تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای انحصار وراثت در تبریز ⚖️【آپدیت 1403】

پریسا بهشادی

پریسا بهشادی

سابقه:
 • تخصص: ثبتی، طلاق
 • شماره تماس:
 • آدرس: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

پریسا بهشادی نیز با کار و حرفه بی‌نظیر خود توانسته در لیست بهترین وکلا تبریز، جایگاه ویژه‌ای به دست آورد. این وکیل خبره به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود مشاوره می‌دهد و به رفع اختلاف و مشکلات پرونده‌های مختلف می‌پردازد. خانم پریسا بهشادی در حوزه‌های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و طلاق هم تخصص زیادی دارد اما بهتر است بدانید که بیشترین تمرکز خود را بر روی حل پرونده‌های ملکی قرار داده است. از جمله دعاوی شامل اختلاف در ملک که وی در آن‌ها تخصص دارد، می‌توان خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، املاک شهرداری، موجر و مستاجر، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد، زمین شهری و اوقاف را نام برد.

سوابق وکیل
آیدا نگاهبانی

آیدا نگاهبانی

سابقه:
 • تخصص: حضانت، حقوقی، طلاق، مهریه
 • شماره تماس: 09143201031
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون

خانم آیدا نگاهبانی، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تبریز می باشد و یکی از حاذق ترین وکلا در زمینه ی دعاوی خانواده (طلاق توافقی _ طلاق از طرف زوج و زوجه_ اجرت المثل زندگی مشترک_ مطالبه نفقه و مهریه و طلاق غیابی) است. ایشان با تجارب ارزشمند و موثر و داشتن صداقت و استمرار همراه با بکارگیری اصول قانونی، می تواند در کمترین زمان، پرونده های متعدد موکلان خود را در رسیدن به نتیجه مطلوب همراهی نماید. خانم آیدا نگاهبانی رتبه ی ۱۱ آزمون وکالت کانون وکلای آذربایجان شرقی را داشته و دارای ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی است که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرد.

سوابق وکیل

آرش خرم نیا

سابقه:
 • تخصص: حقوقی، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09141151874
 • آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه ۶

جناب آقای آرش خرم نیا، وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکلای تبریز شناخته شده است. ایشان با بیش از 10 سال سابقه درخشان کاری و فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی، توانسته است اعتماد و اطمینان مردم را جلب کرده و رضایت موکلین را به همراه داشته باشد. صبر، حسن سابقه، پاسخگویی، صداقت، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل های مطلوب و همچنین پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل

پایان زندگی انسان ها امری طبیعی است و بعد از فوت هر فردی بدون شک ورثه برای مال و اموال متوفی تعیین تکلیف می کنند، اگر متوفی قبل از فوت اقدام به تنظیم وصیت نامه کرده باشد اجرای وصیت نامه پس از مرگ وی الزامی است. با توجه به اینکه انحصار وراثت و تقسیم اموال کار نسبتا دشواری می باشد بنابراین بهتر است در این زمینه با بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز مشورت کنید. بهترین وکلای انحصار وراثت در زمینه تقسیم ارث و میراث تخصص لازم را دارند، علاوه بر این بهترین وکیل ارث در تبریز می تواند به خانواده های پرجمعیت برای تقسیم مال و اموال متوفی کمک قابل توجهی کند.

اغلب بهترین وکلای تبریز در زمینه تقسیم ارث و میراث، تنظیم وصیت نامه و… تخصص لازم را دارند و شما می توانید با دسترسی به لیست بهترین وکیل تبریز نسبت به انتخاب بهترین وکیل انحصار وراثت اقدام کنید. در لیست بهترین وکلای شهر تبریز اسامی وکلایی که در زمینه دعاوی ارث و انحصار وراثت، وکالت افراد را به عهده می گیرند درج شده است. در ادامه این مطلب ضمن معرفی بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز، به بررسی وظایف وکیل انحصار وراثت، میزان حق الوکاله وکیل و…خواهیم پرداخت.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

لزوم اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

دعاوی انحصار وراثت در صورت وجود مشکلات زیاد، ممکن است به دعاوی پیچیده حقوقی تبدیل شوند که در این گونه موارد اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت از اهمیت زیادی برخوردار می گردد. شایان ذکر است وکیل باعث تسریع در روند کار پرونده انحصار وراثت می شود و علاوه بر این با وجود وکیل دیگر برای پیگیری دعاوی انحصار وراثت نیاز به حضور ورثه نیست. علاوه بر این بهترین وکیل انحصار وراثت با داشتن آگاهی کافی در زمینه قوانین مربوط به انحصار وراثت می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اخذ گواهی انحصار وراثت اقدام نماید.

لزوم اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

بررسی ویژگی های بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

بهترین وکیل انحصار وراثت باید تخصص و تسلط لازم را در رابطه با امور مربوط به ارث و املاک در کلانشهرها داشته باشد تا بتواند به موکلان خود در این زمینه بهترین راهکارها را ارائه دهد. علاوه بر این وکیل انحصار وراثت باید نسبت به موکلان خود حساسیت لازم را داشته باشد و با دقت به وضعیت موکل به پرونده وی رسیدگی کند.

وکیل باید نسبت به حق و حقوق موکل خود تعهد لازم را داشته باشد، وکلای متعهد همواره در تلاش هستند که نتایج عادلانه و مطلوبی را برای پرونده موکل خود رقم بزنند. یکی دیگر از ویژگی های وکیل انحصار وراثت صبوری و داشتن قدرت بالا در زمینه برقراری ارتباط با دیگران می باشد.

وظایف بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

مهم ترین وظیفه وکیل انحصار وراثت ارائه مشاوره تخصصی به موکل خود است، علاوه بر این وکیل انحصار وراثت دارای وظایف زیر نیز می باشد:

 1. مهر و موم ترکه
 2. تحریر و تقسیم ترکه
 3. اثبات نسب
 4. اثبات زوجیت
 5. تکمیل مدارک لازم
 6. مراجعه به دفاتر خدمات قضایی
 7. ثبت دادخواست برای صدور گواهی انحصار وراثت
 8. تعیین وراث
 9. مراجعه به شورای حل اختلاف برای پیگیری پرونده و درج آگهی
 10. اخذ گواهی انحصار وراثت
 11. رفع نواقص احتمالی موجود در پرونده

گواهی انحصار وراثت چیست؟

بعد از فوت هر فردی برای تعیین سهم هر یک از وراث، اجازه دستیابی به اموال و… نیاز به اخذ گواهی انحصار وراثت می باشد، در این گواهی تعداد وراث متوفی و میزان سهم آن ها با توجه به طبقات ارث تعیین شده است. اگر متوفی مال و اموال نداشته باشد نیازی به گرفتن گواهی انحصار وراثت نیست اما در صورتی که متوفی مال و دارایی زیادی داشته باشد تا زمانی که وراث اقدام به اخذ این گواهی نکرده اند حق دخل و تصرف در اموال وی را نخواهند داشت.

برای دریافت گواهی انحصار وراثت قبل از هر چیز باید مدارک لازم را تهیه کنید، از مهم ترین مدارک برای اخذ گواهی انحصار وراثت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عقدنامه
 2. گواهی فوت
 3. شناسنامه متوفی و شناسنامه وراث
 4. استشهادیه محضری

مراحل انجام انحصار وراثت توسط وکیل

برای رسیدگی و پیگیری پرونده مربوط به انحصار وراثت، وکیل باید طبق مراحل زیر پیش برود:

مراحل انجام انحصار وراثت توسط وکیل

1. آماده سازی مدارک:

وراث باید مدارک مورد نیاز نظیر گواهی فوت متوفی، شناسنامه متوفی، وصیت نامه، استشهادیه محضری و… را جمع آوری نمایند، سپس این مدارک را به وکیل تحویل دهند.

2. مراجعه به دفاتر خدمات قضایی:

برای ثبت درخواست صدور گواهی انحصار وراثت، وکیل باید به دفاتر خدمات قضایی یا مراجع مربوطه مراجعه نماید و نسبت به ثبت  این درخواست اقدام کند. شایان ذکر است در این دادخواست باید جزئیات مربوط به ورثه، متوفی و… ذکر گردد.

3. صدور گواهی انحصار وراثت:

بعد از بررسی دادخواست و مدارک تقدیمی، سازمان مربوطه یا شورای حل اختلاف نسبت به صدور گواهی انحصار وراثت اقدام می کند، مطابق با این گواهی ورثه مشخص می شوند و اموال و دارایی متوفی به آن ها تعلق می گیرد.

مزایای اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

از مزایای اخذ وکیل انحصار وراثت برای رسیدگی و پیگیری پرونده نمی توان غافل شد بنابراین بهتر است شما برای پیگیری دعاوی مربوط به انحصار وراثت از وکیل متخصص و با تجربه ای کمک بگیرید.

از مهم ترین مزیت های اخذ وکیل انحصار وراثت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. وکیل انحصار وراثت در زمینه تقسیم ارث و… دارای تجربه و دانش کافی است در نتیجه وی می تواند به کمک اطلاعاتی که در این زمینه دارد بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد.
 2. وکیل می تواند به عنوان نماینده حقوقی موکل خود عمل نماید و منافع وی را حفظ کند.
 3. بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز می تواند از موکل خود در برابر مشکلات و اختلافات دفاع کند و به حل و فصل مشکلات موجود در پرونده بپردازد.
 4. با اخذ وکیل انحصار وراثت بدون تردید می توانید به روند کار پرونده انحصار وراثت سرعت بیشتری را ببخشید.
 5. وکیل کلیه مسئولیت های مربوط به پرونده انحصار وراثت را به عهده می گیرد در نتیجه شما می توانید اطمینان لازم را کسب کنید که همه مراحل قانونی پرونده به درستی پیش رفته است.
 6. بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز می تواند به شما برای حل مشکلات و اختلافات موجود در پرونده مشاوره لازم را دهد، علاوه بر این وکیل می تواند در مذاکرات بین وراث حضور داشته باشد و با ارائه راهکارهای قانونی به حل و فصل اختلافات بین آن ها بپردازد.
 7. وکیل مسئولیت نظارت بر قوانین و ضوابط مرتبط با تقسیم ارث را به عهده دارد، وی می تواند بررسی نماید که فرایند تقسیم ارث به درستی انجام شده است یا خیر؟
 8. با اخذ بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز می توانید احساس آرامش بیشتری داشته باشید زیرا برای طی کردن مراحل پرونده تنها نخواهید بود و وکیل می تواند شما را در این مسیر پیچیده برای کسب نتیجه رضایت بخش همراهی نماید.

حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز چقدر است؟

عوامل زیادی روی تعیین حق الوکاله وکیل انحصار وراثت تاثیرگذار هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیچیدگی و مشکلات پرونده ( هر چقدر پرونده مشکلات و درگیری های حقوقی کمتری داشته باشد، بدون تردید میزان حق الوکاله وکیل کمتر خواهد بود.)
 2. میزان مال و اموال متوفی
 3. تعداد ورثه
 4. تجربه و سابقه وکیل
 5. موقعیت مکانی دفتر وکالت

میزان حق الوکاله بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز

کلام آخر

اختلافات زیادی که ممکن است در جریان انحصار وراثت بین ورثه ایجاد شود بنابراین حضور شخصی که بتواند به این اختلافات رسیدگی کند ضروری خواهد بود. ورثه می توانند برای پیگیری دعاوی انحصار وراثت به بهترین وکیل انحصار وراثت در تبریز وکالت دهند تا وکیل بتواند پرونده آن ها را تا مرحله پایانی پیگیری کند. شایان ذکر است، اگر وکیل به جای موکل خود پروسه انحصار وراثت را طی کند بدون تردید سرعت روند کار پرونده بیشتر خواهد شد و علاوه بر این در هزینه ها و زمان نیز صرفه جویی می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

ندا خوشرو

سلام ندا هستم، از سال ۱۳۹۴ فعالیت مو در حوزه نویسندگی و تولید محتوای متنی یونیک شروع کردم، به حرفه تولید محتوا علاقه زیادی دارم و همواره سعی بر افزایش اطلاعاتم در زمینه سئو و تولید محتوا یونیک دارم، امیدوارم بتوانم مطالب با بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهم☘️💚

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا