام کار حقوقی خود به خصوص طلاق و خانواده کمک می خواهند، این است که می توانند به راحتی در مورد جزیی ترین مسائل مربوطه به خانواده و خودشان با وکیل خانم راحت تر صحبت نمایند. در این مقاله به طور کامل به ویژگی های بهترین وکیل خانم در تهران پرداخته ایم تا در مدت زمان کمتر و محدود تری بتوانید وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و کلیه مشکلات حقوقی خود را در هر زمینه ای را به او بسپارید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

ویژگی های انتخاب برای یک وکیل خانم در تهران

با توجه و دانستن یکسری ویژگی ها است که می توان بهترین وکیل خانم در تهران را پیدا کرد و برای واگذاری پرونده حقوقی و یا مشاوره به او اعتماد کرد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های یک وکیل خانم حاذق در تهران اشاره داریم:

 • اولین ویژگی مهم برای شناخت بهترین وکیل خانم در تهران، سطح دانش و سواد حقوقی او می باشد. وکیلی که از لحاظ تحصیلات دانشگاهی در بالاترین سطح بوده باشد و سالها در این حوزه به فعالیت مشغول بوده، قطعا قابل اعتماد خواهد بود.
 • صداقت بک وکیل، جزو مهم ترین ویژگی او محسوب می شود. صداقت داشتن با موکل و مراجعه کننده ای که برای مشاوره حقوقی به وکیل مراجعه کرده باشد، سبب اعتماد بیشتر موکل و یا مراجعه کننده خواهد بود.
 • وکیل با بررسی پرونده و ارائه راه حل های درست و اصولی به طوریکه در مدت زمان کمتری بتوان مشکلات پرونده را حل کرد، از مهم ترین ویژگی های یک وکیل می باشد.
 • اخلاقیات و نحوه ارتباط درست با مراجعین و وکلا در حس اعتماد سازی بسیار موثر است.
 • منظم بودن و وقت شناسی، جزو کارهای مهم یک وکیل محسوب می شود به عنوان مثال یک وکیل باید قابل دسترس باشد تا بتوان از راهنمایی های او استفاده کرد.
 • تسلط کلامی خوب و بالا خصوصا در جهت دفاعیات از موکل در دادگاه، جز کارهایی است که یک وکیل جهت پیشرفت کاری و موفقیت پرونده هایی که برعهده گرفته است باید انجام دهد. درواقع در شغل وکالت، تسلط و نفوذ کلامی یکی از مهم ترین ویژگی های کاری وکیل محسوب می شود.
 • حفظ اطلاعات موکلین و رازدار بودن آن ها، یکی دیگر از ویژگی های مهم یک وکیل محسوب می شود.
 • توانایی خوب در نوشتن خصوصا در هنگام قرارداد ها برای یک وکیل بسیار مهم است.

شرایط صحت قرارداد چگونه است؟

قرارداد وکالتی که انجام می شود، مانند دیگر قراردادها دارای شرایط خاصی است که باید به درستی رعایت شود. این شرایط عبارتند از:

 1. مشروع بودن و شفاف بودن موضوع معامله
 2. رضایت دو طرفه برای ایجاد معامله
 3. داشتن بلوغ فکری و عقلی برای عقد قرارداد
 4. درصورتیکه موکل، وکیل خود را به نمایندگی برای کلیه امور حقوقی خود انتخاب کرده باشد، وکیل موظف است تا به جای موکل در دادگاه یا دادسرا حضور پیدا کند و یا به جای او تصمیم بگیرد.

شرایط صحت قرارداد

نکات مهم جهت انتخاب بهترین وکیل خانم در تهران

اگر قصد دارید تا وکیل خانم برای امور حقوقی خود انتخاب نمایید نیاز است تا نکاتی را در نظر گرفته و براساس آن نکات، وکیل موردنظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه به بیان این نکات مهم می پردازیم:

 • توصیه می شود پیش از انتخاب وکیل، ابتدا موضوع پرونده تان را در نظر گرفته و سپس براساس موضوع، به تخصص وکیل مورد انتخاب خود توجه نمایید و سپس او را انتخاب نمایید.
 • تحقیقات و بررسی های لازمه را پیش از انتخاب وکیل خود انجام دهید. این تحقیقات می تواند در سایت ها و یا مجلات حقوقی معتبر مانند مستر وکیل باشد و یا می توان به بهترین موسسه حقوقی در تهران مراجعه کرده و در مورد بهترین وکیل تهران، پرس و جو هایی انجام داد.
 • برای تحقیقات از وکیل، از منابع معتبر کمک بخواهید و عجولانه تصمیم نگیرید زیرا انتخاب وکیل جزو مهم ترین گزینه های مهم در پرونده حقوقی است و اگر انتخاب اشتباهی صورت گیرد، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
 • از سوابق وکیل خود اطمینان حاصل نمایید و پرونده های پیشین او را مورد بررسی قرار دهید و میزان موفقیت در آن ها را بسنجید.
 • اخلاقیات و خلق و خوی یک وکیل شاید در ابتدا چندان مهم نباشد ولی به مرور زمان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 • نوع بیا، توانایی نوشتاری وکیل و افزایش مهارت او در کارش، همگی جزو موارد و ویژگی هایی است که باید به او دقت و توجه شود.
 • از آنجایی که شغل وکالت دارای پیچیدگی ها و سختی های خاص خود می باشد، نیاز به صبوری و تحمل بالای وکیل در حین انجام کارش دارد.
 • تعهد و مسئولیت بالای وکیل از جمله مواردی است که برای هر وکیل نیاز است تا سبب می شود تا کارش را به بهترین نحو انجام دهد.

نکات مهم جهت انتخاب بهترین وکیل خانم در تهران

چرا به بهترین وکیل خانم نیاز داریم؟

معمولا در اکثر پرونده های خانوادگی، طلاق، مهریه و غیره موکلین خانم به جستجو برای واگذاری پرونده های حقوقی خود به بهترین وکیل خانم در تهران می باشند تا راحت تر بتوانند مسائل مربوطه را به وکیل خود بازگو نمایند. شاید یکی از دلایلی که اکثریت خانم ها ترجیح می دهند تا وکیل خانم اختیار نمایند این است که خانم ها به نسبت یکدیگر، بهتر می توانند آسیب های روحی همدیگر را درک نمایند و در این خصوص به هم کمک نمایند به همین دلیل است که اکثر خانم ها ترجیح می دهند تا ازیک وکیل خانم باسابقه کاری خوب و حاذق کمک بگیرند و کلیه پرونده خود را به او واگذار نمایند.

همچنین یکی از مزیت های اخذ وکیل خانم این است که به محض به وجود آمدن مشکلات حقوقی در هر زمینه ای، استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی برای آن ها به وجود می آید و همین موضوع سبب می شود تا آن ها نتوانند تصمیم درستی برای کار خود بگیرند و باید از بهترین وکیل حقوقی در تهران یا بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران کمک بخواهند که در رابطه با خانم یا آقا بودن وکیل، با توجه به موضوع پرونده می توانند تصمیم بگیرند.

پیش از انتخاب وکیل، بهتر است تا از سوابق کاری او و تجربیات وکالتی او آگاهی داشته باشید و سپس اقدام به اخذ وکیل نمایید. انتخاب درست یک وکیل خانم می تواند نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد و از تلف شدن وقت جلوگیری شود.

کلام آخر

خوشبختانه امروزه وکلای خانم زیادی در شهرهای مختلف در ایران مشغول به کار وکالتی می باشند. در شهر تهران هم وکلای زیاد خانم وجود دارد که به عنوان بهترین وکیل خانم در تهران به فعالیت می پردازند و در زمینه های مختلف مانند ملکی، کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و غیره به فعالیت پرداخته و در انجام کار خود هم بسیار موفق عمل می کنند. معمولا خانم هایی که در امور طلاق و یا خانواده دچار مشکلات حقوقی می شوند، ترجیح می دهند تا از بهترین وکیل خانم در تهران راهنمایی و مشورت بخواهند زیرا احساس راحت تری با وکیل خانم دارند و بهتر می توانند ابراز همدلی و همدردی را با همجنس خود داشته باشند.

بنابراین اگر وکیل خانم یا آقا بودن برایتان مهم است نیاز است تا از همان ابتدا به این موضوع اهمیت داده تا در ادامه با مشکلات مواجه نشوید. شاید این موضوع چندان مهم به نظر نرسد ولی در ادامه مسیر و انجام کار وکالتی، جزو موضوعات مهمی است که باید به آن توجه شود. در این سایت شما می توانید بهترین وکیل خانم در تهران را با توجه به مناطقی که در آن ساکن هستید، انتخاب نمایید و از تلف شدن زمانتان جلوگیری نمایید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا