تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ارث در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

هدی سبحانی

هدی سبحانی

پایه یک دادگستری
سابقه:9 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 091225099597
 • آدرس: تهران بلوار اندرزگو خ سلیمانی غربی ک قوام

عضو کانون وکلای دادگستری مرکز پژوهشگر دکتری حقوق جزا و جرم شناسی مدرس دانشگاه مولف کتب جزائی و کیفری کارشناس مدیریت بازرگانی

سوابق وکیل
محمد رضاپزاده

محمد رضازاده

پایه یک دادگستری
سابقه:11 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، قرارداد، کیفری، ملکی، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09961696153
 • آدرس: تهران، خانی آباد نو، نبش چهارراه شریعتی، تقاطع خیابان لطیفی و صمدی، ساختمان شریعتی، طبقه فوقانی بانک سپه، واحد ۳

دکتر محمد رضازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد و از موفق ترین و باتجربه ترین وکلای شهر تهران نیز می باشد. صبوری، حسن سابقه، دقت نظر، صداقت و غیره سبب شده است تا حس اعتماد و اطمینان بیشتری به ایشان وجود داشته باشد. همچنین پیگیری مجدانه ایشان در کلیه پرونده های وکالتی، سبب گردیده است تا آقای رضازاده در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد. دکتر محمد رضازاده به عنوان یکی از بهترین وکیل در جنوب تهران در بین مردم شناخته شده است.

سوابق وکیل

دکتر مریم دلشاد

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، حقوقی، خانواده، طلاق
 • شماره تماس: 09129414792
 • آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، انتهای کوچه شهید امینی، شماره ۵۶

دکتر مریم دلشاد وکیل پایه یک دادگستری با سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی و دارای دکترای حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از ١٣ سال سابقه وکالت است. ایشان وکالت تخصصی در پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، خانواده، وکیل ایرانیان خارج از کشور، پرونده های بانکی و غیره را به عهده دارد. خانم مریم دلشاد تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تهران شناخته شده است.

سوابق وکیل
وکیل نصیر عبادپور

دکتر نصیر عبادپور

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، کلاهبرداری، مواد مخدر
 • شماره تماس: 09121715026
 • آدرس: تهران، خیابان مطهری، تقاطع میرزای شیرازی، پلاک ۲۱۰، طبقه اول، واحد ۲

دانش آموخته و فارغ التحصیل مقطع دکتری از دانشکده حقوق وعلوم سیاسی دانشگاههای تهران و علامه طباطبایی می باشد. ایشان مدرس دانشگاه و صاحب تالیفات و یا آثارعلمی چندی درحوزه حقوقی واجتماعی می باشد. وی علاوه براین، فعال درحوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان این عرصه می باشد. در راستای این دغدغه ها ی اجتماعی، تیم حقوقی دفتر دکتر عبادپور، متشکل از مجموعه ای ازهمکاران و وکلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و باتوانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و درحوزه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و غیره فعالیت دارند.

سوابق وکیل
Zohra Mohammadabadi

زهره محمدآبادی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125435981
 • آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62 ، واحد 9

وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهران در بین مردم شناخته شده است. ایشان مشاوره های تخصصی حقوقی را با بهترین راهکارها به مردم ارائه می دهد و در مدت زمان کمتری به حل مشکلات حقوقی در پرونده ها می پردازد. خانم زهره محمد آبادی متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده نیز می باشد.

سوابق وکیل
وکیل زیبا معانی

زیبا معانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حضانت، کلاهبرداری
 • شماره تماس: 09123583726
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۲، واحد ۵

سرکار خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 12741 و نزدیک به بیست سال تجربه کاری وکالت داشته و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران شناخته شده است. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت هستند. خانم زیبا معانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده‌ های وکالتی خود دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل
سارا-آژیده

سارا آژیده

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: ۰۹۳۸۳۴۱۹۵۵
 • آدرس: رج، فلکه اول گوهردشت، جنب نیکا مال، جنب پل هوایی، مجتمع یاس، طبقه سوم

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان بهترین وکیل خانم در کرج شناخته شده است. ایشان قبول شده کانون وکلای دادگستری می باشد و  تاکنون بیش از صدها پرونده در امور حقوقی و کیفری را با موفقیت به انجام رسانیده است که بیشتر مربوط به امور حقوقی، ملکی و خانواده می‌ باشد و در زمینه ملکی و دعاوی خانواده و تنظیم قرارداد ها تخصص بیشتری دارد.

سوابق وکیل

بهترین وکیل ارث در تهران به تعداد زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای مهارت و تخصص بالایی هستند که برای اعتماد به آن ها و واگذاری پرونده، باید تحقیقات و بررسی های لازم را در جهت سوابق و زمینه کاری شان انجام داد و سپس تصمیم گرفت. مباحث ارث و میراث بخشی از مباحث حقوقی محسوب می شود و بیشترین پرونده های دادگستری را به خود اختصاص داده است. و قاعدتا نیاز به کمک و راهنمایی یک وکیل حاذق دارد تا بتوان این امور را به او واگذار کرد.

کثرت پرونده های ارث به این دلیل زیاد است که اختلافات زیادی معمولا بین وراث به وجود می آید و افراد به دنبال حق و حقوق خود هستند تا بتوانند حقی را که از آن ها گرفته شده است را به آن ها بازگردد. در واقع هدف ما از این مقاله این است که افرادی که دچار مشکلات ارث هستند و حقی از آن ها ضایع شده است، با کمک و راهنمایی های بهترین وکیل تهران بتوانند به حق و حقوق خود دست پیدا نمایند. جهت حل اینگونه پرونده ها، نیاز است تا از وکیلی کمک بخواهید که قادر باشد تمامی مشکلات و چالش ها را با موفقیت به سرانجام برساند و سهم دیگران را از ارث به آن ها بازگرداند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مراحل انحصار وراثت

جهت تعیین اموال فردی که فوت شده است، باید وراث و سهم آن ها را تعیین کرد و سپس رسیدگی های لازمه را انجام داد و مراحل های قانونی را پیگیری کرد. رسیدگی به اینگونه مراحل را انحصار وراثت می گویند که این مراحل را می توان به بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران یا بهترین وکیل ملکی در تهران واگذار کرد تا به درستی به این مراحل رسیدگی نماید.

به جهت تعیین و تکلیف اموال فردی که فوت شده است، باید ورثه را تعیین کرد و رسیدگی های لازم به آن را از طرف مراجع قانونی پیگیری نمود، رسیدگی به این موضوع را در قانون “انحصار وراثت” و به رای صادر شده “تصدیق یا گواهی انحصار وراثت” می گویند. انجام این کار مراحلی دارد که وکیل متخصص حوزه ارث و میراث در تهران به آن وارد است و به درستی می تواند به موضوعات آن رسیدگی کند.

برای انحصار وراثت، باید به مراجع صالح مراجعه کرد و بر طبق ماده 11 قانون شوراهای حل اختلاف بر مصوب 1387، رسیدگی برای صدور گواهی می باشد، سپس در این مرحله شخصی که درخواست کننده برای انحصار وراثت می باشد یاید اطلاعات شخصی را که فوت شده است را به صورت کاملا کتبی به شورا تحویل دهد. سپس لیستی از دارایی های منقول و غیر منقول فرد فوت شده تهیه شده و به اداره دارایی محل سکونت فرد فوت شده تحویل داده می شود. پس از این مرحله، با ارائه مدارک های مورد نیاز باید اقدامات لازمه انجام شود و تنظیم دادخواست ارائه داده شود، بنابراین باید در قالب فرم دادگاه، دادخواستی را مبنی بر درخواست انحصار وراث تنظیم کرده و تحویل مراجع صالح گردد.

در مراحل های بعدی، پس از پرداخت هزینه از سوی فرد درخواست کننده که در روزنامه کثیرالانتشار آگهی می شود که آیا فرد فوت شده وراث دیگری دارد یا خیر. سپس پس از گذشت یک ماه، اگر فردی به چاپ آگهی اعتراضی نکرد، دادگاه تشکیل می شود تا گواهی توسط قاضی صادر شود.

بهترین وکیل ارث در تهران چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل ارث در تهران وظایفی دارد که با انجام وظایف، سبب می شود تا مردم و یا مراجعه کنندگان به او اعتماد بیشتری داشته باشند. از مهم ترین وظایف یک وکیل ارث این است که پرونده را به طور کامل بررسی کرده و نسبت به جزییات آن آگاه شود و سپس مشکلات و چالش ها را شناسایی نماید تا بتواند براساس مشکلات، راهکارهای مفیدی را پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل ارث در تهران موظف است تا تمام وظایفی که در قرارداد وکالتی ذکر شده است را به خوبی به آن ها عمل نماید و از عهده آن ها برآید. همچنین وکیل باید تمام راه هایی که منجر به موفقیت و پیشرفت پرونده ارث می شود را به کار ببرد و منجر به رضایت موکل شود. در واقع جلب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین کار آسان و راحتی نمی باشد و نیاز است تا وکیل مسئولیت پذیر بوده باشد تا تمامی مراحل کاری را به درستی انجام دهد.

وظایف وکیل ارث

لزوم داشتن وکیل برای پرونده انحصار وراثت

معمولا انجام امور حقوقی و مراجعه به دادگاه ها، خسته و کسل کننده برای افراد به نظر می رسد و یا خیلی از افراد زمان کافی برای انجام آن را ندارند، بنابراین ترجیح می دهند تا از بهترین وکیل ارث در تهران استفاده نمایند و کلیه مراحل کاری را به وکیل واگذار نمایند تا به درستی انجام گیرد. در واقع این یکی از مهم ترین دلایل برای اخذ وکیل می باشد.

یکی دیگر از دلایل اخذ وکیل ارث در تهران این است که استرس و اضطراب در موکل کمتر شده و کلیه امور را به وکیل واگذار کرده تا تمامی مراحل آن به درستی و براساس قانون انجام شود و از آنجایی که در بعضی مواقع، پرونده های ارث زمانبر و سخت شده، بنابراین نیاز است تا کلیه مراحل انجام کار به وکیل واگذار شود و با خیالی آسوده منتظر پاسخ آن بود.

مزیت های اخذ وکیل برای پرونده های انحصار وراثت

 • صرفه جویی در زمان
 • بالا رفتن درصد موفقیت در پرونده
 • آگاهی وکیل از تمامی قوانین و مراحل انحصار وراثت
 • صرفه جویی در هزینه
 • همراهی موکل از ابتدای مراحل کاری تا انتهای آن
 • ارائه مشاوره های مفید و کاربردی
 • ارائه راهکارها و پیشنهادات به موکل در جهت رسیدن به نتایج مطلوب
 • تجربیات بالای وکیل و بهره گیری از آن ها در انجام امور کاری
 • رعایت شدن تمامی اصول و قوانین درست توسط وکیل

مزیت های اخذ وکیل

هزینه بهترین وکیل ارث در تهران چگونه است؟

وکلای ارث با توجه به پرونده و شرایطی که دارد، هزینه حق الوکالتی خود را تعیین می کنند. برخی پرونده ها هستند که نیاز به رسیدگی بیشتری دارد و برخی دیگر زمانبر بوده و نیاز است تا زمان بیشتری برای آن صرف شود، بنابراین تمامی موارد در نظر گرفته شده و سپس هزینه حق الوکالتی تعیین خواهد شد. اما لازم به ذکر است که گاهی برخی از وکلا، رزومه خود را هم در میزان حق الوکالتی خود تحت تاثیر قرار می دهند. به عنوان مثال برخی از وکلایی که دارای سالها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف حقوقی هستند و میزان موفقیت پرونده هایشان در زمینه ارث افزایش داشته است، به نسبت دیگر وکلا، هزینه وکالتی خود را افزایش می دهند.

بهتر است که پیش از انتخاب وکیل، از هزینه وکالتی وکیل انتخابی خود آگاه شده و سپس بودجه خود را در نظر گرفته و سپس اقدام به اخذ وکیل نمایید و وکیلی را انتخاب نمایید که بتوانید از عهده هزینه های آن برآیید. نکته ای که وجود دارد این است که وکلایی هم که قیمت معقولی برای حق الوکاله دریافت می کنند، صرفا به معنای بی تجربگی و یا بد بودن کار آن ها نمی باشد و ممکن است حتی از دیگر وکلایی که حق الوکاله بیشتری دریافت می کنند، بهتر عمل نمایند.

کلام آخر

برای انتخاب بهترین وکیل ارث در تهران، نباید عجولانه عمل کرد و نیاز به زمان است تا بتوان وکلای خوب و خبره را شناخت و پرونده ارث را به او واگذار کرد. پرونده های ارث جزو نمونه پرونده هایی هستند که سختی های خود را دارند و نیاز است تا از یک وکیل خوب و باتجربه کمک خواست تا بهترین نتایج را گرفت، بنابراین انتخاب یک وکیل از از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر انتخاب در همان مراحل اولیه به درستی انجام گیرد سبب می شود تا انجام کار به خوبی پیش رود و احتمال موفقیت در پرونده زیاد شود.

انتخاب یک وکیل بی تجربه و مبتدی سبب می شود تا ضرر و زیان هایی به وجود آید و زمان هم تلف شود. در پرونده های ارث، باید وکیلی را اخذ کرد که به امور ارث تسلط داشته باشد و ر این زمینه کار کرده باشد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا به درستی بتوانید وکیلی را در زمینه ارث پیدا کرده و سپس پرونده خود را به او واگذار نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا