لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای ارث در تهران

نمونه وکیل

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 0912000000
 • آدرس: تهران، صادقیه

نمونه‌ای که در حال مشاهده آن می‌باشید، صرفا یک نمونه تستی است و وکیل درج شده در این قسمت، وجود خارجی ندارد】 برای آنکه کاربر بتواند براساس نیازهای خود بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد، ما قسمت‌های مختلفی را آماده کرده‌ایم که وکلا می‌توانند با تکمیل این قسمت‌ها کاربر را به‌درستی راهنمایی کنند. در قسمت «درباره وکیل» شما باید اطلاعات کلی در رابطه با خود را بنویسید که این اطلاعات می‌توانند شامل سوابق تحصیلی شما، دانشگاهی که در آن درس خوانده‌اید، موفقیت‌هایی که بدست آورده‌اید و نکات و ویژگی‌هایی که حس می‌کنید مهم هستند و کاربر را در انتخاب وکیل راهنمایی می‌کنند باشند. همچنین باید گفت ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم که می‌توانید هر اطلاعاتی که خواستید را در این قسمت بولد کنید یا رنگ آن را تغییر دهید تا با این کار نظر مخاطب را به نوشته‌ی خود جلب کنید.

سوابق وکیل

بهترین وکیل ارث در تهران به تعداد زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای مهارت و تخصص بالایی هستند که برای اعتماد به آن ها و واگذاری پرونده، باید تحقیقات و بررسی های لازم را در جهت سوابق و زمینه کاری شان انجام داد و سپس تصمیم گرفت. مباحث ارث و میراث بخشی از مباحث حقوقی محسوب می شود و بیشترین پرونده های دادگستری را به خود اختصاص داده است. و قاعدتا نیاز به کمک و راهنمایی یک وکیل حاذق دارد تا بتوان این امور را به او واگذار کرد.

کثرت پرونده های ارث به این دلیل زیاد است که اختلافات زیادی معمولا بین وراث به وجود می آید و افراد به دنبال حق و حقوق خود هستند تا بتوانند حقی را که از آن ها گرفته شده است را به آن ها بازگردد. در واقع هدف ما از این مقاله این است که افرادی که دچار مشکلات ارث هستند و حقی از آن ها ضایع شده است، با کمک و راهنمایی های بهترین وکیل تهران بتوانند به حق و حقوق خود دست پیدا نمایند. جهت حل اینگونه پرونده ها، نیاز است تا از وکیلی کمک بخواهید که قادر باشد تمامی مشکلات و چالش ها را با موفقیت به سرانجام برساند و سهم دیگران را از ارث به آن ها بازگرداند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

مراحل انحصار وراثت

جهت تعیین اموال فردی که فوت شده است، باید وراث و سهم آن ها را تعیین کرد و سپس رسیدگی های لازمه را انجام داد و مراحل های قانونی را پیگیری کرد. رسیدگی به اینگونه مراحل را انحصار وراثت می گویند که این مراحل را می توان به بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران یا بهترین وکیل ملکی در تهران واگذار کرد تا به درستی به این مراحل رسیدگی نماید.

به جهت تعیین و تکلیف اموال فردی که فوت شده است، باید ورثه را تعیین کرد و رسیدگی های لازم به آن را از طرف مراجع قانونی پیگیری نمود، رسیدگی به این موضوع را در قانون “انحصار وراثت” و به رای صادر شده “تصدیق یا گواهی انحصار وراثت” می گویند. انجام این کار مراحلی دارد که وکیل متخصص حوزه ارث و میراث در تهران به آن وارد است و به درستی می تواند به موضوعات آن رسیدگی کند.

برای انحصار وراثت، باید به مراجع صالح مراجعه کرد و بر طبق ماده 11 قانون شوراهای حل اختلاف بر مصوب 1387، رسیدگی برای صدور گواهی می باشد، سپس در این مرحله شخصی که درخواست کننده برای انحصار وراثت می باشد یاید اطلاعات شخصی را که فوت شده است را به صورت کاملا کتبی به شورا تحویل دهد. سپس لیستی از دارایی های منقول و غیر منقول فرد فوت شده تهیه شده و به اداره دارایی محل سکونت فرد فوت شده تحویل داده می شود. پس از این مرحله، با ارائه مدارک های مورد نیاز باید اقدامات لازمه انجام شود و تنظیم دادخواست ارائه داده شود، بنابراین باید در قالب فرم دادگاه، دادخواستی را مبنی بر درخواست انحصار وراث تنظیم کرده و تحویل مراجع صالح گردد.

در مراحل های بعدی، پس از پرداخت هزینه از سوی فرد درخواست کننده که در روزنامه کثیرالانتشار آگهی می شود که آیا فرد فوت شده وراث دیگری دارد یا خیر. سپس پس از گذشت یک ماه، اگر فردی به چاپ آگهی اعتراضی نکرد، دادگاه تشکیل می شود تا گواهی توسط قاضی صادر شود.

بهترین وکیل ارث در تهران چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل ارث در تهران وظایفی دارد که با انجام وظایف، سبب می شود تا مردم و یا مراجعه کنندگان به او اعتماد بیشتری داشته باشند. از مهم ترین وظایف یک وکیل ارث این است که پرونده را به طور کامل بررسی کرده و نسبت به جزییات آن آگاه شود و سپس مشکلات و چالش ها را شناسایی نماید تا بتواند براساس مشکلات، راهکارهای مفیدی را پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل ارث در تهران موظف است تا تمام وظایفی که در قرارداد وکالتی ذکر شده است را به خوبی به آن ها عمل نماید و از عهده آن ها برآید. همچنین وکیل باید تمام راه هایی که منجر به موفقیت و پیشرفت پرونده ارث می شود را به کار ببرد و منجر به رضایت موکل شود. در واقع جلب اعتماد و اطمینان موکلین و مراجعین کار آسان و راحتی نمی باشد و نیاز است تا وکیل مسئولیت پذیر بوده باشد تا تمامی مراحل کاری را به درستی انجام دهد.

وظایف وکیل ارث

لزوم داشتن وکیل برای پرونده انحصار وراثت

معمولا انجام امور حقوقی و مراجعه به دادگاه ها، خسته و کسل کننده برای افراد به نظر می رسد و یا خیلی از افراد زمان کافی برای انجام آن را ندارند، بنابراین ترجیح می دهند تا از بهترین وکیل ارث در تهران استفاده نمایند و کلیه مراحل کاری را به وکیل واگذار نمایند تا به درستی انجام گیرد. در واقع این یکی از مهم ترین دلایل برای اخذ وکیل می باشد.

یکی دیگر از دلایل اخذ وکیل ارث در تهران این است که استرس و اضطراب در موکل کمتر شده و کلیه امور را به وکیل واگذار کرده تا تمامی مراحل آن به درستی و براساس قانون انجام شود و از آنجایی که در بعضی مواقع، پرونده های ارث زمانبر و سخت شده، بنابراین نیاز است تا کلیه مراحل انجام کار به وکیل واگذار شود و با خیالی آسوده منتظر پاسخ آن بود.

مزیت های اخذ وکیل برای پرونده های انحصار وراثت

 • صرفه جویی در زمان
 • بالا رفتن درصد موفقیت در پرونده
 • آگاهی وکیل از تمامی قوانین و مراحل انحصار وراثت
 • صرفه جویی در هزینه
 • همراهی موکل از ابتدای مراحل کاری تا انتهای آن
 • ارائه مشاوره های مفید و کاربردی
 • ارائه راهکارها و پیشنهادات به موکل در جهت رسیدن به نتایج مطلوب
 • تجربیات بالای وکیل و بهره گیری از آن ها در انجام امور کاری
 • رعایت شدن تمامی اصول و قوانین درست توسط وکیل

مزیت های اخذ وکیل

هزینه بهترین وکیل ارث در تهران چگونه است؟

وکلای ارث با توجه به پرونده و شرایطی که دارد، هزینه حق الوکالتی خود را تعیین می کنند. برخی پرونده ها هستند که نیاز به رسیدگی بیشتری دارد و برخی دیگر زمانبر بوده و نیاز است تا زمان بیشتری برای آن صرف شود، بنابراین تمامی موارد در نظر گرفته شده و سپس هزینه حق الوکالتی تعیین خواهد شد. اما لازم به ذکر است که گاهی برخی از وکلا، رزومه خود را هم در میزان حق الوکالتی خود تحت تاثیر قرار می دهند. به عنوان مثال برخی از وکلایی که دارای سالها تجربه و تخصص در زمینه های مختلف حقوقی هستند و میزان موفقیت پرونده هایشان در زمینه ارث افزایش داشته است، به نسبت دیگر وکلا، هزینه وکالتی خود را افزایش می دهند.

بهتر است که پیش از انتخاب وکیل، از هزینه وکالتی وکیل انتخابی خود آگاه شده و سپس بودجه خود را در نظر گرفته و سپس اقدام به اخذ وکیل نمایید و وکیلی را انتخاب نمایید که بتوانید از عهده هزینه های آن برآیید. نکته ای که وجود دارد این است که وکلایی هم که قیمت معقولی برای حق الوکاله دریافت می کنند، صرفا به معنای بی تجربگی و یا بد بودن کار آن ها نمی باشد و ممکن است حتی از دیگر وکلایی که حق الوکاله بیشتری دریافت می کنند، بهتر عمل نمایند.

کلام آخر

برای انتخاب بهترین وکیل ارث در تهران، نباید عجولانه عمل کرد و نیاز به زمان است تا بتوان وکلای خوب و خبره را شناخت و پرونده ارث را به او واگذار کرد. پرونده های ارث جزو نمونه پرونده هایی هستند که سختی های خود را دارند و نیاز است تا از یک وکیل خوب و باتجربه کمک خواست تا بهترین نتایج را گرفت، بنابراین انتخاب یک وکیل از از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر انتخاب در همان مراحل اولیه به درستی انجام گیرد سبب می شود تا انجام کار به خوبی پیش رود و احتمال موفقیت در پرونده زیاد شود.

انتخاب یک وکیل بی تجربه و مبتدی سبب می شود تا ضرر و زیان هایی به وجود آید و زمان هم تلف شود. در پرونده های ارث، باید وکیلی را اخذ کرد که به امور ارث تسلط داشته باشد و ر این زمینه کار کرده باشد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا به درستی بتوانید وکیلی را در زمینه ارث پیدا کرده و سپس پرونده خود را به او واگذار نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا