تبلیغات در مستر وکیل
کیفریلیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای کلاهبرداری در تهران ⚖️【آپدیت 1403】

وکیل رضا انصاری

رضا انصاری

پایه یک دادگستری
سابقه:5 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، طلاق، قرارداد، کیفری، مهریه
 • شماره تماس: 09127032480
 • آدرس: تهران، سعادت اباد،انتهای بلوار‌حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

رضا انصاری وکیل پایه یک‌دادگستری ‌و مشاور حقوقی ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دانش پژوه دکتری فقه و اصول یکی‌ از شاخصه های آقای انصاری تبحر‌کافی در علم فقه است که در پرونده های مختلف کیفری و‌حقوقی موجب تمایز ایشان گردیده است. ایشان سابقه وکالت و موفقیت در پرونده های مختلف حقوقی (دعاوی ملکی-روابط موجر و‌مستاجر-مطالبه وجه_دعاوی شرکت ها_دعاوی خانواده شامل طلاق ،مهریه ،نفقه و…) و کیفری (کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، قتل، مواد مخدر، قاچاق اسلحه، جرایم منافی عفت و دادسرای ارشاد و…) را دارند

سوابق وکیل
مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:10 سال
 • تخصص: ارث، حضانت، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09120910272
 • آدرس:

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

سوابق وکیل
وکیل آرزو درویشوند

آرزو درویشوند

پایه یک دادگستری
سابقه:7 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121722401
 • آدرس: تهران، بلوار سعادت آباد . خیابان سی و چهارم غربی . پلاک ۸۰

خانم آرزو درویشوند وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران میباشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ و رتبه ۲۰ اختبار کانون وکلای داد گستری مرکز هستند. دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللیHCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز میباشند. همچنین ایشان دارای تالیفات و مقالات حقوقی هستند.

سوابق وکیل
وکیل فاطمه یاس جعفری

فاطمه یاس جعفری

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال سابقه قضایی
 • تخصص: جرائم اقتصادی، حقوقی، قرارداد، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121182058
 • آدرس: میدان ونک، خیابان ولیعصر، روبروی خیابان هجدهم گاندی، ساختمان پزشکان، طبقه دوم، واحد ۵

سرکار خانم فاطمه یاس جعفری، یکی از بهترین وکلای تهران و قاضی بازنشسته می باشد که دارای تجارب کیفری در تمام سمت‌های دادسرا و تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه بدوی با تفویض اختیار دادستانی، تجربه تدریس در دانشگاه و کارگاه‌های حقوقی کاربردی، دارای گواهینامه قراردادهای داخلی و بین المللی، دارای گواهینامه داوری داخلی و بین المللی، شرکت در سمینار بین المللی جوینت ونچر و پژوهش در خصوص قرارداد‌های کنسرسیوم و جوینت ونچر را برعهده دارد.

سوابق وکیل
وکیل محمد محرابی

محمد محرابی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، خانواده، قرارداد، کلاهبرداری
 • شماره تماس: 09123837561
 • آدرس: تهران، سعادت آباد، قبل بلوار، کوچه ۳۷، پلاک ۲۴، طبقه ۳

جناب آقای محمد محرابی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران در زمینه های مختلف به وکالت می پردازند. ایشان دارای 15 سال سوابق درخشان کاری بوده و مسلط به راهبری و طرح شکایت های کیفری و‌ حقوقی‌‌ با بهره گیری از تیم متخصص و پیگیر را برعهده دارد و بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری را با موفقیت به سرانجام رسانیده است. همچنین تمامی پرونده ها با نظارت و مدیریت ایشان به صورت گروهی انجام می پذیرد.

سوابق وکیل
وکیل زیبا معانی

زیبا معانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حضانت، کلاهبرداری
 • شماره تماس: 09123583726
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۲، واحد ۵

سرکار خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 12741 و نزدیک به بیست سال تجربه کاری وکالت داشته و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران شناخته شده است. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت هستند. خانم زیبا معانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده‌ های وکالتی خود دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل
عباس مقبل زاده

عباس مقبل زاده

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09352577075
 • آدرس: تهران، میدان فردوسی، پایین تر از مرکز تجارت جهانی، نرسیده به نوفل لوشاتو _ جنب بانک صادرات، پ 206 واحد 5

آقای عباس مقبل زاده وکیل دادگستری و مشاور حقوقی و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده که با همکاری تعدادی از وکلای پایه یک دادگستری ، “گروه وکلای همایونی” را تاسیس و مدیریت آن را نیز برعهده دارد. عضو انجمن علمی حقوق کیفری عضو انجمن علمی سازمان ملل متحد عضو انجمن علمی حقوق پزشکی ایران “گروه وکلای همایونی” با سالها تجربه و سابقه درخشان در حوزه وکالت ، متشکل از تعدادی وکلای پایه یک دادگستری بوده که به صورت تخصصی در زمینه “دعاوی کیفری” فعالیت می‌نمایند. همچنین موفقیت های مکرر “گروه وکلای همایونی” در پرونده‌های کیفری موجب گردیده که نام این گروه در لیست بهترین وکلای تهران قرار گرفته و شما با اولین ملاقات و مشاوره حضوری متوجه شایستگی و حرفه‌ای بودن وکلای آن خواهید شد.

سوابق وکیل

یکی از راه های درست و عقلانی برای پرونده های کلاهبرداری، کمک گرفتن و مشاوره خواستن از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران است. اگر در شهر تهران ساکن هستید و با پرونده کلاهبرداری مواجه شوید، وکلای حاذق بسیاری هستند که می توانند به شما کمک کنند تا راه حل های مفیدی را برای حل مسائل خود داشته باشید خصوصا در شهر تهران که روزانه پرونده های کلاهبرداری زیادی به چشم دیده می شود و درخواست برای وکلای متخصص در این زمینه هم زیاد شده است.

با تحقیق و بررسی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران، می توانید یک وکیل خوب و حرفه ای را برای انجام کار و پرونده خود پیدا نمایید. سایت مستر وکیل جزو نمونه سایت هایی است که به شما کمک می کند تا در مدت زمان کمتری، وکلای حاذق و حرفه ای خود را پیدا نمایید زیرا در این مقاله لیستی از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران را معرفی کرده ایم که همگی آن ها دارای سوابق های درخشانی هستند و تخصص و مهارت بالایی در این زمینه دارند.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران چه کسی است؟

امروزه پرونده های مربوط به موضوعات کلاهبرداری زیادی در دادگاه وجود دارد که تمامی این پرونده ها نیاز به داشتن یک وکیل حاذق دارد تا به تمامی مراحل مربوط به این امور رسیدگی نماید. پرونده های کلاهبرداری از حساسیت های بالایی برخوردار هستند و در صورت انجام نشدن آن ها، ضرر و زیان های زیادی را برای موکل ایجاد خواهند کرد. به دلیل اینکه هر انسان عادی ب توجه به اینکه تحصیلات و اطلاعات تخصصی در زمینه های حقوقی ندارد، بنابراین با مواجه شدن با مشکلات حقوقی، نمی تواند به قوانین و مراحل کاری مسلط باشد بنابراین نیاز به داشتن یک وکیل حقوقی خوب دارد که به تمامی دعاوی اشراف کامل داشته باشد.

در خصوص پرونده های کلاهبرداری، باید از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کمک خواست. بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران به کسی گفته می شود که آگاه به تمامی مسائل و مشکلات مربوط به کلاهبرداری باشد و قوانین مربوط به هرکدام از آن ها را بداند. بهتر است وکیلی برای موضوع کلاهبرداری انتخاب شود که سالها در این خصوص کار کرده باشد و تسلط بالایی به تمامی قوانین آن داشته باشد، سپس پرونده های زیادی را در این خصوص با موفقیت به اتمام رسانده باشد، در این صورت است که می توان به وکیل اعتماد کرد و کلیه پرونده های مربوط به موضوعات کلاهبرداری یا کیفری را به بهترین وکیل کیفری در تهران یا کلاهبرداری سپرد.

با مشاوره از بهترین وکیل تهران، می توان اطلاعاتی در خصوص پرونده حقوقی خود پیدا کرد و سپس راهکار درست و اصولی را توسط وکیل پیدا کرد. با مشاوره های تخصصی توسط وکیل می توان به نتایج بهتر و تصمیمات درست تری در خصوص پرونده های کلاهبرداری رسید و از وکیل مورد نظر کمک خواست.

ویژگی های لازم برای انتخاب بهترین وکیل در تهران

 • اطلاعات و دانش حقوقی بالای وکیل
 • تجربیات بالای وکیل در ارائه راه حل های مناسب تاثیرگذار است
 • تخصص و مهارت بالای حقوقی، سبب موفقیت در پرونده خواهد شد
 • استفاده از راه حل های درست و اصولی سبب پیشرفت کاری خواهد شد
 • نظم و دقیق بودن وکیل در امور کاری، به انجام درست مراحل کاری کمک خواهد کرد
 • سوابق درخشان و نمونه پرونده های موفقیت آمیز، اعتماد و اطمینان مردم را نسبت به خودش بیشتر خواهد کرد
 • صداقت و صراحت در انجام کار برای هر وکیل الزامی است
 • ارائه دفاعیات قوی در مقابل قاضی، به رشد پرونده کمک خواهد کرد
 • پیگیری و بررسی های مداوم پرونده از مهم ترین وظایف وکیل می باشد
 • تعهد و مسئولیت پذیری بالای وکیل، در شرایط کاری باید وجود داشته باشد
 • نحوه ارتباط درست و صحیح با موکلین و مراجعین

ویژگی های لازم برای انتخاب وکیل

حق الوکاله وکیل کلاهبرداری در تهران

در شهر تهران با توجه به گستردگی جمعیت به نسبت شهرستان، هزینه های حق الوکاله وکلا هم متفاوت خواهد بود. خیلی از افراد دغدغه زیادی برای پرداخت هزینه وکلا را دارند و شاید یکی از دلایلی که پرونده خود را به وکیل واگذار نمی کنند، هزینه آن می باشند و انجام دادن پرونده به تنهایی و بدون کمک خواستن از وکیل، سبب می شود تا دچار ضرر و زیان های بسیاری شوند.

اما در رابطه با هزینه وکالتی، چنین می توان گفت که هزینه وکلا با دیگری به دلایلی های مختلف متفاوت می باشد. یکی از این دلایل می تواند تخصص و سابقه وکیل باشد. هرچقدر که سابقه یک وکیل بیشتر باشد، قطعا اعتماد به وکیل هم بیشتر خواهد شد و پرونده های بیشتری به او سپرده خواهد شد. البته عواملی هم در پرونده تاثیرگذار در میزان قیمت می باشد، مانند سختی پرونده و میزان انجام کار آن، در میزان حق الوکالتی پرونده برای وکیل تاثیرگذار خواهد بود، بنابراین پیش از انتخاب وکیل موردنظر خود، ابتدا از میزان حق الوکاله او باخبر شوید و سپس پرونده خود را به او بسپارید. توصیه می شود وکیلی را انتخاب نمایید که میزان حق الوکاله او با میزان بودجه ای که برای آن در نظر گرفتید، هم خوانی داشته باشد تا در ادامه مسیر با مشکلات مالی مواجه نشوید. پیش از انعقا قرارداد وکالتی، با وکیل خود بر هزینه حق الوکاله، توافق کرده و به طور شفاف و واضح، هزینه را در قرارداد وکالتی ثبت نمایید.

دلایل ضرورت مراجعه یک وکیل در هنگام پرونده کلاهبرداری

موضوع کلاهبرداری یکی از موضوعات مهمی است که باید با دقت به آن پرداخته شود و دارای قوانین و مقررات حقوقی است که تنها از عهده یک وکیل خوب و حاذق بر می آید. هنوز هم خیلی از افراد هستند که تصور می کنند، حضور وکیل در پرونده های حقوقی، تاثیر زیادی در روند انجام کار ندارد و صرفا انتخاب وکیل کاری بیهوده است اما اشتباه ترین و غیرمنطقی ترین تصمیم این می باشد که شما تصمیم به انجام دادن کار خود به تنهایی و بدون اخذ وکیل باشید زیرا قطعا پرونده با شکست مواجه خواهد شد و زمان طولانی تر از حد تصور شما خواهد بود به دلیل اینکه تجربه و مهارتی که یک وکیل دارد، یک شخص عامی و عادی نمی تواند داشته باشد.

یک وکیل مانند یک پزشک متخصص خواهد بود و رازدار و امانتدار خوبی برای موکلش می باشد و یک وکیل به تنها کسی که می تواند اعتماد کند، بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران خواهد بود. یکی از الزامات مراجعه به وکیل در هنگام موضوعات کلاهبرداری، مدیریت زمان می باشد. وکیل می تواند با استفاده از تجربیات خود، زمان کمتری را برای حل مشکلات و یا مسائل حقوقی داشته باشد و از طرفی، درصد موفقیت پرونده را بالاتر ببرد. همچنین وکیل با دفاعیات حرفه ای که از موکل خود می کند، پرونده را با نتایج قابل قبولی مواجه می کند. به طور کلی اخذ یک وکیل مزایای زیادی را به همراه دارد و واگذاری پرونده های حقوقی علی الخصوص کلاهبرداری می تواند با موفقیت همراه شود.

ضرورت مشاوره با وکیل

وکلا، مشاوره های تخصصی را پیش از عقد قرارداد به موکلین و مراجعین خود می دهند و پرونده را با جزییات آن مورد بررسی قرار می دهند و سپس براساس شرایط فعلی آن، راهکارهایی را به آن ها ارائه می دهند. مشاوره از وکیل کاملا اختیاری است ولی ضرورت مشاوره با وکیل، پیش از انعقاد قرارداد تاکید شده است به دلیل اینکه هر مراجعه کننده ای برای شناخت بیشتر از وکیل مورد نظر خود و شرایط فعلی پرونده، نیاز است تا جلسه مشاوره تخصصی با وکیل را داشته باشد. برخی از وکلا بابت جلسات مشاوره ای که برگزار می کنند به ازای هر ساعت از آن، هزینه ای را در نظر می گیرند. هزینه مشاوره در بین وکلا متفاوت می باشد و بستگی به رزومه و یا تخصص وکیل، این تفاوت می تواند وجود داشته باشد، بنابراین بهتر است پیش از برگزاری جلسه مشاوره، از میزان قیمت جلسات اطلاع پیدا نمایید و سپس براساس بودجه خود با وکیل مشاوره تخصصی داشته باشید.

ضرورت مراجعه به وکیل

کلام آخر

با توجه به آمار بالای کلاهبرداری به خصوص در کلان شهرها، تعداد درخواست برای بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران زیادتر شده  و وکلای زیادی هم در مناطق مختلف تهران مشغول به کار در این حوزه می باشند، بنابراین واگذاری چنین پرونده هایی در این حوزه، به بهترین وکیل حقوقی در تهران که در زمینه کلاهبرداری هم فعالیت دارد، سبب می شود تا تسریع در انجام کار صورت گیرد و تمامی مراحل انجام کار به درستی انجام پذیرد. به دلیلی سختی و حساسیت بالایی که این پرونده ها دارند، توصیه می شود تا این پرونده ها به وکلای حاذق در تهران که زمینه تخصصی آن ها کلابرداری یا کیفری است، واگذار شود.

یک وکیل کاربلد و حرفه ای، می تواند سبب نجات موکل اش شود، زیرا اگر پرونده های کلاهبرداری به درستی توسط وکیل انجام نشود، سبب ضرر و زیان موکل خواهد بود. به عنوان مثال در کلاهبرداری های ملکی یا مالی، به دلیل ارزش مال، نیاز به بهترین وکیل ملکی در تهران یا بهترین وکیل مالیاتی در تهران نیز می باشد تا با استفاده از تجربیات و مهارت هایی که دارند بتوانند پرونده ها را با موفقیت همراه کنند و دفاعیات بسیار خوبی را از موکل خود در دادگاه داشته باشند. راهنمایی ها و مشاوره های یک وکیل می تواند به موکل کمک بسیار زیادی داشته باشد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا