تبلیغات در مستر وکیل
لیست وکلا

لیست کامل✔️ بهترین وکلای تصادفات رانندگی در تهران ⚖️【 آپدیت 1403 】

وکیل محمد روحی

دکتر محمد روحی

پایه یک دادگستری
سابقه:12 سال
 • تخصص: ثبتی، حقوقی، خانواده، کلاهبرداری، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125484535
 • آدرس: شهید بهشتی، صابونچی(مهناز)، پلاک ۲۶، طبقه۲، واحد ۲۴

آقای دکتر محمد روحی، وکیل پایه یک دادگستری و استاد دانشگاه با بیش از ۱۲ سال تجربه، از موفق ترین و بهترین وکلای تهران هستند. وی علاوه بر تحصیل در مقطع دکتری رشته حقوق، دارای فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام نیز می باشند. همچنین دارای تجربه کسب علم از دانش فقهی و حقوقی فقهایی همچون آیت الله شجاعی کیاسری ابوالزوجه خود نیز می باشند و از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی هستند. دکتر روحی که سابقه چندین سال اشتغال رسمی در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران را در تجارب خود دارند، علاوه بر تسلط علمی، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط می باشند. ابتدا پرونده را خوب بررسی و فقط در صورت موفقیت قبول وکالت می نمایند.

سوابق وکیل
مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

وکیل پایه یک دادگستری
سابقه:18 سال
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09125587404
 • آدرس: تهران بلوار ابوذر نبرد جنوبی خیابان ده حقی نبش ۳۵ متری شاهد ساختمان حامی پلاک ۹۱ طبقه دوم واحد ۳ پایین از دادگاه مجتمع قضایی محلاتی ناحیه ۱۴ و دادگاه خانواده یک

خانم مریم خداوردیان یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری مرکز وکلا قوه قضاییه می باشند ایشان و‌کالت خود را از سال 1387 آغاز نموده و با نفوذ کلام و به کار گیری درست از تخصص ،دانش ،تجربه خود توانسته اند با درصد بالایی از رضایتمندی موکلین خود را در زمره گزیده ای از وکلای برتر قرار دهند ،که در زمینه های مختلف حقوقی ،کیفری و خانواده و تنظیم قرار دادها و به ویژه پرونده های خانواده و ملکی قبول پرونده و دفاع از حق می نمایند.

سوابق وکیل
وکیل زیبا معانی

زیبا معانی

پایه یک دادگستری
سابقه:
 • تخصص: ارث، ثبتی، جرائم اقتصادی، حضانت، کلاهبرداری
 • شماره تماس: 09123583726
 • آدرس: تهران، خیابان ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک ۱۲۷، طبقه ۲، واحد ۵

سرکار خانم زیبا معانی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 12741 و نزدیک به بیست سال تجربه کاری وکالت داشته و به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران شناخته شده است. ایشان دارای فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل می باشد و در زمینه های مختلف حقوقی به طور تخصصی مشغول به فعالیت هستند. خانم زیبا معانی ویژگی هایی همچون صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب را در پرونده‌ های وکالتی خود دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

سوابق وکیل
بی تا امیری

بی تا امیری

پایه یک دادگستری
سابقه:14
 • تخصص: حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121902248
 • آدرس:

وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای سوابق کاری بالا و درخشان در زمینه های مختلف حقوقی است. ایشان  با 14 سال سابقه ی کار حرفه ای در زمینه ی دعاوی مختلف اراضی از جمله تغییر کاربری اراضی، منابع طبیعی و اراضی ملی، باغات، اراضی زمین شهری و اوقافی و‌ سایر دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجاره و بیع، ثبتی، کلیه امور و دعاوی مربوط به ثبت شرکت ها و علائم تجاری، امور بازرگانی، کیفری، خانوادگی و کلیه فعالیتهای حقوقی فعالیت دارد. خانم بی تا امیری دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشد و در کمترین زمان ممکن اقدام به حل و فصل مشکلات حقوقی می نماید. همچنین ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرداری در تهران شناخته شده است.

سوابق وکیل
محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان

پایه یک دادگستری
سابقه:12
 • تخصص: خانواده، طلاق، کیفری، ملکی
 • شماره تماس: 09121584013
 • آدرس: تهران جردن بعد از عاطفی شرقی جنب بانک پاسارگاد ساختمان دولتشاد

بیش از دوازده سال سابقه کار وکالت وکالت در بیش از هزار پرونده حقوقی کیفری ثبت بیش از 5000 مشاوره حقوقی مولف کتب حقوقی مختلف ازجمله نکات کاربردی امور اراضی. مباحث کاربردی حقوق خانواده و نیز محشتی قانونی کاهش حبس تعزیری کارشناس حقوقی صدا و سیما وکیل افراد چهره، بازیگران و فوتبالیستها اخذ سه مدرک از آکادمی IC ایتالیا اخذ تندیس مشتری مداری در سال 1400

سوابق وکیل
وکیل علی نیکجو

علی نیکجو

پایه یک دادگستری
سابقه:20 سال
 • تخصص: ثبتی، جرائم اقتصادی، حقوقی، کلاهبرداری، کیفری
 • شماره تماس: 09123644247
 • آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، خیابان شادآور، برج شادآور، طبقه 2، واحد 5

جناب آقای علی نیکجو، یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. ایشان 20 سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت داشته و به طور تخصصی در تمامی دعاوی ها به فعالیت می پردازد. ایشان کار وکالتی خود را از سال 1383 آغاز نموده است و تمامی پرونده های حقوقی/جزایی و داوری بین المللی را برعهده دارد. آقای علی نیکجو صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی را برعهده دارد که همین ویژگی ها، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام قرار گیرند.

سوابق وکیل

تصادفات رانندگی معمولا برای هر شخصی اتفاق می افتد و معمولا استرس و اضطراب در این شرایط وجود دارد و اکثریت افراد نمی دانند که اولین اقدامی که باید انجام دهند چیست. بهترین و مفید ترین راهکار در هنگام تصادفات رانندگی چه مقصر بوده یا زیان دیده باشید، بهتر است از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کمک بگیرید. بهترین وکیل تهران به دلیل اینکه به طور تخصصی به این امور می پردازد و به قوانین آن آشنایی دارد، به خوبی می تواند شرایط را مدیریت کرده و تسلط کافی به این شرایط را داشته باشد. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا وکلای تصادفات رانندگی در تهران را بشناسید و کلیه امور تصادفات را به آن ها واگذار نمایید.

🥇 سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

وکیل تصادفات در تهران کیست؟

وجود تصادفات در خیابان ها، امری کاملا طبیعی است و ممکن است حادثه آفرین باشد. در صورت وجود تصادفات، عاقلانه ترین کار این است که از وکیل تصادفات رانندگی در تهران کمک و مشورت بخواهید. بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کسی است که اطلاعات کاملی در مورد قوانین و مقررات مربوط به جرائم رانندگی و تصادفات در اختیار مراجعین قرار می دهد و در مورد مجازات آن ها اطلاعات جامع و کاملی دارد.

یک وکیل حاذق و حرفه ای به خوبی به تمامی مشکلات و مسائل آگاه است و خدمات مفیدی را به موکلین خود ارائه می دهد و با ادله ها و اسناد و مدارکی که دارد، بهترین دفاعیات را از موکل خود به عمل می آورد تا پرونده را با موفقیت روبرو سازد، بنابراین برای سهولت در انجام کار بهتر است تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران کمک بگیرید.

انواع تصادفات رانندگی

تصادفات رانندگی به سه دسته تقسیم می شوند که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. تصادفات رانندگی که منجر به خسارات جرحی شود، به طوریکه هم خودرو خسارت ببیند و هم به سرنشینان آسیب وارد شود که افراد شامل دیه خواهند شد.
 2. در برخی از تصادفات که منجر به خسارت مالی می شود، فقط خودرو آسیب می بیند و سرنشینان آن در سلامت کامل هستند.
 3. تصادفات رانندگی که منجر به فوت افراد می شود و هم شامل خسارت مالی و هم جانی می شود که ممکن است سرنشینان خودرو فوت شوند و شامل دریافت دیه شوند.
 4. در برخی از موارد، به دلیل پایین بودن ایمنی جاده ها و اتومبیل ها، رانندگی پر خطری را تجربه خواهید کرد، به همین دلیل است که تصادفات در تهران افزایش می یابد و بابت این تصادفات، خسارت هایی هم به وجود می آید و این خسارت ها به صورت مالی و جانی به صورت همزمان انجام می شود.

انواع تصادفات رانندگی

بهترین زمان مراجعه به بهترین وکیل تصادفات رانندگی چه زمانی است؟

در هنگام تصادفات، لزوم مراجعه به وکیل وجود دارد اما بهترین زمان مراجعه، موقعی است که با مشکلات حقوقی پرونده تصادفات مواجه شویم که در چنین شرایطی اخذ بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران الزامی است و باید هرآنچه که اتفاق افتاده است را به طور کامل و با جزییات به وکیل بیان کرد. وکیل تصادفات در تهران، تمامی قوانین و مقررات مربوط به تصادفات و رانندگی را به خوبی دانسته و با توجه به تجربه ای که دارد می تواند از موکل خود، چه مقصر و چه آسیب دیده، دفاعیات بسیار خوبی را داشته باشد اما برخی پرونده های تصادف هستند که چندان پیچیده نیستند و تنها با چندین جلسه مشاوره با وکیل، می توان مشکل را حل کرد اما در مواقعی که برخی پرونده ها پیچیدگی زیادی دارند، نیاز به اخذ وکیلی  است که در این حوزه بررسی های لازم را انجام دهد.

لزوم مشاوره با بهترین وکیل تصادفات در تهران

یکی از عمده ترین وظایف وکیل تصادفات رانندگی در تهران این است که پیش از انعقاد قرارداد، با برگزاری جلسات مشاوره و سپس در جریان قرار دادن موکل در خصوص جزییات پرونده به او کمک نماید و در خصوص درصد موفقیت پرونده به طور شفاف و واضح با موکلش صحبت نماید. پرونده های تصادفات معمولا دارای شرایط یکسانی هستند و روند دادرسی در آن ها یکسان می باشد، بنابراین بهتر است تا به هنگام مواجه شدن با تصادفات، با وکیل صحبت کرده و مشاوره کنید و سپس تصادف و یا سانحه ای را که اتفاق افتاده است را با جزییات  به طور شفاف بیان کنید و به تصویر بکشید.

همچنین ویژگی صداقت جزو موارد مهمی است که در میان وکیل و موکل باید وجود داشته باشد، به خصوص در مواردی که سانحه ای مانند تصادف رخ داده باشد زیرا بیان جزییات در سانحه، تاثیر مستقیمی بر صدور حکم نهایی دارد و هرگونه دروغ و پنهان کاری سبب اختلال در روند دادرسی و برهم زدن شرایط نیز می شود. در چنین شرایطی بهترین و عاقلانه ترین راه این است که موکل تمامی جزییات را به وکیل تصادفات ارائه دهد و مدارک و شواهد را در جهت به پیش بردن پرونده معرفی نماید. وکیل تصادفات رانندگی در شرایط اتفاق افتادن سانحه تصادف، تنها کسی است که می تواند حق موکل خود را بگیرد و شرایط پرونده را به خوبی به پیش ببرد.

در واقع هنگامی که سانحه تصادفی اتفاق می افتد، هم فرد آسیب دیده و هم فرد مرتکب، می تواند از وکیل تصادفات رانندگی راهنمایی و مشورت بخواهد. به طور کلی بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران، تمامی پرونده های مربوط به سوانح رانندگی را می پذیرد و برای رساندن حق و حقوق موکلش، اقدامات لازم و قانونی را انجام می دهد به عنوان مثال اگر وکیل، وکالت شخص مرتکب شده به تصادف را بپذیرد موظف است تا با بررسی جزییات پرونده و استناد به مفاد قانونی، راه هایی را پیدا نماید که در مجازات او تخفیف قائل شود و به حداقل مجازات محکوم شود، بنابراین حضور و وجود یک وکیل در پرونده های تصادفات، بسیار مهم است و نقش مهم و اساسی را دارد.

لزوم مشاوره با وکیل تصادفات در تهران

میزان حق الوکاله وکیل تصادفات رانندگی چقدر است؟

هر وکیلی که پرونده تصادفات را برعهده می گیرد با توجه به مشکلات و شرایط پرونده، میزان حق الوکاله را در نظر می گیرد. در واقع وکیل با بررسی پرونده و توجه به جزییات، همه جوانب را می سنجد و سپس میزان سختی و یا مدت زمان انجام کار را در نظر می گیرد و سپس به مراجعه کننده اش، حق الوکاله را اعلام می دارد. پس از اعلام حق الوکاله توسط وکیل، مراجعه کننده تصمیم می گیرد که این پرونده را به وکیل مورد نظر واگذار نماید یا خیر.

معمولا در بیشتر مواقع، وکیل و موکل بابت میزان حق الوکاله به یک توافقاتی می رسند و پس از آن به صورت کاملا شفاف در وکالتنامه درج می کنند. اما به طور کلی، مراجعه کننده باید بودجه ای را که برای انجام کار در نظر گرفته است را پرداخت کند و صرفابه این موضوع اهمیتی ندهد که هر چقدر میزان حق الوکاله ای یک وکیل بیشتر بود، او حرفه ای تر خواهد بود، بنابراین بهتر است تا مراجعه کننده به میزان توانایی های مالی خود دقت کرده و سپس اقدام به واگذاری پرونده به وکیل خود کند تا در آینده دچار مشکل نشود. پس چنین می توان گفت که معمولا وکلا، هزینه ثابتی را برای حق الوکاله خود نداشته و سپس با در نظر گرفتن شرایط پرونده موکل یا مراجعه کننده، اقدام به تعیین حق الوکاله خود می کنند.

کلام آخر

قطعا تا به حال برایتان پیش آمده که دچار سانحه تصادف شده باشید و خسارات و آسیب هایی را هم تجربه کرده باشید که همین آسیب ها گاهی می تواند منجر خسارات مالی زیاد و یا حتی فوت تعداد زیادی انسان شود. در این شرایط نیاز به استفاده از مفاد های قانونی است تا حقی تضییع نشود. عدم تضییع حق و استفاده از تبصره و یا مواد قانونی، تنها از عهده یک وکیل خوب و خبره بر می آید. بهترین وکیل تصادفات رانندگی در تهران دارای دانش و تحصیلات حقوقی در زمینه های مختلف است و بهتر است از وکیلی کمک بخواهید که تخصص اصلی اش در حوزه پرونده های تصادفات باشد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا از یک وکیل خوب و حرفه ای شناخت کافی پیدا کرده و کلی امور حقوقی خود را در خصوص پرونده های تصادف به وکلا واگذار نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

نگین بیات

تجربه دو سال نویسندگی وب سایت و تولید محتوا رو برعهده دارم و در حال حاضر نویسنده ی مسائل حقوقی تحت وب هستم. هدف من تولید محتوای یونیک و موثر برای سایت مستروکیل هست تا از این طریق بتوانم اطلاعات مفید حقوقی رو دراختیار کاربران عزیز قرار بدهم. اگر در مقاله های من پاسخ سوالتان را گرفته اید، از شما تقاضا دارم تا در قسمت دیدگاه نظرات خودتون رو بیان کنید!

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا