تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل ✔️ بهترین وکلای مالیاتی در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل

وجود وکلا در هر زمینه ای برای زندگی ما اهمیت دارد و با توجه به نوع مشکلات حقوقی که در زندگی روزمره به وجود می آید، حضور یک وکیل الزامی است، خصوصا برای مشکلات مالی و مالیاتی که اینروزها در شهرهای مختلف به وجود می آید نیاز به بهترین وکیل مالیاتی در تهران است.

وکلا در زمینه های مختلفی به فعالیت می پردازند و از تخصص و مهارت کافی برخوردار هستند که یکی از این تخصص ها، مالی و حسابداری است که به این وکلا، وکیل مالیاتی گفته می شود. بهترین وکیل مالیاتی در تهران، تسلط کامل به تمامی قوانین حقوقی دارد و تخصص او تنها به زمینه مالی اختصاص ندارد. برای انتخاب بهترین وکیل تهران، نیاز است تا ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل خوب را بشناسید و براساس آن، وکیل موردنظر خود را انتخاب نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل مالیاتی کیست؟

وکیل مالیاتی به کسی گفته می شود که در حوزه حقوق، فعال بوده باشد و در حوزه مالیاتی تخصص بالایی داشته باشد تا بتواند مشاوره های تخصصی را به مردم و موکلین خود ارائه دهد. همچنین بهترین وکیل مالیاتی در تهران نسبت به قوانین حسابرسی و مالیاتی دارای تخصص و تبحر است و و با اشراف کامل بر قوانین و آیین نامه های مالیاتی، به موکلین خود راهنمایی های درست و مفیدی ارائه می دهد.

توصیه می شود اگر به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی، دارای پرونده مالیاتی در اداره مالیات هستید، حتما از یک وکیل مشورت و راهنمایی بخواهید تا در صورت نیاز وکیل مالیاتی بتواند با تنظیم لایحه و استاندارهای حسابداری، اقدام به دفاع شما در برابر موضوعات مالیاتی داشته باشد.

ویژگی های یک وکیل مالیاتی در تهران

افراد زیادی که صاحبان کسب و کار هستند و فعالیت هایی نظیر بازرگانی، بازاریابی، تجاری و غیره را دارند، تمام تلاششان را می کنند تا در یک مسیری امن گام بردارند تا شامل زیان های مالی نشوند. در این شرایط اخذ و مشاوره از بهترین وکیل مالیاتی در تهران الزامی است و اگر در تهران زندگی می کنید، می توانید، وکیل خود را براساس منطقه زندگی خود انتخاب نمایید تا با استفاده از تسلطی که بر قوانین مالیاتی دارد و مسیرهای پرپیچ و خم آن را می داند، بتواند در مدت زمان کوتاه مشکل مالی یا مالیاتی شما را حل نماید.

در ادامه به مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل مالیاتی در تهران می پردازیم:

 1. وکیل مالیاتی تسلط کامل بر قوانین مالیاتی داشته و به تمامی تبصره ها و بخشنامه های آن آگاهی کامل دارد.
 2. وکیل مالیاتی با روند اصولی کاری، مالیاتی، مالی و غیره آشنایی کامل دارد و تمامی اطلاعات خود را در این خصوص به روز کرده و قوانین جدید را شناسایی می کند.
 3. وکیل قدرت بالایی در مذاکره با افراد دارد و نوع بیان و تسلط کلامی او در موفقیت پرونده بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
 4. آشنایی با اصول قوانین مالیاتی از اساسی ترین نیازهای یک وکیل مالیاتی برای پوشش در امور مالی یک شرکت است که وکیل به آن تسلط بالایی دارد.
 5. بهترین وکیل مالیاتی در تهران، برای انجام پروژه های شرکت ها و موسسات برای رفع و حل اختلاف های مالیاتی و دفاع از شرکت ها، تبحر و مهارت بسیار بالایی را دارد.

ویژگی های وکیل مالیاتی

قوانین مالیاتی ایران

مالیات توسط قانون و دولت مشخص می‌شود نرخ مالیات در واقع مبلغی است که یک شرکت یا یک شخص باید نسبت به پرداخت آن در زمان قانونی اقدام نماید.

نرخ مالیات بر اساس اطلاعات و جزئیات مفصلی تعیین می‌شود و نمی‌توان مبلغ ثابتی را برای آن در نظر گرفت؛ در صورتی که نظام مالیاتی حاکم، یک نظام مالیاتی کارآمد باشد، مالیات بر اساس توانایی حقیقی مالیات دهندگان تعیین می‌شود تا پرداخت مالیات به عاملی برای ورشکسته شدن یک کسب‌وکار منجر نشود.

در یک نظام مالیاتی کارآمد نرخ مالیاتی که برای اقشار غنی مشخص می‌شود باید سنگین‌تر از نرخ مالیاتی باشد که از اقشار کم درآمد دریافت می‌شود.

وکلای مالیاتی کارکشته با بهره گیره از دو دانش پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی و اتکا به تجربیات خود شرکت‌ها و مؤسسات شما رو در مواجهه با مالیات‌های سنگین پشتیبانی خواهد کرد؛ شرکت شما برای مواجهه با قوانین سرسختانه سازمان مالیاتی کشور نیاز به وکلایی دارد که آشنایی کامل با دو وظیفه خطیر خود یعنی پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی داشته باشند.

وظایف یک وکیل مالیاتی در تهران

مشکلات مالیاتی همواره در همه جای دنیا وجود داشته است خصوصا در شهرهای بزرگ در ایران که به دلیلی ناآگاهی از قوانین سخت و پیچیده حقوقی، احتمال خطا و اشتباه و همچنین ضرر های مالی می باشد. بهترین وکیل مالیاتی در تهران وظایفی را در مقابل با پرونده های مالیاتی که برعهده می گیرد، دارد که در ادامه به مهم ترین وظایف یک وکیل مالیاتی در تهران می پردازیم:

 • وکیل و یا مشاور مالیاتی می تواند تا به تمامی موضوعات مالیاتی اعم از مالیات بر نقل و انتقال، مالیات بر حقوق و غیره را تسلط داشته باشد و اطلاعات مفید را ارائه دهد.
 • وکیل مالیاتی قادر است تا در برگ تشخیص مالیاتی اعتراض وارد نماید.
 • تهیه و تنظیم در اظهارنامه های مالیاتی جزو وظایف وکلا و مشاوران مالیاتی می باشد.
 • وکیل مالیاتی تمامی اقدامات لازمه را در خصوص تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی انجام داده و دفاعیات لازمه را انجام خواهد داد.
 • با اخذ یک وکیل مالیاتی خوب می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید.
 • وکیل مالیاتی با تسلط بر کلیه قوانین و صورت مالی، پرداخت مالیات ها را به کمترین میزان ممکنه خواهد رساند.
 • وکیل مالیاتی توانایی لازم را در حل کلیه مشکلات مالی داشته و قادر است تا اعتراض بر مالیات و مراحل کاری را به بهترین شکل ممکن و به نفع موکلش ارائه دهد.

وظایف وکیل مالیاتی

نکات مهمی که در هنگام اخذ وکیل مالیاتی باید به آن توجه کرد

مشاوره های مفیدی که بهترین وکیل مالیاتی در تهران می دهد، سبب می شود تا پرونده مالیاتی از همه لحاظ مورد بررسی قرار گیرد و به جزییات آن توجه شود. در واقع وکیلی که می تواند بدون درنظر گرفتن جنبه مالی و با حداقل هزینه، بهترین و مفیدترین پیشنهاد ها را ارائه دهد، می تواند گزینه بسیار خوبی برای انتخاب در پرونده های مالیاتی باشد.

وکیل با درنظر گرفتن همه ی ابعاد، به بررسی و پیگیری پرونده مالیاتی می پردازد و با توجه به شرایط موکل اش، بهترین و مفیدترین تصمیم ها را می گیرد. از دیگر ویژگی هایی که یک وکیل مالیاتی می تواند داشته باشد، داشتن صداقت و رازداری است که در انجام کار وکالتی بسیار مهم است و سبب حس اعتمادسازی در مردم و مراجعین خواهد شد.

وکیل موظف است تا به تمامی تعهدات و مسئولیت هایی که در قراردادی که با موکلش داشته است، عمل نماید و رضایت او را جلب نماید.  به طورکلی احتمال موفقیت پرونده های مالیاتی با کمک و مشاوره وکیل، بسیار زیاد است و سبب صرفه جویی در وقت و زمان خواهد شد.

کلام آخر

مالیات جزیی از مهم ترین منابع دولت محسوب می شود که به وسیله افراد حقیقی و حقوقی تامین می گردد. پرداخت مالیات در هر کشوری، سبب افزایش رشد اقتصادی و اجتماعی در جامعه خواهد شد. به همین دلیل است که پرداخت مالیات از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل است در هنگام مشکلات اقتصادی و مالیاتی، نیاز به بهترین وکیل مالیاتی در تهران از مهم ترین اموری است که باید انجام داد.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران رسیدگی و پیگیری به امور وکالتی و حقوقی را برعهده دارد و با بدست آوردن بهترین نتایج، موفقیت را در پرونده های مالیاتی و حقوقی حاصل می کند، بنابراین با اخذ یک وکیل می توان به نتایج رضایت بخشی در حل دعاوی مالیاتی رسید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا